menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 08:46
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie Prezydent przypomnial o sobie !


Narod wysluchal przemowienia Prezydenta RP,w tle nawet pojawila sie muzyka powazna,glos jego byl dobitny i bez leku,nagranie odpowiednio przygotowane.
To dobrze,ze Polska ma jeszcze Prezydenta i nie bedzie to chyba ostatni Prezydent Polski.
Rzad rzadzi Prezydent nadzoruje i to rzadzenie powinno byc dobre dla narodu. Czy tak jest w Polsce,mam watpliwosci.
Moze Szanowni Seniorzy dokonaja wlasnych ocen sytuacji jaka sie obecnie wytworzyla,kiedy jest mozliwe nawet veto Prezydenta gdy chodzi o los Polski i Polakow.
To byc albo nie byc dla Polski !
  #2  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 09:11
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Świetna prezentacja.Podobną widziałem w czasie reklamowania pościeli wełnianej.Rewelacja tego typu prezentacje organizuje się na średnim szczeblu przedsiębiorstwa. W korporacji to już byłby obciach.Gratuluję zadowolonym z orędzia? /jednak z prezentacji/.
  #3  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 09:29
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Zadowolenie,zadowoleniem,reklama reklama ale ludzi w Polsce ogarnelo przerazenie.
Co to sie teraz bedzie dziac,jak w Sejmie RP poslowie sie obudza i ...... . Potem to juz nawet niech wali sie swiat ?
Nie Panie ! Trzeba sie mocno zastanowic nad tym ,jak dalej potocza sie losy.......... oczywiscie Polakow tez.
  #4  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 09:39
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Z dziesięć lat temu, szeroko była reklamowana kostka brukowa Bauma. Reklama brzmiała: "Ideał sięgnął bruku".
Podejrzewam, że Stanley chciałby doprowadzić do takiej oceny Prezydenckiego orędzia.
Zwracam jednak uwagę, że kostka Bauma bardzo się rozpowszechniła.
  #5  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 09:40
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Seniorze AP..żałuję ,że nie widziałam tego orędzia.
A ponieważ także nigdy nie uczestniczyłam w prezentacji pościeli ,więc mam blade pojęcie ..
Wiem tylko ,że sytuacja zrobiła się dość poważna.W tej chwili Radosław Afgańczyk mówi o macierzyństwie ...dlaczego u licha ? Zaraz się wsłucham..
Czyżby mamusie rannych w Kosowie policjantów zapowiadały najazd na beztroskich panów ,którzy tak się śpieszyli,jakby im kto soli pod ogon nasypał..??

ps.Nie,to chodziło o macierzyństwo gejów,chyba ???
  #6  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 09:41
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Błąd w rozumowaniu, nie ma mowy o przerażeniu raczej można mówić o wstydzie ze prezydent zachowuje się jak komiwojażer i to wszystko. Ktoś kto przygotował to wystąpienie powiniem lata spędzić o chlebie i wodzie.To jest kompromitacja a nie orędzie bądz co bądz prezydenta.
  #7  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 09:55
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Własnie podano kto stworzył tą reklamówkę J.Kurski więc wszystko jasne "ciemny naród to kupi".
  #8  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 09:56
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

cyt."Świetna prezentacja.Podobną widziałem w czasie reklamowania pościeli wełnianej"
No coś Ty Stanley,prezentacja kołder zdecydowanie lepsza.Obrażasz tych co te kołdry wciskają naiwnym.
Seniorze A.P. muzyka to nie była poważna,to była ścieżka dżwiękowa z polskiego serialu.
  #9  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:03
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

