menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1001  
Nieprzeczytane 19-05-2011, 21:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

Cytat:
Napisał wiesia51
Tom razom sprawdzali: ja, staruszek, google.

W krypcie????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1002  
Nieprzeczytane 19-05-2011, 21:14
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
W krypcie????

Tak, w komorze grobowej w katakumbach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1003  
Nieprzeczytane 19-05-2011, 22:07
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 622
Domyślnie

Jak widzę PO-PiS odżył i przedstawia swoje genialne opinie o przeciwnikach politycznych.Jak Pani Poseł Beger przedstawiała korumpowanie polityków Samoobrony to Platforma grzmiała.Czy to nie schizofrenia po latach ? Dla mnie Palikot nazwał to po imieniu to jest prostytucja polityczna z Arłukowiczerm.Jeżeli na kogoś głosowaliście i był on w partii której idee popieracie a potem zmienia partię bo mu oferowano wyższe stanowisko i będzie zarabiał większe pieniądze to zrobił tych wyborców w konia którzy go wybierali .Wy się cieszycie O etyce osób zgrupowanych w takiej partii to zostawiam wam do oceny.Czy wy zaprzestaliście całkowicie myśleć bo jesteście seniorami?To tylko taka sama hipokryzja jak w KK sprawa celibatu.
Czy wy kompletnie nie potraficie myśleć etycznie może Ostatek kilka wykładów etyki poświęci niektórym bo w tym polskim szambie łatwo się zagubić i nie wiadomo co dobre co złe.

Cytat:
Hypatia napisała-
Jeśli to jest siła argumentów Palikota ,to nie godny on miana filozofa. Ideał - poniektórych - sięgnął bruku !
Hypatio oceniasz ludzi piszesz o filozofii nie masz kompletnie o tym pojęcia.Rozumiem że taką ocenę napisał Ostatek który czytał dzieła filozofów.To ze ktoś liznął marksizm w szkole nie znaczy ze jest marksistą .Miej dziewczyno troczę samokrytyki do swojej wiedzy i snucia opinii o innych.
Hypatio pisz to co czujesz i staraj się to sensownie argumentować ,rola jaką przyjęłaś klakiera nie najlepiej ci wychodzi.Ale tacy też są potrzebni władzy i można się załapiesz na stanowisko życzę ci teraz albo w następnym rozdaniu.I tak będziesz wśród tego towarzystwa błyszczeć
Hypatio pytanie za 0 punktów czy też chcesz błysnąć z prawa? przeczytaj sobie opinie prawników o tej ustawie i przestań zadawać głupie pytania.Ja nie pisałem tej ustawy spytaj ustawodawcę.Ustawę zgłosiła koalicja PO-PSL w internecie znajdziesz biura poselskie tych posłów i napisz nie bój się zrób coś kiedy masz wątpliwości a nie oczekuj odpowiedzi od PiS SLD SD PJN i od mniejszości niemieckiej .
Aby ustawa była uchwalona są konsultacje społeczne i tak zwane wysłuchanie przez posłów .Pluto ci to może wytłumaczyć. Czy było to nie wiem ale mogłaś się pytać kiedy był czas na to.Brak znajomości prawa nie jest tłumaczeniem jak wiesz w sądzie.Powodzenia w opiniach przy konsultacjach naszych ustaw z społeczeństwem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1004  
Nieprzeczytane 19-05-2011, 23:09
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał waclaw46
Jak widzę PO-PiS odżył i przedstawia swoje genialne opinie o przeciwnikach politycznych.Jak Pani Poseł Beger przedstawiała korumpowanie polityków Samoobrony to Platforma grzmiała.Czy to nie schizofrenia po latach ? Dla mnie Palikot nazwał to po imieniu to jest prostytucja polityczna z Arłukowiczerm.Jeżeli na kogoś głosowaliście i był on w partii której idee popieracie a potem zmienia partię bo mu oferowano wyższe stanowisko i będzie zarabiał większe pieniądze to zrobił tych wyborców w konia którzy go wybierali .Wy się cieszycie O etyce osób zgrupowanych w takiej partii to zostawiam wam do oceny.Czy wy zaprzestaliście całkowicie myśleć bo jesteście seniorami?To tylko taka sama hipokryzja jak w KK sprawa celibatu.
Czy wy kompletnie nie potraficie myśleć etycznie może Ostatek kilka wykładów etyki poświęci niektórym bo w tym polskim szambie łatwo się zagubić i nie wiadomo co dobre co złe.

