menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #139921  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 13:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

takie bogobojne i pieniące się ślinami o wartościach krześcijańskich i różnych takich np rodzinnych, a tu jak co to TO.... i wartości mamy w d... tej nowej

Cytat:
za sprawą "Super Expressu" dotarła do nas wieść, że Adam Bielan nie tylko zdążył już się rozwieść, ale i wziąć kolejny, potajemny ślub!Faktem tym ponoć oburzeni są w PiS. Nie, nie - to nie chodzi o to, że ktoś oburzył się na niedotrzymanie świętej przysięgi przed kapłanem "że cię nie opuszczę do śmierci" i takie tam. W PiS oburzenie wywołało bowiem ponoć to, że ubiegający się o powrót do partii Kaczyńskiego Bielan - za świadka podczas tajnego ślubu w październiku ub. roku miał znienawidzonego przez PiS-owski mainstream - Michała Kamińskiego

to chyba stare, ale jakże wymowne i .....świadczy

KACZYŃSKI to chociaż stały w uczuciach i ..... nie rozwodzi się.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139922  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 13:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Pojawił się w Polsce kolejny wróg, zawsze musi być jakiś; imigrant, Żyd, mason, teraz jest LGBT. Bez wroga dyktatura nie potrafi rządzić.
Chciałabym tylko przypomnieć wstrząsające wystąpienie w Oświęcimiu, czy Auschwitz jest już w Polsce u drzwi?
"Jeśli będziecie obojętni, jakieś Auschwitz spadnie wam z nieba"
https://www.youtube.com/watch?v=BwveeOmDN4o

Zapomniałaś dopisać KASTY sędziowskiej. No i antypolskich rządów PO.
A tak się nie godzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139923  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 14:14
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Petrusie, nie rób interesów w rodzinie, a jeśli już, to koniecznie na papierze z podpisami, datami i zobowiązaniami, bo inaczej możesz być "wykiwany" przez jakiegoś "Kaczyńskiego".
Każdy sądzi wg. siebie.
Moja rodzina jest O.K.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139924  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 14:41
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

[quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Petrus16
Cytat:
Petrusie! Czyś nie zauważył, że ma prywatne schutzstaffel? Opłacane przez partię? A na dodatek do takiej ochrony służy BOR czy jak się to nowemu nazywa.
A policja służy do innych celów. Np żeby pilnować, żeby tobie i mnie nic się złego nie zdarzyło.
Ma i co z tego?Zazdrościsz?Pomyśl, jakbyś się czuł mając świadomość dostaniem nożem w plecy mimo ochrony przez całą dobę?

Cytat:
No to liczmy... za pierwszego PiSu dwóch...Marcinkiewicza i go spławił brzydko... potem solo sam skończył brzydko taplając Leppera we własnym łajnie za pomocą Ziobry i Kamińskiego..
No i ten prezydent co wylądował na ruskim błocie to też jego zasługa.
Policz bez błędów.
Cytat:
A o premierach obecnego czasu, to jedną wyrzucił za zasługi, a ten co jest to podobny mu niedojda w dodatku kłamca. No i spójrz na jakość tego zestawu.. gdzie okiem nie sięgniesz to korupcja, nepotyzm i totalny burdel.
Czy zadłużyli Państwo na pół biliona zł.jak to zrobili poprzednicy mimo,że wyprzedali firmy za 68mid i zakosili 150mid. z OFE?Jeszcze dali rodzinom z dziećmi i seniorom ponad 100mid.zł a poprzednicy ciągle głosili, że pieniędzy nie ma i nie będzie.Oceń na spokojnie kto to zrobił i porównaj?
Cytat:
Żeby nie rozwlekać to spróbować racz policzyć ministrów finansów w ciągu ostatniego 5-lecia.
Bo to jest najistotniejszy element każdego rządu plus szef MSZu.
Zostawiam liczenie tobie.

Cytat:
nie żartuj! Po 8 latach I Polsce w ruinie? Kilkoma posłami w sejmie?
Nie żartowałem.
Cytat:
No i jako suwerenny dumny polski patryjot powinieneś z troską spojrzeć, że pod KACZYŃSKIM Polska stała się /jak by to określił niejaki Ziemkiewicz/ parchem Europy olewanych totalnie z każdej strony.

