menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #118541  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 18:55
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Nie asekuruję się, bardzo mi dobrze na świecie i w moim wieku wisi mi już, który kacyk zajmie stanowisko I sekretarza, wróć zbawiciela. Solidarność w obecnym układzie to dno jakiego nie spodziewałam się zobaczyc nigdy. A co do wyborów suweren zadecyduje i suweren będzie miał. Nie napisałam, że przewiduję wygraną PiSu ale, że życzę PiSowi wygranej żeby poniósł konsekwencje kryzysu który za drzwiami, a to chyba coś innego. Co do mojego przeżywania to mam inne priorytety. Piszę tu z przyzwyczajenia ale i przyzwyczajenia dobrze jest czasem skorygować.
Lubię dyskusję na argumenty, nawet ostrą ale nie lubię ad personam, jakiegokolwiek, razi mnie. Dobranoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118542  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 18:58
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ja sądzę, że ty też głosowałaś.
Natomiast głupotą jest trwanie przy jednym uczuciu wiele lat,
skoro ukochany pije i bije. I zdradza z najgorszą dziwką w mieście.
Nigdy nie miałam syndromu ofiary.
Przepraszam nie zauwazyłam, głosowałam na Tadeusza Mazowieckiego i byłam bardzo rozczarowa jak przegrał. W drugiej turze mimo widmna Tymińskiego nie poszłam do wyborów.
PS
Jeszcze dodam, że ukochani mnie nie interesuja tylko i wyłącznie poglądy, mam swoje i ich nie zmieniam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118543  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 19:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Twoim problemem jest to,
że sama kopiąc po kostkach,
wszędzie widzisz ad personam,
którego ostrze jest skierowane przeciwko twej osobie.

Jest to nudne i żenujące / to też ad personam?/
A może per analogiam się naucz
i wskaż gdzieś to ad personam?

Ja na cudze kompleksy nie mam lekarstwa.
Nie mam tej świadomości, że pisząc coś,
akurat potrącam twoje jestestwo.


PS, bądź uprzejma wskazać mi w postach o Gierku ad personam do ciebie.
Nie przeceniasz się czasem?
Nie jesteś pępkiem wątku....ooops pępek !!!! masz go z całą pewnością!! ad personam!!!
Odwołuję..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118544  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 19:06
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Przepraszam nie zauwazyłam, głosowałam na Tadeusza Mazowieckiego i byłam bardzo rozczarowa jak przegrał. W drugiej turze mimo widmna Tymińskiego nie poszłam do wyborów.
PS
Jeszcze dodam, że ukochani mnie nie interesuja tylko i wyłącznie poglądy, mam swoje i ich nie zmieniam.

Ooooo, na Bolusia nie głosowałaś?
A później pewnie na Olka pijaczka?
W każdym razie / ad personam/ przyjmij wyrazy szacunku.

Ale skoro Solidarności należałaś, gdzie agent SB był szefem,
to jednak późniejsze zasługi nieco bledną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118545  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 19:07
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Już się asekurujesz, bo przewidujesz rżnięcie?
Jak to jest, tak przeżywać wybory?

To nie było do mnie???
Potwierdzam, jestem pępkiem i jeżeli Ci się to nie podoba to nie musisz mnie zaszczycać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118546  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 19:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
To nie było do mnie???
Potwierdzam, jestem pępkiem i jeżeli Ci się to nie podoba to nie musisz mnie zaszczycać.


Jezus Maria!!!

To jak chcesz pisać? Omijać cię jak chorą na ebolę?

Przewidujesz rżnięcie ''wyborcze'', miałam na myśli,
a nie to co ty....
Skąd miałam wiedzieć, że szykujesz się na inne?

W powyższej sytuacji chyba nie pępek będzie w stawce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118547  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 19:17
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Ze słów Sikorskiego wynika,
że Tusk kłamał w sądzie mówiąc o tym, że z Putinem na molo w Sopocie rozmawiał o pogodzie,
a tak naprawdę planowali rozbiór Ukrainy.

