menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1101  
Nieprzeczytane 08-07-2016, 22:53
destiny's Avatar
destiny destiny jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Posty: 12 004
Uśmiech Viko...

Może spróbuj w CDM (administrator) wpisać komendę: sfc /scannow
Dokładnie skopiuj, albo przepisz.
Sprawdzisz, czy masz jakieś nieprawidłowości w systemie.
Niczym nie ryzykujesz, a masz jakieś szanse...
Troszkę to potrwa, ale czasem pomaga.
__________________
You never have this day again...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1102  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 12:31
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

W numerze Nr.3/2016 Komputer Świat Twój Niezbędnik
jest cały zestaw programów do Optymalizacji Systemu
Każdy może sobie coś znaleźć dla siebie,ja miałem
podobne sprawy o jakich piszecie w SKYPE i Fb.
Dopiero gdy je usunąłem z laptopa odzyskałem
panowanie nad tym co szwankowało.
Od nowa je wgrałem i jest w porządku,kiedyś z aktualizowałem niby przestarzałe sterowniki to nie mogłem użytkować komputera,dopiero po przywróceniu starych
odzyskałem panowanie nad systemem.
Ostrzegam też przed programem Advanced System Care,
potrafi on zabałaganić w systemie np.nie można napisać litery ź,wgrywa programy bez wiedzy itp.
Pozdrawiam!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1103  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 12:40
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie

Też odradzam Advanced System Care, o którym pisze Kolega Edward. Jedna z wcześniejszych wersji jeszcze na W7 usunęła mi z Encyklopedii WSZYSTKIE ilustracje- ponad 3500 i całkiem unieruchomiła inną encyklopedię. Na szczęście miałem płyty i mogłem od nowa zainstalować.
I te automatyczne Drivery Boostery pozbawiły mnie internetu- niby był nowszy sterownik karty sieciowej ale nie na ten model laptopa. Ich błąd a ja miałem robotę i nerwy z przywracaniem. Teraz na W10 sterowniki wyłączyłem w Windows Update. Jak będzie potrzeba to sam poszukam.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 09-07-2016 o 13:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1104  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 13:29
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 253
Domyślnie

Cytat:
Napisał destiny
Może spróbuj w CDM (administrator) wpisać komendę: sfc /scannow
Dokładnie skopiuj, albo przepisz.
Sprawdzisz, czy masz jakieś nieprawidłowości w systemie.
Niczym nie ryzykujesz, a masz jakieś szanse...
Troszkę to potrwa, ale czasem pomaga.
Dzięki za radę Niestety,nie potrafię.
Ale jest to chyba skanowanie dysków które miałam przez podany link NOD-a.
Nic się nie poprawiło,a czytam tylko powtarzające się ;zagrożenie,błąd itd
Problem nadal jest
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1105  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 13:40
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 253
Domyślnie

Edwardzie,Franciszku,
spóżniona rada.Moja wina,nie czytałam,posłuchałam rady i wgrałam to czortowstwo.Gdy zobaczyłam ile się tego wprowadziło,włos się zjeżył.Na dodatek ciągle skanowanie,to nie dość że laptop stary się przegrzewa,to opóżniało,
jeszcze na czerwono; masz przestarzałe sterowniki,aktualizuj! No i zaktualizowałam
Widzę że śmieci coraz więcej przybywa,odinstalowałam,ale największy problem był z;Driver Booster 3
Zanotowałam te 4 pozycje,ale wprowadziło się tego znacznie więcej...
Advanced SystemCare 9.2 FRee
IOMalware Fighter 4 Free.
Smart Defrag 4
Oczywiście z każdego skanowania kopia.
Po deinstalacji wszystko zaczęło do reszty kulec,ale najgorzej było z dżwiękiem.Niestety,do dziś do końca mimo prób ustawień na własną rękę,dżwięk jest fatalny.Nie mogę sobie posłuchać melodii z youtube.
Niestety to był dopiero początek kłopotów z komputerem.
Teraz nowe,chyba gorsze i tak myślę,że już się z tego nie wykaraskam.
U mnie za oknem wichura aż wyje w wywietrznikach,
mam nadzieję ,że macie panowie przyjemniejszą aurę,
czego z serca życzę
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1106  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 13:46
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 253
Domyślnie

p.s. Dziwne,że próba otwarcua niektórych tematów na K.S. kończy się zablokowaniem adresu.Dotyczy to między innymi;Kliknijcie raz dziennie,ale zależy też kto ostatni tam pisał ....dziwne......
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1107  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 14:35
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie do: Vika

Mnie czasem zatrzymuje się otwieranie niektórych tematów tutaj ale zauważyłem że te tematy są pisane przez anonimów- autor jakby numer IP albo inne XXXYYY Wtedy wyświetla mi okno żeby to do Admina zgłosić. Ale nigdy tego nie robiłem- omijam i idę dalej. Nie wiem czemu tak jest- ewentualnie gdy się powtórzy to zrób zrzut i wyślij do Pani Adminki- może coś poradzi albo wyjaśni czemu tak się dzieje. Ten widoczek był po kliknięciu dzisiaj na temat takiego właśnie anonima CHCESZ UNIKNĄĆ ROZWODU.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 09-07-2016 o 14:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1108  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 17:22
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie Dzień dobry!

