menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #140141  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 09:08
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
W czym masz problem?
nie musisz wchodzić na wszystkie profile w Instagramie.
Ja polecam Rosjanki, żony oligarchów. Kapiące złotem wnętrza, wakacje które nigdy się nie kończą, zdjęcia z koronowanymi głowami.
Magia pieniądza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140142  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 09:10
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II


Emeryci! Brakuje miliardów na Wasze emerytury. Rekordowa dziura w budżecie ZUS.

https://wszystko-o-wszystkim.life/po...x8cNp8IAiIFw0s

Wina Tuska

Spokojnie. Platforma zabierze bombelkom wyśmiewane 500, i pieniądze się znajdą. Bez 13 przeżyjemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140143  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 09:12
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
KEP chyba .... nie dał się wpuścić w PiSowski ściek.
Czyżby biskupi trzeźwieli?

KEP komentuje sprawę listu wysłanego do księży misjonarzy na prośbę Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. "Rząd Zjednoczonej Prawicy i Prezydent RP dostrzega w misjonarzach i misjonarkach wielki potencjał" - czytamy w liście, który wysłany został z Sekretariatu Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.



znaczy .... dywersja.

Nie liczyłabym na to. To Jasna Góra kształtuje poglądy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140144  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 11:10
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Przem.Szubartowicz na TT

Cytat:
Ja obiecałem, ja podpisałem, to dzięki mnie to się stało, ja to zawetowałem, tak jak ja mówiłem, ja jestem prezydentem i to ja mogę zdecydować, a jak ja nie będę chciał, to ja nie zdecyduję albo ja zdecyduję inaczej, niż ja zapowiadałem, bo ja nie odpowiadam za okoliczności. Ja!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140145  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 11:19
Wróżbitka Wróżbitka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Kraków
Posty: 3 562
Domyślnie

Matołuszek kłamczuszek, nawet sądownie certyfikowany, a teraz widzi 700 mld zlotych, ale by się PiS napasł, niestety dzielenie skóry na latającym w lesie niedźwiedziu.
"Morawiecki nic nie negocjował bowiem - jak stwierdził na zakończenie obrad Przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel - "negocjacje z krajami członkowskimi dopiero się rozpoczną w połowie lipca" (vide: https://www.consilium.europa.eu/&#82...t-cha…/).
W połowie lipca dopiero zostaną przedstawione pierwsze konkretne propozycje kompromisu. Morawiecki zapomniał dodać, że dostęp do środków Funduszu Odbudowy UE będzie warunkowy - zależny m.in. od zobowiązań do konkretnych reform oraz poszanowania unijnych wartości.
Pan Morawiecki wie co robi: najpierw wygrać wybory a potem"po misce ryżu" - jak sam kiedyś powiedział w restauracji Sowa i Przyjaciele."
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140146  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 12:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
Przem.Szubartowicz na TT

Że SAM podpisał to wiemy.
I nawet wiemy KTO napisał to co mu kazał PODPISAĆ

jest takie fajne ostatnie zdanie w ZOSI SAMOSI ...chyba nie doczytał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140147  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 13:06
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wróżbitka
Matołuszek kłamczuszek, nawet sądownie certyfikowany,
"Morawiecki nic nie negocjował bowiem - jak stwierdził na zakończenie obrad Przewodniczący Rady Europejskiej Charles Michel - "negocjacje z krajami członkowskimi dopiero się rozpoczną w połowie lipca" (vide: https://www.consilium.europa.eu/&#82...t-cha…/).."

Ja nie wiem czyś słyszała o WYIMAGINOWANEJ UE ....i wygląda na to, że te imaginacje w tem temacie są zaraźliwe.

Ciekawe że te one ten wyimaginowany szmal już smarują w każdy projekt GIGANT co to ma być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140148  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 13:16
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

5 lat tej haniebnej prezydentury!
https://tvn24.pl/polska/przeglad-pie...r3pG5p4Cp274Cg
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140149  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 13:27
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

To wyznanie mi się podoba ..... bardzo

[
Cytat:
B]Polska będzie lepsza, jak wygra Andrzej Duda, to wiem na pewno. Naprawdę, mamy przed sobą pięć lat, które zdecydują o przyszłości Polski. Albo możemy stać się krajem wysokich pensji, godnie żyjących rodzin, nowych technologii i ambitnych inwestycji, albo wracamy do Polski, która czeka na zgody, polecenia i kierunki rozwoju płynące z zagranicy.[/b]

Uoj Mati Mati
Wysokie pensje to my już widzieli -śmy Kiedyś nawet w milionach były. I co ZA SOBĄ też widzimy. Godna inflacja po deflacji, nie chce mi się szukać, a GUS obwieścił, że nędza wzrosła, technologie są w imaginacji kłamczucha, ambinte inwestycje podobnie ... chyba że ambicją KŁAMCZUCHA i sitwy była wycinka puszczy i lasu na mierzei, ale jakoś promami się nie chwali, E-autami też ale marzenia są konkretne. A co do kierunków to chiba znów mu się jęzor plącze, bo o zagraniczne inwestycje żebrze.

