menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1221  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 18:12
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mira10
Prościej podać link do postu
Prościej, fakt
Ale Bona chciała zapisać u siebie nie wkleić na forum...chyba..?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1222  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 18:37
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bona
Przecież ja to zapisuję w MP3 to dlaczego wychodzi mi Plik Part?.
Nie mam zielonego pojęcia.
Przecież video2 konwertuje muzykę do mp3. Nie wiem, jaki masz system w komputerze. Nie wiem, czy podczas zapisywania musisz wskazać, w jakiej formie ma się zapisać plik.
Może Wifi będzie wiedział? Jeśli nie jest wyjechany.



Aluniu, Bona chce zapisać na swoim komputerze.
Uważam, że do zapisu najlepsze są takie strony, jak podała Mira lub ta, z której ja korzystam.
Jeśli można coś zrobić bez instalacji specjalnego programu - to czemu z tego nie korzystać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1223  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 18:37
Mira10 Mira10 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alunia
Prościej, fakt
Ale Bona chciała zapisać u siebie nie wkleić na forum...chyba..?

Proszę jeszcze raz przeczytać
To jest opis
skąd ściągnąć i jak zapisać w swoim folderze pliki MP3

MP3 można ściągać ze strony: http://mp3.teledyski.info/
bez konieczności instalowania jakiegolwiek programu w komputerze

1. wpisać wykonawcę, np. Irena Santor, albo tytuł utworu,
2. klik na wybrany utwór - Irena Santor - Tych lat nie odda nikt .mp3
3. klik w 'trójkąt' - leci wybrany utwór - http://hostuje.net/file.php?id=b2b1d...8cd91337cd0eda
4. wpisz kod z obrazka, klik w 'Pobierz'
5. klik w 'zapisz' - wyszukaj odpowiedni folder
6. po zakończeniu pojawi się napis - transfer zakończono

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1224  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 18:48
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Mira mi po nogach depcze
A ja chciałam tylko pokazać, jak u mnie się zapisuje
skonwertorowany przez video2 plik: mp3.JPG
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1225  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 18:57
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alsko
Mira mi po nogach depcze
[/ATTACH]
A ja Tobie...
Ale.... nie chodzi chyba o zapisanie.
Bona mówi, że ma problem z odtworzeniem zapisanego u siebie pliku w programie WMP,
dlatego podałam Winampa do odtwarzania.
Tak zrozumiałam pytanie.

Jeśli chodzi o ściąganie plików ja to robię przez
http://keepvid.com/?url=about%3Ablank
A teraz niech dziewczyna wybierze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1226  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 19:16
Mira10 Mira10 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2010
Posty: 101
Domyślnie

1. wstaw w okno przeglądarki link do strony KeepVid - http://keepvid.com/
np. http://www.youtube.com/watch?v=oJ4q7Lgyzio

2. klik w DOWNLOAD

3. klik w *NEW*downloadMP3Standard Quality

4. klik Download MP3

5. otworzy się okno dialogowe, wyszukaj odpowiedni folder i klik w 'zapisz'



Zapisane MP3 ściągnięte ze strony http://mp3.teledyski.info/,
albo przez http://keepvid.com/
bez problemu odtwarza Windows Media Player

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1227  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 22:25
Bona's Avatar
Bona Bona jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Tarnów
Posty: 566
Domyślnie