Cytat:
Napisał Vika
Dzięki za radę Niestety,nie potrafię.
Ale jest to chyba skanowanie dysków które miałam przez podany link NOD-a.
Nic się nie poprawiło,a czytam tylko powtarzające się zagrożenie,błąd itd
Problem nadal jest
To jest raczej skanowanie systemu operacyjnego. Tu opis krok za krokiem:
https://support.microsoft.com/en-us/kb/929833

Jeśli problemy zaistniały ostatnio, to może odtworzenie wcześniejszej, poprawnej wersji przywróci dobre działanie systemu.
http://soisk.pl/tworzenie-oraz-przyw...emu-windows-7/
Trzeba tylko pamiętać o skopiowaniu ważnych danych, jakie pojawiły się w międzyczasie na komputerze.

Powodzenia,
jesion
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1109  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 18:44
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Vika nie daj się,gdy miałem problem z dźwiękiem,
to wyszukałem w necie to jak niżej i było później OK.



Otwórz menu Start, wpisz Menedżer urządzeń i wybierz odpowiednią pozycję z listy wyników. W obszarze Kontrolery dźwięku, wideo i gier wybierz kartę dźwiękową, otwórz ją, wybierz kartę Sterownik, a następnie wybierz polecenie Aktualizuj sterownik. Jeśli system Windows nie wykrywa nowego sterownika, poszukaj go w witrynie internetowej producenta urządzenia i wykonaj podane w niej instrukcje.
Jeśli to nie pomoże, spróbuj odinstalować sterownik audio: otwórz Menedżer urządzeń, kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) sterownik audio, a następnie wybierz polecenie Odinstaluj. Uruchom ponownie urządzenie, a system Windows podejmie próbę ponownego zainstalowania sterownika.
Jeśli to nie zadziała, spróbuj użyć ogólnego sterownika audio, który jest dostarczany z systemem Windows. W tym celu: w Menedżerze urządzeń kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) sterownik audio > Aktualizuj oprogramowanie sterownika... > Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika > Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze, wybierz pozycję Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio, wybierz pozycję Dalej, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami i go zainstaluj.
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1110  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 21:51
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 253
Domyślnie

Cytat:
Napisał hutkow
Vika nie daj się,gdy miałem problem z dźwiękiem,
to wyszukałem w necie to jak niżej i było później OK.



Otwórz menu Start, wpisz Menedżer urządzeń i wybierz odpowiednią pozycję z listy wyników. W obszarze Kontrolery dźwięku, wideo i gier wybierz kartę dźwiękową, otwórz ją, wybierz kartę Sterownik, a następnie wybierz polecenie Aktualizuj sterownik. Jeśli system Windows nie wykrywa nowego sterownika, poszukaj go w witrynie internetowej producenta urządzenia i wykonaj podane w niej instrukcje.
Jeśli to nie pomoże, spróbuj odinstalować sterownik audio: otwórz Menedżer urządzeń, kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) sterownik audio, a następnie wybierz polecenie Odinstaluj. Uruchom ponownie urządzenie, a system Windows podejmie próbę ponownego zainstalowania sterownika.
Jeśli to nie zadziała, spróbuj użyć ogólnego sterownika audio, który jest dostarczany z systemem Windows. W tym celu: w Menedżerze urządzeń kliknij prawym przyciskiem myszy (lub naciśnij i przytrzymaj) sterownik audio > Aktualizuj oprogramowanie sterownika... > Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika > Pozwól mi wybrać z listy sterowników urządzeń na moim komputerze, wybierz pozycję Urządzenie zgodne ze standardem High Definition Audio, wybierz pozycję Dalej, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami i go zainstaluj.
Dziękuję Edwardzie
Udało się ! Trochę inaczej niż piszesz,okrężną drogą ,ale zaktualizowałam wszystkie sterowniki/tam inna nazwa występuje ;kodery-dekodery,ale chyba o to chodziło.
Głos jest juz w porządku,tyle tylko ,że dawniej mogłam swobodnie przeglądać strony,a w tle ulubiona muzyka,teraz jednak każdy ruch powoduje zakłócenia.Ale dobre i to
Dla Ciebie piosenka Haliny Frąckowiak/mam nadzieję że lubisz?/