No i wiedza w PiSie
barany i owce,
że .....lecą śmigłowce


Cytat:
Rafał Trzaskowski to krew z krwi, kość z kości Platformy Obywatelskiej, wiceprzewodniczący tej partii. To kandydat pana Budki, Schetyny i Tuska. Dlatego rzeczywiście jestem przekonany, że będzie też podążał drogą wytyczoną przez opozycję – ciągłej obstrukcji, weta dla weta, podejścia „nie, bo nie”.

co do składu kości to zdaje się on z plemnika Tuskowego się począł nawiasem mówiąc.

A nie sądzę, że to byłaby jakaś taka wielka tajemnica, że DUDA jest niezależną istotą z KOSMOSU i począł go sam Zeus w przebraniu wodnego ptoka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140150  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 13:45
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał gassa
5 lat tej haniebnej prezydentury!
]

Daj spokój... Petrus i tak nie uwierzy. Dostał pińcet, 13-kę i 300 na tornister.... ale chyba nie zauważył, że sam za nie zapłacił
Tak jak pewnie nie uwierzy, że w miejsce DUDY wystarczyłby DŁUGOPIS w ręce KACZYŃSKIEGO...

Tak działa sekta..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140151  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 14:11
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Daj spokój... Petrus i tak nie uwierzy. Dostał pińcet, 13-kę i 300 na tornister.... ale chyba nie zauważył, że sam za nie zapłacił
Tak jak pewnie nie uwierzy, że w miejsce DUDY wystarczyłby DŁUGOPIS w ręce KACZYŃSKIEGO...

Tak działa sekta..
Obserwując i oceniając politykę trzeba patrzeć na lewo i dalej na lewo, albo na prawo i dalej na prawo i pośrodku!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140152  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 16:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Co się głosuje.....

Cytat:
Hanna Gill-Piątek
@HannaGillPiatek
·
16 g.
Właśnie głosujemy poprawkę
„Art. 41a. Żeby wszyscy byli zdrowi, piękni i bogaci, a Pani Minister Emilewicz, aby miała własny helikopter do rozrzucania pieniędzy nad Polską na każde wezwanie.”, którą złożył pan Braun. Niech mnie ktoś uszczypnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140153  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 16:14
Petrus16's Avatar
Petrus16 Petrus16 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Miasto k/Lublina Polska
Posty: 1 104
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Daj spokój... Petrus i tak nie uwierzy. Dostał pińcet, 13-kę i 300 na tornister.... ale chyba nie zauważył, że sam za nie zapłacił
Tak jak pewnie nie uwierzy, że w miejsce DUDY wystarczyłby DŁUGOPIS w ręce KACZYŃSKIEGO...

Tak działa sekta..
Długopis w ręce Trzaskowskiego będzie /jak wygra/ czterokolorowy:Budka.Tusk, Putin.Merkel.
Komu oddawał Tusk z Kopacz to, za co TY płaciłeś bo 13-ki i pięćset nie dostawałeś? Ile razy mam to tobie tłumaczyć?
Przez ciekawość zapytam: co Ci przyobiecał RT,że chcesz na niego głosować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140154  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 16:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Petrus16]
Cytat:
Długopis w ręce Trzaskowskiego będzie /jak wygra/ czterokolorowy:Budka.Tusk, Putin.Merkel.
Komu oddawał Tusk z Kopacz to, za co TY płaciłeś bo 13-ki i pięćset nie dostawałeś? Ile razy mam to tobie tłumaczyć?
A skąd wytrzasnąłeś Merkel i Putina?
I jaki 4-kolorowy? We wszystkich kolorach tęczy z wiadomych powodów
I co Tusk z Kopacz komu mieli oddawać? Bo jasności ci w temacie brak... jak zwykle.


Cytat:
Przez ciekawość zapytam: co Ci przyobiecał RT,że chcesz na niego głosować?
Mnie nic.. bo to JA wybieram... i lepiej co by niczego nie obiecywał, szczególnie gruszek na wierzbie i PLANU TRZASKOWSKIEGO.
No i Petrusie.... co rusz słyszysz i czytasz /chyba/ o obiecankach. Chcesz więcej???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140155  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 17:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Ten fajny jest wist .... bardzo nawet:

Cytat:
Donald Trump potwierdził doniesienia prasy, że część żołnierzy USA zostanie wycofana z Niemiec. Teoretycznie to zwiększa prawdopodobieństwo powstania tzw. Fortu Trump.

