menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2561  
Nieprzeczytane 21-02-2012, 13:27
iwasiwa's Avatar
iwasiwa iwasiwa jest offline
....
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: malopolska polska
Posty: 9 501
Domyślnie

Piękna Piosenka Jest Czego Posłuchać I Na Czym Oko Zawiesić,taki Młody I Już Tak Osiwiał Ale Kawał Głosu Nie Można Zaprzeczyć,lubie Słuchac Domagarowa,wprawdzie Jest Aktorem Ale Też Ma Kawał Głosu,lubiejego Piosenkę ''czy Te Oczy Mogą Kłamać''śpiewał Ją Ze Steczkowską.
Przychodzi Do Mnie Teraz Na Wyżerke Rudy Kot,ale Jest Dziki ,jak Wychodzę To Ucieka,niedługo Koty Się Zaczną Marcować Więc Mam Nadzieję że Dostanę Od Kogoś Jakiegoś Kociaka I Znów Trzeba Go Wychować Wybić Głupoty Ze łba,wiadomo Wszystkim że Wiosna Na Każdego Podziała,w Marcu Koty W Kwietniu Psy,a W Maju Chyba My,jak Jeszcze Damy Radę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2562  
Nieprzeczytane 21-02-2012, 22:31
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Witaj Iwo-jeżeli,ten Rudas jest "dziki" i będziesz go wołać jednym "głosowym Tembrem to On się przyzwyczai do Twojego głosu,Potem spokojnie,podejdzie do żąrcia i do mleka.Obejdzie całą posesje,nieufnie,ale żarcie daje wszystko,czyli spokój brzucha i radość,że ktoś tąmiskę napełni.
Nad bezdomnymi Kotami to moge opisać książke,ale też wiele Łez wylałam,że ten świat jest tak okrutny i dlaczego tak się dziej.
Radośći da Tobie Cierpliwość i to funkcjonuje,pozdrawiam miło po kociemu--MIAU-Miau.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2563  
Nieprzeczytane 22-02-2012, 11:34
iwasiwa's Avatar
iwasiwa iwasiwa jest offline
....
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: malopolska polska
Posty: 9 501
Domyślnie

No tak masz racj,e EWO, tak zrobię ale na efekty trzeba poczekać.
Dzisiaj dzień ponury, popielec ,smutny dzień jak słońca nie ma,tutaj trochę się ogrzeje waszymi postami ,twoja wrażliwość mnie powala,masz artystyczna duszę ,nie mówiąc o entuzjażmie,który zaraża innych,i tak powinno być,każdy powinien robić to co lubi no i spełniać swoje marzenia,ważne że cieszy to co się robi i to co się stworzyło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2564  
Nieprzeczytane 23-02-2012, 07:01
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Witajcie wszystkie a ja mam znowu wyjazd,ale Real ma swoje prawa i nikt mnie czegokolwiek nie załatwi.
Jutro wyjeżdżam znowu na Prezentację Garnków do Tychów a będzie to organizowane w starym Browarze tyskim-piwnym a pomimo że pochodzę z tego czarnego Śląska to tego zabytku nie znam.Pozdrawiam na cały dzień.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2565  
Nieprzeczytane 23-02-2012, 08:39
slava's Avatar
slava slava jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 35 184
Domyślnie

Doberek Efko i koleżanki.

Ewa, szerokiej drogi i gumowych drzew ;
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2566  
Nieprzeczytane 23-02-2012, 10:22
iwasiwa's Avatar
iwasiwa iwasiwa jest offline
....
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: malopolska polska
Posty: 9 501
Domyślnie

Witam, witam i ozdrowie pytam,może sobie sprawisz jakiś garnek do zdrowego gotowania ale uważaj na ceny ,bo na tych pokazach ceny nie są adekwatne do jakości tych wyrobów,osobiście byłam na kilku pokazach,które już w tej chwili ogarnęły całą Polskę,najpierw były wyroby z owczej wełny teraz garnki, pozdrawiam ciebie i Czarny Śląsk miły mojemu sercu,ponieważ mimo że mieszkam teraz na wsi w innym regionie to jednak pochodzenie moje to ukochany śląsk,gdzie żyłam pół wieku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2567  
Nieprzeczytane 23-02-2012, 21:57
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Witaj ,,Iwasiwo,jest mi ogromnie słodko po każdym poście na moim wątku.Czasami odzywam się i wklejam masę obrazkow.ładnych,poznasz to IWO.
Są dni gdzie jestem zalatana,ale to ma swoje plusy i minusy,.

Jestem Cukrzykiem-insulinozależnym.
Dowiedziałam się że na mój glikometr,kosztują Paski Cukrzycowe 56,14.One-Touch =Horizon.

