menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9601  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 22:31
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Całość napisał R. Czarnecki-skopiowałem, ale autora podaję.

PiS już prowadzi w sondażach!
Ostatni sondaż Homo Homini dla Polskiego Radia dający PO jedynie 6-procentową (!) przewagę nad PiS jest o tyle znamienny, że w sondażach zawsze partia Tuska jest mocno przeszacowana, a partia Kaczyńskiego bardzo niedoszacowana. Przypomnijmy choćby wybory prezydenckie AD 2010, gdzie w sondażach Komorowski wygrywał w 1 turze, a w 2-ej miał dużo większą przewagę niż później w rzeczywistości. Ale w wyborach samorządowych było to jeszcze bardziej spektakularne: w ostatnim sondażu przed 1 turą PO miało ... 50 procent poparcia, a ostatecznie uzyskało ledwie 30 z niewielkim „ogonkiem”.

Reasumując: przewaga PO nad PiS rzędu raptem tylko 6% oznacza faktycznie już dziś, 9 miesięcy przed wyborami, że formacja Jarosława Kaczyńskiego jest niepodziewanym liderem sondaży!!! To jest dopiero sensacja, to jest dopiero gruba niespodzianka!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9602  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 22:33
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie To z blogu Ryszarda Czarneckiego-europosła.

Kutz mówi o „polskich obozach koncentracyjnych” !!!Jestem absolutnie zbulwersowany wypowiedzią Kazimierza Kutza w dzisiejszym programie „Warto rozmawiać”, w którym zresztą też wziąłem udział. Poseł ten,wybrany z listy PO, mówił o istniejących na Górnym Śląsku po II wojnie światowej ... „polskich obozach koncentracyjnych” !!! To skandaliczna wypowiedź. To naprawdę haniebne słowa w ustach posła na Sejm Rzeczypospolitej ! Ciekawe, czy doczekają się jakiejś reakcji ze strony polityków, dziennikarzy i tzw.autorytetów moralnych, tak chętnie pouczających innych. Milczenie po tej wypowiedzi Kutza będzie źle świadczyć o wszystkich, którzy będą milczeć, którzy nie zareagują, którzy schowają głowę w piasek ze wzgledów sympatii politycznych, towarzyskich, lenistwa umysłowego czy zwykłej bierności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9603  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 22:34
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Kaziu, daj juz sobie spokój na noc.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9604  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 22:45
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Kazek.
ja wiem, że tumaństwo wyssałes z mlekiem PiSu i Czarnecki Rychu Francis to dla ciebie wyrocznia, ale Kutz ma rację Bo NIKT wam nie wmówi, że białe jest białe
Polecam ten grzeczny post do obejrzenia Hypatii i koali.

Mógłbym odpisać tym samym, ale olewam sikiem prostym. Szkoda też pisać że to po chamsku jest. To i tak nic nie zmieni w twoimm zachowaniu w przyszłości.

Kutz ma rację pisząc o "polskich obozach koncentracyjnych"? Brawo pluto. Tak trzymaj.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9605  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 22:47
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Kutz nie kłamie

Czarnecki kłapie dziobem, a racji nie ma.
Tę przykrą dla nas prawdę skrzętnie skrywano przez lata, a te obozy były, niestety.
Jedynie Kutz otwartym tekstem powiedział o tym głośno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9606  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 22:59
and1951's Avatar
and1951 and1951 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: łódzkie
Posty: 3 867
Domyślnie

Kazik, poczytaj:

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ambinowice

i to:

http://www.slonsk.de/Slonsk/Aepo/Lambinowice.htm
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9607  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 23:02
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Czarnecki kłapie dziobem, a racji nie ma.
Tę przykrą dla nas prawdę skrzętnie skrywano przez lata, a te obozy były, niestety. /.../
Skrywano nie aż tak skrzętnie. Kto chciał - wiedział.
Były również podobne obozy dla Niemców.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9608  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 23:05
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie PiS doniesie

do Trybunału Konstytucyjnego, Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości, Parlamentu Europejskiego, Rady Europy i OBWE na nowelizację kodeksu wyborczego zakazującą umieszczanie płatnych spotów wyborczych w radiu i telewizji.

