menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #61  
Nieprzeczytane 07-08-2012, 21:11
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ze źródeł zbliżonych do środowiska nieboszczyka L. zdradzono poufnie, że AL przed zejściem otrzymał telefon z kwatery głównej PiSu, o tym że AL za zasługi dla koalicji z prezesem zostanie przymusowo wcielony w szeregi PiSu i ......wybrał wolność.
Oficjalnie grożono mu "gwoździem" a dla niepoznaki znalazł się sznurek na gwoździu.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Nieprzeczytane 07-08-2012, 21:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Oficjalnie grożono mu "gwoździem" a dla niepoznaki znalazł się sznurek na gwoździu.

Nie pisz, że mu grożono gwoździem.
Przecie to niejaki Ziobro-ówczesny poddany J.Kaczyńskiego- trumnianym gwoździem straszył Endrju L. i wystraszył. A jak jeszcze dostał cynk, że go wcielą do PiSu jak tow. majora do LWP, to co chłopina miał za wyjście? Ostał mu się ino sznur, bo kto się z Kaczyńskim zadaje, temu się sznur ostaje....jak mawiał klasyk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Nieprzeczytane 07-08-2012, 23:54
Karol X's Avatar
Karol X Karol X jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Posty: 5 420
Domyślnie

Jaki klasyk tak mawial?
Permanentnie nabijasz sie z ofiar katastrofy smolenskiej,pijanego Blasika,pilotow,zmarlego tragicznie prezydenta,zyjacego brata,ktory cudem ocalal,PiS,szczatkow samolotu po katastrofie,Brygady Swietokrzyskiej,Polakow okreslasz mianem "polactwa",teraz z nieboszczyka Andrzeja Leppera.
Zaczepiasz bez powodu seniora AP,kogo jeszcze wezmiesz na "swoj widelec"?
Wyluzuj.
A tak nawiasem mowiac,skoro szczatki samolotu nie maja zadnego znaczenia,to dlaczego tak wielka wage przywiazywano do odzyskania skradzionego napisu nad brama obozu w Oswiecimiu?
Wszak to tylko kawalek metalu,podobnie jak tamte kawalki blach w Smolensku.Widac kazdy metal ma inna wartosc,nawet gdy juz dawno stracil polysk.
Sadze jednak,ze Twoje posty sa obliczone na dowalenie komus.
Dziwi mnie bierna postawa admina na twoje harce po forum.
Tradycyjnie nie odpowiem na Twoj ewntualny post i nie obliguje Ciebie do odpowiedzi na moj.
Oczekuje innej Twojej postawy na forum,nic wiecej,jesli mozna miec jakakolwiek nadzieje.
__________________
Kazdy przezyty dzien - to dar od serca.

Ostatnio edytowane przez Karol X : 08-08-2012 o 00:01.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Nieprzeczytane 08-08-2012, 00:57
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał Karol X
A tak nawiasem mowiac,skoro szczatki samolotu nie maja zadnego znaczenia,to dlaczego tak wielka wage przywiazywano do odzyskania skradzionego napisu nad brama obozu w Oswiecimiu?
Wszak to tylko kawalek metalu,podobnie jak tamte kawalki blach w Smolensku.Widac kazdy metal ma inna wartosc,nawet gdy juz dawno stracil polysk.


