menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #98881  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 13:08
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
...
Tak więc wskazała bym Ci, ale po co, nawet gdybyś zrozumial, to byś udawał, że jest inaczej lub zrejterował na 10 dni.
Już dawno tak szczerze nie ubawiłem się jak teraz, kiedy przeczytałem te słowa...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98882  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 13:20
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
No właśnie, jaki masz interes broniąc tej bolszewickiej wladzy ?!

Gdybyś miała zastrzeżenia lub wątpliwości co do epitetu "bolszewicka", to sprawdź sobie w dostepnych źródłach kim byli bolszewicy, jak doszli do władzy i jakimi metodami ją sprawowali oraz przy użyciu jakich instrumentów.
Co prawda nie do mnie
Moj Bosche...a ja naiwnie myslalam, ze do tej pory zylismy ze spuscizna bolszewicka w ekipach rzadzacych. Przynajmniej wszystko wygladalo na to! I nowa, demokratycznie wybrana ekipa solidnie zabrala sie do ich tylkow....nie tylko ich ale ich dzieci i czesto wnukow - tzw "resortowych dzieci".

A tu teoria, Czcigodnej, ze obecnie mamy do czynienia z bolszewikami.

Wybaczysz, co napisze - teoria , ktora nam tu wciskasz wyglada jak teoria naszych sasiadow niemieckich, ze to Polscy bandyci a nie oni nazisci, hitlerowscy wywolali ostatni konflikt swiatowy, wymyslili obozy koncentracyjne, zamordowali miliony ludz...tfu...ale czasy!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98883  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 13:25
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Co prawda nie do mnie
Moj Bosche...a ja naiwnie myslalam, ze do tej pory zylismy ze spuscizna bolszewicka w ekipach rzadzacych. Przynajmniej wszystko wygladalo na to! I nowa, demokratycznie wybrana ekipa solidnie zabrala sie do ich tylkow....nie tylko ich ale ich dzieci i czesto wnukow - tzw "resortowych dzieci".

A tu teoria, Czcigodnej, ze obecnie mamy do czynienia z bolszewikami.

Wybaczysz, co napisze - teoria , ktora nam tu wciskasz wyglada jak teoria naszych sasiadow niemieckich, ze to Polscy bandyci a nie oni nazisci, hitlerowscy wywolali ostatni konflikt swiatowy, wymyslili obozy koncentracyjne, zamordowali miliony ludz...tfu...ale czasy!

"Już dawno tak szczerze nie ubawiłem się jak teraz, kiedy przeczytałem te słowa... "
copyright by Jesion
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 21-07-2017 o 13:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98884  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 13:39
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Widziałem. Miałem w rodzinie nadleśniczego i mówił gdyby się dziczyźnie żreć się nie dawało i nie hodowało jak chłop świnie w chlewie albo bydło w oborze to byłoby ich mniej.
Ale jak paniska 120 tysięcy muszą się pobawić w arystokratów polowaczy to tak musi być.

Pewnie że mi to coś wyżej napisała zwisa, bo to ja wydaję z własnej kieszeni mamonę. I zawsze mogę nie kupić tego co wyprodukujesz, albo kupić mniej. A jak przesadzisz z ceną to kupię czeskie, duńskie czy holenderskie.
A co do PiS, to jak ci przywalą opłaty za prąd, za wodę i czknie im się tym paliwem co to niby odwołali, to będziesz kwiczeć jak stado tych dzików co się po polach szwendają. I tego już na Tuska nie zwalisz..

To prąd i woda są nadal rządowe???
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98885  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 13:58
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
"Trzy ustawy likwidujące niezależne sądownictwo w ciągu zaledwie ośmiu dni - z punktu widzenia teoretyka władzy Niccola Machiavellego działania narodowo-populistycznego rządu polskiego robią ogromne wrażenie" - pisze Florian Hassel na łamach "SZ".

"Polska degraduje sądy powszechne, Krajową Radę Sądownictwa,

a teraz Sąd Najwyższy do roli filii partii rządzącej.


Prezydent Andrzej Duda, który nigdy nie wyszedł poza rolę marionetki swojego politycznego promotora Jarosława Kaczyńskiego, podpisze wszystko"
- ocenia komentator.

to niemiecki zeitung, ale znaczący.
jest sporo innych nie niemieckich zeitungów opisujących sytuację w RP.

jesionie! gdybyś zechciał przeanalizować te nowe ustawy pod kontem tych uwag na czerwono, to byłoby ciekawie.
Dasz radę???

marionetkę możesz sobie darować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98886  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 14:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
To prąd i woda są nadal rządowe???

tak wyszło.
Dasz radę sama dojść dlaczego?
Czy znowu trzeba tłumaczyć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98887  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 14:05
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Wybaczysz, co napisze - teoria , ktora nam tu wciskasz wyglada jak teoria naszych sasiadow niemieckich, ze to Polscy bandyci a nie oni nazisci, hitlerowscy wywolali ostatni konflikt swiatowy, wymyslili obozy koncentracyjne, zamordowali miliony ludz...tfu...ale czasy!


