menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #421  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 19:56
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Cytat:
Napisał jip
Mógłbym ale musiałem pięćdziesiątkę wypić, żeby tamto przeczytać i wiesz jak to jest po pięćdziesiątce, Walicka pisałaś, że nawet w ciążę zaszła, chociaż wtedy trochę przesadziłaś, bo było inaczej jak wiesz.......

Ożesz Ty ...
Idź popiołem głowę posypać ,przy Popielcu !! A Tobie zberezieństwa w głowie . Dzisiaj pijesz ? A coś wczoraj robił ? Hę ?
  #422  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 20:02
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Ożesz Ty ...
Idź popiołem głowę posypać ,przy Popielcu !! A Tobie zberezieństwa w głowie . Dzisiaj pijesz ? A coś wczoraj robił ? Hę ?
Wiesz albo wypić i czytać albo nie pić i tyły mieć w prywatyzacji czy czym tam jeszcze Kazik opisywał, a a, że na 2500 zatrudnionych setka była przeciwna, tylko zapomniałem czemu przeciwna i gdzie przeciwna, tak mam już po 50-siątce..
  #423  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 20:07
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 017
Domyślnie

Faktycznie , ululało się chłopisko . Wiadomo ,że ma po 50 -tce , skoro siedzi w klubie Seniora .
A to pij Jip ,pij .Jak zdrówko pozwala , to czemu nie ?
Tym bardziej ,że upijasz się na wesoło , jak i ja ..hmm...dawniej.
  #424  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 20:17
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A mógłbyś zastosować coś co się nazywa interpunkcją ,co ?
Przez szacunek dla czytających ?
Lilu-myślisz że on wie co to takiego interpunkcja? Raz wali "i" pod rząd po każdym słowie, a następnym razem przecinki w ten sam sposób. Na dodatek za to co sikorzanka napisała o swojej pracy w elektrowni to mnie krytykuje że ja to napisałem. Wszystko mu się miesza-współczuję jego psu. Linki podałem do artykułów które mają daty. Jeden tego nie miał to specjalnie zaznaczyłem. On oczywiście uogólnił że do wszystkich.
  #425  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 20:24
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

No cóż pozostaje mi wprost Kaziu Ci powiedzieć.Zmień nicka na Kazia a słowa nie powiem na Twoje pisanie pogrubianie linki insynuacje i co jeszcze sobie życzysz.Dopóki jesteś Kazio to staraj się jednak pisać z sensem i trochę rozumieć to co się wokół Ciebie dzieje.
  #426  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 20:26
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał a_sikorzanka
Kazik

To Minister Skarbu za rządu Pisu wydał zgodę na prywatyzację elektrowni niestety.Co Pis miał blokować skoro wydał zgodę na prywatyzację.W referendum,które się odbyło w elektrowni na pytanie czy jesteś za czy przeciwko prywatyzacji większość była za prywatyzacją(na 2500 zatrudnionych setka była przeciwna).A skąd mam te wiadomości-do stycznia pracowałam w elektrowni.
No tak-od razu wymyśliła elektrownię i to tą prywatyzowaną. Profil masz nie dostępny, żadnych danych w internecie nie znalazłaś (nie umiesz szukać czy po prostu się nie chce?) A ja mam uwierzyć w naprędce wymyśloną bajkę o tej pracy. Powiedział bym Ci: "a widzisz tramwaj w moim oku?"-ale ten sarkazm krakusy zrozumieją, a Ty nie koniecznie (chyba że jesteś z Krakowa)
  #427  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 20:29
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Araad już teraz się nie wygłupiaj, ja po kilku pięćdziesiątkach to Kazia słowa czytam jakby z miodu były, chlapnij jednego lżej Ci czytać będzie, przedtem nic nie kumałem a teraz wydaje mi się, że on pisze, cholera o czym on pisze? a... o interpunkcji, a kiedyś pisał o elektrowniach ale też było śmiesznie z tymi podkreśleniami. Popatrz i nawet kiedyś pisało mi się "niedostępny" a teraz już nie bardzo wiem czy "niedostępny" to "niedostępny" czy "nie dostępny"?
  #428  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 20:57
a_sikorzanka's Avatar
a_sikorzanka a_sikorzanka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 365
Domyślnie

Kazik

Cytat:
No tak-od razu wymyśliła elektrownię i to tą prywatyzowaną. Profil masz nie dostępny, żadnych danych w internecie nie znalazłaś (nie umiesz szukać czy po prostu się nie chce?) A ja mam uwierzyć w naprędce wymyśloną bajkę o tej pracy.