Tak ,to faktycznie adekwatne porównanie.
Wrak samolotu w którym zginęło 96 osób w wyniku katastrofy komunikacyjnej i brama do obozu zagłady ,gdzie w sposób celowy i zaplanowany dokonywano zbiorowego mordu około półtora miliona ludzi różnych narodowości ,a napis na bramie był jawną drwiną z ich losu i bezsilności całego cywilizowanego świata.
Czy w kraju w których aktualnie żyjesz ,wrak każdego rozbitego samochodu w którym w wyniku wypadku drogowego zginęli ludzie, staje się obiektem muzealnym,obiektem kultu czy też może pomnikiem dedykowanym ofiarom tego wypadku? Podejrzewam ,że nie .Trafia na złomowisko.
Wczoraj w Polsce w wyniku wypadku losowego ,zginęła w namiocie przygniecionym drzewem, 12 letnia dziewczynka. Sądzisz,że jej rodzice zrobią pomnik z tego drzewa ,które zabiło ich dziecko ,czy tez może uczynią relikwię z płachty namiotowej zbroczonej krwią? A może sądzisz ,że życie tego dziecka jest mniej warte od życia posła X ,posłanki Y lub głowy państwa,a rozpacz rodziców nie ma prawa się równać z rozpaczą Marty Kaczyńskiej? A co się stało z wrakiem busa w który w tamtym roku zginęli robotnicy jadący do pracy? A co się stało z wrakiem autokaru, który kilka lat temu wypełniony polskimi turystami, rozbił się w drobny mak na zakręcie pod Grenoble ?
Wrak samolotu musi wrócić do polski ,bo jest to nasza własność i jest oburzające ,że Rosjanie tak długo go przetrzymują,ale z tego powodu wojny nikt im nie wypowie.
Cały świat wie doskonale z kim mamy do czynienia. Wystarczy proces trzech narwanych dziewczyn ,którym za obrazę ''majestatu'' grożą trzy lata więzienia lub widok popa całującego dłoń Putina ,aby mieć jasność z kim mamy do czynienia.
Choć bo ja wiem,u nas też są politycy ,którzy są całowani po rękach przez kobiety i obwoływani zbawicielami.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Nieprzeczytane 08-08-2012, 06:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=Karol X]
Cytat:
Jaki klasyk tak mawial?
Nieznany Karolu! Nieznany.
Cytat:
Permanentnie nabijasz sie z ofiar katastrofy smolenskiej,pijanego Blasika,
A po czym poznałeś, że się nabijam i że permanentnie. Ja od początku twierdzę, że facet był bezpośrednio odpowiedzialny za ten wypadek i to nie z tego powodu, że walnął kielicha, tylko, że był odpowiedzialny za wyszkolenie pilotów i sprawność latającego sprzętu, a ponadto sam pilot i przelozony pilotów mógł zapobiec katastrofie. W wojsku- o ile byłeś i pamiętasz- obowiazuje dyscyplina służbowa i każdy za coś odpowiada. Błasik przeszedł wszystkie szczeble drabiny służbowej więc na nie spada bezposrednia odpowiedzialnośc z to co sie stało.
Cytat:
pilotow
- chyba konfabulujesz. O dowody poproszę.
,
Cytat:
zmarlego tragicznie prezydenta,