Hypatia:
Cytat:
"Już dawno tak szczerze nie ubawiłem się jak teraz, kiedy przeczytałem te słowa... "
copyright by Jesion
__________________
W 2015 roku na PiS głosowało 5,7mln Polaków z 30,7mln uprawnionych !
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą,bękarty są wyjątkowo odrażające.

Czcigodna! No coz! Slowa o zbrodniarzach nazistach, hitlerowcach, ktorzy chca uchodzic za biale owieczki - sa powodem UBAWU dla ciebie. Wcale mnie nie to nie dziwi
Czyzby?....
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98888  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 14:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

TVPe to ...się wie!!!!
Cytat:
Dwaj pracownicy TVP – Filip Styczyński i Lucjan Ołtarzewski, poszli wczoraj wieczorem pod Sejm, gdzie trwały protesty. Na miejscu podpuszczali protestujących oraz pokazywali wobec nich obraźliwe gesty.

Pracownicy telewizji polskiej pod Sejm przyszli prywatnie, nie w czasie pracy. Na blokadzie wyjazdu z Sejmu od ulicy Górnośląskiej pojawili się około 1.30 w nocy i jak relacjonuje Adam Kądziela, szef młodzieżówki Nowoczesnej, byli wrogo nastawieni do protestujących. Pokazywali zebranym obraźliwe gesty oraz ich zaczepiali. Ze swojego zachowani byli dumni, robili sobie zdjęcia.

mówili, że w nocy wszystkie koty są czarne...
a tu takie numery nowej kadry co suwerennie i z godnością wstała z kolan i broni narodowych wartości przy pomocy środkowego palucha.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98889  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 14:25
Honoratka's Avatar
Honoratka Honoratka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 2 958
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
tak wyszło.
Dasz radę sama dojść dlaczego?
Czy znowu trzeba tłumaczyć?
popatrz a ja naiwna myślałam że cenę energii i wody ustalają sprzedawcy czyli spółki a zatwierdza tylko Prezes Urzędu Regulacji a Ty mówisz że sama Szydło
__________________
W życiu wszystko ma swój zmierzch.....
Tylko noc kończy się świtem....

http://www.klub.senior.pl/moje/Honoratka/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98890  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 15:02
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Nie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Hypatia:


Czcigodna! No coz! Slowa o zbrodniarzach nazistach, hitlerowcach, ktorzy chca uchodzic za biale owieczki - sa powodem UBAWU dla ciebie. Wcale mnie nie to nie dziwi
Czyzby?....
Cytujesz sama siebie wyrywając fragment z belkotliwej całości od sasa do lasa i w ten o to prostacko prosty sposób potwierdzasz, że głupota połączona z draństwem tworzy odrażające potworki.

To co tu robisz, oczywiście w skali mikro, jest właśnie przykładem modelowym bolszewizmu.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98891  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 15:25
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Honoratka
popatrz a ja naiwna myślałam że cenę energii i wody ustalają sprzedawcy czyli spółki a zatwierdza tylko Prezes Urzędu Regulacji a Ty mówisz że sama Szydło

widzisz jak to naiwność nie popłaca?

Ale powiem na usprawiedliwienie, że też naiwnie sądziłem, że jak premier rządu RP znaczy się Szydło mówi, że wprowadzi podatek od paliwa i wrzuca to pod obrady sejmu, to jest zabawa na mur beton,

Aż tu zza węgła zwykły poseł mówi, że ona jest głupia nie wie co klepie. I on zarządza kasację tego pomysła rządu i Szydło osobiście...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98892  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 15:48
Barbara1956's Avatar
Barbara1956 Barbara1956 jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Warszawa
Posty: 253
Domyślnie

[quote=Barbara1956][quote=pluto37][quote=Barbara1956]


są tacy co już szukają bo nie chcą mieć komisarzy partyjnych na czaszkami.
Pójdą w radców, adwokatów, notariuszy itp.

Gdybyś uważniej się przyladała to zauwazyłabyś, że w sądach są nieobsadzone vacaty sędziowskie. Ale to trzeba zobaczyć, a nie odnosić wrażenie.



Nie zrozumiałeś Pluto 37. To była żartobliwa uwaga na temat tego co piszą media że Polacy gromadzą się w obronie sądu. Kowalski chce bronić sąd? Kto się gromadzi? Przeciwnicy wszystkiego co po prawej stronie.