Dziękuję za zainteresowanie się moja sprawą. Wyjaśnię może o co mi chodziło. W KSC jest taki wątek „ Muzyka i piosenka jest dobra na wszystko”. Są tam różne piosenki i melodie, które mi się podobają. Wszystkie linki do nich są na YouTube. Ściągałam je do tej pory bez problem, dokładnie tak jak napisała Mira10 w poście 1226. Od chyba 3-ch dni, jak kliknę w downloadMP3 i zapiszę, to niestety nie ściągą się dana piosenka. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z tym aż tu nagle niespodzianki. Nie wiem co się stało i dlaczego tak się dzieje.
Alsko podała mi inną stronę do ściągania z YouTube: http://www.video2mp3.net/pl/. Jest świetna ale zapisuje mi się to w PLIK PART a nie w MP3. Nie wiem co to jest i w dodatku WMP nie chce mi tego otworzyć. Chciałam tylko MP3 a nie jakiś PLIK PART. Zainstalowałam, wg sugestii Alunii , Winamp'a ale jakoś nic z tego
Mogłabym ściągnąć program, który podaje Stefan, zaczęłam nawet to robić ale najpierw muszę zainstalować dodatek NET Framework, który ma aż 63MB , uważam więc, podobnie jak Alsko, że jeśli można coś zrobić bez instalacji specjalnego programu to czemu z tego nie korzystać.
__________________
Kochane życie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1228  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 22:38
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Zaintrygował mnie ten PLIK PART..
Z tego co czytam w sieci, jest to plik nie do końca ściągnięty.
Może masz wolne łącze, albo net okresowo muli, albo też przerwałaś ściąganie pliku?
A wtedy potrzeba jedynie trochę więcej cierpliwości, aż się cały ściągnie?
Czy odtwarzasz przez WMP czy Winamp nie ma już znaczenia jak nie jest w całości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1229  
Nieprzeczytane 01-08-2011, 22:45
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Bona
Alsko podała mi inną stronę do ściągania z YouTube: http://www.video2mp3.net/pl/. Jest świetna ale zapisuje mi się to w PLIK PART a nie w MP3. Nie wiem co to jest i w dodatku WMP nie chce mi tego otworzyć. Chciałam tylko MP3 a nie jakiś PLIK PART.
Bono, chyba wiem, co się stało. Domyślam się właściwie.
Przed chwileczką zapisałam sobie taki plik przez video2 video2.JPG

Ale żeby go zapisać, musiałam walczyć ze stroną o złej reputacji, która tam właziła, przerywała nagrywanie i... udawała video2. I informowała, że pobieranie zakończone. A nie było prawdopodobnie.
Wreszcie się wściekłam, dałam komendę dodatkowi WOT, który mi o reputacji strony donosił, żeby ignorował. I za 3 razem się udało.

Może spróbuj jutro? Może to paskudztwo sobie pójdzie?

Znikam już. Dobranoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1230  
Nieprzeczytane 02-08-2011, 10:25
Bona's Avatar
Bona Bona jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Tarnów
Posty: 566
OK Jest super

Witam serdecznie,
Kierując się sugestią Alunii ( wolnego łącza lub mulenia komputera), postanowiłam to wszystko sprawdzić. Komputer wyczyściłam ale łącze okazało się wolniutkie i tu chyba był problem. Zadzwoniłam rano do operatora i po 5 minutach komputer już śmigał. Jest więc wszystko OK.
Przy okazji mojego problemu dużo się od Was nauczyłam. Ściągnęłam też dodatek VOT. Dziękuję wszystkim za okazaną pomoc.
__________________
Kochane życie

Ostatnio edytowane przez Bona : 02-08-2011 o 22:53.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1231  
Nieprzeczytane 21-08-2011, 09:42
nair nair jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Solec Kujawski
Posty: 97
Domyślnie Wszystkie moce do pomocy

Wczoraj wieczorem komputer nie chciał się wyłączyć i musiałem wyłączyć go przyciskiem, którym się włącza. Mam zainstalowany XP. Proszę o podpowiedzi co było tego przyczyną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1232  
Nieprzeczytane 21-08-2011, 09:56
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał nair
Wczoraj wieczorem komputer nie chciał się wyłączyć i musiałem wyłączyć go przyciskiem, którym się włącza. Mam zainstalowany XP. Proszę o podpowiedzi co było tego przyczyną.
Nie znam odpowiedzi.
Też mam XP. Kilkakrotnie mi się to zdarzyło, ale udało mi się, kiedy potraktowałam to jako zawieszenie.
Zastosowałam metodę 3 klawiszy (Ctrl, Shift, Delete), ukazał się menedżer zadań. Raz wskazał mi nie zamkniętą aplikację, nie widoczną zresztą. W innym przypadku - nie. Ale po jego zamknięciu - udało się zamknąć komputer.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1233  
Nieprzeczytane 21-08-2011, 14:17
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

Cytat:
Napisał nair
Wczoraj wieczorem komputer nie chciał się wyłączyć i musiałem wyłączyć go przyciskiem, którym się włącza. Mam zainstalowany XP. Proszę o podpowiedzi co było tego przyczyną.
Podobny problem z zawieszaniem się systemu był z Windows 98. Potem wyszła "łatka" i kłopot zniknął.
Nie wiem czy do XP tez coś takiego wyszło, ale proponuje sprawdzić poprawność plików systemowych.
Jeśli będą błędy system je wykryje i sam naprawi.

