menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #41  
Nieprzeczytane 02-08-2008, 01:07
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Niech żyje Senior....w świetle ostatnich wydarzeń ,przy których na skutek awarii sprzętu niestety mnie nie było, wznoszę okrzyk szczery i z całego serca AP jesteś wielki i nasz!!!!!
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #42  
Nieprzeczytane 02-08-2008, 01:16
ostatek's Avatar
ostatek ostatek jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Jun 2008
Posty: 4 251
Żarówka

Małgosia, Ty Brutusie... mam krzykiem psy obudzić? Koty z błogiej drzemki wyrwać? Co powiem sąsiadom jak już wykrzyczę: "OBUDZ SIE NARODZIE, NIE IDZ W PRZEPASC I OTCHLAN PIEKIELNA !!!" - może lepiej na miotle polatam, albo klamkę z drzwi wyjmę...
__________________
  #43  
Nieprzeczytane 02-08-2008, 01:26
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

"Ostatku "!
Zal mi ciebie tym bardziej,ze nie rozumiesz nawet wlasnych slow nie mowiac o tym ,ze nie pojmiesz zycia nieznanego ci czlowieka,ktory w kulminacyjnym momencie rzucil raport o zwolnienie na biurko ministra ON i zostal rozliczony w ciagu miesiaca z 21 lat zawodowej sluzby bez pozegnania i ceremonialu wojskowego,potraktowany jak pies,ktorego gospodarz wygonil pala ze swego obejscia.
Zreszta ty i tak tego nie zrozumiesz ,ty zylas inna "karma" (nie mam na mysli pozywienia) ,ktorej w dalszym ciagu nie mozesz strawic.
Daj ci Boze zdrowie i rozum !
Przebudz sie a wiele zrozumiesz.
Pozdrawiam i Zycze snow o wolnej Polsce !!!
  #44  
Nieprzeczytane 02-08-2008, 01:29
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Pozdrawiam Cie Malgorzato i takze Zycze dobrej nocy,jutro tez jest dzien i nieznany dla kazdego.
  #45  
Nieprzeczytane 02-08-2008, 09:28
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie do Małgorzaty..

A nie mówiłam?
Mnie nie pozdrowił,menda jedna.. Robię za mamuśkę Seniora ,wyłącznie..
  #46  
Nieprzeczytane 02-08-2008, 09:57
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ciebie przywitam :
Dzien Dobry Tobie i ludziom dobrej woli !
NIech Polska da ci to na co zaslugujesz !
"Owsiakowcom" wczoraj Bog przypomnial deszczem ,ze w takim dniu jak Pierwszy Sierpnia Polska powinna zaplakac nad swym losem.
Lzy poleglych spadly cieszacym sie na glowy !
  #47  
Nieprzeczytane 02-08-2008, 11:34
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Cytat:
Napisał ostatek
Małgosia, Ty Brutusie... mam krzykiem psy obudzić? Koty z błogiej drzemki wyrwać? Co powiem sąsiadom jak już wykrzyczę: "OBUDZ SIE NARODZIE, NIE IDZ W PRZEPASC I OTCHLAN PIEKIELNA !!!" - może lepiej na miotle polatam, albo klamkę z drzwi wyjmę...
To nie było w kwestiach merytorycznych bo te pozostają bez zmian i bedę z Seniorem potyczki słowne toczyć do upadłego w sprawach z którymi się z nim nie zgadzam ,ale doceniłam osobę- po szoku jakiego doznałam studiując co się wydarzyło podczas mojej chwilowej nieobecności.
Ad rem: Augustynie czy ty możesz mi wytłumaczy c w punktach czego chcesz od jednej z najbarwniejszych i najpozytywniej zkreconych postaci na polskiej scenie publicznej.....Owsiak jest jedną z niewielu osób robiących swoje i mających świetne efekty a do tego robiących to bez zadęcia,umiejących zaangażować tłumy młodych ludzi w coś fajnego .Przystanek Woodstock to nie jest przedsionek piekła to fajna zabawa .A my starzy musimy przyjąć do wiadomości ,że młodzi tak lobią i co w tym złego.Sinior a nie hipisowałes ku oburzeniu starszyzny w młodości bo ja tak i może dlatego rozumiem te klimaty
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #48  
Nieprzeczytane 02-08-2008, 11:58
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie hipisowalem ani tez nie bylem zwolennikiem stadnej zabawy.
Mlody czlowiek tez powinien miec umiar we wszystkim,takze w zabawie.
O Owsiaku i to co robi najlepiej wypowiedzialy sie kregi KK i nie mam zamiaru tego powtarzac ani cytowac.
Moim skromnym zdaniem ten czlowiek poczynil wiele zla w ksztaltowaniu psychiki mlodego pokolenia ,winien sie nad tym zastanowic.
Jezeli ma wlasne dzieci i tak je wychowuje (jakie podsuwa "lekcje " innym mlodym),napewno zbierze zniwo.
  #49  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 10:24
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

