menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 16-12-2008, 11:29
ciekawski ciekawski jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Posty: 121
Post Święta z Internetem - komentarze


Komentarz do artykułu: Święta z Internetem
--------------------
Swieta powinnismy spedzic w gronie rodzinnym bez internetu i komorek.Jest to czas aby porozmawiac z z przybylymi na swieta czlonkami rodziny i zadumac sie nad dokonaniami mijajacego roku i nad tym co mamy do zrobienia w Nowym Roku.Wszystkim Klubowiczom zycze Zdrowych i Wesolych Swiat oraz pomyslnosci w Nowym Roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 16-12-2008, 11:40
Basia.'s Avatar
Basia. Basia. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2006
Miasto: Polska
Posty: 13 157
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciekawski
Komentarz do artykułu: Święta z Internetem
--------------------
Swieta powinnismy spedzic w gronie rodzinnym bez internetu i komorek.Jest to czas aby porozmawiac z z przybylymi na swieta czlonkami rodziny i zadumac sie nad dokonaniami mijajacego roku i nad tym co mamy do zrobienia w Nowym Roku.Wszystkim Klubowiczom zycze Zdrowych i Wesolych Swiat oraz pomyslnosci w Nowym Roku.

Nie wszyscy mają możliwość spędzenia świąt z najbliższymi z różnych względów i dzięki internetowi mogą z osobami najbliższymi mieć kontakt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 16-12-2008, 12:35
krystynacz46's Avatar
krystynacz46 krystynacz46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: wielkopolska.
Posty: 2 439
Domyślnie

Cieszę się ,że mogę w święta widzieć i słyszeć mojego Syna ,który nie może z nami być w tym dniu i resztę rodziny rozsianej po Polsce i świecie. Internet to wspaniały wynalazek.
__________________
WITAM
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 16-12-2008, 13:17
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Kolega Ciekawski chce pewnie powrócić do dawno minionych czasów gdy na połączenie telefoniczne w kraju czekało się kilka godzin a na międzynarodowe kilka dni. Przecież dzięki telefonom i internetowi możemy o dowolnej porze porozmawiać z tymi którzy nie mogą być obecni z nami ciałem.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 16-12-2008, 13:46
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Dzieki Internetowi mogę złozyc zyczenia forumowiczom,którzy nie mają rodzin i czas świateczny jest dla nich trudnym okresem,a rozmowa na gg naprzykład jest dla nich ważna..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 11:57
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Panie ,swieta bez internetu to tak jak stol bez siana !
Dzisiaj internet laczy i informuje ludzi,przybliza ,daje poznac nawet to co w trawie piszczy u gornika i hutnika.Gorzej z rolnikiem ,bo u tego bida piszczy i brak internetu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 16:54
Ludgarda's Avatar
Ludgarda Ludgarda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska,Polska
Posty: 2 146
Post

Cytat:
Napisał nika
Dzieki Internetowi mogę złozyc zyczenia forumowiczom,którzy nie mają rodzin i czas świateczny jest dla nich trudnym okresem,a rozmowa na gg naprzykład jest dla nich ważna..

Otóż to, dokładnie tak! Kiedyś Maria Dąbrowska powiedziała: " Książka i możność czytania, to jeden z największych cudów ludzkiej cywilizacji". Dodam za Nią w odniesieniu do Internetu: to kapitalne narzędzie także w zakresie komunikacji międzyludzkiej...rozmowa na gg, forum, na Skype)
Wystarczą sekundy czy minuty i już jesteś połączona/y z drugim człowiekiem! )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 21:01
bronczyk's Avatar
bronczyk bronczyk jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Posty: 10 970
Domyślnie

A ja planuję w świąteczne dni posiedzieć spokojnie w sieci. Już nie mogę się doczekać. Dzieci i wnuki wyjeżdżają to ja naszykuję dobrego jedzonka i po spacerach z psami na fotelik ina forum seniora.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 17-12-2008, 21:20
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Te najbliższe święta po raz pierwszy spędzimy trochę oddzielnie. Syn z synową postanowili wyjechać na ten okres i mieć z głowy całe przygotowania. Wcale im się nie dziwię , po ich codziennym zaganianiu należy im się. Tak więc spędzę je z córką i wspaniałymi wnuczkami a z synem pewnie połączymy się telefonicznie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 01:54
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Trzeba jeszcze brac pod uwage to z kim sie komunikujemy.
Biorac pod uwage komunikacje przez internet na forum publicznym trzeba sie liczyc z wszystkim i wszystkimi.
Bywaja bardzo nieprzyjemne niespodzianki jezeli napotkamy ludzi o roznym swiatopogladzie,opcji politycznej lub roznym pochodzeniu narodowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 02:46
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie W Święta też tu będę.

