menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3801  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 20:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=POLA]
Cytat:
PiS zwrócił się z prośbą do marszałka sejmu o wmurowanie trzeciej tablicy, oddającej cześć Lechowi i Marii Kaczyńskim.
A to lobuzy! Dlaczego tylko jednej tablicy?
Moim skromnym zdaniem oblicza oba powinny swiecic z kazdego zakatka przybytku parlamentarnego, z kazdej sciany wewnetrznej i zewnetrznej. A w gabinecie Schetyny potrojnie!

Cytat:
Matko kochana, aż się boję, gdzie jeszcze PiS zechce umieścić tablice upamiętniające... w końcu w tylu różnych miejscach przebywał Lech Kaczyński, że to nas zrujnować może.
Polu! Nie troskaj sie! Mam nadzieje, ze PiS te wyrazy uwielbienia dla nieboszczykow oplaci z wlasnych dotacji, albo wyciagnie zalobne dlonie pod krzyzem i zbierze od wiernego ludu srodki na zabezpieczenie pomysla.
Cytat:
Jak długo PO będzie poddawać się presji żałoby? Tak długo, aż PiS przejmie władzę wszelką?
Tisze jediesz-dalsze budiesz ...jak mawiali starozytni Rosjanie. Bedzie jak z krzyzem. PiS sie pieni jak po szamponie zamiast herbaty, a tu juz sie kolejka po symbol zrobila
Cytat:
Posłanka Szczypińska, obecnie banitka, a ongiś przyboczna dama prezesa, zadeklarowała, że własną piersią bronić będzie krzyża przed pałacem i nie pozwoli go przenieść w inne miejsce.
I dobrze! Ona bojowa jest. Palestynczyka przed Zydem dzielnie bronila, az sie malo Zydzi ze smichu Arabom nie poddali, to i za posag moze dorabiac. Najlepiej lezac krzyzem.
Na stale.

Cytat:
Wajda przewidział,.....

Wajda to ma szczescie, ze go Nieboszczyk znielubil i zapomnial, ze to jego ojciec zginal w Katyniu, a nie ojciec blizniakow, bo jeszcze i jemu mogl przyslac wici do pospiesznego samolotu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3802  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 20:03
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
...co robia rzadzacy,moze ktos mi odpowie?
opalają się.
Brudziński nawija...o krzyżu, reszta jest mniej ważna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3803  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 20:12
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
A tak naprawde to co sie dzieje teraz w Polsce,?
Wszystko funkcjonuje normalnie?
Sady szkoly,,,no nie sa wakacje,szpitale,komunikacja, jaka jest ta Polska?
Mnie wydaje sie dziwne , iż stale zajmujecie się tym kto co powiedział, dlaczego to powiedział, co miał na myśli, a nie tym co konkretnie co robią, podkreslam robią a nie mówią, rządzący? Co robia każdego dnia.
Jak ich praca wplywa na stan naszego zadluzeniana ,na codzienne zycie zwyczajnych mieszkancow Sadurek np.

Przejrzalam tytuly na stronie TVN nie znalazlam odpowiedzi co robia rzadzacy,moze ktos mi odpowie?

Tego niezawodnie dowiesz sie z TVP1 i TVP2 - ale musisz sie spieszyc, bo przyjdzie niedlugo nowa miotla i juz wtedy - tak mowi PiS - zadnej prawdy w polskiej Tv nie bedzie.
Teraz jeszcze jest - wiec lap ostatnia okazje
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3804  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 20:22
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
A tak naprawde to co sie dzieje teraz w Polsce,?
Wszystko funkcjonuje normalnie? /.../
W Łodzi autobus w asfalt się wtopił.

Słucham Brudzińskiego... TFU! Stokrotki słucham. Ten pierwszy jakby niedoinformowany. Wiedzy nie posiada - tak mówi.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3805  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 20:27
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
W Łodzi autobus w asfalt się wtopił.

Słucham Brudzińskiego... TFU! Stokrotki słucham. Ten pierwszy jakby niedoinformowany. Wiedzy nie posiada - tak mówi.
Potwierdzam! Ale jak Brudzińskiego słyszę,to normalnie zaczynam się ich bać, oni są nieobliczalni i pojadą teraz na Smoleńsku, będą wyciągać kwity smoleńskie i nie bardzo wiadomo jeszcze co?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3806  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 20:29
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
W Łodzi autobus w asfalt się wtopił.