Hmm...już byli w przeszłości tacy, którzy do załatwiania własnych interesów prosili sąsiadów o pomoc.
Pomoc przyszła, ale społeczeństwo nie było zadowolone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9609  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 23:13
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
Skrywano nie aż tak skrzętnie. Kto chciał - wiedział.
Były również podobne obozy dla Niemców.
Z tym chceniem było różnie. Polska prowincjonalna duża jest jednak, a tam wieści docierają długo i nie wszystkie.
Nie było się czym chwalić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9610  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 23:18
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Jutro

prezydent ma spotkanie z Merkel i Sarkozym, w Wilanowie.
Powrót do Trójkąta Weimarskiego.
Nie będzie lekko, po 4 latach zamrożenia kontaktów.
Poprzedni prezydent zamroził, a szkoda.
Wiosna idzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9611  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 23:23
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Uśmiech

Cytat:
Napisał POLA
Z tym chceniem było różnie. Polska prowincjonalna duża jest jednak, a tam wieści docierają długo i nie wszystkie.
Nie było się czym chwalić.
Sorry, dopiero teraz doceniam jaką fajną bibliotekę miałam pod ręką. I historyków też.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9612  
Nieprzeczytane 06-02-2011, 23:36
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Ostatku,

a widzisz, ja ciągle pamiętam o tej prowincjonalnej Polsce.
Ona ciągle jest i to widać na każdym kroku nawet dzisiaj, kiedy jest łatwiej dotrzeć do źródeł.
A jednak pewne informacje nie mogą się przebic przez kokon niedowierzania? niechęci? Nie wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9613  
Nieprzeczytane 07-02-2011, 00:11
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał wiesia51
Kaziu, daj już sobie spokój na noc.
Dzięki za podpowiedź. Właśnie zamykam kompa bo rano wstaję. Będą mi rozwalać jutro łazienkę. Wymiana rury kanalizacyjnej i wodociągowej. Jutro nie otwieram kompa.

Rurę mam obudowaną kafelkami. Ładnie to skują, będzie bajzel. Zamknę drzwi do pokoju i ich zostawię samych. Na piwo do piwiarni pójdę. Mają nr mojej komórki. No a potem sprzątanie. Ech.

Zostawiam was jutro samych dzióbki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9614  
Nieprzeczytane 07-02-2011, 01:31
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał koala
Jedyne co dowiedziałam się z twojego postu to to, że jestem leniem, piszę bzdury, nie mam elementarnej wiedzy, mam zwidy i zajmuję ci czas.
Pomijam, że jesteś niegrzeczny, a nawet gorzej i właściwie nie powinnam już podejmować rozmowy ale to nie ja zaperzam się jak indor i piszę bzdury. Zacytowałam #9518 w wykazie tych co rozbili:

"Dla Kazia z Krakowa nie będzie nieznanym powiedzonko, krążące u stóp Wawelu:
NA WAWELU..
Tu leży Sobieski-rozbił Turków pod Wiedniem .
Tu leży Poniatowski-rozbił Austriaków pod Raszynem.
Tu leży Piłsudski-rozbił bolszewików pod Warszawą.
Tu leży Kaczyński-rozbił samolot pod Smoleńskiem."

Wymieniłam Poniatowskiego co rozbił Austriaków pod Raszynem, nie pisałam, że to król, rozbił ich książe Józef Poniatowski pochowany na Wawelu, a ty ciągle o Stanisławie Auguście, bracia ci się bardzo mylą, czy nie jest to aby skażenie zawodowe. Ponieważ zachowujesz się wobec mnie skandalicznie kończę rozmowę. Możesz odetchnąć, bo przecież biedulka jesteś kąsając na wszystkie strony, taki samotny na placu boju, szkoda tylko, że źle wychowany, uważaj też na zęby.


Już dawno nie widziałam na tym forum takiego ubawu jak ten ,który zafundował nam dziś Kazik nie odróżniając Józka Poniatowskiego od Stacha Poniatowskiego .Kaziu Ty to masz jednak ciągle problem z braćmi ,jak nie z tymi to z innymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9615  
Nieprzeczytane 07-02-2011, 01:44
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Kutz mówi o „polskich obozach koncentracyjnych” !!!Jestem absolutnie zbulwersowany wypowiedzią Kazimierza Kutza w dzisiejszym programie „Warto rozmawiać”, w którym zresztą też wziąłem udział. Poseł ten,wybrany z listy PO, mówił o istniejących na Górnym Śląsku po II wojnie światowej ... „polskich obozach koncentracyjnych” !!! To skandaliczna wypowiedź. To naprawdę haniebne słowa w ustach posła na Sejm Rzeczypospolitej ! Ciekawe, czy doczekają się jakiejś reakcji ze strony polityków, dziennikarzy i tzw.autorytetów moralnych, tak chętnie pouczających innych. Milczenie po tej wypowiedzi Kutza będzie źle świadczyć o wszystkich, którzy będą milczeć, którzy nie zareagują, którzy schowają głowę w piasek ze wzgledów sympatii politycznych, towarzyskich, lenistwa umysłowego czy zwykłej bierności.

Kazik, niestety BYLY!, wlasnie po II WS.