A ja 20 bm.- walizka prawie spakowana. Obiad zjem w Stavanger. Komputer tam stacjonarny mają i jeszcze laptopy. Internet -oczywiście też. Potrzebny im jest do pracy. Naturalnie że się tutaj zaloguję. Jak pójdą do pracusi to komp jest mój-przecież Święta to nie 2 tygodnie. Oczywiście odkurzę wcześniej dom-darmozjadem nie będę. Gość też coś powinien się postarać.
Dlatego jeszcze życzeń nie składam.
To nie na temat-ale wędliny nasze kochają, już kupione są. Będą im się "uszy trzęsły". Co tu dużo mówić-chwalą i zawsze do Norwegii wywożą. Nie dlatego że taniej. Dla jakości i smaku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 08:34
Nika's Avatar
Nika Nika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Małopolska,Kraków
Posty: 36 760
Domyślnie

Czasy sie zmieniają i musimy zaakceptowac nową rzeczywistość,aczkolwiek umiar we wszystkim jest pożądany.Wyciszenie,refleksja świateczna moze też byc przy kompie,gdy rozmawiamy z bliską osobą,przekazujemy jej nasze serdeczne uczucia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 17:06
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Kolega Ciekawski chce pewnie powrócić do dawno minionych czasów gdy na połączenie telefoniczne w kraju czekało się kilka godzin a na międzynarodowe kilka dni. Przecież dzięki telefonom i internetowi możemy o dowolnej porze porozmawiać z tymi którzy nie mogą być obecni z nami ciałem.

Tadeusz, jakieś 25-6 lat temu zamówiłem rozmowę z Kielcami, na połączenie czekam do dziś.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 17:44
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Tadeusz, jakieś 25-6 lat temu zamówiłem rozmowę z Kielcami, na połączenie czekam do dziś.
Ta telefonistka pewnie jest już na emeryturze i na tą zamówiona rozmowę już się nie doczekasz. Teraz jest prościej bierzesz telefon naciskasz 0-kierunkowy-numer abonenta i już masz połączenie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 18-12-2008, 19:01
Andreas's Avatar
Andreas Andreas jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Grudziądz
Posty: 280
Domyślnie

Korzystając z dobrodziejstwa internetu mogę w tym szczególnym okresie świątecznym łączyć się z Rodziną Internutów.
__________________
Kto nie liczy na zwycięstwo,
szykuje sobie porażkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 22-12-2008, 20:46
lewek lewek jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Posty: 9
Post

A ja dzięki internetowi mogłem poznać bardzo fajną stronkę i dla użytkowników tejże złożyć świąteczne i noworoczne życzonka.Tak w tajemnicy to powiem Wam, że owa strona to "SENIOR.PL" Bez NETu byłoby to niemożliwe
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 05:55
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Dzięki internetowi mogę złożyć życzenia świąteczne bliskim, krewnym, znajomym, bezimiennym mając pewność, że doją na czas. Bywało, że kartki /pocztowe/ dostawałem w połowie stycznia, czyli jak to się mówi musztarda po obiedzie. A ilu mam nowych znajomych dzięki internetowi?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 07:51
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał senior A.P.
Trzeba jeszcze brac pod uwage to z kim sie komunikujemy.
Biorac pod uwage komunikacje przez internet na forum publicznym trzeba sie liczyc z wszystkim i wszystkimi.
Bywaja bardzo nieprzyjemne niespodzianki jezeli napotkamy ludzi o roznym swiatopogladzie,opcji politycznej lub roznym pochodzeniu narodowym.
To są b. mile niespodzianki.Gdyby nie Internet nigdy nie dowiedziałabym sie ,ze istniejej na świecie osoba o takim światopoglądzie i poglądach jak ty Augustynie i że w ogóle istnieją takie poglądy ,a tak proszę bardzo i już jestem madrzejsza .Pozdrawiam cie serdecznie
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 23-12-2008, 12:57
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Z wzajemnoscia Malogorzato,niech Bog daje Ci zdrowie,optymizm i wiare w ludzi dobrej woli !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:06.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.