menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #461  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 11:38
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 713
Domyślnie

Anek - mój śmiech pewnie słyszą sąsiedzi zza ściany! Nigdy tak nie myślałam o mężu! Teraz...cholerka, pewnie bym tak myślała? Fajne to co piszesz. Ale Anek, jak się z tą osobą żyje 50 lat - to człowiek jest przywiązany jak pies! Nie miałam szczęścia być długo w mażeństwie....to też różnica w odczuciach! Na cmentarzu wspominam, ale to są cudowne, młode lata.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #462  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 11:45
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Cytat:
Napisał Psycholog
Anek - mój śmiech pewnie słyszą sąsiedzi zza ściany! Nigdy tak nie myślałam o mężu! Teraz...cholerka, pewnie bym tak myślała? Fajne to co piszesz. Ale Anek, jak się z tą osobą żyje 50 lat - to człowiek jest przywiązany jak pies! Nie miałam szczęścia być długo w mażeństwie....to też różnica w odczuciach! Na cmentarzu wspominam, ale to są cudowne, młode lata.

Ninka , nie smuc! popatrz jak radosnie zrywa sie pies z lancucha
Gdyby bylo tak dobrze - nie zrywalby sie!
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #463  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 11:52
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 713
Domyślnie

Anek, to Ty tym razem pierniczysz od rzeczy!!! 50 letni staż małżeński - to ma się około 80, i co wtedy taki pies po zerwniu zrobi/ To są już SUWAKI! Widziałam teraz w Ustce takich...podrywali małolaty, siadali z nimi na lawkach, wstydu za grosz! Ślinil się taki nad 18 - 20 /one z tego żyją /I co taki 80 latek z nią zrobi, tylko straci 200 zł. Z podkurczonym ogonem wróci do swojej starej żony. Ta niby stara żona, może jeszcze bardzo dużo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale się rozpisałam!!!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #464  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 12:14
AnekSadek's Avatar
AnekSadek AnekSadek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Posty: 5 767
Domyślnie

Cytat:
Napisał Psycholog
Anek, to Ty tym razem pierniczysz od rzeczy!!! 50 letni staż małżeński - to ma się około 80, i co wtedy taki pies po zerwniu zrobi/ To są już SUWAKI! Widziałam teraz w Ustce takich...podrywali małolaty, siadali z nimi na lawkach, wstydu za grosz! Ślinil się taki nad 18 - 20 /one z tego żyją /I co taki 80 latek z nią zrobi, tylko straci 200 zł. Z podkurczonym ogonem wróci do swojej starej żony. Ta niby stara żona, może jeszcze bardzo dużo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale się rozpisałam!!!

suwaki znam! Taki co mnie opuscilm straci 24 tysiace w kilkam miesiecy. I chcial wrocic ale ja jestem konsekwentna - paszol, nie wraca! Wole swoj maly ale WLASNY domek niz myslec kiedy to znowu zew go zawola
__________________
Radość dzielona jest pomnożona
Smutek dzielony jest pomniejszony...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #465  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 12:22
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 713
Domyślnie

Widzisz Aniu, tak to jest! Wiem, że każda żona takiego SUWAKA/bo to nie chodzi tylko suwa nogami po chodniku/ wywaliłaby go na zbity pysk! Ile taki ma na koncie???
Dobrze zrobiłaś, bardzo dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #466  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 13:02
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

SUWAK..., ale faktycznie tak jest, obserwując ulicę.
Gdyby tak jeden z drugim , ci młodzi, miast pywko i pilot tv wzięliby się za zdrowy styl życia, mniej byłoby tych suwaków.
Ale refleksja przychodzi jak już jest za późno...

Ale do tematu: życie w pojedynkę ma swoje "walety i zady"
Zalety, to że się jest sobie sterem, żeglarzem, okrętem.
Wady, to jak cię choroba dopadnie i nie ma komu podać przysłowiowej szklanki wody, nie mówiąc o zadzwonieniu np po pogotowie.
Ale chyba więcej jest zalet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #467  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 13:52
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

A ja się nie zgadzam odnośnie bycia samej bo nie mówimy tu o samotności,że jest więcej zalet.Też zależy jak podchodzimy do tego i co wpłynęło na to ,ze jesteśmy same.
Myślę,że na świecie nie żyją same SUWAKI i są mężczyźni realnie myślący o życiu i nie można wrzucać wszystkich do jednego wora.Tak jak każda z nas pragnie spokoju i miłości a życie samej nie da nam tego.
Jestem zwolenniczką tego i nigdy nie będę szczęśliwa żyjąc sama.Lecz nie zawsze jest tak jakby się chciało.Cieszmy się z tego co mamy.Pozdrawiam.Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #468  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 13:55
cha_ga's Avatar
cha_ga cha_ga jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Posty: 2 621
Domyślnie

Samotność dotyka tak samo kobiet jak i mężczyzn, więc nie róbmy z siebie cierpietnic a tym bardziej nie idealizujmy kobiet...jestem sama bo taki mój wybór, ale nigdy nie mówiłam zle o mężczyznach, a szczególnie o tych z kórymi łączyły mnie blizsze więzi, to nie fair...nie podoba mi sie...i już...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #469  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 14:17
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

No przecież... ja tylko negatywnie o suwakach
W koło mam wielu normalnych mężczyzn, w tym w rodzinie.
Więc nie ogólniam, ale też nie powiem, że jestem nieszczęśliwa żyjąc samotnie; nie - pasuje mi to
Odpowiedź z Cytowaniem
  #470  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 14:20
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 713
Domyślnie

