menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #5261  
Nieprzeczytane 24-02-2015, 22:52
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

No to DOBRANOC!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5262  
Nieprzeczytane 25-02-2015, 07:48
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Witam Samotnych Życzę samotnym wesołego słonecznego dnia Życzę i na kawkę zapraszam.

__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5263  
Nieprzeczytane 26-02-2015, 07:55
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Witam samotnych widzę że wszystkich samotnych gdzieś w pola wywiało wiosny szukać. To was pozdrawiam i miłego dnia życzę

__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5264  
Nieprzeczytane 26-02-2015, 10:49
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

witajcie
u mnie pogoda deszczowo mglista.
Dni umykają mi w szybkim tempie ...poniedziałek trochę spraw i już czwartek

Trzymajcie się ciepło bo jak słyszę to z mojego towarzystwa to tylko trzy na chodzie a reszta zaniemogła katarem, kaszlem a wiecie przecież jak to jest w takich przypadkach gdy się mieszka samemu.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 26-02-2015 o 10:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5265  
Nieprzeczytane 26-02-2015, 15:33
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie Witam samotnych!

U mnie deszczu nie ma jednak jest ponuro,
byłem wypisać lekarstwa i na malutkim spacerze.
Aneczko u nas raczej nie ma kataru,kaszlu mimo,
że pogoda gastronomiczna.
Postaram się aby być na wątku mimo,
że nie mam o czym napisać.
No Wy kobietki mimo daru wymowy jesteście bardzo
oszczędne w wypowiedziach,bardzo lubię jak jesteście nagadane.
Życzę miłego dnia i tego aby wszyscy opowiedzieli
jak mają zamiar spędzić po za domem swoje urlopy!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5266  
Nieprzeczytane 26-02-2015, 22:29
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Zalatana byłam całe dwa dni, a i jutro wybieram się na cały dzień do najstarszej siostry. Mało widujemy się, mimo że mieszka raptem 15 km ode mnie.Z drugą siostrą zrobimy jej najazd-niespodziankę. Bierzemy ze sobą wszystko do obiadu - wiem, jak to jest, kiedy rozmrozi się jeden kotlet i nagle trafi się gość. A żeby było śmiesznie - bierzemy nawet obrane kartofle, sól i pieprz. Wodę odpuściłyśmy, bo początkowo był w planie baniaczek.
Teraz już się pożegnam, czuję się zmęczona.
DOBRANOC!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5267  
Nieprzeczytane 26-02-2015, 23:17
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Wyjściowy czwartek miałam nawet Blusa wywietrzyłam aby pomieszkać, pobyć w domu a tu przypomniało mi się, że umówiłam się na dziś wieczorem.
Jutro rano ma być wnuczka to wyjście z nią do szkoły pewne, potem na zabiegi, potem mam iść z koleżanką na Pięćdziesiąt twarzy Greya, sobota z wyjściem planowa...no nic a nic nie robię w domu ostatnio bo nie mam kiedy.

dobrej nocy...już prawie śpię
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5268  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 06:16
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry!Już wróciłam z Gdańska,miałam jechac do drugiej córki ale,że załatwiłam wszystko co chciałam to nie jadę!Cztery dni pobiegałam po urzędach i po rodzinie!A tu u mnie kolezanka chora!Słabi jesteśmy nie ma co!!Edwardzie-żadnych randek nie będzie-w poscie postanowiłam:Ech,mała nie szalej,choć masz 60 lat!!!Na razie nie mam nikogo na oku i nic na to się nie zanosi!Tylko pociesza mnie to,że jesteście Wy!Że mogę z Wami podzielić sie i dobrym i złym!Więc wyżalam się.Zmarł tato mojego wnuka,nigdzie nie pracował,siedział w wiezieniu 7 razy,córka nie była z nim już w związku.Wnuk prawdopodobnie nie bedzie miał renty rodzinnej po nim,a alimenty z funduszu zostały wstrzymane!!Bedzie bardzo biedny bo ma tylko rodzinne i pielegnacyjne świadczenie(300zł).Córka nie ma pracy bo nie miałaby z kim zostawić 3 dzieci na zmianowa prace która jej zaproponowali.Za odmowę wykreslili ja za kare z ubezpieczenia na trzy miesiace!!!!Dobrze,że jest jeszcze tato trzeciego dziecka-ten dobrowolnie pomaga i łoży na wszystkie dzieci,chociaz nie sa jego!!Samo życie prawda?I durne prawo w Polsce(pro-rodzinne)!!!Ja planuje jak sytuaja zmieni się zamieszkac z nią i dokładac sie do czynszu,bo mieszkanie jest moje i tylko jej udostepniłam.A więc cieszcie sie samotni,że nie macie takich problemów,czyż nie?Ale sie wyzaliłam-dziekuję za wyrozumiałośc w czytaniu!Co byście zrobili z tym problemem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5269  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 07:58
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Witam Samotych i wyrozumiałych, trudne są prawa w Polsce i nie do końca przemyślane, we wszystkich dziedzinach, ale każdy sądzi według siebie, tak nasi senatorowie i posłowie sądzą według siebie.Danusia serdecznie Ci współczuję i Twojej rodzinie To bardzo trudna sytuacja rodzinna w naszym kraju, Też się czasami wściekam że Państwo Polskie dzieci chce dużo, tylko czasami brakuje nawet pieniążków na bilet żeby się odwiedzić. Powiem otwarcie na razie w naszym kraju mamy zafundowane koszmarne warunki do życia. Aby przetrwać co w żaden sposób nie przekłada się na radość czy uśmiech Danusiu nic Ci nie podpowiem bo nie wiem co dla Was byłoby najlepsze co by się nie podpowiedziało to i tak będzie niedobrze