Tragicznie zmarły prezydent był -o ile mi wiadomo- czynnym politykiem, działaczem partyjnym, urzędnikiem państwowym i z tego powodu nie nabył cech swiętości przypisywanej papieżom.
"Parę" durnych rzeczy mu się w żywocie zdarzyło zrobić i nie widze powodu, żeby o tym zapominać. Tzn. można byłoby zapomnieć [swietym nie był, orłem też nie i niech mu Wawel lekki będzie] ale cyrki nad pamięcią o nim odprawia jego brat bliźniak i jego poddani. Może ciebie nie smieszą podpałacowe parady kiedy bliźniak miesiączki doznaje żałobnej, ale mnie tak.
Widać mamy różne poczucie humoru sytuacyjnego.
Cytat:
zyjacego brata,ktory cudem ocalal,
Kurde! Co się stało z bratem nieboszczyka? W gazetach nic nie było, że ocalał i do tego cudem! Od paru dni zniknął z widoku, ale przecie Błaszczak, albo Antek M. coś by nam opowiedzieli, o cudownym ocaleniu prezesa z jakiejś opresji.
Cytat:
PiS
,
Karolu! Bój się Boga! W końcu ..jaki PiS jest każdy widzi.
Cytat:
szczatkow samolotu po katastrofie
,
Ja ze szczątków? Jak kto chce sobie zrobić relikwie z ruskiego samolotu, co spadł w smoleńskich mgłach bo piloci pod okiem swojego d-cy złamali wszelkie możliwe przepisy w kwestii lądowania, to niech sobie ze złomu relikwiarz robi. Co ja mam do tego? Jest jeden TU-...w betonie, to można poskładać autentyk i kaplice z niego zrobić..
Cytat:
Brygady Swietokrzyskiej,
Z BŚ sie nie nabijam. Sami brygadziści pod swym wodzem pisali swoją historię, którą własnoocznie możesz poznać bo dzieł w tej mierze jest sporo i to spisanych przez nich samych i paru historyków. Samodzielnie tez możesz ocenić czy ich wycieczka przez Niemcy była patriotycznie uzasadniona czy nie. 40 tys ich kolegów nie uznało ich spaceru za uzasadniony. Zamordowania dowódcy tez nie. Kilku poznałem osobiście i nie mieli specjalnych obiekcji w kwestii moich poglądów w tej materii.
Cytat:
Polakow okreslasz mianem "polactwa"
Ja tylko wiernie cytuje bardzo prawicowego redaktora z ulubionego przez PiS i te kręgi periodyku. Nazywa się Ziemkiewicz i to on tym polactwem w stosunku do rodaków zabłysnął. Do Rzepy zgłoś pretensję albo do Rzepy mutanta.
Cytat:
,teraz z nieboszczyka Andrzeja Leppera.
Przykro mi z tego powodu, że musze ci tłumaczyć co autor miał na myśli. Nie z Leppera kpię a z intelektualistów, którym nie trzeba dowodów na to, że ktoś chłopa obwiesił, tylko z lekkością balonu marki Zeppelin snuja snuje i wrażenia o tym, że faceta, któremu się polityczny żywot za sprawą "cudownie ocalonego brata" zakończył sie w przyspieszonym tempie, mial kilka wyroków na grzbiecie, problemy rodzinne, potężne finansowe, partia mu sie rozleciała, dwukrotny wicepremier co ze szczytu spadł w dół wykopany przez Ziobrę i Kaczyńskiego...itd ktoś musiał przerabiać na samobójcę.
Cytat:
Zaczepiasz bez powodu seniora AP,
Karolu! Bo ...śmiszny jest I relikt z epoki dyktatury wojskowo-socjalistycznej co go los rzucił w szpony imperializmu.
Cytat:
kogo jeszcze wezmiesz na "swoj widelec"?
Też ciekaw jestem. Nie wiadomo co los przyniesie.
Cytat:
Wyluzuj.
Jeszcze bardziej?
Cytat:
A tak nawiasem mowiac,skoro szczatki samolotu nie maja zadnego znaczenia,to dlaczego tak wielka wage przywiazywano do odzyskania skradzionego napisu nad brama obozu w Oswiecimiu?
Karolu! Przecie świetokradcze bzdury wypisujesz! I ty piszesz, że jak kpię? Jak ci takie coś mogło przejść przez gardło?
Po pierwsze, to obóz nazywał się KZ Lager Auschwitz-Birkenau i był niemieckim obozem zagłady...pod Oświęcimiem.
Po drugie to jak już wspomniałes tę kradzież, to przypomnę ci, że zleceniodawcą kradzieży był Twój szwedzki współobywatel i to jego powinieneś pytać po co mu to było. A czemu go odzyskiwano? Odpowiedź jest b.prosta, to to był i jest własność muzealna, a obiekty muzelne są prawnie chronione.
Cytat:
Wszak to tylko kawalek metalu,podobnie jak tamte kawalki blach w Smolensku.Widac każdy metal ma inna wartosc,nawet gdy juz dawno stracil polysk.
Masz stuprocentową racje. Każdy metal ma inną wartość.
Złom lotniczy spod Smoleńska może być symbolem polskiego dziadostwa w wojskowym wydaniu zmieszanego z politycznym dyletanctwem, które skutkowało prawie setką ofiar.
I dodatkowo genialnymi odkryciami w postaci mgieł helowych wylewanych z beczek, akcji specnazu, wybuchów 5kg trotylu i podobnych rozrywkowych kawałków. A z tych nie kpić, to grzech wobec NARODU.
Cytat:
Sadze jednak,ze Twoje posty sa obliczone na dowalenie komus.
Możesz sądzić co uwazasz za stosowne. Byle Twoje sądy miały jakies umocowanie w faktach. Każdy ma prawo do własnych sądów i jesli je wygłasza publicznie- jako i my czynimyą to musi sie liczyć z tym, ze inni ich sady oceniają w/g własnych ...sądów.
Cytat:
Dziwi mnie bierna postawa admina na twoje harce po forum.
Czy mi sie zdaje, czy Drogi Karolu w ten sympatyczny sposób usiłujesz podłożyć takie małe różowe zwierzątko pod biurkiem admina ? Czy to tylko takie złudzenie optyczne mi sie przytrafiło?
Cytat:
Tradycyjnie nie odpowiem na Twoj ewntualny post i nie obliguje Ciebie do odpowiedzi na moj.
A ja wręcz przeciwnie. Bardzo lubię odpowiadac na Twoje posty.
I oczywistą oczywistością jest dla mnie, że ani tej odpowiedzi, ani innych moich postów nie przeczytasz i nie skomentujesz
Cytat:
Oczekuje innej Twojej postawy na forum,nic wiecej,jesli mozna miec jakakolwiek nadzieje.
O jejku! Karolu! Mam nadzieje, że nie oczekujesz, iż od jutra zapiszę się do pisu, zacznę wyznawać kaczyzm i zbuduje kapliczkę wotywną z kawałkami wraka smoleńskiego. Bo to juz byłaby ..gruba przesada.