Cytat:
Po przejściu frontu wojennego funkcjonowało parę obozów koncentracyjnych na terenie miasta Oświęcimia, prowadzonych przez Polaków. Dokładna liczba jest do dzisiaj ukrywana.
Jeden z obozów koncentracyjnym na terenie Auschwitz-Birkenau, dla osób cywilnych został założony przez PUBP (Powiatowy Urząd Bezpieczeństwa Publicznego) w Bielsku. Był on w strukturach MBP (Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego), podlegał COP (Centralny Obóz Pracy) w Jaworznie a nadzór nad nim sprawował Wydział Więziennictwa i Obozów WUBP (Wojewódzki Urząd Bezpieczeństwa Publicznego) w Krakowie. W 1945 r. obóz w Oświęcimiu podlegał właściwości terytorialnej Specjalnego Sądu Karnego w Krakowie.
Ten polski obóz koncentracyjny zlokalizowany na terenie obozu Auschwitz-Birkenau prowadzili Adam Marcel, Edward Nyderek, Timoszuk i Feliksiak (był zastępcą naczelnika obozu). Według statystyki MBP z czerwca 1945 r. w obozie tym przebywało 97 dzieci do lat 13 i starców. Według. stanu na 11 września 1945 r. w obozie tym przebywały 1.094 osoby, w tym 6 obywateli austriackich.
Wiadomo, że jeszcze w latach 50-tych XX w. na terenie miasta Oświęcimia funkcjonował obóz koncentracyjny prowadzony przez Polaków.

http://forum.gazeta.pl/forum/w,65,121428600,,Co_sie_dzialo_na_Slasku_w_1945_r_. html?v=2

http://www.jaskolkaslaska.eu/949/31-...oslaskiej-1945
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!

Ostatnio edytowane przez Mar-Basia : 07-02-2011 o 02:04.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9616  
Nieprzeczytane 07-02-2011, 01:53
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał Kazik
Pomyliłem. To nie Lecha lecz Jarka dotyczy wiersz. Teraz jego kolej przyjmować wszystkie złośliwości od Peło. Oczywiście ten o Jarku jest w/g Ciebie wspaniały, a ten napisany o wizycie Miedwiediewa [pisany pod "Rewizor " Gogola] to już nie. Masz skrzywienie w jedną stronę [w stronę PO] więc się nie dziwię.

A jak prawdziwie brzmi ten wiersz o wizycie. Jaki pamflet? Kogo obraża? Cała prawda dzisiejszej rzeczywistości [nestety]. Przyjechał Pan Prezydent do naszego prezydencika. A ten wydziwia przed przyjazdem. Zwołuje konsylium doradców z Jaruzelskim nawet. Dostał rozwolnienia przed tym spotkaniem?

Złosliwość ,a chamstwo to dwie różne rzeczy,w wierszydle zacytowanym przez Ciebie niestety tylko to drugie występuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9617  
Nieprzeczytane 07-02-2011, 03:07
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
OK

Cytat:
Napisał wiesia51
Amelio, nic nie poradzisz na osoby, które nie chcą widzieć prawdy. Prawdą było,że jak się zdarzyła ta tragedia to 2 dni miałam łzy w oczach za wszystkimi, z różnych opcji politycznych. Żal mi było pary Prezydenckiej, Pani Szymanek-Deresz, Jarugi-Nowackiej, itd, one bardzo dużo próbowały robić dla kobiet.
Teraz boję się oglądać dziennik, i różne programy polityczne bo mam już rzyg na Smoleńsk. Nie da się już tego słuchać.