A po cóż mam wymyślać jakieś bajki.Nie ma takiej potrzeby.Podałam Ci fakty,a jak zostaną przez Ciebie przyjęte to Twoja sprawa.Elektrownia w której pracowałam jest w grupie PGE.I wiesz czego żałują pracownicy?A tego,że posłuchali zwiąkowców i głosowali na nie w sprawie wykupu zakładu przez inwestora zagranicznego.W referendum opowiedzieli się za wejściem do PGE.Dziś uważają to za kolosalny błąd.
  #429  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 22:07
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

No to skoro 2400 było za sprzedażą a setka przeciw to rozumiem że sprzedano. Dodatkowy argument to że Ty tak twierdzisz i pisałaś o rozdawaniu akcji pracownikom (czyli po sprzedaży)-tylko że to nie za rządów PiS-u było. Czytaj poniżej:

Cytat:
Napisał a_sikorzanka
Kazik

To Minister Skarbu za rządu Pisu wydał zgodę na prywatyzację elektrowni niestety.Co Pis miał blokować skoro wydał zgodę na prywatyzację.W referendum,które się odbyło w elektrowni na pytanie czy jesteś za czy przeciwko prywatyzacji większość była za prywatyzacją(na 2500 zatrudnionych setka była przeciwna).A skąd mam te wiadomości-do stycznia pracowałam w elektrowni.

A teraz sikorzanka zmienia całkowicie zdanie:

Cytat:
Napisał a_sikorzanka
Kazik

A po cóż mam wymyślać jakieś bajki.Nie ma takiej potrzeby.Podałam Ci fakty,a jak zostaną przez Ciebie przyjęte to Twoja sprawa.Elektrownia w której pracowałam jest w grupie PGE.I wiesz czego żałują pracownicy?A tego,że posłuchali zwiąkowców i głosowali na nie w sprawie wykupu zakładu przez inwestora zagranicznego.W referendum opowiedzieli się za wejściem do PGE.Dziś uważają to za kolosalny błąd.

Tu mamy Twoją wypowiedź że jednak nie sprzedano zagranicznemu inwestorowi bo pracownicy głosowali na "nie".
Setka głosowała na nie ale przeciw sprzedaży i zwyciężyła? No to jak to teraz wytłumaczysz? Jaka jest Twoja wiarygodność, jak piszesz przeciwne twierdzenia? Tylko kilka miejsc dzieli te 2 Twoje posty. Czy nie uważasz że wystawiasz się na śmiech czytających te "nieścisłości" (najdelikatniej mówiąc do kobiety?)

A ja mam te bajki przyjąć. Napisz chociaż którą? Wiadomo że w/g Ciebie PiS zawsze winien, ale ustal chociaż za co. Za sprzedanie czy za powstrzymanie sprzedaży? Również czy to PiS powstrzymał, czy sami pracownicy powiedzieli NIE.?

Oj Sikorzanko chcąc dopieprzyć PiS-owi zaplątałaś się.

Co na to araad? Może powie że to nie ważne czy powstrzymali czy sprzedali. Tak czy owak PiS jest winien. Przecież to metoda od 3 lat stosowana w PO. To i elektorat taki sam.
  #430  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 22:24
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Kazik,

pozytywnie nastawieni ludzie mogą zawdzięczać swój optymizm wariantowi genu, który pomaga im skupiać się na dobrych wiadomościach, a ignorować złe, podała WP za naukowcami z University of Essex w Colchester.

Ty chyba nie masz tego genu, co?
  #431  
Nieprzeczytane 25-02-2009, 23:14
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
pozytywnie nastawieni ludzie mogą zawdzięczać swój optymizm wariantowi genu, który pomaga im skupiać się na dobrych wiadomościach, a ignorować złe, podała WP za naukowcami z University of Essex w Colchester.

