menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 19-03-2008, 07:05
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Jak nie wiadomo o co biega to biega o pieniadze. Pis poczuł się odciety od żłoba i robi wszystko by się do niego dorwać . Wszystko ,było cacy jak to oni rozliczali i nagonki wszczynali - w dużej mierze nieuzasadnione ale jak zaczęto ich rozliczać to wrzask pod niebiosa podnieśli., a ponieważ złośc ich zaslepia to popełniaja coraz więcej błędów ,wetują to co sami jeszcze niedawno na siłę wprowadzali ,podpisywali a jak już nie maja czego się czepiać to swoje prywatne homofobie na wierzch wyciagaja
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
  #42  
Nieprzeczytane 19-03-2008, 09:27
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał ammi1952
Jak nie wiadomo o co biega to biega o pieniadze. Pis poczuł się odciety od żłoba i robi wszystko by się do niego dorwać . Wszystko ,było cacy jak to oni rozliczali i nagonki wszczynali - w dużej mierze nieuzasadnione ale jak zaczęto ich rozliczać to wrzask pod niebiosa podnieśli., a ponieważ złośc ich zaslepia to popełniaja coraz więcej błędów ,wetują to co sami jeszcze niedawno na siłę wprowadzali ,podpisywali a jak już nie maja czego się czepiać to swoje prywatne homofobie na wierzch wyciagaja


Jessssuuuu,Grażynko..wiesz przecie,jak Cię lubię.Ale bym Cię z chęcią przełożyła przez kolano i wystrzelała palmą po dupsku nadobnym...

TO NIE CHODZI O KASĘ...
Bo dostęp do niej nadal jest ...Zresztą po co kasa człowiekowi ,co nie ma konta ?
Ale dzięki tej awanturze wzrasta świadomość w społeczeństwie.Coraz więcej osób chce wiedzieć ,co ma być podpisane.I to jest ,moim zdaniem,dobre.Bo osobiście poczułam się dotknięta,jak negocjował traktat Kaczyński,nie pytając się społeczeństwa..

A w parlamencie brytyjskim również awantura o traktat.Też chodzi o pieniądze ?
  #43  
Nieprzeczytane 19-03-2008, 10:04
sosna's Avatar
sosna sosna jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 387
Domyślnie Ymco

Sosenko wytłumaczenie jest bardzo proste.Wysłuchaj proszę E.Dziewońskiego.
Przekonałaś mnie
to najbardziej logiczne wytłumaczenie moich wątpliwości
Wesołych Świąt
  #44  
Nieprzeczytane 19-03-2008, 10:13
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Ammi ,a jeszcze o kasie..

Deficyt tegoroczny ZUS wyniesie prawie 300 miliardów pln.Czyli w najlepszych razie będzie równy budżetowi Państwa a w najgorszym razie go przekroczy..
Aż boję się myśleć,co to oznacza..

Niepodległe państwo jest potrzebne naszym politykom jak chłopu zegarek.Nie dają sobie rady z rządzeniem,zwyczajnie..
Awantura obecna odwraca uwagę od rzeczywistych problemów.

ps.dzisiaj usłyszałam ,że ''biały szczyt ''uchwalił iż płacić mamy za wszystko.Za łożko w szpitalu też..
A co myślita ?
Sheratona se bendzieta ze szpitala robić ? To płacić ..ot co..

Miłego dnia życzę..
  #45  
Nieprzeczytane 19-03-2008, 12:28
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Zapatrzeni w Ameryke i jej naslodowanie to zwykle malpowanie jezeli inne wzgledy nie wchodza w rachube.
"Amerykanska krowa" juz tak sie przejadla,ze grozi jej wzdecie i potrzebny weterynarz aby szpikulcem spuscil jej powietrze. Nowy prezydent bedzie musial dokonac cudu aby ludek pospolity mu uwierzyl.
Byc moze i w Polsce Prezydentowi Kaczynskiemu ktos przemowil do rozsadku jezeli to nie jest gra na dwie strony.
Warto zauwazyc jakie to "znaki" pojawiaja sie u "pracych na wschod przyjaciol" Niemcow,co tam sie budzi pod damska parasolka. Czy aby to nie jest "przyjazny gest" ?
Panie Premierze Tusk - dziadek Pana mial rozne ciagoty - prawda ?
To co pisze Lila o "bialym szczycie" w Polsce to jeszcze nie wszystko,bo ceny za lozko w szpitalu i wikt dopiero docenicie jak szpitale beda calkowicie w prywatnych rekach.
Mam nadzieje,ze w Polsce godnie chociaz bedzie sie umierac i godny bedzie pochowek z przemowa ksiedza przed kosciolem ,bo do kosciola bezboznikow wpuszczac w trumnie nie beda - to tez nowosc aby ochrzczony nie mial prawa byc wniesiony pod chrzescielnice i katafalek pogrzebowy.
Tu w Ameryce jak sie chce i zaplaci to i belzebuba wniosa do kazdej swiatyni,w Polsce to jakis nowy obrzadek pogrzebowy,co mnie szczegolnie zadziwilo. Bede musial zapytac jakiegos proboszcza w Polsce,czy jak moja trumne zona bedzie chciala wstawic do wybranego kosciola w Polsce to da ksiadz pozwolenie,bo tez jestem chrzczony a grzechow sie nazbieralo a dobrodziej ,ktoremu podlega cmentarz mnie nie spowiadal. Jak nie to musze zapisac w testamencie spalcie mnie gdziekolwiek aby w Polsce, a prochy rozsypcie nad Polska,Bog je i tak pozbiera i da (chyba) rozgrzeszenie.
Lilo o ZUS sie nie martw to najbogatsza instytucja w Polsce,teraz sie ja specjalnie doluje aby seniorzy szybko wykupowali prywatne ubezpieczenia,ta kasa jest lakoma dla prywaciarzy i jeszcze nie przejeta w ich rece ale to i tak wczesniej czy pozniej nastapi,to tez wzor amerykanski.
Seniorom zostanie SSA tyle ,ze w Polsce bedzie ona sie inaczej nazywala .
Amerykanska SSA to Social Security Administration dajaca emeryture na przezycie o chlebie i pasztetowej.
POZDRAWIAM POLSKICH SENIOROW !
Mlodych nie,bo oni jeszcze dlugie maja zycie i niech o nie zdabaja uczciwie pracujac i myslac - modlic sie tez macie prawo ale nie do przesady,bo od nadmiaru nie tylko w brzuchu sie przewraca ale w glowie tez.
  #46  
Nieprzeczytane 19-03-2008, 16:54
ammi1952's Avatar
ammi1952 ammi1952 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: Grodzisk Maz
Posty: 5 177
Domyślnie