NIEZALEZNOSC .
"Jedyna mozliwosc by zmienic siebie polega na odrzuceniu naszego dotychczasowego sposobu rozumowania.
Coz oznacza ten sposob rozumowania ?
Pomyslcie jak jestescie zniewoleni przez rozmaite zwiazki,poniewaz swiat ciagle im zagraza.
Boje sie,ze ktorys z przyjaciol przestanie mnie lubic,moze zaprzyjaznic sie z kims innym.
Musze ciagle utrzymywac swa atrakcyjnosc,bo chce ta droga zdobyc jakas osobe.
Ktos wbil mi do glowy,ze koniecznie potrzebuje jej lub jego milosci.
Ale w rzeczywistosci wcale jej nie potrzebuje.Nie potrzebuje niczyjej milosci,potrzeba mi tylko kontatktu z rzeczywistoscia.
Potrzebne mi jest wydostanie sie ze swego wiezienia wdrukowanych mi pogladow i tych wszystkich fantazji,potrzebne mi jest przedostanie sie do rzeczywistosci.
Rzeczywistosc jest wspaniala,jest absolutnie zachwycajaca.
Zycie wieczne jest teraz.Jestesmy nim otoczeni jak ryba woda w oceanie ale wcale o tym nie wiemy.Zbytnio jestesmy skoncentrowani na zwiazkach emocjonalnych.
Chwilami swiat zmienia swe konfiguracje wpasowujac sie w ten nasz zwiazek ,mowimy woowczas - jak swietnie wygralismy !- Ale poczekaj,to sie zmieni,jutro bedziesz znowu przygnebiony. Dlaczego trwamy w czyms takim ? "

Anthony de Mello - "Przebudzenie"
  #50  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 10:36
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

