menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Praca > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.praca.senior.pl, www.emerytura.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 29-09-2009, 15:52
kaer33 kaer33 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 1
Domyślnie PRACA MAGISTERSKA - Pomocy ! ;-)


Witam

Jestem studentem 5-ego roku psychologii społecznej , piszę pracę magisterską z zakresu psychologii poznawczej - czynności umysłowe na przestrzeni życia. Poszukuję emerytowanych nauczycielek w wieku 65-72 w rejonie województwa śląskiego. Będę niezmiernie wdzięczny za udział w badaniu , gdyż jestem bardzo blisko uzyskania mojego upragnionego tytułu magistra psychologii. Badanie polega na wypełnieniu 3 anonimowych testów na moim komputerze ( czas badania 15-20 min). Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Jakub Rost
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 29-09-2009, 18:33
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał kaer33
Witam

Jestem studentem 5-ego roku psychologii społecznej , piszę pracę magisterską z zakresu psychologii poznawczej - czynności umysłowe na przestrzeni życia. Poszukuję emerytowanych nauczycielek w wieku 65-72 w rejonie województwa śląskiego. Będę niezmiernie wdzięczny za udział w badaniu , gdyż jestem bardzo blisko uzyskania mojego upragnionego tytułu magistra psychologii. Badanie polega na wypełnieniu 3 anonimowych testów na moim komputerze ( czas badania 15-20 min). Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwością na odpowiedzi.

Jakub Rost

Witaj Jakubie

Chcę Ci pomóc choć nie jestem nauczycielem i nim nie byłem tym bardziej nauczycielką. Zastanawia mnie parę Twoich wymagań zakres wieku, nauczycielka -rozumiem kobieta, woj. śląskie i Twój komputer. Czyli muszą pisać na Twoim komputerze? Wiem, że nauczycielek jest tu kilka, na temat wieku nie wypowiem się bo go nie znam. Może potrafią odpowiedzieć na priv. Wyciągnąłem watek na wierzch to może też go zobaczą. Powodzenia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pomocy ... Qcharek Dom, wnętrza, ogród 2 16-06-2009 15:14
Praca magisterska Carmen Seniorzy i praca 2 19-09-2008 14:18
praca magisterska istotka Różności - wątki archiwalne 6 20-04-2008 23:45
Pomocy Zus!!! MARIUSZ Emerytura, renta, ZUS 14 10-09-2007 20:33

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.