menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #151761  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 17:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Służbowe dane na prywatnych kontach, cud miód, za niesłusznych czasów wylatywało się za coś takiego z roboty na zbity pysk, a dalsze konsekwencje to był prokurator.
https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...a-to-odpowiada

to jest istotne:
Cytat:

W wydanym szybko oświadczeniu Wirtualna Polska zapewniła, że jej systemy pocztowe „są całkowicie bezpieczne, a informacje czy insynuacje jakoby miało dojść do włamania na konta WP są całkowicie nieprawdziwe”. - Wejście na konto ministra Michała Dworczyka i co za tym idzie uzyskanie dostępu do jego emaili nastąpiło na skutek podania poprawnego loginu i hasła. Niestety oznacza to, że prawdopodobnie ktoś trzeci wszedł w posiadanie tego hasła - napisała firma. - Premier Mateusz Morawiecki mówił dziś o potrzebie uwierzytelniania dwuskładnikowego. Chcemy jasno i wyraźnie zaznaczyć, że taki system uwierzytelnienia funkcjonuje w poczcie WP od dawna. Przykro nam to stwierdzić, ale minister Michał Dworczyk w momencie tego zdarzenia nie korzystał z takiego systemu - zaznaczyła.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artyku...a-to-odpowiada

I znaczy, że w URMie krasnoludki się zadomowiły pod podłogą, ale Dworczyk po pijaku popuścił hasłami i kodami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151762  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 17:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I jeszcze Tomczyk z PO:

Cytat:
- Oto ministrowie polskiego rządu posługiwali się prywatnym mailem w sprawach służbowych. Minister (Michał) Dworczyk wydał - de facto - naszego polskiego agenta na Białorusi w mailu, który przesłał w otwartym kanale do premiera Mateusza Morawieckiego - dodał.


Ale w końcu nic dziwnego /o ile mnie pamięć nie myli/ Dworczyk odbył szkolenie u Antka Macierewicza i to chyba on uczył Żabojadów jeść widelcem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151763  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 17:30
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ale w końcu nic dziwnego /o ile mnie pamięć nie myli/ Dworczyk odbył szkolenie u Antka Macierewicza i to chyba on uczył Żabojadów jeść widelcem.
Jak Dworczyk to się nie dziwię, że żabojady do dzisiaj nie wiedza jak jeść widelcem. Dobrze ze chociaż Dworczyk wie jak nożem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151764  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 17:37
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

To z pewnością kłamstwo z nosem Pinokia, ale jeżeli nie to skandal, chociaż może prywatną skrzynkę przepisał na żone? Kto wie.
"Mateusz Morawiecki używał prywatnej skrzynki mailowej do celów służbowych od czasu wejścia do rządu Prawa i Sprawiedliwości - ustaliła Wirtualna Polska. Z naszych informacji wynika, że maile wysyłane z prywatnego adresu były jedną z podstawowych form kontaktu z ministrami, wiceministrami, parlamentarzystami czy przedstawicielami państwowych spółek. W korespondencji z prywatnego adresu premier poruszał kluczowe tematy polityczne i gospodarcze."
https://wiadomosci.wp.pl/wp-ujawnia-...1602198195136a
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151765  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 17:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Jak pamietam to jakiś robal wypróżniał się na Cimoszewicza za demolkę tej leśniczówki.
Cytat:
Były premier Włodzimierz Cimoszewicz poinformował w mediach społecznościowych, że warszawski sąd odrzucił apelację "Gazety Polskiej" do poprzedniego wyroku skazującego za zniesławienie polityka w związku z materiałem o rzekomej dewastacji leśniczówki. Tygodnik ma go przeprosić i zapłacić 25 tys. zł na rzecz WOŚP.

A to już drugi wyrok w sprawie produkcji wymiotów Sakiewicza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151766  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 18:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
To z pewnością kłamstwo z nosem Pinokia, ale jeżeli nie to skandal, chociaż może prywatną skrzynkę przepisał na żone? Kto wie.
"Mateusz Morawiecki używał prywatnej skrzynki mailowej do celów służbowych od czasu wejścia do rządu Prawa i Sprawiedliwości - ustaliła Wirtualna Polska. Z naszych informacji wynika, że maile wysyłane z prywatnego adresu były jedną z podstawowych form kontaktu z ministrami, wiceministrami, parlamentarzystami czy przedstawicielami państwowych spółek. W korespondencji z prywatnego adresu premier poruszał kluczowe tematy polityczne i gospodarcze."
https://wiadomosci.wp.pl/wp-ujawnia-...1602198195136a

Jedna pani na mieście powiedziała, że to dlatego, że wszystkie służbowe wymiany myśli muszą być archiwizowane.
A z konta prywatnego nie....

