menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > REGIONALNE > podkarpackie
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #52301  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 18:45
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 875
Domyślnie

Dobry wieczór...
Bogdo...Tarninko...co za złe wieści przyniosłyście. Jednej dopiekł kręgosłup, drugiej zapaliły się płuca. Obu zdrowia życzę...niech precz odejdą choróbska.
Niewiele dziś zdziałałam...wprawdzie przytargałam cały wózek zakupów i wyszłam w ogród, ale jakoś robota mi nie szła - zbyt grzało i parno było, więc odpuściłam. Pogadałam za to przez telefon z koleżanką i z córką - jutro wpadnie z chłopakami na kawę i ciastko, pożegnać się przed wyjazdem. Znów będę przeżywać.
Miłego wieczoru i spokojnie przespanej nocy.

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52302  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 19:12
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 224
Domyślnie

Hej Izo.
Nie zawsze jest dzień na robotę i działanie.
Kiedyś sobie podgonisz robotę.
U mnie dziś była fajna pogoda, trochę słońca, więcej chmur, jak kręgosłup mi trochę odpuścił, to niewiele, ale coś w ogródku zrobiłam.
Cytat:
jutro wpadnie z chłopakami na kawę i ciastko, pożegnać się przed wyjazdem. Znów będę przeżywać.
Izo, toż to normalne, nie da się inaczej, też zawsze przeżywam każdy wyjazd dzieci, taki mamy charakter i nic tego nie zmieni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52303  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 19:30
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 654
Domyślnie

Mój Ty Boże ..Tarninko a co to 15 -go chcesz świętować??? Taka Zosia-Samosia ? Sama zachorowała sama się leczy Dobrze że dochtor sam diagnozę postawił i go nie wyręczyłaś A tak na poważnie bardzo współczuję bo to poważna choroba i ogranicza wydolność płuc.Zdrowia i szybkiego powrotu sił
Bogda mocno pracuje na to aby kręgol przypominał jej o swojej obecności Oj ćwiczysz Go ćwiczysz
Tak jak ja ćwiczyłam swoją nieanielską cierpliwość ,najsampierw do służby niezdrowej póki mię nie wytłumaczono że chory na NFZ dostaje nie to co potrzebuje tylko to co biurokraty zapisały .No i tak Zośce nie przysługuje wózek aluminiowy lekki składany bo nie potrafi na nim się poruszać tylko stalową ciężką okarynę co to pewnikiem ani pchać ani do auta złożyć nie idzie.MASAKRA Jeszcze nie wiem jak to ugryzę ale muszę pomyśleć.
Potem wkur..znaczy zdenerwował mnie kurier DHL na którego w wyznaczonych godzinach upiornie siedząc na 4 literach oczekiwałam a po 3 godz wychodząc z mieszkania otrzymuję info że!!!kurier podjął !! nieudaną próbę dostarczenia paczki i jest do odebrania w punkcie. Nieudana próba??!!! by go przeczyściło na miękko ze 2 tygodnie!! kłamczuch!!
Na koniec jakby uparło się żeby zedrzeć mi z żył trochę cholesterolu dzwoni młoda że stoi na środku 4-pasmówki bo auto jej zgasło i pokazuje się lampka auto z kluczykiem .Nooo to immo ..nic innego .Zepchnęli ją na bok uruchomiła po chwili auto i w panice dzwoni przywieź mi zapasowy kluczyk.Kluczyk przywiozłam i na latyfundia dotarłam kole 18 zamiast 14 . Miałam wsadzać fasolkę szparagową i insze nasiona ale ..no nic ..JUTRO też jest dzień I niech mi ktoś powie że na emeryturze jest nudno!!!!??
Iza dzięki za życzliwość w kwestii tatuażu ale chyba zamienię na konkretną wizytę u podologa I zafunduję sobie wkładki na moje stopy. Jak real bierze górę nad wzlotami młodości ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52304  
Nieprzeczytane Dzisiaj, 21:07
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 224
Domyślnie

Hej Kobro.
Cytat:
Bogda mocno pracuje na to aby kręgol przypominał jej o swojej obecności
Obyś tego nie powiedziała w złą godzinę
Kobro, powiem Ci, że Twoja cierpliwość jest ogromna.
Kurierzy często tak robią, córka też narzeka na DHL.
Nie wiem z jakiej firmy czasem przyjeżdżają, ale jak nikt nie otwiera furtki, to dzwonią do córki i pytają co i jak, najczęściej jestem w domu, ale mogę być na ogrodzie i nie słyszę.
A tak w ogóle, to czekanie na kuriera jest dla mnie karą.
Cytat:
Na koniec jakby uparło się żeby zedrzeć mi z żył trochę cholesterolu dzwoni młoda że stoi na środku 4-pasmówki bo auto jej zgasło i pokazuje się lampka auto z kluczykiem
No i jeszcze to, że już nie wspomnę o przebojach z wózkiem dla Zosi
Kobra, wierzę w Twoja moc, na pewno uda Ci sie cos zatwic
Oj...cos mi komp zaszwankowal....
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.