Przewiduję, że ryży zostanie idolem narodowców.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118548  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 19:31
tylko-ja tylko-ja jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Polska
Posty: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
.........................................

.......... ja tam się trzymałam z daleka zarówno od PZPR
jak i Solidarności.

Choć muszę z bólem przyznać, że wierzyłam w te bajki o Gierku jakie Solidarność kolportowała
oraz wierzyłam Wałęsie jak Bogu.

wierzyłaś Wałęsie? -nie miej sobie tego za złe. W końcu sam Papież go "reklamował"
Jak go zobaczyłem pierwszy raz w telewizorni, uderzył mnie jego prymitywizm i prostactwo.
Nigdy na nie go nie głosowałem. Być może dlatego że byłem i jestem wolny od wpływu różnej maści agitatorów. Agitatorów w czerwieni, w bieli i w czerni.
Wolności życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118549  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 19:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał tylko-ja
wierzyłaś Wałęsie? -nie miej sobie tego za złe. W końcu sam Papież go "reklamował"
Jak go zobaczyłem pierwszy raz w telewizorni, uderzył mnie jego prymitywizm i prostactwo.
Nigdy na nie go nie głosowałem. Być może dlatego że byłem i jestem wolny od wpływu różnej maści agitatorów. Agitatorów w czerwieni, w bieli i w czerni.
Wolności życzę.

Mam sobie za złe.
Mój starszy brat mówił, że to pajac, za co się obraziłam śmiertelnie na całe pół roku.
Gdy przegrał z Kwaśniewskim, płakałam jak 4 bobry.Miała wrócić komuna,
Lechu ukochany, bojownik i heros, przegrał!

Teraz, choć serce mam po prawej stronie,
w sumie mi wszystko jedno i nic mnie nie zaskoczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118550  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 20:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Pewien krawawy komuch obchodziłby dzisiaj 106 rocznice urodzin, warto go rozliczyć.
W okresie "gierkowskim" zbudowano; Dworzec Centralny w Warszawie, Fabrykę Samochodów Małolitrażowych w Tychach, Hutę Katowice, Trasę Katowicką, Trasę Łazienkowską w Warszawie, Kombinat Paliwowo-Energetyczny Bełchatowie, Rafinerię Północna Gdańsk, Kopalnie Borynia, Śląsk i Trzydziestolecia PRL, Elektrownie w Dolnej, Kozienicach, Rybniku, Hutę miedzi w Głogowie, Kopalnię miedzi w Rudnej, Zakłady Azotowe Włocławek.
Zbudowano prawie w całości polską energetykę, w tym elektrownie węglowe – Bełchatów (4400 MW), Kozienice (2600 MW), Jaworzno III (1200 MW), Dolna Odra (1800 MW), Rybnik (1800 MW), Połaniec (I blok) – oraz wodne w Żarnowcu (700 MW) i Włocławku (160 MW), które wciąż dostarczają połowę zużywanego w Polsce prądu.
MIESZKANIA. Za czasów Edwarda Gierka wybudowano ponad 2 miliony mieszkań.
INWESTYCJE. Wybudowano ponad 550 fabryk.
PS
Dzięki temu było co sprzedawać, brawo Gierek.

Maju!
Możesz nie szaleć z tym Gierkiem?
Nie pamiętasz kartek? Braczków na rynku i różnych takich ciekawostek?
chyba letko z tą gierkowszczyzną zbawienną przesadziłaś.
to tak w drobnym skrócie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118551  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 20:34
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Maju!
Możesz nie szaleć z tym Gierkiem?
Nie pamiętasz kartek? Braczków na rynku i różnych takich ciekawostek?
chyba letko z tą gierkowszczyzną zbawienną przesadziłaś.
to tak w drobnym skrócie...
Masz oczywiście rację pisałam wyżej o tym jakie były przyczyny, że Gierek nie rządzil do śmierci. Kartki, braki, pisałam o tym, mnie bardziej chodziło o pokazanie co zostawil, tego czegoś do dzisiaj PiS nie przejadał, ale jest na dobrej drodze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118552  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 20:48
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
I zostawił 2 miliardy długu a nie pięć bilionów. No, ale jak się daje taaaaakie wypłaty "asystentkom" co noszą teczki za prezesem to nic dziwnego. W końcu jak będzie wojna to wszystkie długi są umorzone.

