menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Opieka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Opieka Uwaga: ogłoszenia dotyczące opieki nad starszymi osobami należy zamieszczać w dziale ogłoszenia.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #3761  
Nieprzeczytane 27-05-2014, 13:27
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Uśmiech

Dziekuje Halu ja jade z mężem to nie bede sie nudzic choc jestem troche zawiedziona ze nie ma basenu i zabiegów mokrych tez malo na czym mi bardzo zależalo.Mało dobrych wiadomosci o personeluAle Pojedziemy zobaczymy.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3762  
Nieprzeczytane 27-05-2014, 15:41
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie Sanatorium "Mega" Kołobrzeg

Cytat:
Napisał niobos
"...Mało dobrych wiadomosci o personelu..
Masz jeszcze inne opinie:

1. Lary ť 16 kwi 2012 18:14
Byłam w Medze 1.5 roku temu.Warunki bardzo dobre.Pokoje głownie 3 osobowe bardzo ładne standard dobrego hotelu. Są też 4 osobowe ale tych raczej unikaj.2-osobowe gł. dla małżeństw. Jedzenie jak w dobrej restauracji, pyszne kolorowe i urozmaicone.ponoć najlepsze w Kołobrzegu.Obsługa zabiegowa uprzejma i miła. Są na miejscu wieczorki, spotkania i koncerty. Ogólnie jest miło i kameralnie, ale nie ma porównania z luxusem Arki, choć niektórzy wolą ten od giganta jakim jest Arka.W pokojach nie ma czajników (może za opłatą),Na tym kończą się zalety ośrodka. jest to raczej ośrodek wczasowy niż sanatorium. Brak mokrych zabiegów (dowożą do Arki na basen i inne mokre), ale na 100 osób np. był przydział 1 x bicze szkodzkie, Czułam się jak na dobrych wczasach z odrobiną zabiegów.Nie byłam zadowolona też z obsługi lekarskiej. Sala do ćwiczeń bardzo uboga-kilka zdezolowanych rowerów, ciasno na sali ćwiczeń.
Mimo wszystko dla tych co lubią morze warto tam być. ale wielkiej poprawy jeśli chodzi o zdrowie proszę się nie spodziewać.


2. ela 21.02.2013 14.46
Jeżeli chodzi o bazę zabiegową w MEDZE ,to pozostaje dużo do życzenia.Wszystkie zabiegi mokre wykonywane są w ARCE.żeby dostać wanny lub borowinę to musi stac się cud.Bez problemu dostaje sę basen. W Medze nie ma jedynek,są 2 i 3 osobowe pokoje.Polecam pokój 204.205.Są to pokoje 3-osobowe,ale bardzo duże,słoneczne z ładnymi balkonami.


3 . Janusz 11.11.2013 04.28
Pobyt 17=10 do 07-11-2013r.wyżywienie bardzo dobre i smaczne przez 3 tygodnie nic się nie powtórzyło. Warunki mieszkaniowe dobre w każdym pokoju łazienka i telewizor bez opłat, za to płatny jest czajnik elektryczny. Baza zabiegowa bardzo uboga raczej do DU*Y i do tego wykonywana bardzo niedbale. I to czekanie przy rejestracji od godz.12.00 do nawet 15.00-16.00, aż pokojowe sprzątną pokoje po poprzednim turnusie opuszczający pokoje do godz.12.00. Wszystkie te niedogodności zrekompensowało bardzo miłe towarzystwo, spacery nadmorskie i zabawy dyskotekowe.

4. gość 5.05.2014 16.49
Odradzam wyjazd do sanatorium Mega.Pokoje są całkiem przyzwoite,no ale teraz pare slow o obsludze.Panie wykonujace zabiegi z fizykoterapii robią je bardzo niedbale.A mina ich wskazuje jakby pracowały za kare.Dość częstą praktyką są zimne okłady borowinowe.Na pytanie dlaczego tak jest wmawiają pacjentom,że tak zalecił lekarz.


niobos, pamiętaj, że każdy oczekuje czegoś innego. Te opinie nie są naj, ale może wcale nie pokryją się z rzeczywistością. Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez hala51 : 27-05-2014 o 15:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3763  
Nieprzeczytane 27-05-2014, 20:44
niuta niuta jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: kujawsko-pomorskie
Posty: 101
Domyślnie

