menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2801  
Nieprzeczytane 22-07-2013, 21:15
MARYLCIA 54's Avatar
MARYLCIA 54 MARYLCIA 54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2011
Posty: 6 384
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
Jeśli ktoś ma skłonności do robienia skoku w bok ...to nie musi jechać do sanatorium....zrobi to w miejscu swojego zamieszkania

Też tak uważam !!!!
__________________
____________________________________

Odpowiedź z Cytowaniem
  #2802  
Nieprzeczytane 22-07-2013, 21:37
Dela's Avatar
Dela Dela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Warszawa-Polska
Posty: 2 315
Domyślnie

Osoby żądne wrażeń można z łatwością rozpoznać pierwszego dnia na stołówce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2803  
Nieprzeczytane 23-07-2013, 10:56
Hela1056's Avatar
Hela1056 Hela1056 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: dolnośląskie
Posty: 11 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał niobos
Pokoje z balkonami sa w glównym budynku nie pamietam numeru.blisko winndy bo mieszkałam na 3 pietrze a wnda dochodzi do 2 pietra ,ale prosze zadzwonic na recepcję i zarezerwować ja tak zrobiłłam i poprośic pokój na rzekę nie od wejscia.Pozdrawiam.


Oczywiscie tak zrobię..............dziękuję............pozdrawiam serdecznie.
__________________
H e l e n k a
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2804  
Nieprzeczytane 23-07-2013, 18:06
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

To,że ludzie ze sobą razem spacerują,tańczą,pija kawę,rozmawiają,uśmiechają się do siebie,są pogodni,to nie znaczy wcale,że są "przypadkiem rozerotyzowanym" droga reno55. Przecież odludków,ani też dzikusów nie będą odżynać. Ty też pewnie nie wiejesz, gdy ktoś do Ciebie buzię otworzy. A porozmawiać,podyskutować na różne tematy,wymienić swoje poglądy to i warto. I nijak to się ma do sianych mitów. Bywam jak wszyscy,leczę się jak wszyscy,a przy okazji bywam wśród ludzi,dyskutuję poszerzając swoje horyzonty myślowe,spaceruję,chodzę na kawę, a i od tańca nie stronię - wsjo. Ale dla niektórych to już para, z której bije erotyzmem. Boże, słyszysz i nie grzmisz! "... samotni panowie "na chodzie" są rozrywani..." - a nie odwrotnie przypadkiem? Oj, rena55! Jakie Ty i inni wypisujecie poezje! Doprawdy nie rozumiem, jak można od razu ludzi tak postrzegać, a co gorsze posądzać."...Ja tam się nie znam..." - więc należy być powściągliwym.Tyle.
Zgadzam się w 100% z Jadzią P- nic dodać, nic ująć. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2805  
Nieprzeczytane 23-07-2013, 20:09
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał rena55
Prawda jest taka, że samotni panowie "na chodzie" są rozrywani, bo i jest ich bardzo niewielu. I wszystko zwykle zaczyna się bardzo niewinnie, bo przecież samotnej pani jest TYLKO potrzebny partner do tańca... A jak tańczy się razem przez 3 tygodnie, to i nieźle się można zatańczyć.
My z mężem jeździmy zawsze razem, bo i po co kusić los... Ale napatrzymy się tyle, że starczy do następnego razu.

Jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć jak to być rozerotyzowaną, a jak męża nie puścisz samego to chłop będzie do końca życia żałował i pozostawał w nieświadomości jak to być rozerwanym.... Los losem a przyjemności i Tobie i chłopu koło nosa pójdą.... bo taki los małżeństw, które losu nie kuszą...
__________________
Kręci mnie ten Świat... jeszcze...
http://jip.flog.pl/
http://poznanskiefyrtle.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2806  
Nieprzeczytane 23-07-2013, 21:33
rena55's Avatar
rena55 rena55 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Szczecin
Posty: 55
Domyślnie

Łoj! Widzę, że przypadkiem kijaszek w mrowisko wsadziłam i mróweczki zaniepokoiłam! Sorki! Kijaszek zabieram, a na następny turnus zabiorę lepsze okulary i aparat słuchowy...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2807  
Nieprzeczytane 24-07-2013, 22:59
Ryszard2's Avatar
Ryszard2 Ryszard2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Łódź
Posty: 2 661
Domyślnie