Otwórz po kolei
- Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Wiersz polecenia
dalej kliknij prawym klawiszem myszki, aby otworzyć wiersz polecenia z pozycji administratora:
Potem -> Uruchom jako administrator -> Kontynuuj

Na czarnym oknie będzie migał kursor za słowami:
C :\Windows\system32>

Dopisz: sfc.exe /scannow

Całość wygląda tak:
C :\Windows\system32>sfc.exe /scannow

PS.
Spacja po exe jest ważna! I teraz czekaj, potrwa to trochę...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1234  
Nieprzeczytane 22-08-2011, 09:46
nair nair jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Solec Kujawski
Posty: 97
Domyślnie Alunia

Dzięki za post, którego schowam bo może się przydać ale zanim go przeczytałem za poradą weronikaI usunąłem javy które miałem zainstalowane i zainstalowałem javę 7 i jest wszystko OK. Dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1235  
Nieprzeczytane 04-09-2011, 21:10
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Dla Bony i innych--2 posty

http://www.brothersoft.com/free-studio-175098.html pobranie 72,5 MB
http://www.dobreprogramy.pl/Free-Stu...ows,12679.html Polecam kombajn. Ma możliwości konwertowania, robienie własnych filmików do dodania na YT, na komórkę wpisywanie, ale nie korzystałem jeszcze z tego. Używam zapis YT z obrazem, ale jest wybór, bo to samo można zapisać jako MP3 bez obrazu. Na obrazku YT tak wygląda po otwarciu (wcześniej zainstalowałem) a ikonę umieściłem na pasku szybkiego uruchamiania.



Używam pierwszy przycisk (czerwony z napisem YOUTUBE otworzy się strona i znowu klik w pierwszy pasek. I otrzymamy takie coś, ale tu już jest wgrane, bez wgrania będzie pisało dodaj YT lub (wklej tutaj). No to teraz na innej karcie kompa otwieram chciane YT i na samej górze podświetlony URL kopiuję. Wracam na „kombajn” i klikam „wklej”. Samo sobie pobierze ten adres który wcześniej skopiowałem. Nie muszę chyba zaznaczać strzałką przycisku wklej? A wygląda to tak:



Po wklejeniu pisze „sprawdzanie” no to czekam. Pojawi się po kilku minutach „gotowe do pobrania”. No i wtedy przycisk „pobierz” dostanie grubszą ramkę (wcześniej nieczynny) i klik na „pobierz.”. Przycisk zmieni nazwę na „zatrzymaj” ale z tego nie skorzystam. Widać jak pobiera jedno YT a pozostałe w kolejce. Oczywiście te w kolejce przeszły weryfikację „sprawdzanie”.

A czasem mam link co zawiera 4 YT. Taki link ktoś podał na innym forum. Okno było jak pod spodem—z napisem, że 4 YT są tam. Jak klikam w to otrzymam okno na oknie i widzę co tam jest i który właśnie pobiera. Tak wygląda:



A jak coś już całkiem skończone to jest żółta koperta. Z godziną i datą zakończenia

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1236  
Nieprzeczytane 04-09-2011, 21:14
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

To trzeba ustawić—jest przycisk „opcje” Co najlepiej widać na obrazku drugim. A teraz mogę (nawet trzeba) klik w krzyżyk przy żółtej kopercie i zamknie już nie potrzebne-bo zrobione (będzie przejrzysto-co jeszcze nie gotowe) Zapisuje YT w Moje dokumenty>DVDVideoSoft>FreeYouTubeDowload jak widać dokopać się do tego jest daleko, ale w „opcje” jest też wybór gdzie ma pobrane umieścić no i można sobie zmienić na umieszczenie np. na pulpit a stamtąd schować gdzie kto chce.

U mnie „gotowce” zapisało tak, bo używam głównie do filmów i YT All Player



Linki w poprzednim poście: jeden to do pobrania „kombajnu” 73,5 MB o numerze 5.1.7 a drugi pokazuje jak używać, ale to już ja wystarczająco opisałem tutaj. Ja mam teraz FS 3.0.13 i nie zmieniam. Mój „kombajn” ma 63 MB ale go nie widzę w Googlach, więc podaję stronę do pobrania wersji 5.1.7 Widać jak mój dobrze działa i zrzuty robiłem wczoraj, co widać po tematyce YT, czyli jak Ziobro zjadał Pochankę a Urbański rozłożył Monisię Olejnik.