Hypatio oceniasz ludzi piszesz o filozofii nie masz kompletnie o tym pojęcia.Rozumiem że taką ocenę napisał Ostatek który czytał dzieła filozofów.To ze ktoś liznął marksizm w szkole nie znaczy ze jest marksistą .Miej dziewczyno troczę samokrytyki do swojej wiedzy i snucia opinii o innych.
Hypatio pisz to co czujesz i staraj się to sensownie argumentować ,rola jaką przyjęłaś klakiera nie najlepiej ci wychodzi.Ale tacy też są potrzebni władzy i można się załapiesz na stanowisko życzę ci teraz albo w następnym rozdaniu.I tak będziesz wśród tego towarzystwa błyszczeć
Hypatio pytanie za 0 punktów czy też chcesz błysnąć z prawa? przeczytaj sobie opinie prawników o tej ustawie i przestań zadawać głupie pytania.Ja nie pisałem tej ustawy spytaj ustawodawcę.Ustawę zgłosiła koalicja PO-PSL w internecie znajdziesz biura poselskie tych posłów i napisz nie bój się zrób coś kiedy masz wątpliwości a nie oczekuj odpowiedzi od PiS SLD SD PJN i od mniejszości niemieckiej .
Aby ustawa była uchwalona są konsultacje społeczne i tak zwane wysłuchanie przez posłów .Pluto ci to może wytłumaczyć. Czy było to nie wiem ale mogłaś się pytać kiedy był czas na to.Brak znajomości prawa nie jest tłumaczeniem jak wiesz w sądzie.Powodzenia w opiniach przy konsultacjach naszych ustaw z społeczeństwem.


Cytat:
Jeśli to jest siła argumentów Palikota ,to nie godny on miana filozofa. Ideał - poniektórych - sięgnął bruku !
Ps.Ciekawe jak się do takiej formy kampanii, odniosą jego wielbiciele z seniorka.

BRAWO ! WIDZĘ ,ŻE PRZESTAŁEŚ JUŻ UDAWAĆ KOGOŚ KIM NIE JESTEŚ . NA DŁUŻSZĄ METĘ TO MĘCZĄCE. ALE ZA TO JUŻ WIEM JAK DO TAKIEJ FORMY KAMPANII BYŁEGO FILOZOFA I BYŁEGO POSŁA ODNOSZĄ SIĘ NIEKTÓRZY JEGO ZWOLENNICY ! CIEKAWE CZY JAK BYŁ W PO TO TEŻ SIĘ PROSTYTUOWAŁ CZY MOŻE PEŁNIŁ INNĄ ZASZCZYTNĄ ROLĘ ZWIĄZANĄ Z TĄ BRANŻĄ ?
TWOJE UWAGI POD MOIM ADRESEM SĄ ŚMIESZNE ,ŚWIADCZĄ O TWOJEJ BEZSILNOŚCI I BRAKU ARGUMENTÓW - TYM RAZEM NIE DA SIĘ WYKLEPAĆ BANAŁÓW O GOSPODARCE,KIEDY LIDER ROBI ZA BŁAZNA,ABY ZWRÓCIĆ NA SIEBIE UWAGĘ.
PRÓBUJESZ MNIE OBRAZIĆ ? TO PRZEKRACZA TWOJE MOŻLIWOŚCI !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1005  
Nieprzeczytane 20-05-2011, 05:54
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46[QUOTE
Aby ustawa była uchwalona są konsultacje społeczne i tak zwane wysłuchanie przez posłów .Pluto ci to może wytłumaczyć. Czy było to nie wiem ale mogłaś się pytać kiedy był czas na to.Brak znajomości prawa nie jest tłumaczeniem jak wiesz w sądzie.Powodzenia w opiniach przy konsultacjach naszych ustaw z społeczeństwem.
Wacek!
Jedyne co mógłbym Hypatii wytłumaczyć, gdyby tego sama nie zauważyła, to to, że zwyczajnie pleciesz bez ładu i składu. Bez minimum wstydu uprawiasz manipulację i lecisz Palikotem na żywca używając słow których nie rozumiesz.
Jeśli bez skrepowania porównujesz handel PiSu, który na zimno ofiarował Begerowej profity finansowe i stanowiska administracyjne za rozbicie sojuszniczej partii i przejęcie posłów jej partii i wydudkania bez mydła jej lidera do przejścia BEZPARTYJNEGO posła będącego jedynie członkiem klubu parlamentarnego SLD, to cos jest dziwnego z twoim gruczolem od rozsadku.
Palikot sam po odejściu dobrowolnym i samodzielnym z PO ganiał po prośbie i co rusz prostytuował róznych gwiazdorów sejmowych, żeby sie do jego kółka graniastego dołączyli.
Ale go olali. Widac marny z niego spec, bo żadnego ludzika z polityki nie udało mu sie skorumpować poza kumplem Leppera.
Ale Wacku! Skoro juz użyłes słowa prostytucja, to powiedz nam czy ty jako członek politycznej partii pod nazwa SD idący na pasku konkurencyjnego ruchu partyjnego nie uprawiasz dośc amatorsko dziwnej profesji znanej ludzkości od wieków?
Nic nie pisałes nam, że rzuciłes legitymacją partyjna w SD i wziąłeś papier od Palikota.
Nie jestes zwykłym zjadaczem chleba komentującym wydarzenia. Tak jak my wszyscy. Nawet Lili Droga gardłująca za PiSem jest bezpartyjna. A ty jestes działaczem partyjnym od lat. Więc wyjasnij nam jakoś ten dziwny stan skoro tak perorujesz o prostytucji i korupcji politycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1006  
Nieprzeczytane 20-05-2011, 09:32
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 622
Domyślnie

