menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #12161  
Nieprzeczytane 19-08-2022, 16:59
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Z rana bylo przyjemnie na rowerze nawet o drobinę chłodno ale okolo południa zrobiło się bardzo gorąco no ćoż nie ma na to rady.Bess miło że jestes z nami. Stefanie zdrowka dla małżonki i dużo sily.Kaimo u mnie jeszcze nie ma podwyżek na pewno mnie zaskoczą.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12162  
Nieprzeczytane 19-08-2022, 18:06
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Janku, czy wszystko dobrze?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12163  
Nieprzeczytane 19-08-2022, 22:43
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Witajcie kochani .
Weszłam późno , bo już nie ma takiego żaru choć spać i tak będzie ciężko .
Janku , czytałam co pisałeś i niech Twojej Edytce
biopsja wyjdzie dobra . Jeśli możesz to dawaj nam znać , ściskam i powodzenia .
Kobietki , późna pora więc nie zawracam głowy , w każdym bądź razie o jeździe rowerem powinnam zapomnieć bo mam zawroty głowy .
Mieszkam na 3-im piętrze więc w taką pogodę jaką mamy ledwie wtarabaniam się z zakupami .
Niedawno wróciłam z uzdrowiska i po cichutko sprawdzam gdzie można by pojechać choć na tydzień .
Pozdrawiam wszystkich cieplutko , dobrej nocki i zdrówka kochani .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12164  
Nieprzeczytane 20-08-2022, 08:10
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam obudzilam się po 7 mej a tu prawie ciemno ...super ochłodzilo się i to jest ważne.Dobrego dzionka dla wszystkich
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12165  
Nieprzeczytane 20-08-2022, 08:32
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

A ja miałam okropną noc. Było niesamowicie gorąco, w dodatku kot został w domu i marudził. Wstałam o 5.15, u nas już było jasno... i umyłam wszystkie 3 okna. Okna muszę myć często, bo nie mam balkonu i Curek weranduje na zewnętrznych parapetach. Dzień będzie znowu upalny, więc na rower nie pojadę, a i w domu też już nic nie będę robić. Mam ciekawy kryminał, mam dzbanek zimnego kompotu, mam na obiad ruskie pierogi w zamrażalniku - czego chcieć więcej?!
Ciekawe, czy Janek załatwił wczoraj miejsce w szpitalu dla Żony?
Życzę wszystkim dobrego dnia!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12166  
Nieprzeczytane 21-08-2022, 07:11
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam w niedzielę nareszcie można swobodnie oddychać mży deszczyk i taka refleksja nad upływającym czasem...Mam nadzieję że u Stefana wszystko ok ... znikł jego post.Stefanie zdrowka dla żony i trzymaj się Milutkiej niedzieli dla wszystkich.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12167  
Nieprzeczytane 21-08-2022, 07:48
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Dzień dobry! Witaj, Helenko!
Ja też zauważyłam, że Stefan usunął swój post. Nie wiadomo, jak czuje się P. Edyta, jest w domu czy w szpitalu? Bądźmy jednak dobrej myśli.
Wczorajszy dzień ledwie przeżyłam, ale dzisiaj jest na razie przyjemnie. Czekam na Curka - gdy tylko wróci do domu, ja wybiorę się na rower
Życzę wszystkim udanej niedzieli!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12168  
Nieprzeczytane 21-08-2022, 10:43
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Że co? Witajcie.....Wszyscy....

Witaj Kaimko...
'Najmijsze są koty...Jest ich jeszcze 8 i tak pozostanie.Nie pytaj o reszcie dam znać ...Moj Org, jest wypłukany sił//a słowo Altrsheim umieralnia,tylko zapomnieli ze mam 4 Wnuczki po 1= Córce.. corce....Od roku czasu Grudzień...2001,opiekuje sie mną Wnuczka.Zakupy,Apteka w strzelczkach...Wyjazd itd,,,,Reszte dopisze potem....pozdrawiam,Czeka mnie Remont,Kanalizacja,przebudowa okien .dobudowanie 3 pokoi parter,..pozdrawiam Siłacz...
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12169  
Nieprzeczytane 21-08-2022, 13:13
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Kaimo i Heleno, dziękuję.
Wczoraj po jednym dniu w szpitalu wróciła do domu.
Pobrali biopsję.
Czekamy.