Widać czegoś się boją..... bo co jest napisane to nie ginie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151767  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 18:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I taki wywód

Cytat:
Posłowie zapytali wiceministra spraw wewnętrznych i administracji m.in. o to, ile kosztuje ochrona Jarosława Kaczyńskiego. - Nie usłyszycie ode mnie dzisiaj ani jednego słowa na temat szczegółów ochrony czy premiera Jarosława Kaczyńskiego - powiedział Maciej Wąsik. Dopytywany o koszty stwierdził, że "nie ma prawa ani ochoty udzielić takiej informacji".

proste? proste.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151768  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 19:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Warto zajrzeć pod ten adres.

https://klubjagiellonski.pl/2021/06/...relacje-z-usa/

takie republikańskie wju na stosunki polsko-amerykańskie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151769  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 20:03
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I elegancja FARMERA DUDY o traktacie z Niemcami.

Cytat:
Prezydent Duda wspomniał w swoim przemówieniu o wielkich światowych politykach, którzy przyczynili się do zawarcia tego historycznego traktatu, w tym także o papieżu Janie Pawle II. Mówił o niemieckim kanclerzu Helmucie Kohlu, ale zapomniał, z kim ten traktat Kohl podpisał.

Więc przypomnę osobom o krótkiej pamięci – podpisał go w imieniu Rzeczpospolitej premier Jan Krzysztof Bielecki, wynegocjował minister spraw zagranicznych Krzysztof Skubiszewski, a pięć miesięcy później złożył na nim ostateczny podpis prezydent Lech Wałęsa
.

Tych dwóch co podpisywali z wrodzoną sobie gracją DUDA zapomniał zaprosić..

A Merkel??? Nic dziwnego, że olała miting .... bywała w lepszym towarzystwie niż DUDA i Morawiecki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151770  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 21:17
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jak pamietam to jakiś robal wypróżniał się na Cimoszewicza za demolkę tej leśniczówki.
A to już drugi wyrok w sprawie produkcji wymiotów Sakiewicza.

Nie tylko Sakowicz puścił pawia. Jakaś przydawka na tym forum też.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151771  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 21:19
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Staroń

bardzo zaskoczona, że już jutro będzie odpytywana przez senat, który przecież ma na to 30 dni.

Sawickiego tam nie będzie, był dzisiaj w Pol.N., ale niewykluczone, że ktoś inny zada niewygodne dla niej pytania, a jest o co pytać.
To może być ciekawe widowisko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151772  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 21:23
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Tych dwóch co podpisywali z wrodzoną sobie gracją DUDA zapomniał zaprosić..

A Merkel??? Nic dziwnego, że olała miting .... bywała w lepszym towarzystwie niż DUDA i Morawiecki

A kto chce się uwiecznić na zdjęciu z takim szemranym tymczasowym towarzystwem, które wyląduje za kratkami.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151773  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 21:56
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

„To nawet nie autorytaryzm jest przyczyną zepchnięcia Polski na margines, tylko jej brak znaczenia”

Obraz upadku naszej polityki międzynarodowej, to choćby rozmówcy polskiego prezydenta. Kiedyś była Ameryka i Niemcy, teraz są Gruzja i Estonia. Jedynym ważnym krajem, który zgodził się ostatnio przyjąć prezydenta RP jest przeżywająca duże kłopoty z demokracją Turcja, ale i tu pech: podczas wizyty w Brukseli Biden spotka się właśnie z tureckim prezydentem, a z polskim nie.

Przykro mi bardzo, że moja Ojczyzna jest takim śmieciem na świecie.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151774  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 23:52
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Farmer, przydawka, żabojady
..tak na pierwszy rzut oka mi się rzuciło... widać ubytki, nie tylko w zębach.


Do czego i do kogo można się odnieść? bez ryzyka ochlapania się śmierdzącą cieczą? Ktoś wie?
Nic, poszukam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151775  
Nieprzeczytane 17-06-2021, 23:58
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
W Rzymie w takich przypadkach tłuszcza krzyczała "krwi,krwi".



Skoro do niczego, to trza zamieszczać sprostowania.
NIGDY w Rzymie starożytnym nie było takich okrzyków.
CHLEBA I IGRZYSK- niech zapamięta ( choć ze 2 dni), niech nie dziękuje, tylko pomodli się za zdrowie go oświecającej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151776  
Nieprzeczytane 18-06-2021, 00:03
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Siri
Arti...

Ludzie specjalnie się nie interesują zagadnieniem Covid 19 ...
Wystarczy im ,że posłuchają TV i innych swoich ,,przewodników".

Generalnie nauczono ludzi posłuszeństwa i są potulni jak baranki ...

Samodzielnie nie potrafią myśleć bo narząd nie używany zanika.

Pozdrawiam .

Ja zaprzestaję już wklejania linków niezależnych bo to strata czasu.

Wklejaj, ja czytam, a na redyku chyba Ci nie zależy?
Zmiany neurologiczne już widać a media coraz śmielej piszą o większej śmiertelności przypadków nagłych z wariantem delta wśród zaszczepionych niż wśród niezaszczepionych.
https://www.theguardian.com/world/20...id-cases-in-uk

Co tam, każdy musi umrzeć, co nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151777  
Nieprzeczytane 18-06-2021, 00:09
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Właściwie to dlaczego ta transmisja?
I co miałaby zaświecić ludowi?