Cytat:
Hypatia napisała -TWOJE UWAGI POD MOIM ADRESEM SĄ ŚMIESZNE ,ŚWIADCZĄ O TWOJEJ BEZSILNOŚCI I BRAKU ARGUMENTÓW
Proponuję jeszcze większe litery nie wszyscy dobrze widzą.Piszesz o czymś co słyszałaś w maglu.Następne wiadomości skupia się na seksie.
Czy ty uważasz że w pracy ludzie nie rozmawiają z sobą ? Czym jest sejm dla posłów ?-miejscem pracy.
Ruch Poparcia Palikota jest ruchem społecznym a nie żadną partią to ci jeszcze raz wyjaśniam ,na forum napisałem że ten ruch popieram.To że ktoś robi z siebie błazna to twoja opinia tak jak my mamy mamy własne opinie o innych piszących na tym forum użytkownikach.Jak cię to tak obraziło to możesz wystąpić jako strona ,mamy jeszcze państwo demokratyczne albo dalej bij pianę

Co do argumentów i ich braku może ostatnia sprawa o której pisałem .Opracowując ustawę antynarkotykową rząd ma opinię Policji z danymi z zatrzymań ludzi podejrzanych o handel narkotykami i z infiltracji środowiska.To wie jakie ilości są wielkością handlową a jakie nie.Ma opinię ekspertów na temat skuteczności systemu prewencji i ich kosztów i systemu leczenia uzależnień i ich kosztów,Opinię do projektu z instytucji pozarządowych zajmujących się problemem narkotyków.Opinię kilku ośrodków naukowych na temat skuteczności leczenia Opinię jak działają instytucje w innych krajach oraz omówiony system prawny i t d.
Ja nie wiem ile waży skręt i nie będę specjalnie kupował skręta z marychą i go warzył bo chcesz dyskutować o wagach narkotyków znajdujących się w kieszeni młodego człowieka.
Ustawa antynarkotykowa powinna walczyć z tym nałogiem l być skierowana przeciw dilerom i być represyjną a nie skierowana na użytkowników i cieszyć się wskaźnikami zatrzymań.
Tak jak wcześniejsza ustawa produkująca gówniarzy jako przestępców i obecna nie rozwiązuje sprawy a szybkość kosmiczna jej uchwalania pozbawiła społeczeństwo szerokiej dyskusji o tym temacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1007  
Nieprzeczytane 20-05-2011, 11:23
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 622
Domyślnie

Cytat:
Pluto napisał-Jedyne co mógłbym Hypatii wytłumaczyć, gdyby tego sama nie zauważyła,
Nie sil się pluto na adwokata Hypatia myślę że nie jest ubezwłasnowolniona .
Cytat:
Pluto napisał-Jeśli bez skrepowania porównujesz handel PiSu, który na zimno ofiarował Begerowej profity finansowe
Dlatego że PiS to be... i należy mu dokopać.
Ja uważam że kiedy glosuję na listę przedstawioną przez jakąś opcję polityczną to dlatego że program i poglądy tej partii są zbieżne z moimi i zaufałem tym ludziom że zrealizują to co ta opcja zaproponowała.
Jeżeli jestem posłem i mi to ugrupowanie nie odpowiada to rezygnuję z pracy jako poseł a wchodzi do sejmu następny z tej listy z której wszedłem do sejmu.Nie mówiąc już o zorganizowaniu spotkań z elektoratem który mnie wybrał i przedstawienie swoich racji z podjętej decyzji.
Wątpliwa jest ta decyzja kiedy robi się show przed wyborami,a wyborcy to można ich mieć w du.. bo i tak na listach się znajdę na miejscach które decydują o wejściu do sejmu.I mogę pokazać gest Kozakiewicza wszystkim co mają inne zdanie;.Ustaliłem z przewodniczącym partii reszta ma wykonać bo jak podskoczą to nie znajdą się na liście.
Cytat:
Pluto napisał-Skoro juz użyłes słowa prostytucja, to powiedz nam czy ty jako członek politycznej partii pod nazwa SD idący na pasku konkurencyjnego ruchu partyjnego nie uprawiasz dośc amatorsko dziwnej profesji znanej ludzkości od wieków?
Nic nie pisałes nam, że rzuciłes legitymacją partyjna w SD i wziąłeś papier od Palikota.
Jeszcze raz wyjaśniam że popieram ruch Poparcia Palikota bo to jedyna siła społeczna przeciwna hipokryzji w polityce i możliwa do zmiany dzisiejszego układa ,czyli 4 liczących się partii znajdujących się w zabetonowanym Parlamencie.Jestem członkiem obecnie SD które po długich procesach sądowych zakończono wewnętrzne rozgrywki o przewodnictwo w tej partii.To że tak to długo trwało bo to sprawa sądu ,ale jesteśmy stronnictwem demokratycznym.W wcześniejszych wyborach zostawiano swobodę poparcia przez naszą partię różnych opcji politycznych poza ostatnimi wyborami na stanowisko Prezydenta RP gdzie poparliśmy Olechowskiego bo to był jedyny rozsądny kandydatem ale ale w demokracji rządzi większość .W drugim głosowaniu ja, poparcia udzieliłem Komorowskiemu popieranemu też przez PO uznaję że jest Prezydent Komorowski jest prawowitym Prezydentem wybranym przez większość naszych obywateli.