Powiedziam w Aptece że mieżyć Cukru nie będę bo mnie nie jest na to stać.
Kazał,Aptekarz,donieść ten stary Glukometr do Apteki-piszę wyrażnie i On go wymieni za darmo i wtedy Lekarz musi przepisać takie paski Cukrzycowe za 3,20.
Sprawa jest jeszcze taka,kto używa więcej INsuliny ten ma dodatkowę Ulgii o których nikt nigdy nie wiedział.'
Dam namiary jak coś się dowiem.Szukajcie tych wiadomości u mnie.Pozdrawiam milutko.
Rano o 5,00 już spływam na bosaka.
HIIIIIIIIIIIIIIIIIII
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2568  
Nieprzeczytane 23-02-2012, 22:22
iwasiwa's Avatar
iwasiwa iwasiwa jest offline
....
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: malopolska polska
Posty: 9 501
Domyślnie

Tylko spokój cię może uratować ,nie biegaj tak,ja na szczęście cukier mam w normie i nie mam takich problemów ale współczuje wszystkim co mają do czynienia w taki czy inny sposób ze służbą zdrowia ,do tego dopiero trzeba końskiego zdrowia,z drugiej strony lubię takie osoby które nie użalają się nad sobą i mają tyle ikry i pozytywnego myślenia i o to przecież chodzi,dobrej nocyyyyyy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2569  
Nieprzeczytane 25-02-2012, 22:23
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Witajcie wszyscy na wątku,wczoraj byłam 17 godzin w drodze w Autobusie i na stołku.Wróciłam do domu o godzinie 21,30,totalnie zmęczona,spałam do 9,00 i po śniadaniu wlazłam do wyra na nowo.Po południu doszłam do siebie.
Dobrze że mój pikny ugotuję sobie żarcie i jescze mnie zaprosi.Smaku nie miałam za dużo a bolało mnie wszystko.
Wypiłam piwo w Browarze Tyskim....
Sama Smaczek....
Ale takie zimne,że znowu jestem zdechlak na takie zimnioki.
Teraz mi to przeszło po gorącej Herbatce z miodem.
Opiszę Wam jutro co i jak.
Pokaże wiele fotek.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2570  
Nieprzeczytane 26-02-2012, 11:46
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Gaduła

Witajcie i zorganizowano Prezentację w Browarze Tyskim.
Prezentacja jak każda inna,tandeta i drożyzna.
Wyjechaliśmy rano o 5,00,pozbierano z wszystkich wsi pełen Autobus a najwięcej z Regionu Rybnika.Dowieżli nas około 9,30 na miejsce.Do browaru nie było daleko.
Prezentowali fotele ala masaże na prąd za 4.ooo zł.Oni potem wyciągneli 4 karty do losowania z ukrytymi numerami,rozdali te karteczki czyli zdrabki i hulaj dusza kto ma ten numer to wygra po takiej cenie FOTEL I SZYBKOWAR.Było ich 4 i nikt nie kupił>Wściekłość ich ogarnęła.Po krótkiej przerwie pokazali odkurzacze i myjki ciśnieniowe po 2ooo każda.Ludzie są ogłupiani i ze strachu kupują na raty większość.
Ta prezentacja trwała do 15.oo.Potem maleńki obiad,schabowy,ziemniaki tłuczone i żdziebko sałatki z kapusty,Potem spęd do Autobusu i każdemy wydali mini robot.
Mężczyżni kostali "Kamerdynera" czyli hak na którym można powiesić koszulę i inne ciuchy.
W Browarze obejrzeliśmy wszystko,jak się piwo warzy i te olbrzymie kadzie.Kupiłam piknemu Kubek do jego zupek z Herbem Tyskich Browarów za 14zł.
Wydali nam bon na piwo pod koniec a takie zimne to piwo było że ja zaraz miałam moje migdałki opuchnięte .Poza tym w Browarze otrzymał każdy szklankę na piwo.
Po 17,oo wyjazd do domu.W domu byłam około 21,30,totalnie zmęczona.Jakoś nigdy nie miałam problemów w podróży i jakoś było,teraz nawet jak jadę do Opola to wracam totalnie zmęczona,coś nie jest tak w końcu jestem już stara.
Miło pozdrawiam na całą Niedzielę.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2571  
Nieprzeczytane 26-02-2012, 20:00
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Gaduła

Po piątkowej wycieczce pokaże parę obrazków Śląskich ładnych Domów.Okolice Rybnika,Rydułtów i dalej jadąc w stronę Pszczyny.


Następne cudo.


Domek ,Piwowara.w Browarze Tyskim.



Cały PUB w Browarze czynny od 10,oo do 2o.oo od poniedziałku do soboty.