Jak pięknie by mogło być
Na ziemi wiecznie zielonej
Wystarczy wiedzieć, gdzie wstaje świt
I pójść, i pójść w tę stronę
https://www.youtube.com/watch?v=up1jjZ8uuqI
Pozdrawiam
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1111  
Nieprzeczytane 09-07-2016, 21:57
Vika Vika jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: Polska
Posty: 6 253
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jesion
To jest raczej skanowanie systemu operacyjnego. Tu opis krok za krokiem:
https://support.microsoft.com/en-us/kb/929833

Jeśli problemy zaistniały ostatnio, to może odtworzenie wcześniejszej, poprawnej wersji przywróci dobre działanie systemu.
http://soisk.pl/tworzenie-oraz-przyw...emu-windows-7/
Trzeba tylko pamiętać o skopiowaniu ważnych danych, jakie pojawiły się w międzyczasie na komputerze.

Powodzenia,
jesion
Dobry wieczór Jesionie
Skanowałam już wcześniej z linku podanego przez NOD-a.
Teraz udało mi się wyszukać,ale scan ani rusz..
Ale to nic,mam jeszcze ten link.Zresztą,tu tyle funkcji żle działa, wszystko wskazuje ,zwłaszcza ten facebook na zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem, a antywirusy nic nie wyłapują.Czysty jak łza.
A w ogóle,dla mnie to wszystko czarna magia.W medycynie ostatnio więcej ''studiowałam'', minimalna wiedza informatyczna poszła w las.
Pozdrawiam,miłego wieczoru
__________________
"Rany się zabliźniają, ale blizny rosną wraz z nami''.St.Jerzy Lec

http://www.okruszek.org.pl/
https://www.pajacyk.pl/
https://polskieserce.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1112  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 13:03
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie Instalowanie programów.

"Instalatory niektórych programów przy nieuwadze użytkownika instalują dodatkowe, złośliwe oprogramowanie. Które nie jest groźne, lecz na przykład wyświetla reklamy.
Jeśli taka sytuacja wystąpi, zachęca się do pobrania programu
AdwCleaner - aplikacji, która szybko i skutecznie usuwa z systemu niechciane narzędzia doinstalowane bez naszej świadomej zgody.
Program można pobrać także na stronie jego producenta lub dystrybutora."

Pozdrawiam.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1113  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 13:39
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie Dzień dobry!

To taka drobna uwaga, może się komuś przyda.

Niekiedy na moim komputerze pojawiały się problemy wyraźnie związane z Firefoksem. Naturalnym rozwiązaniem było odinstalowanie tego programu i powtórne jego zainstalowanie. Niestety mimo powtórnej instalacji problemy zazwyczaj nie znikały. Rzecz w tym, że deinstalator Uninstall nie usuwał wszystkiego, a kłopoty tkwiły w pozostałościach. Lekarstwem okazywało się ręczne usunięcie plików powiązanych nazwą lub nazwą katalogu z Firefoksem i wyczyszczenie rejestru z wpisów noszących tę samą nazwę. Po takim radykalnym wyczyszczeniu i nowej instalacji Firefoksa jego działanie z reguły wracało do normy.

Miłego dnia,
jesion
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1114  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 15:24
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Cytat:
To taka drobna uwaga, może się komuś przyda.
Wcale nie taka drobna. Słuszna informacja.
Pozwolę sobie ją uzupełnić.
Od lat do dokładnego usuwania, (deinstalacji) programu używam Revo Unistaller'a. Jest b.mały, (6,52 MB), ale bardzo skuteczny. Jeżeli chce się b.dokładnie oczyścić cały komputer, (sam przeskanuje), z pozostałości po usuniętym programie, to należy wybrać tryb 4-ty - Zaawansowany. Ale wystarcza na ogół tryb 3-ci - Rozszerzony, bezpieczniejszy.
Opisałem dokładnie ten program i sposób dawno temu.
Jest to post # 61, w tym wątku.
Jeszcze się uchował. Nawet print scren'y w nim.

Adamie, piszesz że użyłeś deinstalatora Uninstall, który nie usuwał wszystkiego.
To chyba nie był IObit Uninstaller ?
Ten ma podobnie, lecz tylko dwa tryby: standardowy i dogłębny:




Pozdrawiam.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1115  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 16:23
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
Adamie, piszesz że użyłeś deinstalatora Uninstall, który nie usuwał wszystkiego.
To chyba nie był IObit Uninstaller ?
Napisałem nieprecyzyjnie, bo robiłem to bardzo dawno. Nie, nie znam tego deinstalatora. Wydaje mi się, że programy usuwałem w sposób zalecany przez Microsofta – Panel sterowania, a potem Dodaj/Usuń programy.
Cytat:
Napisał Stefan
Od lat do dokładnego usuwania, (deinstalacji) programu używam Revo Unistaller'a. Jest b.mały, (6,52 MB), ale bardzo skuteczny. Jeżeli chce się b.dokładnie oczyścić cały komputer, (sam przeskanuje), z pozostałości po usuniętym programie, to należy wybrać tryb 4-ty - Zaawansowany. Ale wystarcza na ogół tryb 3-ci - Rozszerzony, bezpieczniejszy.
Opisałem dokładnie ten program i sposób dawno temu.
Jest to post # 61, w tym wątku.
Jeszcze się uchował. Nawet print scren'y w nim.
Ja także później zainstalowałem sobie Revo Uninstaller'a i z niego z zadowoleniem korzystałem. W taki sposób, jak to wyżej opisujesz. Na partycji windowsowej mam chyba jedną z ostatnich, ale w pełni funkcjonalnych β-wersji.

I ja pozdrawiam,
Adam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1116  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 16:48
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie Revo

Witam.
Ja mam pytanko dot. wspomnianego przez kolegę Stefana programu REVO:
Na 48 zainstalowanych programów (wg. Panelu) pokazuje mi tylko 35- na W10. A na W7 na 82 pokazywał tylko chyba 65. Problemu nie mam bo używam też wspomnianego IObit- ten wyświetla wszystkie. Ale jakoś mam trochę obaw przed używaniem IObita- choć na razie od ok. 3 lat problemów nie robił. Czasem coś zostawi, ale to i na Revo się zdarza i trzeba to ręcznie usunąć.
Pytanie: CZY MOŻNA COŚ ZROBIĆ ŻEBY Mi REVO POKAZYWAŁ WSZYSTKIE PROGRAMY Z PANELU a nie tylko większość? Nie pokazuje m.in. CCleaner i wielu innych.
Pozdrawiam.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)

Ostatnio edytowane przez frasag : 11-07-2016 o 17:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1117  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 17:57
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Cytat:
Napisał frasag
Witam.

Pytanie: CZY MOŻNA COŚ ZROBIĆ ŻEBY Mi REVO POKAZYWAŁ WSZYSTKIE PROGRAMY Z PANELU a nie tylko większość? Nie pokazuje m.in. CCleaner i wielu innych.
Pozdrawiam.
Być może się mylę, ale obawiam się, że nie można.
Revo, to bardzo dobry, stary program i wg mojej wiedzy dzisiaj już nierozwijany. Działa w systemach 32 bitowych, więc prawdopodobnie nie widzi programów 64 bitowych, a takich masz z pewnością kilka pod W-10.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1118  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 18:09
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Muszę trochę sprostować to, co napisałem wcześniej mając na myśli tradycyjny i bezpłatny Revo 1.9.5.
Okazuje się, że istnieją wersje PRO- 3.1.5 i 3.1.6 obsługujące systemy 32 i 64 bitowe. Niestety, nie jest to już program bezpłatny.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1119  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 18:14
frasag's Avatar
frasag frasag jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Katowice
Posty: 1 674
Domyślnie do: Frat

Dziękuję Kolego za zainteresowanie. Sprawdziłem i CCleaner jest 64 bitowy- te 32 bitowe są oznaczone inaczej w Menadżer zadań. Widocznie jak piszesz ten Revo jest dla 32 bit. Ale trudno- skoro nie można tego zmienić to jakoś to przeżyjemy.
Pozdrawiam.
__________________
Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro- ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.(M.Gandhi)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1120  
Nieprzeczytane 11-07-2016, 18:29
Frat's Avatar
Frat Frat jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2013
Miasto: nad Wisłą
Posty: 3 000
Domyślnie

Wydaje mi się, że nie ma sensu kupowanie płatnej wersji Revo.
Polecam bardzo dobry i równie skuteczny w działaniu programik o nazwie Geek Uninstaller. Jego najnowsza (prawdopodobnie) wersja nosi nr 1.4.0.85.
Ma mocno uproszczony interfejs, a więc bardzo prostą obsługę, a ponadto zrobiony jest w wersji "portable", czyli nie wymaga instalacji.
Używam go od jakiegoś czasu (obok starego Revo) i jestem zadowolony.
__________________
Dyskusja to sposób sprzeciwiania się, który umacnia innych w ich błędach.
Ambrose Bierce
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Komputer dla początkujących KURS E-ASYSTENT.COM eSenior 36 26-09-2015 07:36
Jak poznać, że starsi rodzice potrzebują stałej opieki? - komentarze dorka1958 Ogólny 25 05-09-2013 21:38
Komputer to moj przyjaciel miś Białystok 9 27-05-2013 12:18
Komputer nie tylko dla wnuka - komentarze breguet Ogólny 2 22-08-2007 00:38
Komputer bez stresu Ewa_P Praca, wolontariat 3 27-06-2007 23:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:58.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.