Liluś o lańsko palma hihihi się nie obraże już swoje tłustości widze oczyma wyobraźni na twoich kolanach hihihi obawiam się po poerwsze czy wytrzymają po drugie czy tam sie zmieszczą hihihi. A tak zupełnie na marginesie nigdy nie lubiłam wodzusi i się z tym też nie kryłam ale przyznaje ,że w jednym się zgadzam iż pospieszono się z uznaniem Kosowa. I teraz szlak mnie trafia jak w każdej zapyziałaj gazecie czytam lamenty na temar rannych w Kosowie. Kurde jakbym była Serbką to też bym ich obrzucała nie tylko złym słowem ot co.
__________________


Kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem, nie obserwuja zdarzeń i nie spełniaja marzeń
  #47  
Nieprzeczytane 20-03-2008, 14:47
chaliniak's Avatar
chaliniak chaliniak jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Tarnów
Posty: 3 832
Domyślnie

"...Skumbrie w tomacie
Skumbrie w tomacie
Chcieliście Polski
No to ją macie...."
  #48  
Nieprzeczytane 21-03-2008, 08:30
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

"Chcieliscie Polski...." .
Zryw solidarnosciowy w Polsce znany jest prawie na calym swiecie ,zas Walesa jest na ustach nawet tych co nie potrafia dobrze tego nazwiska wymowic.
Zatrzymajmy sie jednak na chwile nad pytaniem :
Czy Polacy takiej Polski jaka jest obecnie chcieli ?
Czy takiego Rzadu i wszelkich partii pragneli,ktore dzisiaj tocza boje miedzy soba o korytko ,bo reszte narodu maja gleboko w ..... ?
Polska ma Prezydenta i jego wcale nie malo liczaca jego administracje - co ma z tego - klotnie na linii Prezydent - Premier ?
To nie tak,ze dzisiaj wszystko zwalic na narod twierdzac - wy chcieliscie do NATO,do UE,glosowaliscie na takich poslow i senatorow,chcielisciue demokracji,prywatyzacji restrukturyzacji !
Szkoda,ze jeszcze nam nie powiedza,ze chcieliscimy gangow,zlodziejstwa,demoralizacji ,marszu gejow i dziewczatek zakochanych w sobie,ich slubow,prezerwatyw w szkole z gwiazdami oraz wszelkiego dna do ktorego spycha sie ludzi.
Zalozylem ten temat aby sobie wreszcie PREZYDENT POLSKI przypomnial dokad spychana jest Polska,walnal piescia w stol prezydencki i powiedzial:
KTO W KONCU TYM KRAJEM RZADZI !!!
Czy potrzebne sa nam partie i ich klotnie oraz placenie podatkow na ich zloby ???
Jezeli nam UE wklada kaganiec i wszystko narzuca lub ogranicza ,to po co nam taka UNIA ?
Jezeli nikt narodu nie pyta czy chce takiego lub innego traktatu UE i jej zwierzcnictwa nad Polska ,to czyj to interes.
Jezeli sie od nas rzada wszelkich splat dlugow i procentow ,to kto pytal narod czy chce pozyczek ?
Wreszcie kto nam zaplaci za wszelkie zniszczenia wojenne i dokona zadoscuczynienia,kto zwroci rozkradziony majatek narodowy,kto odda bezprawnie zagarnieto ziemie i obkrojone granice ???
Panie Prezydencie !
PAN JEST GLOWA PANSTWA !
PAN ODPOWIADA ZA NAROD I RZAD !!!
To nie premier ma dyktowac Panu a Pan Premierowi,jezeli bladzi wraz ze swoim Rzadem.
  #49  
Nieprzeczytane 27-03-2008, 12:39
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Pisalem to tydzien temu i juz sa pewne rezultaty i nowe zdarzenia. Mowia,ze ktos Prezydentowi RP "podklada noge" i chce aby on sobie guza nabil i to kto podobno ci z najblizszego otoczenia.
Na "raporcie" u exposla Z. Nowaka pieciostronicowy artykul o rodzinie Premiera RP .
Zanosi sie wiec na "wielka prezydencko-premierowska wojne",wylaniaja sie ciekawe wplywy.
Jak myslicie kto w tej "wojnie zwyciezy",chyba nie Chinczycy ?
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.