__________________

Lodzia

Ostatnio edytowane przez Izak : 27-02-2015 o 08:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5270  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 08:11
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Witam samotnych. Danusiu, Lodziu, Kaimo, Arti, Edwardzie.....i kazdego kto tu zagladnie.

Poczytalam. No coz, niczego nie moge dodac. Wszystko jasne. Nie moge zrozumiec jednego, ze nanaszym forum mamy pewna grupe ludzi, ktorzy zachwycaja sie dobrobytem w Polsce. Xastanawiam sie, czy pisza aby cos napisac, czy poprostu nie chca zauwazyc co piszczy za ich "drzwiami".

Danusiu, ciezka sytuacja i wyglada na to, ze bedziesz musiala pogonic z pomoca.

Lodzia juz postawila kawe....a tu specjalne zaproszenie na sniadanko , tylko dla samotnych. W koncu raz sie zyje. Troche ucieczki od rzeczywistosci nikomu nie zaszkodzi.

Smacznego i pozdrawiam wszystkich samotnych.

__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5271  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 09:53
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Masz Basiu rację ta nasza rzeczywistość jest dziwna,
nie wszyscy ją rozumią czyli jak w porzekadle ,,punkt
widzenia zależy od miejsca siedzenia,,
Część malutka społeczeństwa tych rządzących robi wszystko
aby tej większej części całkowicie utrudnić życie.
W tym jest najśmieszniejsze to,że sami ich kreujemy,
oddając na nich głosy w każdych wyborach.
Faktycznie Danusiu jesteś w kropce,serce Ci samo podyktuje
co masz robić bo w Twojej sytuacji nikt nie potrafi dać
właściwej rady,jednak o sobie pomyśl rozsądnie.
Pomyślnego dnia!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5272  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 14:16
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Muszę przyznać że śniadanko pyszna za co bardzo dziękuję, rozmawiałam dziś przez telefon z siostrą ma jeszcze zabiegów i potem musi się wzmocnić i podkurować bo jeszcze czeka ją jedna operacja, mnie kazała się nie bać tylko iść żeby pobrali wycinek na badanie i pujdę skoro mam się nie bać to się nie boję. Lekarze się boją mi zrobić operacje bo mówią że jestem bardzo obciążona chorobami i mogę się nie obudzić po operacji.
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5273  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 15:28
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

witajcie, wróciłam do domu..sennie mi ...pogodowo to chmurno u mnie..ciut słońca tylko przez chwilę w południe było.

Danuśka, sytuację bardzo trudną i ciężką macie myślę, że do MOPS-u trzeba córce iść i powiedzieć tam o sytuacji. Pomoc społeczna
Prawnika tam mają to przyjrzy się sprawie renty rodzinnej.
Jeśli zamieszkasz z córką twoja emerytura chyba będzie liczona jako dochód we wspólnym gospodarstwie.

Wejdź na stronę MOPS-u poczytaj i dopytaj ludzi bo przecież chodziłaś do ośrodka czytać dzieciom bajki.

Izak wycinek nie jest operacją a jeśli potrzebne to jest do dalszego leczenia to lekarzy w tym głowa co dalej będą robić i co zastosują.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5274  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 16:26
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Wiem że pobranie wycinka nie jest operacją tyle jeszcze rozpoznaje ale lekarz dał mi karteczkę jak mam się przygotować na mały zabieg operacyjny i tak to nazywają to ja też tak to nazywam chociaż wiem ze to operacją nie jest. lekarz nazywał to małym zabiegiem operacyjnym co mnie troszkę zdziwiło ale jak się przciwstawić znawcy Pozdrawiam samotnych idę wypocząć troszkę może ustabilizuje ciśnienie na dziś. Powinni to zrobić na poczekaniu a ja mam normalne przyjęcie do szpitala szopka ale jest.
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5275  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 18:13
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Wreszcie koniec załatwiania spraw na dziś, mam dość wychodzenia. Już nic chyba mnie nie wyciągnie z domu ...
Na koniec dnia jeszcze samochód po przeglądzie przyprowadziłam od mechanika.
Jutro to chyba do lasu pojadę się przewietrzyć bo ten tydzień miałam zakręcony..nabrać sił mi trzeba
Oby trochę słońca było.
Kino odłożyłam w niedaleką przyszłość
Plany dnia zmieniały mi się przez ten tydzień jak w kalejdoskopie bo wyskakiwało coś więc nic dziwnego że zmęczenie czuję po ogarnianiu tych kilku dni.