Wiesiu,myślę ,że wiele osób mogloby sie pod tym podpisać.Ja również byłam bardzo wstrząśnieta tą katastrofą i tak jak piszesz żal mi było wszystkich i gorąco współczułam rodzinom .Kiedy ludzie zbierali się pod pałacem do czasu pogrzebu to ja tu w Katowicach byłam z nimi.A w tej chwili wstyd mi za moich rodaków ,za to ,że tragedię zamieniają w interes polityczny,a czasem również finansowy.Wstyd mi ,że odwołują sie do obcych nam tradycji marszy z pochodniami ,które jak najgorzej się kojarzą.Jeszcze tylko powinny być uczynione płonące stosy z czasopism tzw"polskojęzycznych" i książek krytycznych wobec IVRP.Plac przed pałacem prezydenckim nie jest miejscem pamięci jak niektórzy twierdzą tylko miejscem zarzewia anarchii wobec legalnych władz,krzyż symbol męki,cierpienia ,przebaczenia i miłości stał się instrumentem do siania nienawiści.Wypaczono sens słów i ich wartość,tylko słyszy się dęte frazesy ,slogany ,komunały.O patriotyzmie nie gada się tyle ,jego sie dowodzi swoim życiem ,swoimi czynami.Kto z tych dzisiejszych pyskaczy w latach komuny dowiódł swego patriotyzmu.Owszem ,są w Pisie tacy którzy działali w strukturach podziemia ,ale to ledwie garstka ,reszta dopiero w wolnej Polsce na męstwo się zdecydowała kiedy bardzo potaniało,bo albo byli za młodzi ,albo zbyt tchórzliwi .Ilu tych grzmiących o patriotyzmie i honorze starało się nim wykazać przed 89rokiem.Tusk i Komorowski mogą być dumni ze swoich życiorysów i wielu innych w PO.A taki młokos Kamiński śmie wyjść na mównicę i znieważać ludzi dzięki którym żyje w wolnym kraju i zarzucać krew na rękach i spisek przeciwko narodowi.Do tego tym ludziom służy dziś tragedia smoleńska ,haniebnie ,cynicznie wykorzystywana i jeszcze śmie ktoś powoływać się na ból po stracie bliskiej osoby .Ja już nie raz widziałam w życiu wielki ból i tragedię utraty najbliższych i w cale nie mniejszy ,bo każda gwałtowna śmierć jest taka sama,ale nigdy ludzie dotknięci taką tragedią nie afiszowali się z tym i nie robili widowiska . Nikt nie ma monopolu na szczególne cierpienie.Co za arogancja uzurpować sobie szczególną ochronę i prawo do bluzgania na wszystkich pod pretekstem żałoby.To jest tworzenie KULTU JEDNOSTKI,typowe dla systemów totalitarnych. Tak ,mam serdecznie dość tego bełkotu o Smoleńsku ,wierzę mojemu państwu i jego organom ,że działają w dobrej wierze i nadal będą zachowywać się godnie aż do chwili zakończenia i zamknięcia śledztwa.
W Europie w 2 połowie XXw były 3 poważne zamachy na wysokich urzedników państwowych oraz kilka poważnych katastrof lotniczych,śledztwa trwały wiele lat i nie zawsze kończyły się wykryciem sprawców bądź przyczyn.Tylko tam obywatele nie mówią o patriotyzmie oni po prostu są patriotami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9618  
Nieprzeczytane 07-02-2011, 05:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Kutz ma rację pisząc o "polskich obozach koncentracyjnych"? Brawo pluto. Tak trzymaj.

Masz szansę, żeby udowodnić, że Ślązaków do obozów za zajęciu Śląska koncentrowali Chińczycy, Sudańczycy o mieszkańcy Gabonu, albo inni Szwedzi i Tunezyjczycy.
A co do olewania, to uważaj co robisz, bo wygląda jakbyś prysznic brał po pisowsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9619  
Nieprzeczytane 07-02-2011, 08:30
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
PiS już prowadzi w sondażach!
Ostatni sondaż Homo Homini dla Polskiego Radia dający PO jedynie 6-procentową (!) przewagę nad PiS jest o tyle znamienny, że w sondażach zawsze partia Tuska jest mocno przeszacowana, a partia Kaczyńskiego bardzo niedoszacowana. Przypomnijmy choćby wybory prezydenckie AD 2010, gdzie w sondażach Komorowski wygrywał w 1 turze, a w 2-ej miał dużo większą przewagę niż później w rzeczywistości. Ale w wyborach samorządowych było to jeszcze bardziej spektakularne: w ostatnim sondażu przed 1 turą PO miało ... 50 procent poparcia, a ostatecznie uzyskało ledwie 30 z niewielkim „ogonkiem”.

Reasumując: przewaga PO nad PiS rzędu raptem tylko 6% oznacza faktycznie już dziś, 9 miesięcy przed wyborami, że formacja Jarosława Kaczyńskiego jest niepodziewanym liderem sondaży!!! To jest dopiero sensacja, to jest dopiero gruba niespodzianka!

Jest prawdą, że PIS nieco zbliżył się w sondażach do PO ku radości zwolenników pana J Kaczyńskiego.Nie ma się co dziwić, ale wyobraźmy sobie, że PIS wygrywa to z kim zawrze koalicję? Zapewne ze swoimi odszczepieńcami, ale czy to wystarczy żeby mieć 50%, chyba nie. A kto inny dołączy?No może PSL. Liczę, ale widzę, że też może braknąć.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9620  
Nieprzeczytane 07-02-2011, 08:35
Janko48's Avatar
Janko48 Janko48 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2010
Miasto: Lubin
Posty: 52
Domyślnie

Tak panie Kazimierzu .. tylko wspólna droga ludzkości ...
czyli my i Rosjanie bez kompleksów i uraz . Tamte czasy już minęły .Solidnie i kosztownie tamtą lekcję przerobiliśmy .. wyciągnijmy wnioski .. Po co walczyć skoro można ,żyć w przyjaznej atmosferze.Można i trzeba . Te wojenki to robota polityków ,psychopatów ,szukających wiecznie wrogów . Podziwiam Pana za szczerość i naturalna taką ludzką mądrość . Jestem z Panem w tej kwestii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:43.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.