Był wzorzec metra pt Bodnar, to lud powinien wiedzieć jedynie tyle że Staroń Bodnarem nie jest i że jakieś świństwa za nią się wloką z Olsztyna.

A to jest czysto PiSowska zagrywka .... taka jak z Julka Przyłębska i Pawłowicz czy z Piotrowiczem.

A przecie ona 10 lat ponad była w PO i co? świnią ją nazywacie?

No może i prawda...skoro z PO?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151778  
Nieprzeczytane 18-06-2021, 00:32
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Ciekawe co się dzieje w głowach małego procentu opcji domyślnej,
tego który czytuje cokolwiek poza tytułami, po wyczytaniu w Der Onet skeczu o wujku Putinie i sielskich zapewnień, że sojusznicy USA mogą liczyć na dobrą współpracę z Rosją.

Mój Boże, jest późno i bredzę.
Nic w tych głowach się nie dzieje, nic nie zatrybiło, bo chociaż jakiś ślad byłby na forum. Wektory się znoszą i jawi się obraz dualizacji Putina;
- ten miły rozmawia z Bidenem.
- ten bandziorowaty jest obiektem adoracji Kaczyńskiego.
Dualizm, kalka intelektualna ta sama od lat gorszosortowców i szurów, zakiwanych obecnie na śmierć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151779  
Nieprzeczytane 18-06-2021, 00:46
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
„To nawet nie autorytaryzm jest przyczyną zepchnięcia Polski na margines, tylko jej brak znaczenia”

Obraz upadku naszej polityki międzynarodowej, to choćby rozmówcy polskiego prezydenta. Kiedyś była Ameryka i Niemcy, teraz są Gruzja i Estonia. Jedynym ważnym krajem, który zgodził się ostatnio przyjąć prezydenta RP jest przeżywająca duże kłopoty z demokracją Turcja, ale i tu pech: podczas wizyty w Brukseli Biden spotka się właśnie z tureckim prezydentem, a z polskim nie.

Przykro mi bardzo, że moja Ojczyzna jest takim śmieciem na świecie.


Kto tak uważa sam jest śmieciem.

Poza mną nikt ci nie powie, że cytujesz Lisweeka sprzed tygodnia, jak zwykle udając, że to spostrzeżenia własne, a chore urojenia dawno są nieaktualne?
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...oficjalny.html

Inna sprawa, że Biden to chodząca kompromitacja, nieszczęśliwy chory człowiek.
Ameryka się śmieje z niego, a tu zakompleksione ludziki gotowe są deptać swoją Ojczyznę za samo przypuszczenie braku spotkania dziadka z polskim prezydentem.

https://video.twimg.com/ext_tw_video...IXn.mp4?tag=12
Odpowiedź z Cytowaniem
  #151780  
Nieprzeczytane 18-06-2021, 01:22
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
To z pewnością kłamstwo z nosem Pinokia, ale jeżeli nie to skandal, chociaż może prywatną skrzynkę przepisał na żone? Kto wie.
"Mateusz Morawiecki używał prywatnej skrzynki mailowej do celów służbowych od czasu wejścia do rządu Prawa i Sprawiedliwości - ustaliła Wirtualna Polska. Z naszych informacji wynika, że maile wysyłane z prywatnego adresu były jedną z podstawowych form kontaktu z ministrami, wiceministrami, parlamentarzystami czy przedstawicielami państwowych spółek. W korespondencji z prywatnego adresu premier poruszał kluczowe tematy polityczne i gospodarcze."
https://wiadomosci.wp.pl/wp-ujawnia-...1602198195136a

Zadałam sobie trud poczytania i co? Nico. Żadnych nazwisk, anonimowe źródła a potwierdzają to dziennikarze TVN 24, czyli ch...d i kamieni kupa, jak mawiał ekskluzywny polityk PO.
Nie sądzę, aby bankowiec pisał w tych majlach coś istotnego.
Natomiast ...ach ta moja pamięć, sama mam jej dosyć, serio ... Mój mąż też ma jej dość.
Upss, i rok 2012.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-...#crp_state=1:D

Cytat:
Eksperci nie zostawiają suchej nitki na zabezpieczeniu informacyjnych stron rządowych.
W sieci pojawił się screenshot zablokowanej strony www.premier.gov.pl.
Hakerzy ujawnili tam, że login do panelu administracyjnego brzmiał ADMIN, a hasło ADMIN1. "To skandal i śmieszność" - komentują specjaliści. I podkreślają, że hakerzy nie pokazali jeszcze wszystkiego, na co ich stać...

Login ADMIN to często taki standardowy, podstawowy login używany w sieci. Hasło do niego ADMIN jest bardzo podstawowe. To zakrawa na śmieszność . To jest po prostu wstyd


ADMIN to judaszek, Admin 2 - Graś.
Nie mogli sobie dać np. JUDASZ ISKARIOTA 33 i IZWINITJE DRUZJA 96?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:29.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.