Ostatnio edytowane przez Barbara1956 : 21-07-2017 o 15:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98893  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 16:09
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barbara1956
[
Nie zrozumiałeś Pluto 37. To była żartobliwa uwaga na temat tego co piszą media że Polacy gromadzą się w obronie sądu. Kowalski chce bronić sąd? Kto się gromadzi? Przeciwnicy wszystkiego co po prawej stronie.

Wiesz!!!
trudno zrozumieć żart kiedy serio uważa się że Polacy gromadzą się w obronie sądu.

Kowalski to nie. On mówił, że należy strzelać i zamykać
I jak mu się przyjrzeć, to trudno mu nie wierzyć.


A co do stron, to trudno się połapać who is who, bo KACZYŃSKI sugeruje że jest prawica, a zachowuje się jak Gomułka a ten za chiny do prawicy się nie zaliczał.
No i prawica - rozumiana jako konserwatyści w klasycznym wydaniu - to raczej zbierali pieniądze i wydawali według ich posiadania a nie - co powyżej u Sasina stwierdzisz naocznie - odwrotnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98894  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 16:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

I o Gowinie cuś... w temacie szamba w które wpadł.
Cytat:
Do dziś – mimo pogłębiającej się różnicy poglądów i odmiennej oceny sytuacji politycznej w Polsce – członkiem Zespołu pozostawał również Jarosław Gowin, który pełnił funkcję redaktora naczelnego pisma w latach 1995–2005.

Jednak ostatnie działania obozu rządzącego, wspierane przez wicepremiera i ministra Jarosława Gowina, zmierzające do pozbawienia niezależności władzy sądowniczej, stoją w sprzeczności z imponderabiliami, którym środowisko „Znaku” było i pozostaje wierne. Z tego powodu redakcja i wydawca »Znaku« postanowili usunąć Jarosława Gowina ze składu Zespołu” – brzmi oświadczenie redakcji „Znaku”.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98895  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 16:17
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

[quote=Barbara1956][quote=Barbara1956][quote=pluto37]
Cytat:
Napisał Barbara1956


są tacy co już szukają bo nie chcą mieć komisarzy partyjnych na czaszkami.
Pójdą w radców, adwokatów, notariuszy itp.

Gdybyś uważniej się przyladała to zauwazyłabyś, że w sądach są nieobsadzone vacaty sędziowskie. Ale to trzeba zobaczyć, a nie odnosić wrażenie.



Nie zrozumiałeś Pluto 37. To była żartobliwa uwaga na temat tego co piszą media że Polacy gromadzą się w obronie sądu. Kowalski chce bronić sąd? Kto się gromadzi? Przeciwnicy wszystkiego co po prawej stronie.
Po prawej stronie?
A kto jest po prawej stronie czyli prawicą czyli konserwstystami no bo chyba nie PiS ?! Wolne żarty !
To obraza i zniewaga dla wszystkich partii konserwatywnych.
Najlepszym dowodem reakcja rzeczniczki departamentu stanu USA czyli ich ministerstwa spraw zagranicznych, która w przyjęty w dyplomacji powściągliwy sposób wyraziła zaniepokojenie poczynaniami polskiego rządu.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98896  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 16:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

[quote=Hypatia][quote=Barbara1956][quote=Barbara1956]
Cytat:
Napisał pluto37
Po prawej stronie?
A kto jest po prawej stronie czyli prawicą czyli konserwstystami no bo chyba nie PiS ?! Wolne żarty !
To obraza i zniewaga dla wszystkich partii konserwatywnych.
Najlepszym dowodem reakcja rzeczniczki departamentu stanu USA czyli ich ministerstwa spraw zagranicznych, która w przyjęty w dyplomacji powściągliwy sposób wyraziła zaniepokojenie poczynaniami polskiego rządu.

Ty to uparłaś się robić kabaret z siebie.
Z takim nabożeństwem piszesz o partiach konserwatywnych a parę postów dalej cytujesz najbardziej lewacki dziennik w USA.

Poza tym nie masz zielonego pojęcia jak wyglądała konferencja prasowa rzeczniczki Departamentu Stanu.

Standing ovation.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98897  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 16:55
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał Barbara1956
Nie zrozumiałeś Pluto 37. To była żartobliwa uwaga na temat tego co piszą media że Polacy gromadzą się w obronie sądu. Kowalski chce bronić sąd? Kto się gromadzi? Przeciwnicy wszystkiego co po prawej stronie.