Ty chyba nie masz tego genu, co?
Mam ale chyba w mniejszym stopniu od hurra optymistów. Tusk słucha tylko dobrych wiadomości i wtedy to jest dla kraju nie dobre. Czyżby miał wyłącznie takie geny? A te od samokrytycznej oceny to gdzie? Teraz wiem skąd ta druga Irlandia-to nie on cyganił tylko geny zawiniły. O kryzysie miesiącami plutł że go nie ma i nie będzie. Nie poprawny optymista.

Za przyniesienie złej wiadomości kiedyś władcy skracali o głowę. Dziś nadmierni optymiści pomyślą że się uda i powodują czołowe zderzenie.
  #432  
Nieprzeczytane 26-02-2009, 11:13
araad araad jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Europa
Posty: 672
Domyślnie

Wywołałeś mnie do tablicy Kaziu to jeszcze raz.Nie mam nic do Twoich poglądów bądz sobie wyznawcą czego chcesz jako miłośnik PIS-u nie jesteś jedyny na tym forum i mnie to nie przeszkadza wręcz przeciwnie czytam z przyjemnością zwłaszcza jak piszą to userzy z polotem. Nie mogę zaakceptować Twojej maniery posługiwania się naciąganymi prawdami półprawdami i pospolitym kłamstwem aby tylko coś udowodnić. Pisz sobie co chcesz mnie nic do tego ale ponieważ jesteś Kazio a nie Kazia używaj wody kolońskiej a nie perfum po goleniu.
  #433  
Nieprzeczytane 26-02-2009, 11:54
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał araad
Wywołałeś mnie do tablicy Kaziu to jeszcze raz.Nie mam nic do Twoich poglądów bądz sobie wyznawcą czego chcesz jako miłośnik PIS-u nie jesteś jedyny na tym forum i mnie to nie przeszkadza wręcz przeciwnie czytam z przyjemnością zwłaszcza jak piszą to userzy z polotem. Nie mogę zaakceptować Twojej maniery posługiwania się naciąganymi prawdami półprawdami i pospolitym kłamstwem aby tylko coś udowodnić. Pisz sobie co chcesz mnie nic do tego ale ponieważ jesteś Kazio a nie Kazia używaj wody kolońskiej a nie perfum po goleniu.
Co tu mówisz o moich półprawdach i naciąganiach Ty i sikorzanka zarzuciliście mi to. Wobec tego udowodniłem cytatami z artykułów, ale podałem linki do tych artykułów. W poście #414 poprosiłem aby znaleźć że się mylę lub oszczerstwa odszczekać. Waszego "hau,hau" nie ma, ale nadal piszesz oszczerstwa. Gdzie te wasze artykuły, nie znajdujecie? A czytałeś jaj sikorzanka (która niby w elektrowni pracowała) w jednym poście pisze że PiS elektrownię sprzedał a kilka postów dalej że elektrownia nie została sprzedana czego pracownicy żałują.

Widziałeś takie coś? Dwie "prawdy" przeciwne od tej samej "dobrze zorientowanej" osoby (bo podobno tam pracowała)

A Ty jesteś dokładnie taki sam jak przeczytasz uważnie co sam napisałeś (patrz cytat). No a argumenty (brak argumentów) zastępujesz chamstwem. Podobnie jak Jip-ek. Czy mam Ci odpisywać w ten sam sposób, uważając że tylko takie coś jesteś w stanie zrozumieć?

No to jak z tym odszczekaniem? Mam Ci przypominać codziennie?
  #434  
Nieprzeczytane 26-02-2009, 13:23
a_sikorzanka's Avatar
a_sikorzanka a_sikorzanka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 365
Domyślnie

Kazik

Cytat:
Tu mamy Twoją wypowiedź że jednak nie sprzedano zagranicznemu inwestorowi bo pracownicy głosowali na "nie".
Setka głosowała na nie ale przeciw sprzedaży i zwyciężyła? No to jak to teraz wytłumaczysz? Jaka jest Twoja wiarygodność, jak piszesz przeciwne twierdzenia? Tylko kilka miejsc dzieli te 2 Twoje posty. Czy nie uważasz że wystawiasz się na śmiech czytających te "nieścisłości" (najdelikatniej mówiąc do kobiety?)

A ja mam te bajki przyjąć. Napisz chociaż którą? Wiadomo że w/g Ciebie PiS zawsze winien, ale ustal chociaż za co. Za sprzedanie czy za powstrzymanie sprzedaży? Również czy to PiS powstrzymał, czy sami pracownicy powiedzieli NIE.?