Witam
To Niobos pakuje za chwilę walizki,bo "ino myk" i będzie lipiec. I następni i następni i my się też doczekamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3764  
Nieprzeczytane 28-05-2014, 19:48
ulanie ulanie jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: warmińsko-mazurskie
Posty: 149
Domyślnie

Niebios, aż nie wierze, że może nie być basenów a ja jeszcze nie mam odpowiedzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3765  
Nieprzeczytane 29-05-2014, 09:06
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał ulanie
Niebios, aż nie wierze, że może nie być basenów
Jest jeszcze wiele ośrodków, gdzie basenów brak m.in. Stomil - Rymanów Zdr.; Limba - Piwniczna Przynajmniej, gdy ja tam byłam, to tego dobrodziejstwa tam nie było a z innych, które nie mają basenów trzeba dochodzić lub dojeżdżać do innych sanatoriów lub zakładów przyrodoleczniczych. Pozdrawiam w deszczu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3766  
Nieprzeczytane 29-05-2014, 13:42
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Uśmiech

Jak dostaniemy basen to bedą nas dowozic do Arki-Mega to jest tez ich odrodek tylko to jest hotel .My mozemy tam przebywac za specyjalna wizytowka.Alem wszystko zobacze i opisze na forum jak wrucimy.Zycze wszystkim dobrych przydzialów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3767  
Nieprzeczytane 29-05-2014, 17:14
ulanie ulanie jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: warmińsko-mazurskie
Posty: 149
Domyślnie

O, to ja miałam szczęście poprzednim razem, bo bylam w Polanicy w Wielkiej Pieniawie, było super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3768  
Nieprzeczytane 29-05-2014, 21:13
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Cytat:
Napisał niobos
Jak dostaniemy basen to bedą nas dowozic do Arki-Mega to jest tez ich odrodek tylko to jest hotel .My mozemy tam przebywac za specyjalna wizytowka.Alem wszystko zobacze i opisze na forum jak wrucimy.Zycze wszystkim dobrych przydzialów.

To do zobaczenia w okolicach basenu.
My będziemy od 1.07 w Arce właśnie.
Życzę Wam i nam pięknej pogody.
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3769  
Nieprzeczytane 30-05-2014, 11:57
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Uśmiech

No to gratuluje ja jak obejrzałam osrodek nasz i wasz to wole nasz ze względu na kameralny.tamte to hotel zwiedzic mozna .U mnie szkoda ze nie ma mokrych zabiegow na miejscu.Dzis dostalismy juz skierowania to juz pewne.Do zobaczenia na baseniemy od 3 07 Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3770  
Nieprzeczytane 02-06-2014, 11:57
olena's Avatar
olena olena jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2010
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 144
Domyślnie

Tak cicho się zrobiło? Czyżby wszyscy już wyjechali, a tylko ja czekam? 5305 mam na liczniku, jest ktoś w pobliżu?
__________________
--------------------------------------
https://www.youtube.com/channel/UC95...4tul7Bg/videos
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3771  
Nieprzeczytane 02-06-2014, 13:31
suseł suseł jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Jarocin
Posty: 100
Domyślnie

Cytat:
Napisał olena
Tak cicho się zrobiło? Czyżby wszyscy już wyjechali, a tylko ja czekam? 5305 mam na liczniku, jest ktoś w pobliżu?
Wszyscy wyjechali a ja czekam z numerkiem 76 od dwoch tygodni i cisza ciekawe jak dlugo jeszcze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3772  
Nieprzeczytane 02-06-2014, 16:30
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Uśmiech

Nie wyjechali, nie wyjechali, są , no, może trochę zajęci. Ja na razie spokojnie śledzę swój numer i czekam co będzie dalej. Dziś zeszło mi 214 (tfu, tfu oby nie zapeszyć!) i aktualnie jestem na 3410 pozycji
suseł, Ty to masz spokojne nerwy. Podziwiam Twoją cierpliwość Ja już dawno bym zrobiła tam raban W końcu z kimś tam się umawiałeś i ktoś Ci coś obiecał, a mimo to jest cisza, a Ty w niej tkwisz. Wielki podziw dla Ciebie, naprawdę. Będą Cię tak trzymać do jesieni w końcu. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3773  
Nieprzeczytane 02-06-2014, 16:33
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Uśmiech