To nie moja sprawa jak kto ocenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139925  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 14:52
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
już nie będę zgadywał,...

A szkoda, odwagi zabrakło?
Chętnie poznam Twoje przewidywania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139926  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 14:54
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

[quote=pluto37][quote=Petrus16]
Cytat:
Napisał pluto37

Cytat:
Petrusie!
zwolnij. Awstryjec miał nagranie z KACZYŃSKIM i świadka i co by nie było złożył donos do PROKURATORA o tym, że go
OSZUST KACZYŃSKI zrobił w bambuco. I gdyby PROKURATOR był swobodny w działaniu to pierwsze co powinien zrobić to przesłuchać KACZYŃSKIEGO a ten do tej pory tego nie zrobił.
Żebyś nie wiem jakie miał twarde papiery, A PROKURATOR był na sznurku swojego pana, to te papiery mógłbyś wsadzić .....
Tam nawet umorzenia nie było, żeby petent nie mógł się odwołać do sądu.
A co robili adwokaci.Znasz wszystko, widziałeś dowody?
Znawcy prawa głosili,że jak sądy polskie będą nie obiektywne to sprawy będą kierowane do sądów zagranicznych. I co? Nie ma sposobu na polską sprawiedliwość.Nie kombinuj.

Cytat:
A pewny jesteś? czy tak sobie kwilisz bez ładu i składu?
Znaleźli się prokuratorzy i sędziowie z twardymi dowodami na KAMIŃSKIEGO i spółkę i skazali ich i .....obu przestępców tych niejaki DUDA bez żadnego trybu "ułaskawił" na rozkaz KACZYŃSKIEGO.
Nie miał prawa?
Cytat:
Powiesz mi kiedy mam używać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139927  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 15:03
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Moim zdaniem PAD miałby w drugiej turze przeprawę z twoim kandydatem.
.
Najwięcej za Biedronia.
Nie tylko Twoim.
Nie mój. Mój nie kandyduje.

Niemożliwe, aż tacy desperaci?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139928  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 15:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Każdy sądzi wg. siebie.
Moja rodzina jest O.K.

To nam pozostaje się cieszyć, że nie masz KACZYŃSKICH w rodzinie i spokojnie możemy domniemywać, że żaden OSZUST z Nowogrodzkiej cię nie wyDUDA do dni twych ostatnich z mamony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139929  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 15:13
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Petrus16
Każdy sądzi wg. siebie.
Moja rodzina jest O.K.
Austriak też tak sądził, że ma do czynienia z uczciwym dalekim krewnym, w dodatku pobożnym, więc papiery niepotrzebne.
I co? jajco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139930  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 15:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Post


Petrusie!
Gdybyś miał słuch OK to słyszałbyś jak na nagraniu Awstryjca KACZYŃSKI /ten KACZYŃSKI/ udaje gada co się wije i zamiast zapłacić to kombinuje jak kuń z węglem pod górę żeby nie zapłacić z konta Srebrnej i jeszcze że jakiemuś wielebnemu trza podsyp gotowizny zrobić... I że z pozwoleniem na budowę trza czekać aż Jaki wybory wygra.

A co do sądów to jeszcze raz i wolno.... najpierw prokurator powinien przesłuchać i coś zrobić... skierować do sądu, albo umorzyć. Czy to jasne jest dla Cię czy jeszcze wolniej.

A sądy w Austrii? Co mnie one obchodzą? I Austriaka przygody z nimi.
To polski OSZUST wydudał kuzyna w POLSCE bez mydełka FA..

Co do "nie miał prawa" w przypadku tych przestępców z Kamińskim w pakiecie, to NIE MIAŁ.
Miałby po prawomocnym wyroku w II instancji .... tak jak Śpiewaka ostatnio.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139931  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 15:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Austriak też tak sądził, że ma do czynienia z uczciwym dalekim krewnym, w dodatku pobożnym, więc papiery niepotrzebne.
I co? jajco.

Tak /o ile mnie pamięć nie myli/ jakieś faktury się znalazły, bo jakieś wierne publikatory pytały czy Awstryjec od nich VAT uiścił.