Piję piwo a piknemu kupiłam Kubeczek z monogramem Tyskich Browarów.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2572  
Nieprzeczytane 26-02-2012, 20:06
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 179
Domyślnie

No Ewka, chyba się za mało udzielałaś, jak tak skromnie zbyt im poszedł.
A może nie dopuścili Cię do głosu w ogóle
Ciekawie wyglądają domy z tą białą cegłą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2573  
Nieprzeczytane 26-02-2012, 22:27
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Witaj Bogda i dziękuję za krótki komentarz.Rzeczywiście Ci Prezenterzy nie byli za słodcy a ja swoje 5 minut też dodałam.
Ludzie są już obłowieni takimi zakupami i bardzo zadłużeni,więc nie każdego jest stać co 2-miesiące kupować po parę tysięcy Garnki,Koce,Fotele,Odkurzacze i Szybkowary lub podobne im rzeczy.
Domy są cudowne i zarazem w takim stanie są utrzymane.
Mnie to zaproszenie dała Sąsiadka i tak jeżdzę z nimi lub przyjadą do wsi to wtedy siedzimy w naszej Knajpce o suchym "pysku".
Miło pozdrawiam Efka.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2574  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 13:50
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Gaduła

Jestem przy oknie bo wróciłam i jest pięknie a za parę dni będzie cudownie.Załatwiłam od poniedziałku co chciałam i kupiłam trochę mleka do Kotów.Obiadek od wczoraj a wogóle to wszędzie jest to samo.Raz droższe a raz tańsze i do niczego.Pozdrawiam wszystkich miło.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2575  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 14:18
iwasiwa's Avatar
iwasiwa iwasiwa jest offline
....
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: malopolska polska
Posty: 9 501
Domyślnie

Muszę powiedzieć,że z tymi pokazami to oni objeżdzili,całą Polskę,i nie wiem jak to się dzieje że w każdym regionie obowiązują inne ceny.Byłam na takiej podobnej wycieczce to się nazywał wyjazd na Słowację,najpierw jeszcze po stronie polskiej była prezentacja podobnych wyrobów /fotele do masażu były po 3000tysiące/ potem obiad i zawieżli nas na Słowację tuż przy granicy,dali godzinę czasu na zakupy i z powrotem do domu,i to była wycieczka ,gdzie nawet nie było czasu żeby zwiedzić urocze miasteczko przygraniczne,nie mówić już o niebezpiecznej ,pełnej zakrętasów drodze.,ale dzień cały zleciał i bez pożytku dla nikogo,bo kupujących tyle co nic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2576  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 16:09
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Opiszę trochę więcej na temat tych Prezentacjii.Miło Ciebie pozdrawiam Iwosiwo.Jest mi dobrze i idę napiję się Herbatki od Eskimosów,moge podrzucić troszeczkę.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2577  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 16:27
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Gaduła Witajcie

Namalowany świat na kolorowo.
Akryl na kartonie.

__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2578  
Nieprzeczytane 27-02-2012, 17:57
iwasiwa's Avatar
iwasiwa iwasiwa jest offline
....
 
Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: malopolska polska
Posty: 9 501
Domyślnie

O widzę że już masz wiosnę w duszy,wszystkie kolory roślin budzących się do życia ,wydaje mi się że rzeczywiście już ci jest dobrze,a herbatki chętnie popróbuje,bo tych moich ziołowych już mam dość i chętnie spróbuję czegoś odlotowego...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2579  
Nieprzeczytane 28-02-2012, 16:26
Dela's Avatar
Dela Dela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2011
Miasto: Warszawa-Polska
Posty: 2 315
Domyślnie

Już niedługo będzie wiosna.
To kwiatki na mojej działce.



Odpowiedź z Cytowaniem
  #2580  
Nieprzeczytane 28-02-2012, 22:22
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Gaduła

Witajcie wszystkie na wątku;.
Iwo i Delo,jest mi niezmiernie słodko jak ktoś zaglądnie a wiem że teraz coś u mnie nie jest tak jak powinno.
Moje Malowanie zabiera mi wiele czasu i do nocy siedzę a potem rano jestem skonana a w końcu jeszcze mam "Piknego" i coś w domu musi być też zrobione.
Dom ma 5 pokoi i obejścia dużo,dodatkowo,letnie kuchnie i ogród itp.Jak mnie wnerwiii to jadę pociągiem expresowym a jak jestem słaba to małą lokomotywką.,.
Teraz wicie jak ze mną jest.
Pozostało mi w ramach moich dobrych dni malowanie i ołówkowanie i w tym mam największe terażniejsze zainteresowanie.Jak w maju pojadę na Wernisaż w plenerze to uszy zamknę na KLAMKI.
Świat się dla mnie zamknie na 24 lub 36 godzin i tak będzie.
Miło pozdrawiam a tera wejdę w paluchy i w Abstrakcję.
Śpijta słodko.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czat toy_ Różności - wątki archiwalne 45 14-09-2009 21:13

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:17.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.