Słucham Brudzińskiego... TFU! Stokrotki słucham. Ten pierwszy jakby niedoinformowany. Wiedzy nie posiada - tak mówi.

Chyba bylby jakis szok w narodzie, gdyby stwierdzili naukowcy, ze ...posiada. Jojo nie jest od wiedzy.
Nie pamietasz jak tlumaczyl Stokrotce, ze on to "nozem i po brzuszku"..... rybke . Oczywiscie. Tak mu zostalo z mlodzienczej praktyki, kiedy to kolege w morde i grosiwa pozbawial.
I do tego on jest prezesowi-strategowi potrzebny, bo od wiedzy, to on ma wielbiciela kuwety
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3807  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 20:43
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
no nie maltretuj tak Kazika, biedaczysko obrywa zewsząd i nikt go nie broni, no nikt.
Środowisko zwolenników PiSu zeszło do podziemia i sam został na placu polemiki. Sam nie da rady, towarzysze go opuścili.
Widać uznali, że łajba tonie jednak.
Mylisz się. Tych bardziej delikatnych chamstwo wystraszyło. Nie o Tobie Polu mówię. Kazik pozostał jeden na dziesięciu.

I jaszcze mi taki wacław46 przypomni, że nie odpowiedziałem na post ostatka. Pisze to w niewiele godzin po jej poście. Adwokat jej jest? Pisze wacław post dla samego zaistnienia na forum?

Ostatkowi odpowiedziałem--na wszystkie posty nie mogę. A przynajmniej nie natychmiast. Nawet odpowiedziałem na post ostatka zabierający czas, a nic nie znacżący.

To o tym ignorze piszę. Gdybym miał na ostatka ignora--to nie odpowiadał bym na jej post, którego nie mogłem czytać.

Nawet takie rzeczy potrzeba wyjaśniać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3808  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 21:00
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Jano43 to że niektórzy Polacy mają pieniądze w Bankach to jest prawda i prawdą może być że ci co je mają mogą je mieć też za granicą.Natomiast Merkel nie straszyła tylko zrobiła ,też nie wiem czy uzyskała informacje o kontach swoich obywateli w Szwajcarii.U nas sprawy kont to insynuacje pod katem przeciwników politycznych i to osobiste a w Niemczech to sprawy związane z fiskalizmem państwa to samo a inaczej brzmi i dotyczy wszystkich.
Jasne wacławie--tylko na zachodzie kradną i robią ciemne interesy. U nas niemożliwe. Ani za PZPR i dalej do dzisiaj. A konto Wieczerzaka 4miliony $ podali nam Szwajcarzy. A o bankierze SLD-- Peter Vogel słyszałeś? Słyszałeś że był poszukiwany listem i Kwaśniewski go ułaskawił?

Mało słyszysz.

U nas to polityczne insynuacje---tak napisałeś [zobacz cytat].

To na zachodzie kradną a u nas niewiniątka uczciwe nie wezmą w łapę przy prywatyzacji. Same insynuacje? Żal mi Ciebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3809  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 21:03
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Mylisz się. Tych bardziej delikatnych chamstwo wystraszyło. Nie o Tobie Polu mówię. Kazik pozostał jeden na dziesięciu.

I jaszcze mi taki wacław46 przypomni, że nie odpowiedziałem na post ostatka. Pisze to w niewiele godzin po jej poście. Adwokat jej jest? Pisze wacław post dla samego zaistnienia na forum?

Ostatkowi odpowiedziałem--na wszystkie posty nie mogę. A przynajmniej nie natychmiast. Nawet odpowiedziałem na post ostatka zabierający czas, a nic nie znacżący.

To o tym ignorze piszę. Gdybym miał na ostatka ignora--to nie odpowiadał bym na jej post, którego nie mogłem czytać.

Nawet takie rzeczy potrzeba wyjaśniać?
Nie trzeba wyjaśniać, więc niech nie będzie to Twoja misją i zadaniem głównym. Proszę, szanuj moją szczątkową inteligencję. Przenosisz dyskusję z innego wątku tutaj. Po co?? Że też Ci się chce w taki upał...
Co do chamstwa masz rację - mnie wystraszyło. Taka wrażliwa jestem. Nieśmiało spróbowałam wrócić, aczkolwiek widzę, że sensu to nie ma. Szkoda czasu na jałowe dyskusje typu: dookoła Wojtek. To oczywista oczywistość, jak powiedział pewien klasyk.

