menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #8221  
Nieprzeczytane 16-11-2016, 07:11
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Dzień dobry! Taką mamy dzisiaj pogodę...

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8222  
Nieprzeczytane 16-11-2016, 09:18
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

dzień dobry samotnym u mniena dworze mokro a ja dziś mam wreszcie rezonans magnetyczny na którego czekałam cały rok. życzę wam samotni i odwiedzajacy ten wątek pięknego słonecznego dnia , u mnie już ostatni pokój przeróbek , a potem to już tylko sprzątanie i sprzątanie

__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8223  
Nieprzeczytane 16-11-2016, 12:23
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

W dzień mokry witam

Dla Edwarda i zainteresowanych zostawiam

Jak skutecznie wyleczyć chore zatoki – metoda zintegrowana --->http://agnieszkamaciag.pl/jak-wyleczyc-chore-zatoki/

i polecam przeglądnąć ten blog

pozdrawianki
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8224  
Nieprzeczytane 17-11-2016, 06:09
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Dzień dobry! Ciemno, cicho, mokro - uroki wczesnego listopadowego ranka. Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że z własnej woli będę wstawała o 5.00 i wcześniej, to nie uwierzyłabym za żadne skarby. W młodości, a i później, byłam sową. Wstawanie na 8.00 do pracy było katorgą. Kiedy nie musiałam wstawać lubiłam wylegiwać się, dosypiać, leniuchować w pościeli. A teraz - otwieram oczy i już wyskakuję z łóżka. No, może nie wyskakuję - statecznie wyłażę - ale na jedno wychodzi.Dzisiaj jadę do Warszawy. Myślę, że ciekawie spędzę dzień, czego i Wam życzę.
Danusi wczoraj nie było, a ostatnio zaglądała codziennie...
Jeszcze kawa...


__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8225  
Nieprzeczytane 17-11-2016, 07:55
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Jestem,jestem-żyję Krysiu!dziękuję Za Pamięć I Troskę!czytałam Wpisy Ale Nic Nie Napisałam!
Po Obiedzie Przespałam Się Trochę A Potem To Jakoś Tak Zeszło Mi!! Dziś Znów Dzień Ciepły I Może Pójdę Na Zakupy.potrzebuję Owoców.dziadek Wczoraj Oglądał Grę W Bilard-spytałam Go Czy Kiedyś Grał,odpowiedział że Tak!coraz Lepiej Idzie Mi Dogadywanie Się-po Miesiącu To Bedę Już Lepiej Rozmawiać.bardzo Lubię Te Swoje Poranki Z Kawą I Z Wami!!! To Jest Tylko Mój Czas Gdy Nikt Nie Woła I Mogę Przemyśleć Wiele Spraw. Co Każde Popołudnie Uczę Sie Niemieckiego.teraz ćwiczę Czas Przeszły.jak Wrócę To Zgłoszę Sie Do Firmy Na Kolejne Szkolenie I Egzamin Kwalifikacyjny.jak Zaliczę To Będzie Wyższa Pensja!!to Nic,że Zmniejszą Mi Emeryturę O Tą 100 Czy 200!przecież Tu Zarobię Więcej I Legalnie!
Kontakt Z Rodziną Jest,właściwie To Piszę Tylko Z Jedną Córką Bo Młodsza To Trochę Jest Oschła!!nie Wiem Dlaczego?a Może Dlatego,że Zwróciłam Jej Uwagę Na Złe Odzywki Do Mnie Mojego Wnuka-żeby Porozmawiała Z Nim Aby Nie Burczał Do Mnie Jak O Coś Go Pytam!!to Nic-trudno-taki Ma Wiek-13 Lat!!
No To Kończe Te Zwierzenia I życzę Miłego Dnia!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8226  
Nieprzeczytane 17-11-2016, 10:24
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Życzę dobrych rezonansowych wyników.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8227  
Nieprzeczytane 17-11-2016, 10:48
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Mokry dzień u mnie...

Cytat:
Napisał Kaima
Gdyby ktoś kilka lat temu powiedział mi, że z własnej woli będę wstawała o 5.00 i wcześniej, to nie uwierzyłabym za żadne skarby. W młodości, a i później, byłam sową. Wstawanie na 8.00 do pracy było katorgą. Kiedy nie musiałam wstawać lubiłam wylegiwać się, dosypiać, leniuchować w pościeli. A teraz - otwieram oczy i już wyskakuję z łóżka. No, może nie wyskakuję - statecznie wyłażę -

Takiej wróżki nie miałam. Sową jestem...chyba od urodzenia i ranne wstawanie jak trzeba do tej pory z budzikiem lubię też po obudzeniu drzemnąć jeszcze.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8228  
Nieprzeczytane 17-11-2016, 10:56
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Co Każde Popołudnie Uczę Sie Niemieckiego.teraz ćwiczę Czas Przeszły.jak Wrócę To Zgłoszę Sie Do Firmy Na Kolejne Szkolenie I Egzamin Kwalifikacyjny.jak Zaliczę To Będzie Wyższa Pensja!!

powodzenia Danusiu
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8229  
Nieprzeczytane 17-11-2016, 20:59
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Ja tez jestem sową i lubię siedzieć długo w nocy.A codzienne wstawanie o 5,odsypiam w weekend śpię do 9 pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8230  
Nieprzeczytane 17-11-2016, 21:52
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Hej! Dobry wieczór, sówki! Tylko zajrzałam zobaczyć, kto przyszedł dzisiaj i już lecę spać. Zmęczonam srodze po Warszawie - jutro opowiem, co robiłam i co widziałam.
Dobranoc!