Pozwolę sobie zabrać głos na omawiany temat:
Tak się jakoś dziwnie składa, że najwięcej o tych sprawach wiedzą ci, którzy w uzdrowiskach nigdy nie byli. W sanatoriach bywałem wiele razy i wierzcie mi, tam naprawdę przyjeżdżają ludzie by się podleczyć i jest ich przeważająca ilość. Prawdą też jest, że dotrą tam też miłośnicy trunków. Z reguły jest to kilka osób, którzy popijają, chcąc by tego nie wykryto,- bo za alkohol się szybko wylatuje. Liczniejszą grupką są ludzie wierzący, poświęcający każdy wolny czas kościołowi. Znajdzie się też czterech chętnych do brydża i siedzących w każdy wieczór przy stoliku... Ale ludzi, którzy chcą się wziąć "w pary" jest najmniej. Widziałem tylko 1-2 pary w całym kompleksie liczącym 300 osób! Sęk w tym, że są oni najbardziej widoczni. Jest to pożywka dla obgaduszek, ploteczek i obmówień dla pozostałych ciekawskich. Tak rośnie legenda, a podawana z ust do ust rozrasta się ponad miarę i wychodzi na to, że uzdrowisko,- to sama rozpusta! Tak nie jest! Tam naprawdę przyjeżdżają ludzie potrzebujący rehabilitacji. Poza tym: czy jest w tym coś złego, że ktoś z kim pójdzie na kawę? Że ktoś z kimś zatańczy na wieczorku? Że ktoś z kimś pójdzie na spacer? Ludzie są jak pingwiny - muszą mieć towarzystwo.

POZDROWIENIA
__________________
Ryszard
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2808  
Nieprzeczytane 25-07-2013, 05:18
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie do rena55

Cytat:
Napisał rena55
Łoj! Widzę, że przypadkiem kijaszek w mrowisko wsadziłam i mróweczki zaniepokoiłam! Sorki! Kijaszek zabieram, a na następny turnus zabiorę lepsze okulary i aparat słuchowy...
Zabierz raczej rozsądek i powściągliwość w opiniowaniu innych współkuracjuszy i nie twórz nowych mitów do starych już wyświechtanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2809  
Nieprzeczytane 25-07-2013, 14:08
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Cytat:
Napisał hala51
Zabierz raczej rozsądek i powściągliwość w opiniowaniu innych współkuracjuszy i nie twórz nowych mitów do starych już wyświechtanych.



Masz racje , właśnie rozsądek jest tam najbardziej potrzebny i to obojętne czy jedziemy same czy z małżonkiem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2810  
Nieprzeczytane 25-07-2013, 14:57
Ryszard2's Avatar
Ryszard2 Ryszard2 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Łódź
Posty: 2 661
Domyślnie

Kuracjusz do kuracjusza:
- Czy jesteś zainteresowany seksem zbiorowym?
- Czemu nie, a kto jeszcze będzie?
- Nooo... twoja żona.
- Ooo, to ja się na to nie piszę ...
- W takim razie, skreślam Cię z listy.
__________________
Ryszard
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2811  
Nieprzeczytane 25-07-2013, 16:55
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Lekarz w sanatorium wita dobrze sobie znanego "stałego" kuracjusza:
- Znowu pan do nas przyjechał ze wszystkimi swoimi dolegliwościami, panie Kowalski?
- O nie, tym razem przyjechałem bez żony!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2812  
Nieprzeczytane 28-07-2013, 21:27
Ibizka Ibizka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: polska
Posty: 41
Domyślnie

Witam. Czy może ktoś posiada jakieś informacje na temat sanatorium Gryf w Kołobrzegu?? Proszę o informacje , będę wdzięczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2813  
Nieprzeczytane 30-07-2013, 13:07
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie do Ibizki

Cytat:
Napisał Ibizka
Witam. Czy może ktoś posiada jakieś informacje na temat sanatorium Gryf w Kołobrzegu?? Proszę o informacje , będę wdzięczna
Wpisz w google "Sanatorium Gryf Kołobrzeg-opinie kuracjuszy" i coś tam się dowiesz. Ale bierz zawsze poprawkę na to, co ludzie wypisują, w myśl przysłowia: "jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2814  
Nieprzeczytane 01-08-2013, 17:02
Jokerit's Avatar
Jokerit Jokerit jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Małopolska
Posty: 88
Domyślnie