Jarek!
Nie 2 a 10, bo pamiętam, że tyle kosztował program Apollo
Nie zagląda tu Ela lekarka która jeśli pamięta to mogłaby
przypomnieć ile zarabiała za tego Gierka na jednym podstawowym etacie.

zawsze opowiadam jako ciekawostkę jak to po padlinę na Śląsk zjeżdżali się kolejarze z Wielkopolski, czy Białegostoku, bo mieli darmowe bilety i różne takie pierdoły które dziś można w tv obejrzeć z Wenezueli czy innej Brazylii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118553  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 20:51
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net...02&oe=5CCC195F
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118554  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 20:52
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Masz oczywiście rację pisałam wyżej o tym jakie były przyczyny, że Gierek nie rządzil do śmierci. Kartki, braki, pisałam o tym, mnie bardziej chodziło o pokazanie co zostawil, tego czegoś do dzisiaj PiS nie przejadał, ale jest na dobrej drodze.

uważam, że lepiej nie wywoływać takich zombi z grobu wzorem KACZYNSKIEGO.
brrrrrrrrrrrrr
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118555  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 22:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

po co są spółki .....państwowe
Cytat:
Centralne uroczystości barbórkowe, organizowane przez Państwowe Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, odbyły się 30 listopada zeszłego roku w Rzeszowie. Zainaugurowała je msza z udziałem jednego z lokalnych biskupów, który podziękował szefostwu i pracownikom państwowej spółki za zaangażowanie w działalność charytatywną.

W uroczystościach wzięli udział: szef spółki Piotr Woźniak, minister z Kancelarii Prezydenta Krzysztof Szczerski, marszałek województwa i wojewoda podkarpacka Ewa Leniart. Jak opisuje portal, podczas gali górnicy otrzymali wyróżnienia i odznaczenia resortowe. Później zaś rozpoczęła się impreza. W części przeznaczonej dla kobiet (nazywanej tradycyjnie Combrem Babskim) pojawił się... przebrany za policjanta striptizer, który wykonał program.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #118556  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 22:41
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Sromotnie podpadnę Plutowi, ale gdyby nie Gierek to ekipy rządzące po 1989r nie miałyby czego sprzedawać/rozdawać.A oto kilka opinii z którymi się zgadzam:
Cytat:
Według badań Centrum Badania Opinii Społecznej z 2001 przeprowadzonych po śmierci Edwarda Gierka 50% respondentów oceniło pozytywnie jego działalność. Natomiast według sondażu przeprowadzonego na zlecenie „Gazety Wyborczej”, Radia Zet i TVN w 2004 46% respondentów wskazało Edwarda Gierka jako osobę, która zrobiła najwięcej dla Polski wśród przywódców powojennych.
Cytat:
Krytycy podkreślają, iż mimo niewątpliwych osiągnięć ekipy Edwarda Gierka, polityka ratowania gospodarki przez zaciąganie kredytów na Zachodzie mogła być prowadzona za przyzwoleniem Związku Radzieckiego. Kredyty zostały ostatecznie spłacone 29 października 2012 ostatnią ratą dla Klubu Londyńskiego w wysokości 297 milionów dolarów. Obecnie Polska spłaca długi zaciągnięte w późniejszym okresie, a także w latach transformacji ustrojowej do czasów obecnych.

Cytat:
Zwolennicy Edwarda Gierka wskazują natomiast na znaczący wzrost poziomu życia obywateli w trakcie jego rządów oraz na dokonaną modernizację kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118557  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 23:13
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Sromotnie podpadnę Plutowi, ale gdyby nie Gierek to ekipy rządzące po 1989r nie miałyby czego sprzedawać/rozdawać.A oto kilka opinii z którymi się zgadzam:

cześć Petrusie!
z tym sprzedawaniem to byłbyś ostrożny, bo co niby i komu sprzedano?
Jesteś w stanie wymienić coś co nadawało się do sprzedaży?