To że wielu z nas nie należy do partii to to że jako członek trzeba płacić składki partyjne a wstępując mieć dwóch wprowadzających z danej partii by uniknąć napływu tak jak nieraz to określasz planktonu do zrobienia kariery swojej lub dzieci.Jestem za utrzymywaniem partii z składek partyjnych a nie z dotacji z budżetu czyli naszych pieniędzy czy pożyczonych przez rząd u zagranicznych inwestorów.Ja płacę składkę w SD i do mnie Lila Hypatia czy Ty nie dopłacają -czyli można.Na ruch Poparcia Palikota Też płacę bo jako były pracodawca wiem że nic się nie zrobi bez środków.Każdy może dać darowiznę bo jest to indywidualna sprawa.

Dlaczego należę pytasz ?Jak każdy z nas jestem seniorem i mam większy czas na sprawy społeczne i gospodarcze.Jako pracodawca byłem przez pewien czas członkiem komisji trójstronnej przy wojewodzie małopolskim gdzie z związkami wszystkich opcji i organizacji pracodawców też był BCC czyli duży biznes.Chcąc coś zmienić lub mieć wpływ musisz być w jakimś środowisku typu parta czy duża organizacja społeczna jak związki zawodowe czy związki pracodawców bo przecież rząd nie będzie rozmawiał z osobą na forum piszącym posty o konsultował swoje ustawy.Przy czym trzeba też zrozumieć że opinię można dać negatywną a uchwalenie ustawy to większość parlamentarna i rozgrywki w kuluarach pisałeś już o tym niejednokrotnie.
Na piknikach czy spotkaniach organizacyjnych mam swoje poglądy i je przedstawiam i mnie jeszcze nie wyrzucili to znaczy że są przez SD i Ruch Poparcia są akceptowalne Na spotkaniu wyborach władz RPP Małopolska poinformowałem że jestem członkiem SD i na razie do Partii Palikota nie wstępuję ,bo padło do mnie takie pytanie.Ale w ruchu poparcia są różne opcje polityczne z tond jest atakowany prawie przez wszystkich
Czy nie może być wszystko normalne ,ale jak każdy żyjący człowiek nie jestem święty i zdarzają mi się pomyłki jak każdemu z nas ?
Nie jestem omnibusem zajmuję się sprawami gospodarczymi a w szczególności i innowacyjnymi przedsiębiorstwami i małym biznesem. Drugi temat to sprawy niskich emerytur bo jedna z naszych koleżanek do mnie napisała a ja zwróciłem się z zapytaniem do decydentów dostałem odpowiedz znajdź sposób i środki budżet znasz.Akceptowalny jest sposób podwyżki kwotowo wszystkim / opinia ekspertów/ zawsze coś, zostały dalsze sprawy do rozwiązania -mam czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1008  
Nieprzeczytane 20-05-2011, 11:51
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał waclaw46
Proponuję jeszcze większe litery nie wszyscy dobrze widzą.Piszesz o czymś co słyszałaś w maglu.Następne wiadomości skupia się na seksie.



Wacławie !

Nie będę z Tobą prowadzić rozmowy na zaproponowanym przez Ciebie poziomie.
Cytat:
Piszesz o czymś co słyszałaś w maglu.Następne wiadomości skupia się na seksie.
Robiąc tego rodzaju uwagi właśnie sprowadzasz rozmowę do poziomu z tzw.magla. Krytyka szmiry, przedstawionej kolejny raz przez Palikota spowodowała ,że pokazujesz swoje prawdziwe oblicze i poziom, a nie ten symulowany tu.
Co do seksu, to jest to raczej ulubiona tematyka ekspresji politycznej Palikota - jak nie wibrator to burdel i chyba Cię to nie razi !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 20-05-2011 o 12:15.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1009  
Nieprzeczytane 20-05-2011, 13:11
Stasienko's Avatar
Stasienko Stasienko jest offline
Moderator Forum
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Płock, mazowieckie.
Posty: 12 487
Domyślnie

Hypatia. Proszę wcisnąć caps lock i nie pisać dużymi literami. One oznaczaja krzyk, a to spokojne forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1010  
Nieprzeczytane 20-05-2011, 13:18
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uśmiech

Cytat:
Napisał stasienko
Hypatia. Proszę wcisnąć caps lock i nie pisać dużymi literami. One oznaczaja krzyk, a to spokojne forum.