Mam nadzieję, że choć w minimalnym stopniu rozjasniłem mroki Twych wąptpliwości
pozdrawiam serdecznie
P-37
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Nieprzeczytane 08-08-2012, 06:50
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

ADMINIE !
Kiedy zareagujesz na PLUCIE NA POLAKOW na Twym portalu ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Nieprzeczytane 08-08-2012, 09:25
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 048
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karol X
Jaki klasyk tak mawial?
Permanentnie nabijasz sie z ofiar katastrofy smolenskiej,pijanego Blasika,pilotow,zmarlego tragicznie prezydenta,zyjacego brata,ktory cudem ocalal,PiS,szczatkow samolotu po katastrofie,Brygady Swietokrzyskiej,Polakow okreslasz mianem "polactwa",teraz z nieboszczyka Andrzeja Leppera.
Zaczepiasz bez powodu seniora AP,kogo jeszcze wezmiesz na "swoj widelec"?
Wyluzuj.
A tak nawiasem mowiac,skoro szczatki samolotu nie maja zadnego znaczenia,to dlaczego tak wielka wage przywiazywano do odzyskania skradzionego napisu nad brama obozu w Oswiecimiu?
Wszak to tylko kawalek metalu,podobnie jak tamte kawalki blach w Smolensku.Widac kazdy metal ma inna wartosc,nawet gdy juz dawno stracil polysk.
Sadze jednak,ze Twoje posty sa obliczone na dowalenie komus.
Dziwi mnie bierna postawa admina na twoje harce po forum.
Tradycyjnie nie odpowiem na Twoj ewntualny post i nie obliguje Ciebie do odpowiedzi na moj.
Oczekuje innej Twojej postawy na forum,nic wiecej,jesli mozna miec jakakolwiek nadzieje.

Co się dziwisz?
Grono paniuś - obrażalskich skądinąd- klaszcze w rączki i nóżki, uważając iż to jest zabawne, a to jest zwyczajnie nikczemne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Nieprzeczytane 08-08-2012, 12:24
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Do tego na czele wodz "niepokonanych".

Nadchodza czasy rozliczen i dopiero zaczne sie "giewalt" przy tym ratuj sie kto moze.

Andrzeju tam w przestworzach !
WSPOMAGAJ !!!
Oni musza odejsc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Nieprzeczytane 09-08-2012, 08:12
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=senior A.P.]
Cytat:
Do tego na czele wodz "niepokonanych".
Tow. majorze! Wuc niepokonanych to w kraju nad Wisłą nazywa się Kaczyński. Mimo porażek prze jak LWP do zwycięstwa. Tak sie zaparł

Cytat:
Nadchodza czasy rozliczen i dopiero zaczne sie "giewalt" przy tym ratuj sie kto moze.
Wam majorze, to chyba nic już nie zagrozi. A juz na sto% nie "giewalt"
Cytat:
Andrzeju tam w przestworzach !
WSPOMAGAJ !!!
Oni musza odejsc.
Tow.majorze! Jeśli ten który jest w tytule wątku ma was wspomagać, to macie problem, bo TEN w pierwszej kolejności może zrobic brzykie bubu temu "niepokonanemu" z powodów oczywistych.
A to może spowodować, ze niektóre trzeźwe byłe panienki nie będa was wielbić. A nawet wręcz przeciwnie. I będziecie sami musieli pluć na Polaków.
I to dopiero będzie giewalt w przyrodzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Nieprzeczytane 13-08-2012, 10:58
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