Więc jakieś białko było... sama umowa o roboty projektowe mogła być na gębę.

a że jajco i z jakiego powodu to Petrusowi bardzo wolno tłumaczę.... może z jakims pozytywnym skutkie za ktoromś razom
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139932  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 15:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
A szkoda, odwagi zabrakło?
Chętnie poznam Twoje przewidywania.

Czego i w czem zabrakło?

Przeciem jasno i od"poczęcia" wieści o wyborach mówił, że wcześniej za Kidawą kreskę bym stawiał, bo w/g mnie nadawałaby się.
A teraz po zmianie z męskiego zestawu jedynie Trzaskowski zasługuje na moją kreskę.
I nie tylko na moją.... i tego jestem pewien.


I nie sądzę, byś była zdziwiona

A przewidywania? Wróżką nie jestem, ale chyba mój/nasz kandydat powinien ten wyścig zaliczyć z sukcesem.

W żadne inne /może ew. Kamysz/ wróżby się nie bawię.

I zacytuję KLASYKA... -NIE CZAS na EKSPERYMENTY
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139933  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 15:58
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Bardzo na czasie.
Przed chwilą miałam telefon od kogoś, kto tam był i jest nadal razem z Prezydentem. Pierwszym Prezydentem, który odwiedził Auschwitz w rocznicę wywiezienia tam POLAKÓW.

Marbasia...nasza koleżanka z wątku zagryziona za poglądy.
To dla Niej powstała ta ballada.
Jej numer obozowy i Jej zdjęcie z obozu.

https://www.youtube.com/watch?time_c...ature=emb_logo

.....

https://www.tysol.pl/a49426--Niemcy-...u-do-Auschwitz

A to treść Jej przemówienia;



Była tam razem z Prezydentem, więc daruj sobie głupie porównania, o wielka Hipokryzjo.
Trzaskowski miał Auschwitz w d....


PS. polecam odsłuchanie ballady poświęconej naszej koleżance.
Wstrząsająca.
Marbasia już NIGDY tu nic nie napisze.

W tym transporcie zginęła moja Babcia ze strony Taty.
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139934  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 16:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Petrusie!
napisałeś:
Cytat:
Czy zadłużyli Państwo na pół biliona zł.jak to zrobili poprzednicy mimo,że wyprzedali firmy za 68mid i zakosili 150mid. z OFE?Jeszcze dali rodzinom z dziećmi i seniorom ponad 100mid.zł a poprzednicy ciągle głosili, że pieniędzy nie ma i nie będzie.Oceń na spokojnie kto to zrobił i porównaj?

czy zadłużyli? Na pół biliona? Musieli bo jak odkurzysz płytę z pamięcią to się dokopiesz, że kryzys był .
A tu bez kryzysu na nowyj god było ponad bilion.
I piszesz że jakieś firmy wyprzedali.... jakie i komu? I co te firmy robią i gdzie?

A jak zakosili te 150 mld...to czemu nie siedzą? Bo to duża kwota jest.. a nie batonik czy metr gumy od majtek.
Od PIĘCIU DŁUGICH lat rządzi KACZYŃŚKI, ZIOBRO, KAMIŃSKI i ..... NIKT nie siedzi????


Dali? Seniorom? Ci dali? Co ci dali? ....Mówiłeś, że pracowałeś to chyba IM dawałeś na ZUS?
Czy nie??? I wtedy ONI/PiS okradaliby NAS żeby ci dać.
To proste jak budowa cepa jest..


A że pieniędzy nie ma/nie było to fakt. Gdyby teraz były, to nie musieliby nowelizować budżetu.
A z tym dali dzieciom, to też oszukujesz....bo mieli dawać na to co by ludzie się mnożyli, a tu nie dość że to pińcet zżera inflacja i codzienna drożyzna, to jeszcze nieboszczyków jest więcej niż noworodków. To może to dawanie to jakiś pic był... nie sądzisz.

No i Petrusie!
Żeby skończyć o OKRADANIU i DAWANIU... to zakładając że jednak pracowałeś i płaciłeś ZUS i podatki, to teraz z twojej emerytury KRADNĄ ci podatki jeszcze raz.