Jeśli już chcesz piać peany ku czci Gierka to nie za te upadłe 'perły" za cudzy szmal, a za uchylenie kurtyny na świat dla sporej części młodzieży.
Zobaczyli jak wygląda w miarę normalny świat i mogli go porównać z zapyziałą gomułkowszczyzną.
I te pierwsze pięć lat prosperity po "pomożecie tow." ludzie z naszego pokolenia pamiętają. za to drugich już specjalnie nie i kolejnego pod Jaruzelskim też jakoś nie.
I warto pamiętać ze Gierek dorabiał za rodzaj pasa transmisyjnego między Rosją a Zachodem i ten Zachód go wykorzystał pożyczkami, których nie miał czym spłacić
dlatego to gliniane imperium musiało paść.

ten środkowy segment powinien ten progierkowski entuzjazm ciut osłabić. Bo go spłacono po redukcjach 1990 -ych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118558  
Nieprzeczytane 07-01-2019, 23:13
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Sromotnie podpadnę Plutowi, ale gdyby nie Gierek to ekipy rządzące po 1989r nie miałyby czego sprzedawać/rozdawać.A oto kilka opinii z którymi się zgadzam:

To może był błąd z tym obalaniem komuny dla samego obalania? W końcu mamy piękny kraj to moglibyśmy dobrze żyć z turystyki jak Kuba. Zresztą niedługo pozostanie kamieni kupa to można się nad takim projektem zastanowić "Sowietunio" czeka.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118559  
Nieprzeczytane 08-01-2019, 02:12
tylko-ja tylko-ja jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Miasto: Polska
Posty: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Mam sobie za złe.
Mój starszy brat mówił, że to pajac, za co się obraziłam śmiertelnie na całe pół roku.
Gdy przegrał z Kwaśniewskim, płakałam jak 4 bobry.Miała wrócić komuna,
Lechu ukochany, bojownik i heros, przegrał!

Teraz, choć serce mam po prawej stronie,
w sumie mi wszystko jedno i nic mnie nie zaskoczy.

Mówisz że nic Cię nie zaskoczy?
Ciekawy czasy dopiero nadchodzą, bo to co mamy teraz to takie preludium do tego co się będzie działo.
"Wielcy" tego świata robią co chcą, lub co by chcieli. Skorupowane elity, ośmieszeni i poniżeni przeciwnicy, opłacone polityczne ścierwa, wypromowani anty-moralni i anty-etyczni "przewodnicy" nowych ruchów społecznych. Gloryfikowanie matołów i przygłupów i nadawanie im stanowisk, odznaczeń i tytułów naukowych wciąż trwa
30% społeczeństwa żyje jak na polskie warunki dobrze a reszta nadal liczy każdy grosz. Ludzie wracać do kraju nie chcą i nadal uciekają. Stare pokolenie się wykrusza i zaczyna brakować rąk do pracy, bo młodzi mają w nosie jałowe polityczne obiecanki i myślą nie patriotycznie a ekonomicznie.
Do patriotyzmu namawiają głodnych ci co mają pełne konta i wypasione brzuchy, a pokory uczą pyszałki i bufony.
Lekarze mają płacone za zdrowych pacjentów których nie leczą a gdy ludziska zachorują muszą iść prywatnie i płacić bo skierowanie to terminy na przyszłe wcielenia.
Sedziowie mają w nosie stanowione prawo, posłowie to jak się przypatrzec w kilka kadencji milionerzy a urzędnicy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Można w tym kraju robić co się chce, ale tylko wtedy gdy jest się przy korycie. Na 16 mln zatrudnionych tylko 6 mln wyrabia przyrost PKB. Reszta zatrudnionych z PKB żyje
Budżet panstwa to 380 mld zł a budzet to podatki. Kto na to wszystko robi? Niestety ale tych 6 mln
Każdy z tych 6mln musi zarobić ponad 60 tys by była pełna kasa dla nierobów, cwaniakaów, zafajdanej elity, poltyków i wszelkiej innej maści "prawdziwych patriotów"
Pamiętasz jak ten mondry Rostowski mówił? "piniyndzy nima i nie byndzie" Biedaczek się bał żeby do niego nie zabrakło
A my jeszcze się nie pozabijaliśmy

