menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Oddam, potrzebuję
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Oddam, potrzebuję "Skrzynka kontaktowa" dla tych, którzy chcą bezpłatnie pozbyć różnych, użytecznych jeszcze przedmiotów - na przykład mebli, AGD, RTV ale też książek czy płyt i dla tych, którzy potrzebują takich rzeczy. Prosimy o dokładny opis (i w miarę możliwości o zdjęcia) przedmiotów, które chcecie oddać.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 27-07-2008, 07:49
Julia71 Julia71 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 1
Domyślnie Receptę na Minirin 0,1

Miejscowość: Włocławek   Rodzaj ogłoszenia: Oddam   Ogłoszenie aktualne do dnia: 31.10.2008   

Szukam osoby która ma możliwość załatwić receptę z literką P na lek Minirin 0,1
Leku potrzebuję dla synka który ma 6 lat i moczy się w nocy(jest zalecenie lekarza ze szpitala),i tu zaczynają sie schody bo na moczenie nocne pierwotne nie ma refundacji NFZ-tu, a Minirin w aptece kosztuje ok. 107,00 zł 30 tabletek/ zalecana dawka to 2x dziennie po 1 tabletce więc miesięczny koszt kuracji to ok. 214 zł. Lek refundowany jest jedynie w przypadku moczówki
prostej- 3,20 zł.Kurację jaką ma odbyć mój syn to 6 miesięcy co łącznie daje kwotę prawie 1.248 zł.Dodam jeszcze że nie ma
tańszego polskiego odpowiednika Minirinu,więc mój syn ma dwie możliwości brać ten lek albo moczyć sie co noc.Bardzo proszę o zrozumienie.

Ostatnio edytowane przez Julia71 : 27-07-2008 o 10:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 05-08-2008, 13:50
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie Julio71

Miałam podobny problem, ale w latach 60-tych. Mój syn był leczony imipraminą. Kiedy brał tabletki, nie moczył sie. Lekarz neurolog powiedział, ze w wieku dojrzewania przejdzie mu. I tak się stało. Poproś lekarza o inny, tani lek, albo zmień lekarza. Na każdą chorobę jest wiele leków i nie wierz, ze tylko ten działa. Wpisz nazwę tego leku do google i poczytaj o tym i innych lekach, lub imipraminę i rownież poszukaj podobnych leków. Napewno znajdziesz leki podobne i tańsze. Lekarze (nie wszyscy) dogadują się z farmaceutami i przepisuja ich drogie leki. Ja to przeszlam. Nie daj się. Pozdrawiam.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 15-08-2008, 22:43
grazyna grazyna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Posty: 1 125
Domyślnie

http://krakow.gumtree.pl/c-Sprzedam-...QAdIdZ67269582, zupełnie przypadkiem trafiłam na taki wpis, to nie dla mnie(!), nie znam tej kobiety, wklejam dlatego, że sama miałam mnóstwo niepotrzebnych odbiorników radiowych i zostały wywalone, a tu kobieta potrzebuje tylko i az radyjko....
p.s. sory, że odbiegam od tematu, bo nie chce zakładać nowego wątku!
__________________
Grazyna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 16-08-2008, 20:14
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Julio przy moczeniu nocnym najpierw potzrebny jest psycholog-coś nie gra w rodzinie(chyba, ze dziecko ma stwierdzoną wadę narządów moczowych).Taka moja rada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-11-2008, 21:56
autotrof45 autotrof45 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 1
Domyślnie do Julia71

prosze o jakieś dane kontaktowe jeśli nadal poszukujesz minirin 0.1mg.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 07-12-2008, 23:35
Infinity77 Infinity77 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Posty: 1
Domyślnie

Droga Julio...
Następnym razem jak prosisz o pomoc to pisz to swoimi słowami a nie kopjujesz mój wątek słowo w słowo,zmieniając moją córkę na swojego syna.
Osobiście nie mam nic przeciwko Twojemu apelowi(sama tak zrobiłam coprawda bez echa) ale niech każdy to robi sam ,swoimi słowami.
Dla zainteresowanych podaję link do mojego postu
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=790&w=63120503

Pozdrawiam Mama-Infinity77
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:45.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.