Rena55ma słuszną rację i to w 100% tak jak pisze tak jest!!!Byłem to wiem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2815  
Nieprzeczytane 01-08-2013, 20:51
rena55's Avatar
rena55 rena55 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Szczecin
Posty: 55
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jokerit
Rena55ma słuszną rację i to w 100% tak jak pisze tak jest!!!Byłem to wiem!
Nie pisz tak, bo znowu zamącisz w mrowisku...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2816  
Nieprzeczytane 02-08-2013, 11:52
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Ludzie , nie dajmy się zwariować, nie oceniajmy według jednego seksoholika całej rzeszy kuracjuszy. Nie każdy taniec, spacer czy rozmowa kończy się w łózku. Żenada i tyle w tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2817  
Nieprzeczytane 02-08-2013, 12:25
Jokerit's Avatar
Jokerit Jokerit jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Miasto: Małopolska
Posty: 88
Domyślnie

Nikt nikomu nic nie narzuca!!!każdy wybiera swoją drogę!są różni ludzie i napewno nie są zmuszani w sanatoriach do seksu hahahaaha.Ale napewno tworzą sie pary!!i nic w tym zbrożnego!jak ktoś chce??W domu ma niedobrze to przynajmniej w sanatorium pozna odpowiednią osobe! to jest jego życie i niech bedzie szczęśliwy/a.Życie jest krótkie-a ludzie różni i zazdrośni też!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2818  
Nieprzeczytane 02-08-2013, 15:45
lahatiel lahatiel jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 176
Domyślnie

Cytat:
Napisał rena55
Prawda jest taka, że samotni panowie "na chodzie" są rozrywani, bo i jest ich bardzo niewielu. I wszystko zwykle zaczyna się bardzo niewinnie, bo przecież samotnej pani jest TYLKO potrzebny partner do tańca... A jak tańczy się razem przez 3 tygodnie, to i nieźle się można zatańczyć.
My z mężem jeździmy zawsze razem, bo i po co kusić los... Ale napatrzymy się tyle, że starczy do następnego razu.

Rena ma rację !!! W sanatorium byłem 2 razy i... z niechęcią czekam na wyjazd po raz trzeci... Znam inne, znacznie przyjemniejsze sposoby spędzania wolnego czasu niż pobyt w sanatorium, ale zdrowie zmusza mnie do tych wyjazdów. Jestem po 60-tce,na chodzie (i to bardzo) podobno przystojny i niegłupi. To co widziałem, to małe piwko, w stosunku do tego co mnie spotykało ze strony żadnych wrażeń kuracjuszek. Facetowi gdy babka powie "spadaj" to da jej spokój, gdy facet mówi "Nie" babka nadal drąży, a nuż się uda. A ja przyjaciół i kochanki wybieram sobie sam i dopiero gdy to oznajmiałem miałem spokój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2819  
Nieprzeczytane 02-08-2013, 16:20
luba's Avatar
luba luba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: wielkopolska
Posty: 3 339
Domyślnie

Witam ...

ten wątek założyła Kundzia-czy ktoś wie jak sobie radzi i jak przebiega jej kuracja ?
brakuje jej na wątkach
__________________
Nie wystarczy dużo wiedzieć, żeby być mądrym.Heraklit
--------------------------
Lucyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2820  
Nieprzeczytane 02-08-2013, 19:01
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Witaj Luba.Dzisiaj rozmawiałam z Kundzią,walczy jak może,bierze chemię, wyniki ma słabe,ona jest słaba,siadają jej nerki.6 sierpnia ma dostać nastepną chemię,ale nie wiadomo,w zależności od tego jakie będą wyniki.Pozdrawiam i dziękuję,że ktoś się zainteresował.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
sanatorium stokrotka Profilaktyka i zdrowy styl życia 121 20-06-2019 06:40
Upadek – traktuj go poważnie - komentarze Jagoda Ogólny 7 20-08-2012 09:47
Sanatorium - nie tylko na poważnie cz.2 destiny Opieka 518 15-02-2010 10:33
Jak wytłumaczyc mamie, że powinna leczyc się na poważnie? Proszę o pomoc. Pani Becia Choroby, badania, terapie 16 15-06-2009 19:19
Sanatorium - nie tylko na poważnie destiny Opieka 508 19-10-2008 15:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.