Tak więc? pożyjemy zobaczymy co będzie dalej. Utytułowana hołota chce by gmin się brał za łby, by poprawić sobie sondaż a tu nic.
Zaskoczy Cię jeszcze wiele Bo ta hołota będzie niebawem sama siebie nawzajem brała za łby.
Oj będzie straszno i będzie śmieszno
Najważniejsze to nie dać się podpuścić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118560  
Nieprzeczytane 08-01-2019, 11:15
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał tylko-ja
Mówisz że nic Cię nie zaskoczy?
Ciekawy czasy dopiero nadchodzą, bo to co mamy teraz to takie preludium do tego co się będzie działo.
"Wielcy" tego świata robią co chcą, lub co by chcieli. Skorupowane elity, ośmieszeni i poniżeni przeciwnicy, opłacone polityczne ścierwa, wypromowani anty-moralni i anty-etyczni "przewodnicy" nowych ruchów społecznych. Gloryfikowanie matołów i przygłupów i nadawanie im stanowisk, odznaczeń i tytułów naukowych wciąż trwa
30% społeczeństwa żyje jak na polskie warunki dobrze a reszta nadal liczy każdy grosz. Ludzie wracać do kraju nie chcą i nadal uciekają. Stare pokolenie się wykrusza i zaczyna brakować rąk do pracy, bo młodzi mają w nosie jałowe polityczne obiecanki i myślą nie patriotycznie a ekonomicznie.
Do patriotyzmu namawiają głodnych ci co mają pełne konta i wypasione brzuchy, a pokory uczą pyszałki i bufony.
Lekarze mają płacone za zdrowych pacjentów których nie leczą a gdy ludziska zachorują muszą iść prywatnie i płacić bo skierowanie to terminy na przyszłe wcielenia.
Sedziowie mają w nosie stanowione prawo, posłowie to jak się przypatrzec w kilka kadencji milionerzy a urzędnicy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Można w tym kraju robić co się chce, ale tylko wtedy gdy jest się przy korycie. Na 16 mln zatrudnionych tylko 6 mln wyrabia przyrost PKB. Reszta zatrudnionych z PKB żyje
Budżet panstwa to 380 mld zł a budzet to podatki. Kto na to wszystko robi? Niestety ale tych 6 mln
Każdy z tych 6mln musi zarobić ponad 60 tys by była pełna kasa dla nierobów, cwaniakaów, zafajdanej elity, poltyków i wszelkiej innej maści "prawdziwych patriotów"
Pamiętasz jak ten mondry Rostowski mówił? "piniyndzy nima i nie byndzie" Biedaczek się bał żeby do niego nie zabrakło
A my jeszcze się nie pozabijaliśmy

Tak więc? pożyjemy zobaczymy co będzie dalej. Utytułowana hołota chce by gmin się brał za łby, by poprawić sobie sondaż a tu nic.
Zaskoczy Cię jeszcze wiele Bo ta hołota będzie niebawem sama siebie nawzajem brała za łby.
Oj będzie straszno i będzie śmieszno
Najważniejsze to nie dać się podpuścić


Ubrałes w słowa moje myśli i to pięknie.
Nie chciałam tu robić za Kasandre, bo wystarczająco podpadłam koleżeństwu.
Zresztą nie zrozumieją co masz na myśli.

mam pamięć do stylu pisania i jestem pewna że albo Cię już spotkałam
albo kogoś kto pisze podobnie .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.