"Wiecie rozumiecie towarzyszu inne czasy nastaly ,trzeba isc do przodu z postempem czasu,to nie tak jak dawniej bywalo,ze tylko nasz sekretarz byl nieomylny a SD i ZSL przyklaskiwalo,dzisiaj wkroczyla demokracja globalna i ta jest wszedzie ,nawet w kosciele,w ktorym znosi sie nawy boczne a ksiadz twarza do ludzi majac z tylu Pana Boga."

Andrzej Lepper to znany czlowiek i choc juz nie zyje Polakom z "niebios przypomina",ze dzisiaj byc albo nie byc to juz nie pytanie ale za pale chwytanie !

Larum graja i to wszedzie,na calym swiecie.

Jasnowidz Jackowski przewidzial smierc Andrzeja ,teraz przewiduje jeszcze cos gorszego !!!
Odsylam do jego przepowiedni,latwo je znalezc.

Tobie "plutusie" tez je polecam,moze wtedy "dasz po hamulcach" jak mawiaja samochodziarze,bo inczej przydu.isz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #71  
Nieprzeczytane 13-08-2012, 20:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=senior A.P.]"
Cytat:
Jasnowidz Jackowski przewidzial smierc Andrzeja ,teraz przewiduje jeszcze cos gorszego !!!
Czyżby was tow. majorze Obama zgłosił na viceprezydenta USA?
To mogłoby być groźne

Cytat:
Tobie "plutusie" tez je polecam,moze wtedy "dasz po hamulcach" jak mawiaja samochodziarze,bo inczej przydu.isz.
Guciu! też ci życze duuużo zdrowia!
I niech Endrju Lepper czuwa nad tobą z Niebiosów!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Nieprzeczytane 13-08-2012, 21:28
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

jak widzę ktoś tu podejmuje próby hulanki po grobie.

Przed wejściem na cmentarz zauważyłam znak http://fl6.utnij.net
zdziwiłam się... czy trzeba znak aż montować ?
ano trzeba gdy sam z siebie człowiek tego nie wie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Nieprzeczytane 13-08-2012, 23:02
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=Artfilka]
Cytat:
jak widzę ktoś tu podejmuje próby hulanki po grobie.
Bądź odważna i napisz kto. Przecie musiałaś zauważyć, że ducha leppera wywołał amerykański znawca tematu i jasnowidztwa w stopniu majora made in LWP.
Cytat:
Przed wejściem na cmentarz zauważyłam znak http://fl6.utnij.net
zdziwiłam się... czy trzeba znak aż montować ?
ano trzeba gdy sam z siebie człowiek tego nie wie.
A jak właściciel osierocił psa, to czemu pies ma mieć zakaz odwiedzania swego dobrodzieja???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Nieprzeczytane 14-08-2012, 09:11
tar-ninka's Avatar
tar-ninka tar-ninka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: małopolska
Posty: 26 722
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Artfilka

Bądź odważna i napisz kto. Przecie musiałaś zauważyć, że ducha leppera wywołał amerykański znawca tematu i jasnowidztwa w stopniu majora made in LWP.

A jak właściciel osierocił psa, to czemu pies ma mieć zakaz odwiedzania swego dobrodzieja???
No własnie Pluto czemu
Jezus urodzil sie w stajence wsród zwierząt..
Tez chodzilam na grob syna z psem ,Jego ulubiencem
i tak wlasnie odpowiedzialam na uwage zwrocona mi przez babkę.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Nieprzeczytane 14-08-2012, 10:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

[quote=tar-ninka]
Cytat:
Napisał pluto37
No własnie Pluto czemu
Jezus urodzil sie w stajence wsród zwierząt..
Tez chodzilam na grob syna z psem ,Jego ulubiencem
i tak wlasnie odpowiedzialam na uwage zwrocona mi przez babkę.

