menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7841  
Nieprzeczytane 06-09-2016, 18:29
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Och droga Milac ty mnie widocznie nie znasz, ale ja będąc w ciąży 26 lat temu miałam wylew ostał mi sie tylko naczyniak i malformacjażylna, przez te wszystkie lata nie mogłam nic zrobić nawet dłuzsza rozmowa była wyzwaniem i nie radziłam sobie to był ogromny wysiłek a potem bolała główa . Więc wysiłków unikałam jak ognia mogłam tylko na sztywno pospacerować ale co to za ruch i podziały się mięśnie oj podziały teraz trzeba odbudować ale badanie głowy rezonansem czekam rok dopiero będzie w listopadzie , i dowiem sie co mogę robić. Pozdrawiam was samotni i zyczę pieknego wieczoru
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7842  
Nieprzeczytane 06-09-2016, 20:57
milac's Avatar
milac milac jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 5 729
Domyślnie

Wybacz Lodziu nie chciałam urazić.Może do listopada czas szybko zleci i będziesz znała wynik - dobry wynik badania.Dobrej nocy Lodziu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7843  
Nieprzeczytane 07-09-2016, 08:21
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

I znowu nowy dzień!Od rana świeci słońce.Stawiam kawę!

https://youtu.be/X-sHIjNAAGo

I cos do posłuchania!Zaraz ide po śniadaniu na wycisk protez,do sklepu a potem na pokaz garnków Philipiaka.Chyba nic nie kupie bo maja bardzo drogie!!!
Miłego dnia!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7844  
Nieprzeczytane 07-09-2016, 11:58
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Nie gniewa sie Milac nikt nie jest przeźroczysty osoba to nie szklanka a teraz juz wiesz i ja też czekam z ciekawością na badania Samotnych witam Witam Milac Witam Danusie i witam reszte towarzystwa Samotnych, dziękuje za kawę i życzę pięknego dnia pozdrawiam
__________________

Lodzia

Ostatnio edytowane przez Izak : 07-09-2016 o 17:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7845  
Nieprzeczytane 08-09-2016, 07:09
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 766
Domyślnie

Dzień dobry! Słonecznie i błękitnie, podobno jeszcze długo tak będzie. Codziennie jeżdżę rowerem, żal mi takiej pogody, chcę więc wykorzystać sezon, bo przecież kiedyś zacznie się deszczowa i szara jesień.
Kawa na dobry początek dnia!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7846  
Nieprzeczytane 08-09-2016, 09:39
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej!Dziś tęz jest słonecznie,pójdę z wnukiem nad jezioro ale nie będziemy się kąpac bo wnuczek ma katar!Może tylko pomoczymy nogi i nakarmimy rybki z pomostu!Potem 15,00badanie i jutro wyjazd do córki na wieś!Posiedzę u niej do wyjazdu do Kołobrzegu.Pospaceruję u niej bo są tam wspaniałe lasy i pola.Posprzątam też trochę w domu.A po 26 września zasiądę juz trochę u siebie.Chyba,że będe potrzebna wnukowi w Gdańsku?!To byłoby na tyle samotni.Pozdrawiam!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7847  
Nieprzeczytane 09-09-2016, 08:22
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cześć!Tylko ja zdaję raport z całego dnia-na pewno to nudne dla Was!!Ale takie jest moje życie i te sprawy rodzinne którymi żyję.To mój sposób na samotność.Kiedyś chodziłam z wolontariatem do DPS,na chór kościelny,na kurs komputerowy z UIIIW,a jeszcze dawniej na nieudane randki(kaszanka i 6 piw!!)Cha,Cha!!!!Jak sobie przypomnę to chce mi sie smiać ale ze siebie!!No i te prace,a to w Grecji,a to do dzieci,a to w szpitalu.Też wszystko nie bardzo udane!
Dziś odwożę wnuka na wieś i posiedze u córy.Nie wiem czy będzie internet więc juz z góry pozdrawiam i życzę miłych,słonecznych 2 tygodni!Niech mnie moderator nie skreśli za brak wpisów-bardzo proszę!! Całuski dla Was!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7848  
Nieprzeczytane 09-09-2016, 16:12
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie od Zeni

Ja pracuję jak "dziki osioł". Wszystko musi być przygotowane do 6 października kiedy to nastąpi inauguracja roku akademickiego 2016/17. Informator przygotowany w 95%. Trzymajcie za mnie kciuki żeby wszystko dobrze poszło.
Chora koleżankę pozdrawiam. Po rezonansie wszystko się wyjaśni, trzeba być dobrej myśłi.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7849  
Nieprzeczytane 10-09-2016, 06:59
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 766
Domyślnie



Dzisiaj na moją działkę sprowadzą się te sympatyczne zwierzątka. Mam dużo zarośli i myślę, że będzie im się podobało. Ostatnio przeczytałam mnóstwo informacji o jeżach. Od dawna chciałam mieć je u siebie, ale dopiero teraz nawiązałam kontakt z azylem dla jeży i wreszcie jest szansa, aby zadomowiły się u mnie. Zapowiada się upał, trochę niepokoję się, jak zniosą 1,5 godz. w samochodzie.
Proszę o kciuki za powodzenie akcji "JEŻ".


__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7850  
Nieprzeczytane 10-09-2016, 09:37
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Wcześnie wstajecie, Panie .
Trudno mi nie zauważyć Waszych porannych mądrych wpisów.

Danusia pisze:
Cytat:
...raport z całego dnia-na pewno to nudne dla Was!!Ale takie jest moje życie i te sprawy rodzinne którymi żyję.To mój sposób na samotność.
Nie, Danusiu, to nie nudne. To takie ludzkie, naturalne. Rozczulasz mnie.

