menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 09-08-2011, 13:41
Luisa Luisa jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2011
Miasto: wlkp
Posty: 1
Domyślnie pomoge w codziennym zyciu wzamian za mieszkanie

Rodzaj ogłoszenia: Szukam pracy   Miejscowość: poznan   Ogłoszenie aktualne do dnia: bezterminowo   

Witam.Wątpię bym znalazła ale spróbować zawsze można.Poszukuje pracy jako opiekunka nad osobą starsza w zamian za mieszkanie.Jednakże nie jestem osoba samotna gdyż mam 3 dzieci.Ale starczył by nam mały koncik byle miec dach nad głową.Obecnie pracuje opikuje sie Pania 105letnia.(chodze do tej pani 2 razy dziennie bo tak chce rodzina(w zakres moich obowiazkow należy umycie,ubranie,pomoc w przejsciu,nakarmienie podanie lekow,zalatwienie recept u lekarza,pomoc w zalatwieniu sie,oraz polozenie do lozka)Poprzednio opiekowalam sie 85 letnia pania i jej synem pani byla nie dowidzaca a syn nie wstawal łozka z powodu choroby obowiazki podobne do tych obecnych +gotowanie zakupy,pranie.Nie bede pisać ze mam przeszkolenie medyczne bo nie mam ale przez wiele lat opiekuje sie osobami starszymi.Lubie swoja prace.Zamieszczam to ogloszenie dlatego ze wraz z dziecmi nie bardzo mam sie gdzie podziac wiem ze dzieci moga stanowic wielka przeszkode gdyz ludzie starsi oczekuja spokoju ale moze znajdzie sie ktos komu to nie bedzie przeszkadzac.Ze swej strony moge zapewnic opieke calodobowa rowniez dzieci chcetnie mi pomoga w pracach codziennych.Pewnie napotkam tu wiele zlosliwych komentarzy ale uwazam ze nie ma w zyciu nic za darmo i dlatego nic za darmo nie chce moge jedynie zaoferowac swoja pomoc i zrobic to co potrafie i lubie robic.wrazie jakich kolwiek pytan prosze o kontakt.mail.luluska446@wp.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
zaopiekuje się starszą osobą, wyremontuje mieszkanie w zamian za mieszkanie stecp Różne 1 08-07-2011 17:34
Super jedzenie, czyli czego nie może zabraknąć w codziennym menu - komentarze 83.21.65.xxx Ogólny 5 30-03-2011 10:07
Opieka na wsi wzamian za pokój selena73 Różne 0 11-08-2010 18:58
Zaopiekuje Sie Starszą Osoba Wzamian Za Mieszkanie Joakur Różne 0 16-09-2009 12:53
Pomoge kazdemu cz. 2-ga. Kazik eSenior 499 26-05-2009 15:50

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.