__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8231  
Nieprzeczytane 17-11-2016, 22:15
elfka's Avatar
elfka elfka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 442
Domyślnie

Dobranoc,miłego śpiocha
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8232  
Nieprzeczytane 18-11-2016, 07:24
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry!!A ja chyba jestem p.skowronkowa bo zasypiam o 22 albo i wcześniej a budzę się o 5 albo 6.Zawsze tak było!!Nie lubię sie wylegiwać chyba że jestem chora?!
Dzisiaj rozpaliłam w kominku bo trochę już wystygły kaloryfery.Zmienię powietrze,będzie trochę cieplej bo kąpiemy z rana dziadka.Przyjdzie jego córka i pomoże! poczekam też kiedy obudzi się herr Ginter bo wczoraj wypił całe piwo i zataczał się o 22,00!!!P.Boże ale ma końskie zdrowie-91 lat i taka kondycja i apetyt?
Na dworze jest ciepło są jeszcze liście na drzewach.Prawdziwa złota bawarska jesień!!!Wczoraj wyszłam na trochę do Kauflandu-obejrzałam sobie niemieckie produkty i ich nazwy! A po obiedzie zasnęliśmy.
Kawa wypita ide zajrzeć do pieca!Pa,do jutra!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8233  
Nieprzeczytane 18-11-2016, 08:23
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Witaj, Danusiu! Na starość też stałam się skowronkiem i dobrze mi z tym. Dzisiaj wstałam później niż zwykle, ale i tak wcześnie, o 6.30. Dzień był czarny, a teraz nawet słońce pokazało się.
Wypijmy kawę!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8234  
Nieprzeczytane 18-11-2016, 08:31
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Obiecałam opowiedzieć o wczorajszym wyjeździe do Warszawy. Udany był, mimo pochmurnej i wilgotnej pogody. Już przed 10.00., po zostawieniu samochodu w serwisie, ruszyliśmy w miasto. Najpierw kawa, potem Muzeum Powstania Warszawskiego, potem obiad i kino. Obejrzeliśmy bardzo ciekawy amerykański film "Przełęcz ocalonych", o końcowym okresie II wojny, o walkach na Okinawie i o tym, jaką wartość ma ludzkie życie i zgoda z własnym sumieniem. Warto obejrzeć, chociaż początek jest trochę nudny.
Potem odebraliśmy samochód i przez zatłoczone miasto przedarliśmy się do domu.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8235  
Nieprzeczytane 18-11-2016, 08:35
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

A to zdjęcia z muzeum.

Tablica nad wejściem z tekstem, który wyjaśnia sens powstania.





__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8236  
Nieprzeczytane 18-11-2016, 08:39
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

I jeszcze dwa:



[

Na drugim są elementy murów Zamku Królewskiego.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8237  
Nieprzeczytane 18-11-2016, 12:06
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Witam wszyściutkich samotnych w tym słonecznym
i ciepłym u mnie dniu,taka aura dla mnie jest bardzo
korzystna.Aneczko/Arti/ bardzo Ci dziękuję za pamięć.
W tym sezonie dla mnie sprzyjającym bólom zatokowym
byłem już przygotowany i jakoś sobie radzę.
Ten polecany tekst wrzuciłem do zakładek,oczywiście
starannie uprzednio przeczytałem - dzięki
Życzę Wam moi mili uśmiechu i beztroskiego,sielsko anielskiego życia!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8238  
Nieprzeczytane 18-11-2016, 22:55
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Pozdrawianki
Dzień u mnie był piękny bo ze słońcem
więc polatałam poza domem do zmroku.

Cytat:
Napisał hutkow
Aneczko/Arti/ bardzo Ci dziękuję za pamięć.

ależ proszę, Edziu, na zdrowie.

Danusiu uważaj na podopiecznego jeśli chodzi o zataczanie bo upadki w tym wieku są groźne.
Miałam sąsiadkę 92 lata, samodzielną, upadki miewała przez potknięcia o coś. Nie zawsze chodziła z laską. Ostatni upadek skończył się szpitalem, udaną operacją lecz już nie wstała...trud rehabilitacji był ponad jej siły...
odeszła.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8239  
Nieprzeczytane 19-11-2016, 07:42
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!Staram się uważać na dziadka-towarzyszę mu i w salonie i do posiłków i do toalety!!Mam bardzo dobry słuch i zaraz lecę jak on wstaje.
Dziś planuję iść kupić doładowanie do karty Layca Mobile.I chyba uda mi się ją zarejestrować w Niemczech?!Wezmę ze sobą dowód osobisty.Zaraz idę na górę zrobić śniadanie.Dołożę tylko do pieca!Pozdrawiam i życzę miłego dnia!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8240  
Nieprzeczytane 19-11-2016, 08:00
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim! Hej, Danusiu! Podziwiam Cię - bałabym się, że może coś się wydarzyć, a ja nie umiałabym pomóc. Jeśli wychodzisz to Pan zostaje sam w domu? Czy masz czas tylko dla siebie, aby odpocząć czy zająć się swoimi sprawami? Trzymaj się, dziewczyno!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:11.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.