Opracowanie zrobiłem dziś, bo zauważyłem tematykę o pobieraniu z YT. Kombajn ma wiele możliwości konwertowania, więc wszystkie konwertery już można wyrzucać. Jak ktoś chce muzykę z YT bez obrazu—to zobaczcie zrzut pierwszy i widać właściwy przycisk do tego.
Jest też możliwość ustawienia wielkości obrazu, należy pamiętać o tym i w razie potrzeby zmienić na większy, chyba że nie może być większy bo taki jest. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1237  
Nieprzeczytane 05-09-2011, 00:12
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie dodaję zrzut "sprawdzanie"



Te kółeczka się kręcą i nawet długo, bo jednocześnie wrzuciłem 15 linków trzymanych w Wordzie. Powyżej tych dwóch ostatnich jest jeszcze pozostałe 13 sztuk. Czyli przygotowane wcześniej adresy YT. Skopiowałem z Worda całe 15 szt. i klik na "wklej"--wrzuciło całość jednocześnie. Widać że przycisk "opcje" ma grubszą ramkę niż "pobierz". Pobierz się uaktywni jak przynajmniej jeden adres YT zostanie sprawdzony. No i zacznie to pobierać a pozostałe będą się nadal sprawdzać.

Na górze tego podbieracza pokazany jest % wykonania--wykonania z całego 15 sztuk a nie z tego jednego co aktualnie pobiera. Również na dolnym pasku komputera jest to samo pokazane. Już to zminimalizowałem na pasek i mogę robić coś innego. Nie zamula kompa, czyli procesora, bo ściąga pojedynczo a reszta czeka w kolejce.

Tego czy da się zatrzymać w taki sposób aby następnego dnia wznowić to jeszcze nie próbowałem. Może jest sposób zapisu nie dokończonych pobrać? Spróbuję jutro czy to możliwe.

Już wypróbowałem. Daję "zatrzymaj" i wyłączam kompa. Trzyma wszystko i nazajutrz klikam "pobierz". YT które nie było pobrane do końca-zaczyna pobierać od początku. Czyli przerwanie pracy nie jest takie złe. Zapomniałem zwrócić uwagę, że na dole "wgrywacza" ustawia się "jakość". Na obrazku nr 2 widać ustawienie najlepsze, czyli 1280X720 a obok "oryginalny YT"

Ostatnio edytowane przez Kazik : 05-09-2011 o 16:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1238  
Nieprzeczytane 06-09-2011, 13:37
chaliniak's Avatar
chaliniak chaliniak jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Tarnów
Posty: 3 832
Domyślnie

Ja korzystam z pokazanego przez Kazika ustrojstwa, tyle, że wykorzystuje głównie Free YT to MP3 Converter, do którego mam pod ręką skrót. Łatwe, szybkie i pal licho te 70 MB. Co jakiś czas, jednak wymaga aktualizacji. No i w odróżnieniu od Kazika , ustawiłem na POLSKI (u góry).

Odpowiedź z Cytowaniem
  #1239  
Nieprzeczytane 07-09-2011, 00:03
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał chaliniak
Ja korzystam z pokazanego przez Kazika ustrojstwa, tyle, że wykorzystuje głównie Free YT to MP3 Converter, do którego mam pod ręką skrót. Łatwe, szybkie i pal licho te 70 MB. Co jakiś czas, jednak wymaga aktualizacji. No i w odróżnieniu od Kazika , ustawiłem na POLSKI (u góry).
Te MB to tylko dysk pobiera, więc przy dzisiejszych dużych to jest nic. A RAM to przy używaniu i małą część, bo przecież używać jednocześnie można tylko jeden. Wczoraj pobrałem 93 YT, bo miałem naskładane w Wordzie linki, ale w końcu musiałem pobrać bo zdobyłem pełne wersje jak Ziobro załatwiał Pochanke a Urbański rozdeptał żmijkę M. Olejnik. Tak to opisywali na jednym forum i musiałem to zobaczyć.