AP ty chyba już wogóle nie sypiasz pochłonięty przebudzaniem narodu .A naród śpioch jeden za cholerę nie chce się przebudzić .Owsiak jest jedną z najpozytywniejszych postaci w naszym kraju .Dziwię się temu ,że go tak zajadle atakujesz bo to pierwszy budzikowy jeśli już mówimy o przebudzaniu.
Pierwszy błąd -opierasz się na opiniach jakichś tajemniczych KK (Ku KLUX???)
Drugi bład -nie masz pojęcia o działalności ani Owsiaka ani WOŚP i powtarzasz opinie ciemnogrodu
Rada : zmien źrodla informacji ,pogadaj z tymi którzy czynnie uczestniczą w dzialaniach Owsiaka czyli z wnukami nastoletnimi,posluchaj czasem nas -krajowych ,przestań wynachiwać kropidłem bo ci zalewa oczy swięconą woda i nic nie możesz zobaczyć.
Na Przystanek ..jeżdzi głownie mlodziez dobrze wykształcona ,z dobrych domów i wiedząca o co jej chodzi plus (do twojego ogródka) nie mająca w nosie spraw kraju i spraw publicznych tyle ,że oni nie pojmują tego tak jak ty tylko zdroworozsądkowo , pragmatycznie i nowocześnie im zależny na kraju NORMALNYM ,a nie europejskiej pipidówie zamkniętej odgrodzonej i latami wspominającej przeszłość nie zawsze chwalebną.
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #51  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 10:50
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Nie badz golosowna i podaj nam wszystkim sukcesy J.Owsiaka w Polsce razem z jego moralnoscia i zdobyczami tej jego "wielkiej orkiestry od swieta".
Napisz nam jaki z Owsiaka jest Polak (przez male czy duze "P"), gdzie jego korzenie rodowe,bo to co do mnie dociera nie z propagandy medialnej ale innych niezaleznych zrodel (internet i relacje ludzi), na ktorej ty sie opierasz,to on owszem zdobyl wielkie pieniadze na naiwnosci ludzkiej ale kto z tych pieniedzy skorzystal.
Tylko mi nie bredz,ze szpitale,bo w szpitalach tez pracuja ludzie i widza co sie dzieje,zreszta kto teraz ten majatek szpitalny przejal i zawlaszcza dalej przy prywatyzacji sluzby zdrowia ???
Tak zrobiono z calym majatkiem Polski !
Nie rob z Owsiaka dobrodzieja ,bo inni maja prawo uwazac go za zlodzieja,jezeli maja na to dowody - ty wiesz lepiej,bo w Polsce zyjesz i jak zwykle jestes nie omylna a ja prostak.
Wiec smialo wal uczona glowo.
Czekam na twoje rewelacje tylko nie te co podaje propaganda nawet "ciemnogrodzka" - tej tez sie ludzie przygladaja.
Jezeli widzicie pieniadze Rydzyka przyjrzyjmy sie tez pieniadzom Owsiaka !
  #52  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 10:55
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Na jaki "przystanek" jezdzi mlodziez dobrze wyksztalcona ?
Jezeli masz na mysli "sped dzikosow" w blocie i rzygowinach ,to wybacz ale taka mlodziez aby lepiej nie doczekala bycia doroslymi.
"Czym za mlodu skorupka nasiaknie....",chyba znane ci jest jako nauczycielce stare przyslowie ?
My dorosli mamy tolerowac mlodziencza dzicz i jej rozwiazla moralnosc ????????????????
Kobieto ,czy ty jeszcze myslisz ?
  #53  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 11:07
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Tak i mój mózg z przyległosciami ma się świetnie -tobie bym radziła mały lifting ..Gromy rzucasz nawet nie wiesz na co ..."Przystanek Woodstock" Fajna mlodziez tam jeździ ...zazdrość im .
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #54  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 11:17
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Ja tobie radze stimulating/stirring srodek na myslenie inne niz zaprogramowanej TEACHER,ktorej wydaje sie ,ze ma przed soba students a nie seniorow,ktorzy przeszli zycie.
Fajna mlodziez napewno cie doceni i to wkrotce.
Senior A.P zmowi modlitwe za twe zdrowie.
  #55  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 11:21
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Dziękuję bardzo ....zdrowia nigdy za dużo
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #56  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 11:25
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

I widzisz,juz inaczej sie dyskutuje,wystarczy wspomniec o zdrowiu - nie znasz dnia ani godziny,cnoty traca tez dziewczyny !
  #57  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 11:27
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Coś ty,wogóle o tym nie myślę ...póki co....dobrze wychowana jestem po prostu .
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #58  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 11:38
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Milego popoludnia zycze !
  #59  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 15:39
Malgorzata 50 Malgorzata 50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 9 624
Domyślnie

Dziękuję bardzo i nawzajem .Może by przyszła na drugą szychtę ta Twoja pogodniejsza wersja co?????
__________________
Bo jesli kochac to nie indywidualnie
  #60  
Nieprzeczytane 03-08-2008, 21:17
senior A.P. senior A.P. jest offline
Użytownik moderowany
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 8 957
Domyślnie

Wlasnie jest i zaczyna szukac trzezwo myslacych.
 

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:55.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.