Dzwonilam wczoraj do Megi i mila pani powiedziala ze sa wanny do kapieli tylko na basen dowoza tak jrden kłopot z glowy co do pokoi to dla małożeństw sa 2 okna sa na wschód i zachód.posiłki na miejscu ,jest na dole tez internet.Do morza niedaleko bo pojedziłam sobie kamerka i cos nieco poogladałam.Niedaleko sa smazalnie ryb i wędzone.Zabawic tez jest gdzie.{Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3774  
Nieprzeczytane 02-06-2014, 16:36
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Uśmiech

Suseł to smutno że nic nie wiesz .Moze zadzwon do nich,może odłozyli twój wniosek.My jedziemy pociagiem i juz kupilam bilety na kuszetki, nie wszyscy jada samochodem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3775  
Nieprzeczytane 02-06-2014, 16:58
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Uśmiech

http://www.arka-mega.pl/nfz_mega.html tak prezentuje sie moj osrodek Mega
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3776  
Nieprzeczytane 02-06-2014, 18:18
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał niobos
http://www.arka-mega.pl/nfz_mega.html tak prezentuje sie moj osrodek Mega
Super
Pozdrawiam i życzę najlepszych zabiegów, ślicznego pokoju, wspaniałego towarzystwa i totalnego wypoczynku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3777  
Nieprzeczytane 02-06-2014, 19:05
niobos niobos jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 200
Uśmiech

Dziękuje i tobie zycze szybkiego przydzialu i tez dobrego miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3778  
Nieprzeczytane 02-06-2014, 21:12
suseł suseł jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Jarocin
Posty: 100
Domyślnie

Cytat:
Napisał hala51
Nie wyjechali, nie wyjechali, są , no, może trochę zajęci. Ja na razie spokojnie śledzę swój numer i czekam co będzie dalej. Dziś zeszło mi 214 (tfu, tfu oby nie zapeszyć!) i aktualnie jestem na 3410 pozycji
suseł, Ty to masz spokojne nerwy. Podziwiam Twoją cierpliwość Ja już dawno bym zrobiła tam raban W końcu z kimś tam się umawiałeś i ktoś Ci coś obiecał, a mimo to jest cisza, a Ty w niej tkwisz. Wielki podziw dla Ciebie, naprawdę. Będą Cię tak trzymać do jesieni w końcu. Pozdrawiam
Bylem osobiscie wNFZ pozniej dzwonilem powiedziano mi ze mam czekac wiec cierpliwie czekam do czasu kiedy skoncza sie wycieczki tj do polowy czerwca pozniej pofatyguje sie do nich osobiscie i skonczy sie to wielka awantura.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3779  
Nieprzeczytane 02-06-2014, 22:13
niuta niuta jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: kujawsko-pomorskie
Posty: 101
Domyślnie

W AmerPolu w Polańczyku basenu też nie ma ,są mokre zabiegi w wannach.Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3780  
Nieprzeczytane 04-06-2014, 09:36
hala51 hala51 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: łódzki,Polska
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał niuta
W AmerPolu w Polańczyku basenu też nie ma ,są mokre zabiegi w wannach.Pozdrawiam.
Jak oceniasz Amer-Pol? Jak tam w ogóle jest? Słyszałam, że moloch, ale ja np. lubię duże ośrodki. Napisz coś o samym Polańczyku. Podobno dojazd jest nieco skomplikowany. Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
sanatorium stokrotka Profilaktyka i zdrowy styl życia 121 20-06-2019 06:40
Upadek – traktuj go poważnie - komentarze Jagoda Ogólny 7 20-08-2012 09:47
Sanatorium - nie tylko na poważnie cz.2 destiny Opieka 518 15-02-2010 10:33
Jak wytłumaczyc mamie, że powinna leczyc się na poważnie? Proszę o pomoc. Pani Becia Choroby, badania, terapie 16 15-06-2009 19:19
Sanatorium - nie tylko na poważnie destiny Opieka 508 19-10-2008 15:25

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:54.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.