Najlepiej widac pod sadem w Warszawie, czego chce oszukiwany przez lata "ciemny" lud, jak go nazywa lewica POwska i spolka :

Miasteczko protestu przed SN

http://www.klub.senior.pl/galeria/im.../large/2_3.JPG

http://www.klub.senior.pl/galeria/im.../large/1_4.JPG

Zadne "fake photos" - scenki uliczne z Warszawy.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98898  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 18:18
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie Dobra rada dla dobrej zmiany

Młodzież też
Make life harder
3 godz. ·
LIST OTWARTY DO POLITYKÓW PIS
Szanowni politycy PIS, na wstępie wielkie wow. Naprawdę jesteśmy pod wrażeniem. Zaledwie dwa lata waszych rządów i Polska jest na ustach całego świata. Ale nigdy nie jest tak dobrze, żeby nie mogło być lepiej i ciągle pozostaje kilka obszarów, w których możecie się podciągnąć. Dlatego kilka porad, JAK SKUTECZNIE I W DOBRYM STYLU WPROWADZIĆ DYKTATURĘ.
1. Media. TVP Info odwala kawał dobrej roboty. Widać szkolenie w Pjongjang dla wszystkich wydawców nie poszło na marne. Drobna sugestia: nadal wciąż za mało bezpodstawnych oskarżeń o pedofilię i bycie złodziejem. Zamiast mętnych ogólników i niedomówień w stylu “Obrońcy pedofilów i alimenciarzy twarzami oporu przeciwko reformie sądownictwa” - proponujemy więcej nazwisk a mniej faktów. O ile lepiej brzmiałoby “Prokuratura nadal nie znalazła żadnych dowodów na to, że Ryszard Petru nie molestuje dzieci i nie jest złodziejem”.
Na marginesie jeszcze mała uwaga: wciąż za mało Rachonia z Cejrowskim. Godzina raz w tygodniu to zdecydowanie za mało, żeby jeszcze w tym roku ukończyć proces robienia ludziom wody z mózgu. I chociaż przeciętny widz TVP Info mógłby własnym mózgiem już teraz ugasić pragnienie dwóch dorosłych osób albo czwórki dzieci, to jednak czujemy, że potencjał obu panów wciąż nie jest do końca wykorzystany.
2. Przemoc fizyczna. Owszem, wyrywanie telefonów, popychanie na korytarzach i budowanie ścian z krzeseł - to są oczywiście jakieś pomysły, ale bardziej na poziomie “Diabeł ubiera się u Prady” niż generał Franco wkracza do Madrytu. Musicie myśleć w kategoriach obrazu. Zamiast otyłego posła szarpiącego się z leciwą posłanką opozycji, wyobraźcie sobie wóz opancerzony przejeżdżający przez barykadę ułożoną z lewaków na Krakowskim Przedmieściu. Albo chociaż prawicowe bojówki rozpierdalające witryny na Zbawiksie. Od razu inne emocje, prawda?
3. Wizerunek. Garnitury były bardzo okej w początkowej fazie. Dzięki nim udało się osiągnąć efekt profesjonalizmu i wzbudzić zaufanie, ale teraz, szczerze mówiąc, wyglądacie trochę jak połączenie doradcy finansowego ze świadkiem na ślubie. Garnitur ma to do siebie, że wysyła dwuznaczny komunikat, że jeszcze jesteście otwarci na jakąś rozmowę. Dlatego proponujemy mundury. Optymalny byłby czarny, ale że większośc z was ma cerę w kolorze nieumytego ziemniaka i na tle czarnego wasze twarze mogłyby wyglądać jak plamy po kawie, to proponujemy raczej odcień brunatnego. Dzięki temu nie tylko będziecie wyglądać jak pustynne lisy w miejskiej dżungli, ale wyślecie zarazem czytelny sygnał, że macie wszystkich i wszystko w dupie i ogólnie jesteście ostro pojebani.
4. Komunikacja. Też kawał dobrej roboty. “Gorszy sort”, “zdradzieckie mordy”, “kanalie” - bardzo dobre. Jeśli moglibyśmy coś doradzić, to krótsze zdania, mniej czasowników, więcej inwektyw. Czyli zamiast przepraszającego i uwłaczającego “Przepraszam, panie marszałku, ale ja bez żadnego trybu” - bardziej “Zamknąć ryje! Mówię!”. Dodatkowo proponujemy rozszerzyć słownik i dodać takie pojęcia jak “wszy”, “karaluchy”, “robaki”. Przyda się zwłaszcza w kolejnej fazie, kiedy już nawet wy stracicie kontrolę nad sytuacją i ludzie zaczną wyrzynać się na ulicach.
Tak że dziękujemy za uwagę, powodzenia i trzymamy kciuki. Jak coś nam jeszcze przyjdzie do głowy, będziemy się odzywać. W kontakcie.

Z poważaniem,
Make Life Harder
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98899  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 18:26
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Pęc można.

Podziel się z nami, co pisze na bliźniaczym blogu MAKE LIFE EASIER
znana intelektualistka Kasia Tusk.

Ka- ba- ret.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #98900  
Nieprzeczytane 21-07-2017, 21:05
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie fajne fotki

za którymś razem...
żaden reżim nie trwa wiecznie

http://metrowarszawa.gazeta.pl/metro...-protesty.html
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:20.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.