Yes ,sir ! Poprawię się.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1011  
Nieprzeczytane 20-05-2011, 13:19
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 622
Domyślnie

Cytat:
Hypatia napisała -Nie będę z Tobą prowadzić rozmowy na zaproponowanym przez Ciebie poziomie.
Nic nie szkodzi Hypatio myślę żer dużo nie stracą nasi czytelnicy. Powodzenia życzę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1012  
Nieprzeczytane 20-05-2011, 16:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Nie sil się pluto na adwokata Hypatia myślę że nie jest ubezwłasnowolniona .
Dlatego że PiS to be... i należy mu dokopać.
Gdybyś mnie nie zaczepił, to pewnie bym się nie odezwał, ale skoro tak ci wyszło to jojcz.
Znowu zrozumiałeś jak zrozumiałes. Czy po swojemu. W sumie .....null.
Cytat:
Wątpliwa jest ta decyzja kiedy robi się show przed wyborami,a wyborcy to można ich mieć w du.. bo i tak na listach się znajdę na miejscach które decydują o wejściu do sejmu.
Przecie sam jako partyjny eSDek piejesz hymny na cześć konkurenta politycznego z innej kanapy.
To jest przecherstwo, dywersja i najstarszy zawód świata w politycznym wydaniu. To co masz pretensje do faceta który jest bezpartyjny?
Jak to mówi stare przysłowie? Sprzedajne ciele dwa cycki ssie? Czy jakos tak?

Cytat:
.Jestem członkiem obecnie SD które po długich procesach sądowych zakończono wewnętrzne rozgrywki o przewodnictwo w tej partii. większość naszych obywateli.
Wacek. I o to biega, żeś funkcjonariusz jednej partyjnej kanapy, na drugiej ekscesy uprawiasz. Nas stan techniczny twojej kanapy niewiele interesuje. Bo ona relikt edemiczny jest.
Tylko ekscesy jakie sam uprawiasz a pokazujesz palcem innego.
Cytat:
.Ja płacę składkę w SD i do mnie Lila Hypatia czy Ty nie dopłacają -czyli można.Na ruch Poparcia Palikota Też płacę bo jako były pracodawca wiem że nic się nie zrobi bez środków.

panu bogu świcę a diabłu ogarek Na mnie nie licz jest kilka miejsc gdzie można sensowniej gotowizne trwonić.

Cytat:
Dlaczego należę pytasz ?
Wacek!
Ja pytałem czemuś ślubował jednej a wdzięki wystawiasz do konsumpcji partyjnej innemu. O biseksualizm polityczny pytałem w twoim wydaniu. Bo zacząłes cos o korupcji i prostytucji gaworzyć. I tylko dlatego. Resztę wywodu możesz sąsiadom na pikniku głosić. Ja to już od ciebie słyszałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1013  
Nieprzeczytane 20-05-2011, 23:04
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

W dniu dzisiejszym aktywnym uczestnikiem Marszu Wolnych Konopi ,który się odbył w Katowicach,był Janusz Palikot. Kiedyś demonstrował w sprawie prawa obywateli do spożywania alkoholu w miejscu publicznym,a teraz walczy o prawo do "marychy" !To cenna cecha polityka, trafnie odczytywać ważne potrzeby społeczne!
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1014  
Nieprzeczytane 21-05-2011, 01:47
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Janusz Palikot i lewica to jak pieść do nosa.
Równie postulaty legalizacji marychy czy picia w miejscu publicznym czy nawet rozdziału kościoła od państwa, mogli by głosić liberałowie, ci nawet skrajnie wolnorynkowi jak JKW wraz UPR

mnie bardziej urzeka i jest bliżej mnie Marsz Pustych Garnków http://lewica.pl/?id=24438
Bynajmniej nie organizowanych przez burżujów jak w Chile pod rządami socjalisty Salvadora Allende w 1973 roku.

Skoro Palikot taki true lewicowiec to niech przebiegnie się po Warszawie z czerwoną flagą po Alejach Jerozolimskich.
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1015  
Nieprzeczytane 21-05-2011, 11:34
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 622
Domyślnie