I TO jest złodziejstwo bo sam DUDA, SZYDŁO i reszta bandy zaklinała się pińć lat temu nazad, że zlikwidują tą jawną KRADZIEŻ...

I tylko nie mów, że 13-kę dali..... bo NAJPIERW nas OKRADLI comiesięcznie a potem z tego rzucili ci drobny ochłap żebyś się cieszył jak makak z banana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139935  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 16:20
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Jacek Fogiel
Cytat:
3 godz.
Wczoraj twierdził, że niektórzy Polacy nie są ludźmi, a ideologią, a dziś składa kwiaty w miejscu, w którym unicestwiano wykluczonych. Mamy dość! 14.06.2020 Oświęcim.

https://www.facebook.com/photo.php?f...&theater&ifg=1
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139936  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 16:26
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
a że jajco i z jakiego powodu to Petrusowi bardzo wolno tłumaczę.... może z jakims pozytywnym skutkie za ktoromś razom
Nie podzielam Twojej nadziei.
Wg naszego kolegi co "kaczyńskie" czy pisowskie jest święte nawet wtedy, gdy święte nie jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139937  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 16:42
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Ludzie mówią DOŚĆ!

Kobieta
10 godz. ·
Cytat:
No nie mogę spać. Wczoraj oglądnęlam TVP info i spotkanie w studio. Debata o tym czy LGBT to ludzie.

Leżę i nie mogę spać. Brzmią mi w uszach hasła jak na wiecu III Rzeszy. Dyskusja o ludziech i nie- ludziach. Poseł Żałek w roli bohatera. Duda w roli zbawcy dzieci, które uratuje od ideologiii LGBT. Szkoły wolne od nie-ludzi.

To rzut na taśmę kampanii. Zobaczcie co muszą wiedzieć o nas, o Polakach , że decydują się na taką nagonkę.W 90% krajów byliby skończeni na zawsze. Może nawet postawieni przed sądem. A tu- bohaterowie.

To my pozwoliliśmy na Dudę. Duda to lustrzane odbicie Polaków. Przestańmy mówić o jakimś Dudzie. Przestańcie mówić o KIMŚ.
To nasze przyzwolenie i prawie 40% poparcia. To nasze siedzenie przy wspólnym stole z wujem Wieśkiem i słuchanie dowcipów o pedałach. To nasze "ALE TO GEJ" . Wyśmiewanie dwóch dziewczyn które razem mieszkają. To koleżanka na wakacjach, która widzi na śniadaniu dwóch młodych chłopaków i mówi "TO PEDZIE" a reszta patrzy na nich dziwnie..nie na nią. I rechocze. To my .
To polskie rodziny i polscy sąsiedzi, od których uciec do Anglii muszą młodzi ludzie, by ich to polskie towarzystwo nie zlinczowało. Kochająca polska rodzina boi się co powie babcia jak się dowie że Hanka mieszka z kobietą. Jak to ukryć przed wujem Marianem.

To Wy wszyscy. My wszyscy. To my rodzice na zebraniach szkolnych domagający się usunięcia z klasy Tomka, który jest inny i może popsuć nasze polskie dzieci. To wy ojcowie którzy przychodzicie do mnie pytać DLACZEGO DZIECI UCZY MURZYN..

To Wy. Nie przeszkadza wam chlejący polski cham który leje pięściami po głowie niemowlaka. O nim w KARCIE RODZINY NIE MA SŁOWA. Leje. Ale to ojciec.On przynajmniej zadbał o przedłużenie społeczeństwa. Sieje nasieniem. Jest chroniony.

Ale to nie ja. NIE DOŁOŻE DO POLSKIEJ TRZECIEJ RZESZY SWOJEGO PALCA.. Zrywam natychmiast kontakt z każdym kto przy mnie okaże się wujem Wieśkiem lub rechoczącą koleżanką na hotelowym śniadanku. Zrywam umowy na kształcenie dziecka z każdym białym rodzicem który nie lubi Murzyna.

Nie wiem czy nie jest za późno. Strach że może jest. Hitler by głaskał dziś Prawdziwych Polskich Ludzi po głowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139938  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 16:47
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
... ale chyba mój/nasz kandydat powinien ten wyścig zaliczyć z sukcesem.