Ostatnio edytowane przez Stefan : 21-08-2022 o 13:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12170  
Nieprzeczytane 22-08-2022, 07:35
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Dzień dobry! Ranek jest chłodny, siedząc przy otwartym oknie czuję chłód na ramionach, a nie chce mi się wstać po szal. Ciekawe, co będzie dalej - podobno 28 st.
Janku, to chyba dobrze, że Małżonka jest w domu. Jeśli nie prowadzą żadnego leczenia lepiej Jej być wśród swoich, u siebie niż znosić szpitalną atmosferę. Musicie oboje być dzielni, przetrwać niewiadome, a diagnoza będzie pomyślna. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i P. Edytę.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12171  
Nieprzeczytane 22-08-2022, 08:00
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam i ja poranek u mnie trochę chłodny ale i to i dobrze.Od czwartku zapowiadają znowu upały oby to byla pomylka...Dziś jadę spotkać z koleżanką i jej mężem nie widziałam ich kilka lat.Stefanie będzie dobrze życzę zdrowka.Pozdrawiam wszystkich co tu bywają wybaczcie że nie wymieniam ...miłego poniedziałku.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12172  
Nieprzeczytane 22-08-2022, 14:25
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Dziękuję Wam, Krysiu i Helenko.
Krysiu wybacz. Oprócz szpitalnej atmosfery ważniejsze jest szpitalne leczenie. A w domu tego nie ma.
Jest słaba, schudła o dziewiętnaście kg,..... Krysiu wybacz, nie mogę opisywać dalej.... Od wyniku biopsji zależy wszystko!
Jeżeli ma być leczona chemią to,......
Dziękuję Ci. Mamy być dzielni. Więc staram się. Na szczęście mamy Wojtka. Pomaga i podtrzymuje nas....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12173  
Nieprzeczytane 23-08-2022, 15:14
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Janku, łatwo powiedzieć, że trzeba czekać, że będzie dobrze, ale ja w to wierzę. Zobaczysz, za kilka dni przyjdą wyniki biopsji i można będzie podjąć właściwe leczenie. A do tego czasu...wiem, że jest Wam trudno, trzeba jednak przetrwać. I przetrwacie!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12174  
Nieprzeczytane 23-08-2022, 15:34
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Ciepło, baaardzo ciepło! Wczesnym rankiem zrobiłam zakupy i nie wychodzę. Czytam ostatni kryminał z 12-częściowej serii z komisarzem Harrym Hole. Lubię seryjne wydawnictwa i lubię literaturę skandynawską, ale teraz już mam lekki przesyt. Jeśli Harry zginął ( wszystko na to wskazuje) to będzie naprawdę ostatnia pozycja serii. Ale zostało mi do przeczytania ok. 100 stron, więc nic nie wiadomo.
Helenko, udało się spotkanie?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12175  
Nieprzeczytane 24-08-2022, 08:53
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam w ten jak na razie pochmurny ,chłodny poranek.Kaimo no wiem ale ja muszę przyznać że od wielu lat nie czytam książek mam wiele powodow na nie ...na razie tłumaczę sobie że nie mam czasu...ale chciałabym , chciala...Znowu w rodzinie jest covid przeraża mnie to.Janku zdrowka dla Ciebie i żonki.Dobrego dnia kochani.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12176  
Nieprzeczytane 24-08-2022, 16:38
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Dzień dobry po południu! Upał nie odpuszcza - słońce zamglone, ale grzeje do 31 st. W domu też już robi się za ciepło.
Kot wykorzystuje każdą okazję, aby się ochłodzić - tu akurat na rozłożonej do wysuszenia serwecie.



A kiedy słońce schowa się za sąsiedni blok - będzie odpoczywał na kuchennym parapecie.



Helenko, nie wszyscy muszą lubić czytać - jest tyle przeróżnych zajęć... Ja dużo, naprawdę dużo czytam, ale za to mało oglądam telewizji - jeden serial i w weekend jakiś film. No i jeszcze programy informacyjne - w sumie ok. 2 - 3 godz. dziennie. A może to nie jest mało?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12177  
Nieprzeczytane 24-08-2022, 18:04
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Kaimo ja też mniej więcej w takim wymiarze oglądam telewizję przecież trzeba wiedzieć co i jak jest w świecie.Oglądam też serial a czasami filmy na netflix a dziś mialam dzień zakupów.Upal i do mnie wraca ...pozdrawiam wszystkich.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12178  
Nieprzeczytane 25-08-2022, 22:28
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Kaimo,
Twój rudy kot jest taki zgrabny, elegancki,a na serwecie wygląda jak z filmu kostiumowego.

Też czytam i słucham dużo książek, a nawet bardzo dużo. To moja ucieczka i skakanie po świecie.

Wypożyczyłam z biblioteki nowe powieści, które poczytuję na dobranoc.
Powieść nowej dla mnie autorki ze Szwecji Camilli Grebe czyta mi się dobrze. Pod poduszką mam Łowcę cieni.

Poranki na Miodowej też ciekawe.

Nie wiem dlaczego już nie szukam muzyki, a nie tak dawno była mi tak bardzo potrzebna.

Jakieś wycofanie, czy coś, nie rozumiem sama siebie.

Heleno, też tylko jeden serial mi wystarczy.Reklamy bardzo mi przeszkadzają. Dobrze,że można wyszukać w sieci filmy bez nich.

Nie mogę wychodzić na słońce, zalecenie lekarza.
W kapeluszu można, ale gorąco.

Poza tym jakoś czas leci.
Janku, pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12179  
Nieprzeczytane 27-08-2022, 08:13
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 755
Domyślnie

Dzień dobry! Podobno od poniedziałku będzie chłodniej - już nie daję rady w taki żar! Wczoraj zabrałam kota na cały dzień na działkę. Wcale nie było lepiej niż w domu - gorąco nawet w cieniu, a przy tym mniej wygodnie. Kiedyś lubiłam poleżeć na trawie na kocu, a teraz mi za twardo, w dodatku łażą mrówki i inne żuczki. Curek też obleciał sąsiednie działki i kukurydzę i legł na cementowym schodku. Weekend spędzimy w domu.
Elizko, nie czytałam nic tej autorki. Zapisałam nazwisko, sprawdzę w bibliotece. Czy znasz książki Tomasza Michniewicza? Wczoraj skończyłam "Swoją drogą", a wcześniej czytałam "Chrobot". Więcej nie ma w naszej bibliotece, a szkoda. Naprawdę warto przeczytać, to Janek mi je polecił.
Helenko, jeździsz na rowerze w taką pogodę? Ja tylko na działkę 2 km i do sklepu po kartofle.
Janku, co u Was? Odezwij się.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12180  
Nieprzeczytane 27-08-2022, 09:23
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam Kaimo na rowerze jeżdżę bo czuję wiatr we wlosach.Ostatnie 2 dni były jednak bez roweru bo strasznie gorąco...oby się ochłodziło.Pozdrawiam Was dziewczyny no oczywiście Stefana...dobrego dnia.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:32.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.