Bo ta babka uznała, ze to jej cmentarz i stała się cenzorem, albo samoistnym moderatorem.

To trochę tak jak z tymi co Lepperowi spokoju po smierci nie dają i musza się pobujać na jego stryczku.
Kiedyś już tow. major uprawiał podobny proceder przy okazji Ratajczaka co to zszedł z uchlania się po tym jak uznał, ze w Auschwitz był pensjonat dla Żydów i Polaków i z roboty go wyrzucili.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Nieprzeczytane 14-08-2012, 13:07
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ladnie,ladnie sobie dyzurny poczynacie czujac oddech za plecami "palacych kota" - to tak na wstepie praktyk wojskowych. i dyskusji na forach.

Majac na uwadze temat i wszelkie powokacje za przyzwoleniem moderatorow to dodam,ze brat Andrzeja Antoni Lepper pyta oficjalnie kiedy koniec zakonczenia sledztwa w morderstwie jego brata (?) - podaja publicze media .
Ja Tobie Antoni podpowiem co masz robic i kogo pytac aby odpowiedzi nie byly takie jak slepej kury :

Idz do obecnych wladz SAMOOBRONY i dokonaj odbudowy tej partii ,stan na ich czele i moze nawet podpatrz tez w zalobie Jaroslawa Kaczynskiego w jego postepowaniu.
Ja widze na poczatek chocby wspolprace z PiS-em w dociekaniu moderstw typu "samobojsto".
W kolejce czeka wiele rodzin "zamordowanych samobojcow".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Nieprzeczytane 14-08-2012, 20:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 708
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.

Idz do obecnych wladz SAMOOBRONY i dokonaj odbudowy tej partii ,stan na ich czele i moze nawet podpatrz tez w zalobie Jaroslawa Kaczynskiego w jego postepowaniu.
Ja widze na poczatek chocby wspolprace z PiS-em w dociekaniu moderstw typu "samobojsto".
W kolejce czeka wiele rodzin "zamordowanych samobojcow".

Tow. majorze! Nie wiem czym zgrzeszyło kolezeństwo, bom sie spóźnił i było juz po żniwach, ale powiem wam, ze macie najsłuszniejszą słuszność.
Nikt lepiej nie wyjasni sprawy zejścia Endrju leppera niz zespół śledczy w składzie Antek Macierewicz i drugi tuz tropiący zbrodnie nazwiskiem Kamiński Mariusz.
Dawno już wam sie nie trafiła tak trafna rada.
Przyjmijcie majorze moje gratulacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Nieprzeczytane 14-08-2012, 20:31
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 048
Domyślnie

I pomyśleć, że tu była - jak nigdy- taka przyjemna atmosfera, choć wątek żałobny.

Co do samobójstwa Leppera, to podobno Plichta ma się zamknąć w piątek rano w apartamencie i nie otwierać nikomu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Nieprzeczytane 14-08-2012, 20:54
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Mruga oczkiem (żart)

O MATKO ŚWIĘTA ,ALE TU KOSIARA PRZEJECHAŁA !!!
Stasieńko ,kto Cię tak wpienił ,żeś dokonał masowej egzekucji !!!




Zaraz polecę ! Motylem jestemmm,aaaaa



Ps. Umarli rzucają cień - Andrzej Leper nie żyje,a mimo to niektórzy próbują nadal zbijać na nim kapitał.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 14-08-2012 o 21:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Nieprzeczytane 14-08-2012, 20:57
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 406
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
I pomyśleć, że tu była - jak nigdy- taka przyjemna atmosfera, choć wątek żałobny.
Właśnie dlatego, że żałobny, trzeba zapłakać, żegnaj samo-bujco.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
ś.p.Andrzej Zalewski Vika Różności - wątki archiwalne 6 28-07-2011 13:37
Samobójstwo Edwarda Żentary - komentarze sToRcZyK Ogólny 3 27-05-2011 21:42
Andrzej Lepper jednak kandyduje - komentarze Zenek Ogólny 20 16-06-2010 19:44
Andrzej Grabowski ożenił się - komentarze Zdzisia Ogólny 113 12-08-2009 19:12
Andrzej Samson Rozia Społeczeństwo - wątki archiwalne 9 27-05-2009 16:11

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.