I zacytuję KLASYKA... -NIE CZAS na EKSPERYMENTY
I tu sporu nie ma.
Obyś miał rację, ale pisowcy mają kilka wariantów, gdyby wynik dla nich był niekorzystny.

Nie wiem, jaki to klasyk.
Wczoraj Ci pisałam, że kusi mnie eksperyment polityczny, ale nie czas na eksperymenty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139939  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 17:48
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
Zapytaj durnia o czym bredzi.

Prezydent upamiętnił Polaków. Jakich wykluczonych,?
Wykluczony to jest Fogiel. Z rozumu.

A w TVP idzie ballada dla MARBASI.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139940  
Nieprzeczytane 14-06-2020, 18:51
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Andrzej Duda persona non grata w demokratycznym świecie?

Człowiek, nie ideologia, polityk, doktor prawa, prezydent współczesnego kraju w Europie. Żonaty. Silnie wierzący katolik. Z pokorą i troską pochyla głowę przed krzyżem. Całuje dłonie biskupów. Trochę gorzej śpiewa, ale zna modlitwy i potrafi się przeżegnać. Chętnie przyjmuje komunię.

Czy taki człowiek potrafi kogoś skrzywdzić?

Ostatnie dni przed wyborami prezydent Polski wypełnia pracowitym szczuciem na środowisko LGBT. I upowszechnia myśl, zainicjowaną przez prezesa i wielu hierarchów, że geje to nie ludzie, a ideologia. Do szczucia dołączyli już niektórzy posłowie. Ale Duda jest prezydentem. Jego szczucie ma instytucjonalny wymiar. Przyniesie zatem smutne konsekwencje.

Ewentualne wątpliwości oprawców, ich prawne i moralne dylematy, nie powinny już męczyć. "Tęczowa zaraza" Jędraszewskiego, "Strefy wolne od LGBT", woreczki z moczem, kamienie, plucie w twarz, pobicia i obraźliwe wyzwiska rzucane na przedstawicieli LGBT, od razu zmieniają swój moralny ciężar. Teraz to raczej dowód, że walka z ideologią LGBT jest zacięta i potrzebna. Gdy nasili się jeszcze bardziej znęcanie nad dziećmi w szkołach i ponownie wzrośnie liczba pobić, urazów psychicznych oraz samobójstw, to będzie to – zgodnie z tym, co mówi Duda – wynikiem walki z ideologią, a nie rezultatem homofobii i namawiania do przemocy. A nawet więcej – będzie to wskaźnik, że chrześcijańskie społeczeństwo, wierne Bogu, ojczyźnie i przykazaniom, osiąga w tym boju pewną przewagę.

Co więcej, wszyscy katolicy powinni się w nią angażować. Duda z Jędraszewskim nie muszą chyba podpowiadać w jaki sposób walczy się z ideologią? Tak? Już wiemy, prawda? Wszystkimi dostępnymi środkami. Nie lękajmy się zatem!

I Duda zdobędzie więcej głosów!

Trzaskowski jako alternatywa? Oto co się wtedy stanie. Sfory gejów – ostrzega Duda – będą chodzić od domu do domu, niszcząc polskie rodziny i dzieci. Rozpocznie się masowa ideologizacja. Pod przymusem. Chrześcijańskie domowe ogniska, już i tak ledwie się tlące, zostaną zainfekowane śmiertelną ideologią LGBT oraz "smokiem" gender. Na zawsze! Sodoma, gomora i sodomici!

To może być jego ostatnia prosta. W całej karierze. A więc może i ostatnie szczucie? Bóg powinien go utrącić. Bóg i sprawiedliwość. Europejskie państwa powinny ogłosić Dudę za persona non grata. Wiele społeczeństw będzie się tego domagało od swoich rządów.

Jeżeli istnieje taki człowiek, jak Duda, to chyba musi istnieć i Piekło. Zanim prezydent tam trafi, czeka na niego jeszcze Trybunał Stanu, a może nawet oskarżenia o przestępstwo kryminalne.

tekst w nieco zmienionej formie ukazał się na portalu studioopinii.pl

Dariusz Wiśniewski
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:08.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.