Oj Sikorzanko chcąc dopieprzyć PiS-owi zaplątałaś się.

A po co ja mam dopie......rzać Pisowi skoro on już sam sobie do......rzył.Leżącego się nie kopie,takie mam zasady.A tak nawiasem to oni ani inni wcale mi nie przeszkadzają.Niech sobie będą.Kaziu nie podniecaj się,czytaj.Przed prywatyzacją elektrowni przeprowadzono referendum w tej sprawie.Były 2 pytania.
1)Czy chcemy prywatyzacji
2)Jeśli tak to wybieramy inwestora zagranicznego,czy wybieramy krajowego i wchodzimy do grupy PGE.
Związki bojąc się o to,że po kupieniu elektrowni przez inw.zagranicznego pójdą za bramę,zaczęły przekonywać pracowników o słuszności wejścia do PGE.No i tak to się skończyło.Wybrano PGE-dziś pracownicy żałują tego wyboru.Dziś by wybrano inw.zagranicznego.A ta setka ludzi,która była przeciwna prywatyzacji,to ludzie myślący podobnie jak Ty. Powiem Ci jedno czy to się komuś podoba czy nie prywatyzacja elektrowni rozpoczęta.
A elektrownie atomowe będą na 100% i nikt tego nie zmieni,bo to jest niestety nasza przyszłość.
Kaziu o blokowaniu prywatyzacji przez Pis pisałeś Ty nie ja.Ja pisałam,że minister w rządzie pana J.Kaczyńskiego ochoczo zgodził się na prywatyzację elektrowni.
  #435  
Nieprzeczytane 26-02-2009, 13:41
a_sikorzanka's Avatar
a_sikorzanka a_sikorzanka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 365
Domyślnie re Kazik

Cytat:
A czytałeś jaj sikorzanka (która niby w elektrowni pracowała) w jednym poście pisze że PiS elektrownię sprzedał a kilka postów dalej że elektrownia nie została sprzedana czego pracownicy żałują.

Widziałeś takie coś? Dwie "prawdy" przeciwne od tej samej "dobrze zorientowanej" osoby (bo podobno tam pracowała)

Prawda jest taka Kaziku,że nienawiść przesłoniła Ci oczy.Ech...może faktycznie trzeba do Ciebie pisać powolutku. Nie dziw się,że ludzie tak odbierają Twoje posty.Ty sam się w nich zapętlasz i nie wiesz co i gdzie napisałeś.No ale to już Twój problem.A Ty podobno pracowałeś jako informatyk?
  #436  
Nieprzeczytane 26-02-2009, 13:42
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Ale wróć do tego co napisałaś sprywatyzowano i akcje rozdano!!!. Już zapomniałaś? I to był ten "błąd" PiS-u według Ciebie. A to PO położyło PiS fałszywymi oskarżeniami. Nadal to robią-więc kopią "leżącego" ale im to kiedyś bokiem wyjdzie.

To sama znajdziesz swój wczorajszy post tu na tym wątku, czy mam Ci go odszukać? Cytowałem Twoje 2 posty sprzeczne w treści. Twoja wiarygodność sięgnęła zera. Zrozum mnie, jak sprzeczności podaje ktoś kto podobno zna to z autopsji bo tam pracował.

Nienawiść przesłania oczy tym co piszą nie prawdę w wiadomym celu, ja tylko prostuję te oszczerstwa. I popieram to wyciągiem artykułów. Nie jak Ty biorąc dane z sufitu.

Moje posty odbiera tak tylko Jip, ale jemu się nie dziwię bo sam pisze o sobie że "nie kumaty".