Cytat:
Plutro naposał-Znowu zrozumiałeś jak zrozumiałes.
Dobrze zrozumiałeś jak zrozumiałeś
Cytat:
Przecie sam jako partyjny eSDek piejesz hymny na cześć konkurenta politycznego z innej kanapy.
To jest przecherstwo, dywersja i najstarszy zawód świata w politycznym wydaniu
Zawsze oceny są trafniejsze jeżeli ma się doświadczenie w tym,i cenie tych ludzi za profesjonalizm.
Ja nie jestem talib- katol z klapkami na oczach czy ten z pod krzyża który się egzaltuje piosenkami, czy tak zwany przydupas partyjny.Mam w wielu sprawach własne zdanie i nie muszę grać roli klakiera- bo mnie na to stać i robię to co jest według mnie słuszne.O frakcjach partyjnych każdy znajdzie informację w internecie.RPP jeżeli mówimy o tym samym to łaskawie nie wyjaśniłeś jakim jest konkurentem dla moich poglądów i programu SD.Głosując na listy partyjne i odwołując się do elektoratu uważasz że wszyscy głosujący identyfikują się z tą partią i są jej członkami? Przecież też niektórzy apologeci partii PO-PiS przed wyborami stosują żebraninę o głosy strasząc się wzajemnie nie wskazując palcem.
Cytat:
Tylko ekscesy jakie sam uprawiasz a pokazujesz palcem innego.
Pokazuję dlatego sprawy palcem by elektorat patrzył na scenę polityczną taką jaka jest a nie żył mrzonkami jaka to jest elita rządząca bo jak sam wiesz władzy trzeba patrzeć na ręce bi się wynaturza.Afera z Rysiem -Zdzisiem...dobrze rozegrana i zamieciona pod dywan przez specjalistów od PR będą prawdopodobnie zatrudniani w innych rządach które nadejdą , są warci dużych pieniędzy.
Cytat:
Na mnie nie licz jest kilka miejsc gdzie można sensowniej gotowizne trwonić.
Zawsze mówię trzeba własnych dużo mieć aby sobie dla własnej przyjemności trwonić.Zawsze liczę na siebie i na razie pomocy nie potrzebuję, ale nigdy nie można się zarzekać bo zdarzają się krachy nawet bankom.
Cytat:
Ja pytałem czemuś ślubował jednej a wdzięki wystawiasz do konsumpcji partyjnej innemu. O biseksualizm polityczny pytałem w twoim wydaniu
Nie powtarzaj się Pluto bo na piknikach rozmowy się prowadzi ze wszystkimi którzy są decydentami a niektórzy oferują nam różne rzeczy trzeba być na tym pikniku i tylko pisać i jak sam piszesz"gaworzyć" i dodam przy kuchence gazowej.
Pluto nie należysz do żadnej partii i znasz swoje miejsce w szeregu od decyzji są inni którzy należą tak jest na całym świecie zorganizowane.Nie chcesz to nikt cię do niczego nie zmusza .Wystąpienie z partii też jest decyzją indywidualną za wyjątkiem jak się kogoś wyrzuca.Tyś elektorat a wolontariat też jest ważny,masz zajęcie i trochu adrenaliny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1016  
Nieprzeczytane 21-05-2011, 12:56
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 622
Domyślnie

Cytat:
Hypatia napisała-walczy o prawo do "marychy" !To cenna cecha polityka, trafnie odczytywać ważne potrzeby społeczne!
Polska jest krajem, w którym odsiaduje wyrok największa liczba więźniów w całej Europie. Spośród 600 tysięcy więźniów w UE, 90 tysięcy siedzi za polskimi kratami. Dwukrotnie większe od nas Niemcy w więzieniach trzymają 73 tysięcy przestępców - wskazuje opublikowane cztery dni temu badanie Eurostatu na lata 2005-2007./wykop.pl –ilość więźniow/

Poza przepełnionymi więzieniami mam ich brak i muszą ludzie czekać na odsiedzenie kary, inie ma na to środków aby je wybudować nie mówiąc już o wyżywieniu bo na to trzeba przeznaczyć większe środki z budżetu jeżeli zwiększymy ilość więzień nie mówiąc o etatach klawiszy i administracji bo to jedyny plus bo zmniejsza bezrobocie. Już stworzyliśmy w więzieniach kaplice i zatrudniliśmy kapelanów zwiększyła się ilość przyjmowanych komunii mamy osiągnięcia.Może ktoś was pomoże skąd wsiąść pieniądze i z czego zrezygnować w budżecie.

Narkomanią należy walczyć z tymi co zajmują się dilerstwem i zakupami hurtowymi i edukować a nie stosować politykę represji w stosunku do młodych gówniarzy .Przecież w Czechach można sobie kupić ,czy z tego powodu zdecydujemy się na budowę muru na granicy.? Czy wszyscy musimy być hipokrytami po co to durne prawo które nikogo nie obowiązuje i jest na pokaz i prężenie muskół przed lustrem i cieszyć się załatwieniem sprawy.Normalności nam potrzeba.
Czy nie jest ważną rzeczą że prawo ma być prawem a nie fasadą dla kilku nawiedzonych bo im wmówiono wielki problem a nie posłuchali wypowiedzi specjalistów zorientowanych w temacie.