Spadam. Wracam do blogowania. Pa! Pa!

PS - Kazik, Polska nie jest Twoja ani moja. Jest nasza. I spróbujmy coś dla niej zrobić. Nawet jeśli to będzie niewiele warta rzecz...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3810  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 21:07
kciuki kciuki jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: podkarpacie
Posty: 25
Domyślnie Wreszcie coś mądrego...

Popieram pytanie....co nasi wspaniali politycy oprócz skłócania nas Polaków czynią...by nam wszystkim żyło się lepiej a nie tylko im?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3811  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 21:58
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

"Kaczyński przerywa milczenie: to wynik waszej zbrodniczej polityki"
Nie bardzo umiem coś powiedzieć na ten temat, zresztą podobny był Brudziński u Moniki "- Żeby nie zażądać od Putina, żeby rozpostarł namiot nad ciałem Lecha Kaczyńskiego, żeby nie było kompanii reprezentacyjnej Wojska Polskiego - taki premier nie zasługuje na mój szacunek", nie wiem co z tym namiotem, ale kompania może być powinna :
http://wiadomosci.onet.pl/2197331,12...tyki,item.html
http://wiadomosci.onet.pl/2197324,11...zczu,item.html
Słuchałem, ale nie wszystko, Kwiatkowskiego w TVN24 trochę inaczej przedstawił okoliczności i uzasadnienie... ale może ja się gubię, bo cholera to już może być SKS czyli "starość - q..a - starość"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3812  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 22:00
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Potwierdzam! Ale jak Brudzińskiego słyszę,to normalnie zaczynam się ich bać, oni są nieobliczalni i pojadą teraz na Smoleńsku, będą wyciągać kwity smoleńskie i nie bardzo wiadomo jeszcze co?



Boisz sie?
Kwity smolenske?
A ja myslalam ze tam byla katastrofa,przyczyny ktorej nalezy wyjasnic,naiwnie patrze zza tej wody.
Po takich rewalacjach chcialoby sie przytoczyc 6 przykazanie.


Przeprowadzacie agitke jak za dawnych komunistycznych czasow,oni tez pracowali nad wlasciwa postawa narodu ,przekonywali ten narod do swoich jedynych slusznych ideii
i co po nich zostalo?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3813  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 22:13
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Boisz sie?
Kwity smolenske?
A ja myslalam ze tam byla katastrofa,przyczyny ktorej nalezy wyjasnic,naiwnie patrze zza tej wody.
Po takich rewalacjach chcialoby sie przytoczyc 6 przykazanie.


Przeprowadzacie agitke jak za dawnych komunistycznych czasow,oni tez pracowali nad wlasciwa postawa narodu ,przekonywali ten narod do swoich jedynych slusznych ideii
i co po nich zostalo?
Jesteś daleko i możesz to wszystko olać, ale mówiąc o kwitach miałem na myśli wyciąganie insynuacji, przeinaczanie faktów, bo zawsze na jakiś czas i jakiś zamęt w umysłach się zasieje, no i zamiast normalnej roboty będzie młócka polityczna z użyciem ofiar Smoleńska, krzyża, zdjęć, trumien ruskich, Wawelu,..... a ja chciałbym , żeby rząd normalnie rządził, prezydent i sejm robili to do czego są powołani i wtedy było by wszystkim lepiej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3814  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 22:48
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Boisz sie?
Kwity smolenske?
A ja myslalam ze tam byla katastrofa,przyczyny ktorej nalezy wyjasnic,naiwnie patrze zza tej wody.
Po takich rewalacjach chcialoby sie przytoczyc 6 przykazanie.



Kolczugo a co do tego ma Nie cudzołóż.

wciskasz nam tutaj kit o swojej obiektywnosci.
A wlasciwie to kogo oskarzasz o

Cytat:
Przeprowadzacie agitke jak za dawnych komunistycznych czasow,oni tez pracowali nad wlasciwa postawa narodu ,przekonywali ten narod do swoich jedynych slusznych ideii
i co po nich zostalo?:

Tutaj masz link do informacji o katastrofie amerykanskiego samolotu, ktory rozbil sie nad Szkocja - wrzuc w wyszukiwarke i poczytaj jak dlugo trwalo sledztwo?

http://www.zgapa.pl/zgapedia/Katastr...Lockerbie.html

i jeszcze jeden zestrzelony samolot - tez zapoznaj sie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastr...Korean_Air_007

Poczytalas? to zastanow sie kto tymi trumnami szarga?