YMCA a jednak jest postęp wyciągnięto gościa zza biurka i wyglądał nawet nawet, prawie wyglądał na zatroskanego a to już coś, doceń postęp.
  #10  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:03
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał ymca
cyt."Świetna prezentacja.Podobną widziałem w czasie reklamowania pościeli wełnianej"
No coś Ty Stanley,prezentacja kołder zdecydowanie lepsza.Obrażasz tych co te kołdry wciskają naiwnym.
Seniorze A.P. muzyka to nie była poważna,to była ścieżka dżwiękowa z polskiego serialu.
A do tego skuteczniejsza bo jednak chyba wiecej naiwnych daje sie nabrać ...
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #11  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:05
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Nie Małgosiu to było dla tych co już i tak są przekonani.
  #12  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:07
siekierka siekierka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 2 494
Domyślnie

Dla zachowania zdrowia psychicznego radzę Ci AP - włącz atakującym Cię - motylka
  #13  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:08
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

świeta prawda Małgorzato
  #14  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:11
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

A atakującym Seniora gorąco polecam dla uspokojenia nerwów...Myszką w kotka...myszką...

http://www.broenink-art.nl/maukie2.swf
  #15  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:15
Stanley's Avatar
Stanley Stanley jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Morze
Posty: 1 522
Domyślnie

Senior czujesz się atakowany?
Bo wygląda ta rozmowa jak w naszym sejmie odwracanie kota ogonem.
  #16  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:17
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

A kto tu jakiś nerwy okazuje ..tak sobie wymieniamy poglady ...idę do roboty ksztalcic przyszłych prezydentow i mozolnie wydobywac im bulawe z plecaka...pokonujac opór
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #17  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:18
Anielka's Avatar
Anielka Anielka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: pomorskie
Posty: 11 336
Domyślnie

Lilus dzięki za kota.A reszta?No cóż?Może jednak czas sie zacząć wstydzic za takie wystapienia ,jakby nie było głowy państwa.Pozdrawiam cieplutko.
__________________
1.-"Prawda jest taka, że ludzie dzielą się na przyzwoitych i kanalie, oba rodzaje człowieczeństwa są po obu stronach."
/maja59- senior/

  #18  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:25
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Jako stary zolnierz zahartowany w "bojach" w 1968 roku w Czechoslowacji ,pierwszej polskiej "misji zagranicznej WP" oraz na emigracyjnym chlebie atakow sie nie boje Stasiow,czy Jasiow na wszelkich forach.
"Polskie drogi" i kompozycje do nich muzyki uwazam za powazna ,bo jest to muzyka odzwierciedlajaca historie Polski.
Przed chwila pobiegalem sobie po ocenach medialnych zarowno partyjniakow,dziennikarzy jaki zwyklych i niezwyklych forumowiczow ,co sklonilo mnie do zachowania dalszej powagi z powodu tego co przebiega w tym nadzwyczajnym tygodniu.
Nie przerazaja mnie tez dyzury wszelkich sluzb na forach polskojezycznych,bo jest mi to znane z roznych zrodel.
Polska jest naprawde w niebezpieczenstwie tym bardziej po romowach amerykansko-rosyjskich oraz wszelkich "dogadywaniach" sie politykow i rzadow wcale nam nieprzyjaznych.
Bitwa o Polske trwa,muzyka tez gra nawet na tym forum.
Zainteresowanie teamtem jak widze natychmiast wzroslo i przybralo frekwencje, nawet tych co tylko czytaja i czuwaja.
Do dyskusji prosze !
  #19  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:38
ymca's Avatar
ymca ymca jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: zachodniopomorskie
Posty: 567
Domyślnie

Seniorze!przyjeżdżaj i walcz, broń Polskę przed wrogiem.Jeśli to jest muzyka poważna i ona coś ma odzwierciedlać to ja jezdem królewna Snieżka.
  #20  
Nieprzeczytane 18-03-2008, 10:54
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Czy "TY JEZDES" czy nie dla mnie jest to obojetne. Jezeli juz o walke chodzi to przypomne Ci,ze jestem zolnierzem juz w stanie spoczynku ale pisac chyba mi nie zabraniasz ?
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.