Krysia zakłada swoje malutkie zoo dla jeżyków. Pięknie, zazdroszczę.
Nie wątpię, że jakoś wytrzymasz te 1,5 godz. w samochodzie. Z klimatyzacją? Przecież o wiele większe dystanse pokonywałaś na rowerze. Na niewygodnym siodełku.

A p.Zenona to niestrudzona, ciągle witalna Osoba.
Uruchamia UTW, a 6.X ma inaugurację roku ak.
Gratuluję i trzymam kciuki, ażebyś dobrze wypadła.
I będę nucił wraz z Tobą "gaudeamus ...", (Boże, ileż to razy robiłem... już nie wróci...).
Pozdrawiam Was, miłe Panie.
Janek.


PS.
Ja wiem, że niektóre babki, te ze słabszym wzrokiem, chciałyby, ażeby pisać większą czcionką.
Ale o tym tak trudno zawsze pamiętać. I ten pośpiech.
Więc przypominam, doradzam:
Na klawiaturze macie klawisz ctrl i pokręcić rolką myszy o jeden dwa ząbki, (lub puknąć w klawisz +).
I macie powiększony tekst.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7851  
Nieprzeczytane 10-09-2016, 09:52
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Witaj Stefanie i oraz wszyscy wielbiciele tego wątku,
najwyższy czas ruszyć w plener bo natura czeka na nas.
Hej Danusiu a może byś czasem zerknęła na SKYPE,
pochwaliłaś się nawet adresem!
Miłego dnia!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7852  
Nieprzeczytane 10-09-2016, 22:13
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 766
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
Wcześnie wstajecie, Panie .
Trudno mi nie zauważyć Waszych porannych mądrych wpisów.
Ha!
Jeże dojechały w dobrym stanie. To nie o siebie martwiłam się, ale właśnie o te stworzonka. A teraz poszły sobie.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7853  
Nieprzeczytane 12-09-2016, 07:48
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 766
Domyślnie

Dzień dobry!
Wybaczcie, ale ja od kilku dni zaczynam i kończę rozmowę jeżami. Wczoraj z bijącym sercem penetrowałam chaszcze na działce w obawie, że poszły sobie w świat, ale nie, są! Może to ten sam pokazywał mi się, bo to był dzień i powinien spać, ale widocznie poznawał nowy teren.





__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7854  
Nieprzeczytane 12-09-2016, 15:08
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Hej hej!!Jestem u córki i korzystam z jej kompa!Uff jak gorąco!!!Nied lugo moje wczasy w Kołobrzegu nad morzem i może będzie trochę chłodniej?!
Edziu-jak wrócę to zobaczę czy mnie znalazłeś?To chętnie z Tobą porozmawiam!!
Przesyłam pozdrowienia!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7855  
Nieprzeczytane 12-09-2016, 15:37
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
Hej hej!!Jestem u córki i korzystam z jej kompa!Uff jak gorąco!!!Nied lugo moje wczasy w Kołobrzegu nad morzem i może będzie trochę chłodniej?!
Edziu-jak wrócę to zobaczę czy mnie znalazłeś?To chętnie z Tobą porozmawiam!!
Przesyłam pozdrowienia!!

hej Danusiu, siedzę w domu, na dworze sauna a w domu mam 22 stopnie.
Nad morzem będziesz miała super jak utrzyma się taka pogoda. Wiatr od morza chłodny.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7856  
Nieprzeczytane 12-09-2016, 18:07
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Dzień dobry samotnym. Ja załatwiam teraz pełnomocnictwo do mojego samochodu bo jak będzie na syna pełnomocnictwo to za ubezpieczenie zapłacimy trochę ponad 700 zł a bez wyszło 1100 i więcej to mi się opłaca troszkę zapisać na niego. Dziś wstępnie mi wyliczyli jutro muszę podać resztę wiadomości i przyszlą nową przeliczoną polisę Pozdrawiam Was Samotni i korzystajcie jeszcze ze słoneczka. Zrobiłam też pelerynkę do komunii dla wnusi .


image hosting over 10mb


photo sharing websites
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7857  
Nieprzeczytane 12-09-2016, 22:14
milac's Avatar
milac milac jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 5 729
Domyślnie

No ,Lodziu ,piękna pelerynka.Zdolna z Ciebie dziewczyna.Dobrej nocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7858  
Nieprzeczytane 13-09-2016, 08:47
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Dzień dobry samotni ja dzień rozpocznę od chodzenia po urzędach ale najpierw kawa potem spacery . Życzę samotnym pięknego dnia Jeżyki super do mnie pod balkon chodził jeden teraz go juz nie widzę nawet nie wiem jak łapać te igiełki. Z kolei pomyślałam może to jego środowisko i gdzie go wywiozę ?


picture share
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7859  
Nieprzeczytane 14-09-2016, 13:45
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry!!Właśnie wróciłam ze spaceru z psem od córki!Codziennie rano spaceruję po 4-5 km.Jutro już jadę do drugiej córki nad morze i stamtąd do Kołobrzegu!!Pozdrawiam Was i do przeczytania!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7860  
Nieprzeczytane 17-09-2016, 16:28
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Witam samotni u mnie dziś zaczyna robić się bardzo brzydka pogoda nawet jest mokro i nie ma słońca . Nagle przychodzi i nagle odchodzi co za aura . Ja moi samotni po tej wywrotce na basenie mam miejsca potłuczone jeszcze spuchnięte i bardzo twarde poszłam do Apteki wyspowiadałam się jak u lekarza i otrzymałam lepsza pomoc niż w gabinecie , w gabinecie powiedziano mi ze nic nie pomoże i szkoda się smarować albo okładać w aptece dano mi tabletki i maść aby to rozgonić i nie było jakiegoś zatoru albo coś podobnego. Życzę wam pięknego popołudnia


photo host
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.