Cytat:
Kluczową rolę w negocjacjach na ten temat pełni doradca prezydenta Stanów Zjednoczonych Richard Grennell.

Jest on zdeklarowanym gejem i architektem globalnej kampanii pod auspicjami Waszyngtonu, której celem jest walka z dyskryminacją społeczności LGBT.

I wszystko wskazuje na to, że Andrzej Duda dowiedział się o tym fakcie dopiero po tym, jak porównał ideologię LGBT do bolszewizmu.
https://wiadomosci.dziennik.pl/polit...uda-slowa.html



Petrusie!!!!
Przemyśl to ..... to może dojdziesz czemu ja na .....Trzaskowskiego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140156  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 17:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

kto komu robi laskę?

Cytat:
Do złożonej w czwartek w Sejmie przez prezydenta ustawy o Polskim Bonie Turystycznym PiS złoży poprawkę, która powoła do życia obiecany przez Andrzeja Dudę fundusz inwestycji samorządowych - dowiedział się DGP. Do wydania będzie 6 mld zł - z czego 5 mld zł dla gmin oraz 1 mld zł dla powiatów.

To nie powinna być łaska robiona samorządom, a zapewnienie im stałych dochodów i wyrównanie tego co ukradli samorządom zmuszając je do dopłacania do edukacji i służby zdrowia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140157  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 17:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

rozpychacz...

[quote]Wielokrotnie powtarzam, nie chodzi aby nas klepali po plecach, uśmiechali się do nas i byli zadowoleni.

Cytat:
Zupełnie nam wystarczy to, że będą się z nami liczyli i że my będziemy mogli realizować nasze interesy, polskie sprawy, które dla mnie są najważniejsze. Nie muszą nas za granicą chwalić - mówił prezydent w porannym oświadczeniu w kontekście polityki zagranicznej.

pytanie brzmi KTO się z NAMI /znaczy z nimi/ liczy. Bo jakoś ciężko dostrzec... Ostatnie liczenie to było 27:1 .... nawet Czechy i Słowacy go olewają... knując na boku a to z Ruskiem, a to z Merkel.

Cytat:
Ocenił zarazem, że jeżeli będziemy realizowali polskie sprawy, to prawdopodobnie będziemy atakowani. Dlatego, że (...) w polityce międzynarodowej nie ma pustych przestrzeni, wszystkie miejsca są od wieków zajęte. Jeśli chcesz znaczyć więcej musisz się rozepchnąć, a to oznacza, że inni muszą się posunąć i trochę ustąpić; z reguły nie są wtedy zadowoleni
- mówił Duda.

no! będziecie...DUDA będziecie Za głupotę w pierwszym rzędzie. I za chamstwo i za nieludzi z LGBT.
A co do rozpychania to rozpycha się zazwyczaj cham co nie umie bądź nie może zachować się przyzwoicie.

W polityce międzynarodowej chama co się rozpycha traktuje się tak samo jak chama w autobusie czy tramwaju.
Jak nie można inaczej to się go omija szerokim łukiem... żeby atramentu nie wypił.
Co kiedyś pokazał dobitnie Sarkozy jego miszczowi co polegnięty był. Dwiema palcami i pokazem gdzie są drzwi..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140158  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 18:21
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Petrusie!
Czy takie kolory miałeś na myśli???

Cytat:
"Parady Równości nie będzie, ale nie ustajemy w wysiłkach na rzecz ochrony przed przemocą i dyskryminacją" - oświadczyła ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie. "Dziś jesteśmy myślami ze środowiskiem LGBTI+. Prawa człowieka są uniwersalne!" - napisała na Twitterze ambasada USA w Polsce. Tegoroczna Parada Równości została odwołana w związku z pandemią.


Problem czy DUDA zrozumie przesłanie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140159  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 18:28
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Dobrze mu idzie.....

Cytat:
Rafał Trzaskowski zagłosował przeciw ustawie obniżającej wiek emerytalny jako poseł.

Dziś mówi, że nie podpisałby ustawy podwyższającej ten wiek, ale nie wierzcie, bo są dwa wyjścia: albo kłamie, albo jest niezrównoważony - powiedział w sobotę prezydent Andrzej Duda.

jest jeszcze trzecie, że NIE PODPISAŁBY.... ale to nie istotne. Chyba jakiś nerwowy DUDAsyn się robi, że w okolice chodnika uderza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140160  
Nieprzeczytane 20-06-2020, 18:49
gassa gassa jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Miasto: Polska
Posty: 1 363
Domyślnie

Ja obywatelka zwalniam Adriana z pracy - dyscyplinarnie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.