W środku było od początku po polsku. Tylko na pierwszym obrazku po ang. (tak wyszło na zrzucie robionym 3 września), więc teraz zajrzałem żeby zmienić jak piszesz i jest po polsku już na pierwszych przyciskach i polski pisze w okienku. A nic nie zmieniałem. Czary mary? Dziwne --czy samo się ustawiło? Zagadka.

Ja mam wersję 5.0.5 i w tej chwili stwierdziłem, że inne przyciski "kombajnu" są nie podświetlone i nie działają. Trzeba dla każdego pobrać coś dodatkowo. Bo moje ma 63 MB. Nawet go już nie widać w programach. Pewnie pobrałeś tak jak podałem wersję na 73 MB i jest ona większa bo o nazwie FS 5.1.7

Dobrze że podałem link strony do pobrania właśnie tego nowszego. Sam zaraz sobie zmienię. Trzeba dobrze odinstalować poprzednika. Nawet "usuń programy" to za mało. Pamiętam to bo kiedyś musiałem przy zmianie jeszcze starszej "wydłubać" resztki z "Program Files". Czy z rejestru też--tego już nie pamiętam.

No to aby sobie zaoszczędzić czasu, to jak będę potrzebował samo MP3 bez obrazu to swoje wyrzucę i pobiorę kombajn większy. Najlepiej zaraz tak zrobię, bo czasem z muzycznych pobieram co tam wstawi Edziu--Kangur06 lub inni. Wtedy samo MP3 potrzebuję chociaż czasem biorę z obrazem. Skrót mam też "pod ręką" bo na pasku szybkiego uruchamiania.

Teraz ściągałeś? Czy dawniej i jaką masz wersję? Wszystkie przyciski działają? Zmieniał sobie będę dopiero jak odpiszesz.Woła aktualizację? Komp mi wtyka aktualizacje automatycznie i nie ma podglądu jakie są. Wystarczy wyjechać na dłużej i po włączeniu jest aktualizacji dużo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1240  
Nieprzeczytane 08-09-2011, 10:41
chaliniak's Avatar
chaliniak chaliniak jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Tarnów
Posty: 3 832
Domyślnie

Kazik, napiszę co ja robiłem, zaznaczam jednak, że mogę coś pokręcić bo ciągle słabo się znam. A więc od początku.
W lipcu mój Free You Tube to MP3 Converter przestał działać ( podawał, że plik uszkodzony?). Pomyślałem, że trzeba pewnie zaktualizować, bo przed chyba 2 laty było podobnie.
Pobrałem zatem w lipcu w Dobreprogramy aktualnie dostępna wersję Free Studio, którą pokazałem na zrzucie. Nie pamiętam wersji ale chyba niższa niż 5.1.7 a teraz nie umiem ustalić jaka to wersja.

Po kliknięciu w górny, lewy przycisk (YOUTUBE), ukazało się z 7 różnych programów a wśród nich szukane Free You Tube to MP3 Converter, które musiałem dopiero pobrać. I tak chyba każdy konkretny program, który kogoś interesuje, musi być pobierany. A w ogóle to jest ich chyba kilkadziesiąt.
Mój Free YT to MP3 Converter - to wersja 3.10.5 build 722. W dobreprogramy już widzę nieco nowszą wersję.
A tak wygląda ten mój Converter, gotowy do działania:



I jeszcze jedno: Na szczęście wszystkie opisy, objaśnienia, FAQ są dostępne też w języku polskim. Więc przeczytałem, że nie ma potrzeby usuwać poprzedniej wersji przed pobraniem.

Po sprawdzeniu w Dodaj/Usuń programy wychodzi, że w sumie ten DVD VideoSoft Free Studio zajmuje tylko około 16 MB. W Program Files też tyle wychodzi. Nie wiem czy dobrze dumam, ale te 73 MB może dotyczą sytuacji, gdy pobiera się wszystkie programy??

U mnie wszystkie przyciski działają i oczywiście odsyłają, do pobrania konkretnych programików. (ależ tego namnożyli...)
Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Pomogę. Sewani Różne 1 03-04-2011 08:29
Pomogę każdemu - część IV emka46 eSenior 509 08-06-2010 09:06
Pomogę każdemu część 3-cia emka46 eSenior 509 01-01-2010 14:29
Niedożywienie – grozi każdemu NieDajSieZjescChorobie Choroby, badania, terapie 3 15-06-2009 16:33
Pomogę każdemu Kacper22 eSenior 548 31-12-2008 19:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:42.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.