Daj przykład gdzie się "zapętlam"? Udowodnić to odszukać takie 2 posty. Ja Tobie tak zrobiłem, a Ty nadal gołosłownie coś piszesz. Nie leń się lecz znajdź.
Nie znajdziesz bo znowu uprawiasz demagogię.
  #437  
Nieprzeczytane 26-02-2009, 13:57
a_sikorzanka's Avatar
a_sikorzanka a_sikorzanka jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: May 2008
Posty: 365
Domyślnie

Wiesz co?nie chce mi się już pisać na ten temat.Ciężko się z Tobą dyskutuje.Odszukaj te posty i może jeszcze trochę poczytaj.Mnie się już nie chce wytaczać armat przeciwko Tobie. Przy Tobie wysiadają(te armaty) - nawet ciężki kaliber.
  #438  
Nieprzeczytane 26-02-2009, 14:48
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał a_sikorzanka
Wiesz co?nie chce mi się już pisać na ten temat.Ciężko się z Tobą dyskutuje.Odszukaj te posty i może jeszcze trochę poczytaj.Mnie się już nie chce wytaczać armat przeciwko Tobie. Przy Tobie wysiadają(te armaty) - nawet ciężki kaliber.
Mnie też znudziła dyskusja z kimś kto polega na pamięci a nie potrafi znaleźć w internecie czegoś na poparcie swojej teorii. Kiedyś jakiś wódz zapytał dlaczego nie strzelacie?
--po pierwsze nie mamy armat, po drugie- nie mamy amunicji, po trzecie-nie mamy kanonierów. Ale tego ostatniego wódz już nie słuchał. Jak będziesz mieć wszystkie trzy, to wtedy pisz kontrę jak ktoś w/g Ciebie napisze nie prawdę. Miłego dnia i dobrego samopoczucia życzę.

Poczytaj uważnie swój własny post #411.
  #439  
Nieprzeczytane 26-02-2009, 14:54
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Mruga oczkiem (żart) Kaziu, prostowniku

od sprostowań permanentnych

Weź przykład ze swojego prezydenta, nie poleci na szczyt wcale nie z powodu braku dodatkowego stołka czy wyznaczonego przeze mnie w 2/3 siedziska, ale dlatego wyłącznie, że sprawa finansów leży w gestii rządu. Wcześniej głosił co innego, ale pomyślał, wziął przykład z czeskiego brata, dla którego też krzesełka nie będzie, i nie poleci.

Brawo, panie prezydencie Polski, brawo, tak trzymać, może jeszcze pana polubię.

Kaziu, nie denerwuj się, spokojnie przemyśl sprawę i myśl pozytywnie, bowiem nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
  #440  
Nieprzeczytane 26-02-2009, 14:59
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał a_sikorzanka
Prawda jest taka Kaziku,że nienawiść przesłoniła Ci oczy.Ech...może faktycznie trzeba do Ciebie pisać powolutku. Nie dziw się,że ludzie tak odbierają Twoje posty.Ty sam się w nich zapętlasz i nie wiesz co i gdzie napisałeś.No ale to już Twój problem.A Ty podobno pracowałeś jako informatyk?
Dziewczyno nie możesz zbyt poważnie pisać jak u innego powagi brak, przecież Kaziu żartuje, a Ty mu wierzysz, co prawda wiara cuda czyni, ale dyskutując z Kazikiem na cuda nie licz, cuda to tylko Tusk może. Kazik linkami, podkreśleniami tez.., nie tezy ma już wystawione i dowody podane na tacy a jak to nie dowód będzie to i tak w postach Kazika, będzie. Słusznie napisał, że ja już nie jestem kumaty, ale widzę, że pod siła jego argumentów, albo inaczej argumentów Kazika i tak nikt nie kuma, czyli nie czuję się osamotniony. Armat nie ma potrzeby, bo armaty wyciąga się w razie potrzeby a tu taki be..., oj za mocno chciałem powiedzieć, że armata nawet gruba Berta nie skruszy, a to dlatego, że Kazik sobie żarty czyni......
Znowu Lila pojedzie po mnie, że mam w d.. interpunkcję, i będzie miała rację, na starość interpunkcyjna dysleksja mnie dopadła, a tez nie bardzo kumam, czy orzeczenia są na swoim miejscu, ale jak ktoś nie zrozumie to jego problem, niech orzeczenie przestawi.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
QUO VADIS...Polsko...X cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 526 02-01-2009 09:54
QUO VADIS...Polsko...IX cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 506 01-12-2008 23:21
QUO VADIS...Polsko...VI cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 508 14-07-2008 22:59
QUO VADIS...Polsko...V cz.co z tą Polską Lila Społeczeństwo - wątki archiwalne 500 26-04-2008 18:50
QUO VADIS...Polsko...IV cz.co z tą Polską Lila Polityka - wątki archiwalne 557 02-04-2008 23:17

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.