Wiem, ze z za wody trudno o obiektywizm, ale moze postaraj sie
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3815  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 23:50
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Prezes strateg

wie w jakie tony i w którym momencie uderzyć.
Takiego przeciwnika politycznego nie wolno lekceważyć, bo zdolny jest do herostratesowych gestów, aby cel osiągnąć.

Prolog był dzisiaj u Moniki - Brudziński, rozwinięcie jutro - wywiad w GP, epilog - termin nieprzewidywalny.
Od rana media będą miały o czym i o kim pisać.

I jak tu Palikot ma się nie wściekać? jak ma nie stawiać pytań, które stawia, a które też pozostają bez odpowiedzi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3816  
Nieprzeczytane 13-07-2010, 23:59
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Super

A,Ruskieee są jeszcze w posiadaniu Komórki............
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3817  
Nieprzeczytane 14-07-2010, 00:36
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
wie w jakie tony i w którym momencie uderzyć.
Takiego przeciwnika politycznego nie wolno lekceważyć, bo zdolny jest do herostratesowych gestów, aby cel osiągnąć.

Prolog był dzisiaj u Moniki - Brudziński, rozwinięcie jutro - wywiad w GP, epilog - termin nieprzewidywalny.
Od rana media będą miały o czym i o kim pisać.
I jak tu Palikot ma się nie wściekać? jak ma nie stawiać pytań, które stawia, a które też pozostają bez odpowiedzi?

Uoj! Polu! Jaki srateg, takie uderzenie. Tfu! Mialo byc strateg.
Mialo byc straszno, a wyszlo smiszno. Jak zwykle ostatnio.
Nie wiedzie sie prezesowi. Uoj Nie wiedzie.
A tak sie biedaczek staral odmienic, na komucha sie przemalowywal, wszystkich Polakow chcial byc, do zakonczenia wojen wzywal. Mowil, ze my sie na prowokacje nie bedziemy nabierac
Dopiero co bida kampanijna Kluzik -R sie u Michnika w Gazecie trudzila, zeby uchuchac prezesa i ocieplic, a tu duuuup! I sie wydalo, bo prezes wydalil.
Mozemy jedynie na caly FULLL !!! Wrzasnac "rence" precz od Palikota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Niech ZYJE Stefan N.!!!!!!!!!!!!!

pssst! Czemu nieprzewidywalny epilog?
Ja tam stawiam na to, ze ludziska podejda do banialukow prezesowych wlasciwie, czyli oleja, obsmieja i tyle, bo wiecej "wyznania" rzeczonego nie sa warte.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3818  
Nieprzeczytane 14-07-2010, 02:02
Kolczuga's Avatar
Kolczuga Kolczuga jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Wisconsin
Posty: 1 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
Kolczugo a co do tego ma Nie cudzołóż.

[B]wciskasz nam tutaj kit o swojej obiektywnosci.
A wlasciwie to kogo oskarzasz o [/b]


Tutaj masz link do informacji o katastrofie amerykanskiego samolotu, ktory rozbil sie nad Szkocja - wrzuc w wyszukiwarke i poczytaj jak dlugo trwalo sledztwo?

http://www.zgapa.pl/zgapedia/Katastr...Lockerbie.html

i jeszcze jeden zestrzelony samolot - tez zapoznaj sie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Katastr...Korean_Air_007

Poczytalas? to zastanow sie kto tymi trumnami szarga?

Wiem, ze z za wody trudno o obiektywizm, ale moze postaraj sie

Totez zadaje pytania ,ale mnie zbywacie zdawkowymi mruknieciami

Przekonujecie sami siebie jaka PO jest wspaniala,tylko cholerne pisowce nie pozwalaja rzadzic

No wlasnie nie cudzoloz,jak mialam napisac nie p....wciskam kit o obiektywmosci?,oskarzam?,gdzie ty przeczytalas oskarzenie,Kwity smolenske?juz tak to sie teraz nazywa?
Mysle ,ze trzeba wyjasnic,ja nie mowie ze jutro,a ty nie mow mi, ze gdzie indziej jest trawa zielensza.
Polsce trzeba bylo amerykanskiego senatora,aby upomnial sie o utworzenie komisji,a polski rzad uszy po sobie i przyjmuje resztki z panskego stolu,kopie trzeciej kopii.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3819  
Nieprzeczytane 14-07-2010, 02:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
opalają się.
Brudziński nawija...o krzyżu, reszta jest mniej ważna.