Nawiązując do poprzedniej rozmowy, nie wsadzałam wszystkich do jednego wora - absolutnie!! Mam w rodzinie cudownych mężczyzn, mają żony, kochają , szanują! Te słowa które napisałam, to było z obserwacji na deptaku...okropne.
POZDRAWIAM.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #471  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 14:34
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Droga Pani Psycholog a ja rozumiem suwaków. Pomarzyć każdy może a na deptaku szczególnie. Jeśli suwakowi się marzy i powiew młodości (choćby tylko do potrzymania i popatrzenia) można kupić "za 200 zł" to daj im Boże. Nie jestem suwakiem (biegam jeszcze całkiem sprawnie) no i inna płeć - a na młodość lubię popatrzeć. Nawet tą niezbyt przyzwoitą o ile jest spontaniczna i nie zwraca na mnie uwagi zajęta sobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #472  
Nieprzeczytane 09-11-2012, 14:40
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 713
Domyślnie

RSLUCJA - mówimy sobie po imieniu, to raz - druga sprawa, nie zazdrościłam tym dziewczynom, nie było czego, nawet urodą nie oszałamiały. Po prostu, to ich praca! Nic mnie nie ciekawiło jak to robią, to było krępujące.
Pozdrawiam Cię bardzo cieplutko!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #473  
Nieprzeczytane 10-11-2012, 06:18
ŁucjaS ŁucjaS jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2012
Miasto: Wilimowo, warm-maz.Polska
Posty: 253
Domyślnie

Ninko starość z sentymentem ogląda się za siebie wspominając młodość a młodość z obawą, często nawet z negacją spogląda przed siebie i stara się nie wierzyć w nieuchronność starości z wszystkimi jej konsekwencjami.

Podziwiam starszych panów za wolę życia, seksu, bycia młodym. Trochę im zazdroszczę.

Nie potępiam "pań do towarzystwa" i o ile dbają o zdrowie własne oraz "klientów" to doceniam ich społeczną rolę. Gdyby szacowne żony wiedziały "jak one TO robią" może grono ich klientów znacznie by zmalało.
Moim zdaniem to bardzo ciężki kawałek chleba wyłączając jednostki chorobowe tzw. nimfomanki ale one to robią wyłącznie dla własnej przyjemności z powodu psycho-odchyleń. W takim przypadku to potrzebujący panowie są dobroczyńcami.

Pozdrawiam wszystkie szacowne matrony i niepokorne nie matrony również.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #474  
Nieprzeczytane 12-11-2012, 11:55
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

Wszystkim samotnym z wyboru i z konieczności zyczę milego,slonecznego tygodnia
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #475  
Nieprzeczytane 13-11-2012, 07:54
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

-Uśmiech jest jak słońce,które spędza chłód z ludzkiej twarzy-
To jest prawda bo nasza twarz pokazuje nam w jakim jesteśmy nastroju.Uśmiech nas ożywia wprawia nas w lekkość i radość.
Uśmiechajmy się i miłego dnia.Anna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #476  
Nieprzeczytane 13-11-2012, 07:59
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Cytat:
Napisał aniak2015
-Uśmiech jest jak słońce,które spędza chłód z ludzkiej twarzy-
To jest prawda bo nasza twarz pokazuje nam w jakim jesteśmy nastroju.Uśmiech nas ożywia wprawia nas w lekkość i radość.
Uśmiechajmy się i miłego dnia.Anna
Witam we wtorkowy poranek!Uśmiecham się a jakże!!! Chociaż czasem w duszy gra smutek!Pozdrawiam!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #477  
Nieprzeczytane 13-11-2012, 08:51
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Jeszcze tak niedawno nie zaglądałam na ten wątek bo nie byłam samotna. Teraz muszę przyzwyczajać się do nowej sytuacji.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #478  
Nieprzeczytane 13-11-2012, 11:42
sabcia's Avatar
sabcia sabcia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: PILA
Posty: 2 142
Domyślnie

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #479  
Nieprzeczytane 16-11-2012, 07:40
aniak2015's Avatar
aniak2015 aniak2015 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: Śląskie
Posty: 317
Domyślnie

Witam.Pogoda piękna za oknem słoneczko,lekki mrozik.Gdy wyszłam na spacer z psem to trawa i drzewa pięknie udekorowane tylko się błyszczy na tle wschodzącego słońca.Już nie ma pracy na działce za to więcej przebywa się w domu.Ale jest czas pracy i odpoczynku i tak należy sobie ustawić dzień by było w nim jak najmniej chwil na rozmyślania .
Pozdrawiam Anna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #480  
Nieprzeczytane 16-11-2012, 08:38
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie Jesień

Cytat:
Napisał aniak2015
Witam.Pogoda piękna za oknem słoneczko,lekki mrozik.Gdy wyszłam na spacer z psem to trawa i drzewa pięknie udekorowane tylko się błyszczy na tle wschodzącego słońca.Już nie ma pracy na działce za to więcej przebywa się w domu.Ale jest czas pracy i odpoczynku i tak należy sobie ustawić dzień by było w nim jak najmniej chwil na rozmyślania .
Pozdrawiam Anna.
Witam!Nawet ta "łysa jesień"ma swój urok i nie pada nie wieje.Ja chodzę nad jeziorko i patrzę jak wszystko się zmienia jak przyroda powoli chce spać!Pozdrawiam.Danuta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:27.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.