Cytat:
Napisał Izak
Wiem że pobranie wycinka nie jest operacją tyle jeszcze rozpoznaje ale lekarz dał mi karteczkę jak mam się przygotować na mały zabieg operacyjny i tak to nazywają to ja też tak to nazywam chociaż wiem ze to operacją nie jest. lekarz nazywał to małym zabiegiem operacyjnym co mnie troszkę zdziwiło ale jak się przciwstawić znawcy Pozdrawiam samotnych idę wypocząć troszkę może ustabilizuje ciśnienie na dziś. Powinni to zrobić na poczekaniu a ja mam normalne przyjęcie do szpitala szopka ale jest.

Widocznie trzeba się przygotować do zabiegu skoro dał lekarz karteczkę ze wskazaniem jak.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 27-02-2015 o 18:21.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5276  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 20:59
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Arti zagoniona, Lodzia walczy z cisnieniem. Nie jestes sama w tej "dziedzinie" - moje tez jest kaprysne i sprawia mi czesto niemile niespodzianki. A reszta, sluchaj lekarza i badz "grzeczna dziewczynka".

Dzisiaj mielismy cudowny dzien, ludziska w bikini na plazy. Obiadek - moja psiapsiolka wyciagnela mnie do fajnej restauracji nad morzem. Widok marzenie....i ku memu zdziwieniu kelnerzy mowiacy po francusku. Francuski jest to jezyk malo praktykowany w tej czesci Costa del Sol. Dominuja Anglicy, Niemcy i Skandynawowie. A po obiadku pogonilymy do Biura Podrozy aby kupic bilety na pociag do Madrytu. 2 godziny i 35 minut Malaga-Madryd. Samochodem jestesmy za leniwe.
Bedzie to pobyt kulturalny. W Muzeum Thyssen'a jest wystawa obrazow Raula Duffy'ego i drugiego belgijskiego malarza Paul'a Delvaux. Juz sie ciesze, bo uwielbiam Duffy'ego. Na nastepny dzien planujemy wizyte w muzeum Joaquima Sorolla i jego cudownych ogrodow, ktore malarz sam projektowal. Lubie Madryd wiosna - wszystko jest zielone i kolorowe.

A weekend - jutro obiadek z przyjaciolmi i potem blogi odpoczynek w domciu. Dosyc szwedania.

Zycze wszystkim samotnym milego wieczoru i dobranoc.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5277  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 21:30
liha11's Avatar
liha11 liha11 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: śląskie
Posty: 391
Domyślnie

czytam wpisy i tak sobie mysle, ze jakbysmy uzywali slowa "osoby pojedyncze" zamiast "samotne"
to tematy lzej by sie czytalo .....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5278  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 21:49
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Dobry wieczór! Pięknie spędziłam dzisiejszy dzień. Niespodzianka udała nam się na 100%. Najpierw było dużo śmiechu, a potem wspomnieniom nie było końca. Siostry są starsze ode mnie o 8 i 6 lat i więcej pamiętają. Ja nie pamiętam naszych babć, a one owszem. Ojca też pamiętam jak przez mgłę i o wielu faktach nie wiedziałam. Dobre są takie spotkania, tylko żal, że młodsze pokolenie nie interesuje się historią rodziny. Za parę lat nie będą mieli kogo spytać o różne rodzinne sprawy. Zresztą, podobnie jak my - nas w młodości też nie interesowały stare historie. A teraz nie ma już u kogo zasięgnąć informacji...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5279  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 21:59
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Cytat:
Napisał liha11
czytam wpisy i tak sobie mysle, ze jakbysmy uzywali slowa "osoby pojedyncze" zamiast "samotne"
to tematy lzej by sie czytalo .....

No nie wiem, czy to by coś zmieniło. Dla mnie "osoby pojedyncze" brzmi jakoś tak urzędowo. Samotne wcale nie znaczy nieszczęśliwe. To tylko takie ogólne przekonanie i dużo z nas wie, że mylne.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5280  
Nieprzeczytane 27-02-2015, 23:06
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia

Bedzie to pobyt kulturalny. W Muzeum Thyssen'a jest wystawa obrazow Raula Duffy'ego i drugiego belgijskiego malarza Paul'a Delvaux. Juz sie ciesze, bo uwielbiam Duffy'ego. Na nastepny dzien planujemy wizyte w muzeum Joaquima Sorolla i jego cudownych ogrodow, ktore malarz sam projektowal. Lubie Madryd wiosna - wszystko jest zielone i kolorowe.

A weekend - jutro obiadek z przyjaciolmi i potem blogi odpoczynek w domciu. Dosyc szwedania.

Zycze wszystkim samotnym milego wieczoru i dobranoc.

Liczę na fotki Basiu

Dobra noc sama mi się zrobiła
Przymknęłam oczy i jak otworzyłam to odczytałam, że jest 2,10 a po chwili, że 22,10...taka padnięta byłam.

Ziewa mi się więc zasnąć zaniedługo zasnę.

Dobrej nocy
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.