Odsluchalem Joja. Jest "niewyjety" -jak kiedys mawiala mlodziez mlodsza.
To, ze jest pozbawiony wiedzy, to przy wyczynach u Stokrotki, to drobiazg.
On jest kompletnie po...jednany.
Ale to chyba wina upalow.
I co gorsza wydaje sie, ze to zaczyna przybierac oznaki epidemii w pewnych kregach.
I pomyslec, ze kiedys skarcila mnie kolezanka jedna za cytowane opowiastki, ze " w prsektorium najprzyjemniej jest nad ranem.
A tu mamy pokazowke z tematu:
Ilez przyjemnosci moze przyniesc dobrze opowiedziana historia ktorej bohaterem posmiertnym jest najwyzszy dygnitarz.
A w tle dwoch premierow, jeden byly premier, sekretarz generalny partii, jedna pani co to jej kiedys dygnitarz powiedzial "Ja pani pokaze" [czy jakos tak] i ten co jej teraz pokazal opowiadajac jak bylo.
Jeszcze raz okazalo sie, ze nic tak nie ozywia publicznosci jak nieboszczyk wlasciwej rangi. Odpowiednio przybrany kwieciem i reszta akcesoriow.
Az strach sie nie bac na mysl, co bedzie sie dzialo kiedy kurtyna znowu sie podniesie w kolejnej odslonie. I wystapi sam naczelny wodz w solowym wystepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3820  
Nieprzeczytane 14-07-2010, 06:30
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kolczuga
Totez zadaje pytania ,ale mnie zbywacie zdawkowymi mruknieciami

Prosze bardzo tutaj sa raporty - zbiory wszystkich materialow opublikowanych w:

Rzeczpospolitej - tej proPiSowskiej

http://www.rp.pl/temat/460202.html

i Gazety Wyborczej - podobno obcej, nie naszej

http://wyborcza.pl/0,105743.html

Przekop sie przez to i wyrob sobie wlasne zdanie


Cytat:
Napisał Kolczuga
p rzekonujecie sami siebie jaka PO jest wspaniala,tylko cholerne pisowce nie pozwalaja rzadzic

No wlasnie nie cudzoloz,jak mialam napisac nie p....wciskam

Jakos nikt tutaj zbytnio dzialaniami PO sie nie zachwyca, ale masz racje, jest tutaj wiele osob racjonalnie myslacych .

Swoja droga VI przykazanie nie kojarzy mi sie tak jak tobie.
Pi.lenie (w sensie jaki tutaj zastosowalas) najczesciej wystepuje w starych dobrych malzenstwach - takie sa moje obserwacje.


Cytat:
Napisał Kolczuga
kit o obiektywmosci?,oskarzam?,gdzie ty przeczytalas oskarzenie,Kwity smolenske?juz tak to sie teraz nazywa?
Mysle ,ze trzeba wyjasnic,ja nie mowie ze jutro,a ty nie mow mi, ze gdzie indziej jest trawa zielensza.
Polsce trzeba bylo amerykanskiego senatora,aby upomnial sie o utworzenie komisji,a polski rzad uszy po sobie i przyjmuje resztki z panskego stolu,kopie trzeciej kopii.

Mysle, ze jak zapoznasz sie rzetelnie z tymi wszystkimi materialami (tylko prosze nie pisz, ze nic nie rozumiesz, albo ze jest tego duzo) to .... bedziesz miala szerszy poglad, np na temat tego co zrobil lub nie zrobil Rzad i dlaczego.
Co zrobila i robi Prokuratura, Co zrobily i robia sluzby dyplomatyczne....itd

Jestem za wyjasnieniem wszystkich aspektow tej sprawy, absolutnie wszystkich.
Oczekuje na rzetelna odpowiedz na kazde zadane w tej sprawie pytanie.

Na pytania zadawane przez osierocone rodziny i przez reszte spoleczenstwa.

Pytania Palikota rowniez nie powinny pozostac bez odpowiedzi.

Nie zgadzam sie jednak z teza, ze gdyby Rzad z powodu tej tragedii wypowiedzial Rosii wojne dowiedzielibysmy sie na temat tej tragedii wiecej i szybciej.
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:40.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.