Jak kiedyś będziecie mili seniorzy w Peru gdzie to zielsko rośnie i było używane od może 5 000 lat i zobaczycie czy po ulicach Limy chodzą wszyscy na haju i sprawdzicie jak to jest na własne oczy.
Proponuję zmianę planów podróży bo jako emeryci mamy czas i emerytury które co roku nam rewaloryzują a to zasługa obecnej koalicji która o nasze morale dba uchwalając nam papierowe ustawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1017  
Nieprzeczytane 21-05-2011, 14:11
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Polska jest krajem, w którym odsiaduje wyrok największa liczba więźniów w całej Europie. Spośród 600 tysięcy więźniów w UE, 90 tysięcy siedzi za polskimi kratami. Dwukrotnie większe od nas Niemcy w więzieniach trzymają 73 tysięcy przestępców
Czy to wina rzadu czy postkomunistycznej przeszłości?
Cytat:
Napisał waclaw46
Poza przepełnionymi więzieniami mam ich brak i muszą ludzie czekać na odsiedzenie kary, inie ma na to środków aby je wybudować nie mówiąc już o wyżywieniu bo na to trzeba przeznaczyć większe środki z budżetu jeżeli zwiększymy ilość więzień nie mówiąc o etatach klawiszy i administracji bo to jedyny plus bo zmniejsza bezrobocie. Już stworzyliśmy w więzieniach kaplice i zatrudniliśmy kapelanów zwiększyła się ilość przyjmowanych komunii mamy osiągnięcia.Może ktoś was pomoże skąd wsiąść pieniądze i z czego zrezygnować w budżecie.

Z podwyżek emerytur dla byłych esbeków

Cytat:
Napisał waclaw46
Narkomanią należy walczyć z tymi co zajmują się dilerstwem i zakupami hurtowymi i edukować a nie stosować politykę represji w stosunku do młodych gówniarzy .
Czy nie jest ważną rzeczą że prawo ma być prawem a nie fasadą dla kilku nawiedzonych bo im wmówiono wielki problem a nie posłuchali wypowiedzi specjalistów zorientowanych w temacie.
Kazda dobra rada jest cenna jak tworzyć dobre prawo.

Cytat:
Napisał waclaw46
Jak kiedyś będziecie mili seniorzy w Peru gdzie to zielsko rośnie i było używane od może 5 000 lat i zobaczycie czy po ulicach Limy chodzą wszyscy na haju i sprawdzicie jak to jest na własne oczy.
Proponuję zmianę planów podróży bo jako emeryci mamy czas i emerytury które co roku nam rewaloryzują a to zasługa obecnej koalicji która o nasze morale dba uchwalając nam papierowe ustawy.
Ja mam emeryturę i działalność i mam dobrze, gdybym chciał to bym kupił i zielsko ale nie muszę, mam jako podnietę seniorka
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1018  
Nieprzeczytane 21-05-2011, 15:28
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 622
Domyślnie

Cytat:
Jasrosław II napisał-Czy to wina rzadu czy postkomunistycznej przeszłości?
Jarosławie jesteśmy 20 lat po przemianach nie zwalajmy na przeszłość postkomunistyczną albo na obecny rząd bo przez 20 lat nie rządził /dla tych co wierzą ,dzięki bogu/
Sejm i Senat Prezydent stanowią prawo do tego wchodzi jeszcze sąd i prokuratura.Jeżeli jest nadużywamy kar związanych z odosobnieniem to mamy taki skutek. Nie zapominajmy że sędzia opiera się na kodeksie..
Cytat:
a mam emeryturę i działalność i mam dobrze, gdybym chciał to bym kupił i zielsko ale nie muszę,
Sam sobie w sprawie narkotyków odpowiedziałeś że jak chcesz to sobie kupisz to po co ten zakaz.Spadnie ilość wypadków jak zmniejszymy szybkość di 30 km na godzinę czy jadąc będziesz się tej szybkości trzymał? To po co uzdrawiać.
Cytat:
Z podwyżek emerytur dla byłych esbeków
To tak samo jak oszczędności z zaprzestania wypłacania emerytur prokuratorom nadużywającym prawa w przesłuchaniach Urzędu Bezpieczeństwa.To za mało myśl dalej,myślenie ma przyszłość .Jak będzie więcej pomysłów napisze list do Premiera twój pomysł załączę. Nie ma to jak wolontariat wśród seniorów nie potrzeba doradcom płacić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1019  
Nieprzeczytane 21-05-2011, 16:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 667
Domyślnie

[quote=waclaw46]
Cytat:
Zawsze oceny są trafniejsze jeżeli ma się doświadczenie w tym,i cenie tych ludzi za profesjonalizm.
W tym zawodzie o którym mówimy profesjonalizm jest cenną wartością. Choć potem plastyk ma zajęcie.
Cytat:
Ja nie jestem talib- katol z klapkami na oczach czy ten z pod krzyża który się egzaltuje piosenkami, czy tak zwany przydupas partyjny.
Ale my nie o tym, tylko o prostytucji .....politycznej, którą przywołałeś do tablicy.

Cytat:
.Głosując na listy partyjne i odwołując się do elektoratu uważasz że wszyscy głosujący identyfikują się z tą partią i są jej członkami? Przecież też niektórzy apologeci partii PO-PiS przed wyborami stosują żebraninę o głosy strasząc się wzajemnie nie wskazując palcem.
Co do partii to uważam. Bo trzeba być wyjątkowym hipokrytą koniunkturalistą, żeby być członkiem partii, zarzekać się, że wielbi jej progam, podpisywać cyrografy na wierność, a jednocześniewystawiać wdzięki do konsumcji konkurencji.
A w kwestii partii PO-PiS, to masz jakieś dane, czy tak ci sie wypsnęłło niechcący? Dla lepszego "pijaru"
Cytat:
.Afera z Rysiem -Zdzisiem...dobrze rozegrana i zamieciona pod dywan przez specjalistów od PR będą prawdopodobnie zatrudniani w innych rządach które nadejdą ,
Teraz to sam lecisz w/g wzorców "pijaru" wypracowanych przez Kempę z PiSu. Z jeden strony biadolisz, że więźniów ci u nas dostatek, a z drugiej strony dla publicznego picu o "dentych" aferzystach pleciesz. Masz jakieś dane, że złamali prawo? Aferzystą z tej samej kategorii jest Palikot, którego wielbisz. Ganiano go za przekrety z wyprowadzonym majątkiem, lewe wpłaty wyborcze i ....niczego mu nie udowodniono jak dotąd. Z tym, że tamte dwa to "aferzysty w/g ciebie, a twój pozapartyjny prowadzący nie.. Widać jednak klapki sa, tylko wzrok nie tęgi.
Cytat:
Pluto nie należysz do żadnej partii i znasz swoje miejsce w szeregu od decyzji są inni którzy należą tak jest na całym świecie zorganizowane.
Wystarczy, że ty relaksujesz się na dwóch kanapach jednocześnie.
Cytat:
Cytat:
.Tyś elektorat a wolontariat też jest ważny,masz zajęcie i trochu adrenaliny.
Faktycznie. I gimnastyki trochę też, co by się ciało nie zastało i codziennie można poznawać nowych ludzi.
Cały czas zastanawiam się jednak dlaczego uważasz, że przypadek Arłukowicza, to .....prostytucja, choć sam się "adrenalinujesz" całkiem ochoczo i intensywnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1020  
Nieprzeczytane 21-05-2011, 17:39
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 622
Domyślnie

Cytat:
Pluto37 napisał-Co do partii to uważam. Bo trzeba być wyjątkowym hipokrytą koniunkturalistą, żeby być członkiem partii, zarzekać się, że wielbi jej progam, podpisywać cyrografy na wierność, a jednocześniewystawiać wdzięki do konsumcji konkurencji.
Pluto jak będziesz w w jakiejś partii i będziesz w grupie decydentów to coś na ten temat działania partii będziesz więcej wiedział a nie snuj opowieści jak to sobie Pluto37 wyobraża tą piaskownicę . Załączam ci link możesz wybrać http://pl.wikipedia.org/wiki/Partie_polityczne_Polski

Napisz co jest sprzeczne w programie SD z Ruchem Poparcia Palikota.W Googlach znajdziesz co to jest ruch a co to jest partia .Na stronie SD znajdziesz program.

Szafujesz sloganami cyrograf,wierność niedługo miłość.Skup się na programie i coś napisz jeżeli ci ten program nie odpowiada ale daruj sobie ze mną rozmowy kto co powiedział i co Pani Poseł Kępa opracowała i jakie wzorce bo mnie to nie intertesowąło a jak jesteś ich autorem albo je zdobyłęś to upublicznij, jak chcesz ,ja do tych materiałów nie mam dostępu nie dorabiam na pół etatu ani na cały w CBS
Cytat:
Ganiano go za przekrety z wyprowadzonym majątkiem, lewe wpłaty wyborcze i ....niczego mu nie udowodniono jak dotąd.
Widzisz sam że nie udowodniono i o czym my mamy rozmawiać .O prywatnym śledztwie pana Pluto 37 który posiada informację zdobytą w maglach miast śląskich i rozmowach na priv z niektórymi naszymi koleżankami i kolegami zajmującymi się sensacjami.
Cytat:
Cały czas zastanawiam się jednak dlaczego uważasz, że przypadek Arłukowicza, to .....prostytucja,
Pluto ty masz problem nie ja ,zastanawiaj się dalej może do czegoś dojdziesz.Najstarszy człowiek na świecie żył prawdopodobnie około 120 lat nie wiem do kiedy był sprawny umysłowo bo źródła tego nie podają ale widzisz masz jeszcze dużo czasu Pluto 37,Polak potrafi!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Oszukał staruszka, trafił w ręce Policji - komentarze Lila Ogólny 4 28-06-2010 14:25
Myj ręce, unikniesz grypy - komentarze Wieslaw_ww Ogólny 0 23-09-2009 21:11
Ręce precz od Radia Maryja Bajadera07 Społeczeństwo - wątki archiwalne 446 14-08-2009 18:56
Eutanazja - ręce precz od naszych babć - komentarze czort Ogólny 0 13-03-2007 18:04

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:19.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.