menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > OGŁOSZENIA > Praca, wolontariat
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Praca, wolontariat Zapraszamy Seniorów szukających pracy i firmy, które chętnie zatrudnią Seniorów. Ogłoszenia mogą dotyczyć także wolontariatu.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 12-04-2012, 15:34
Yasti Yasti jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: warszawa
Posty: 3
Domyślnie dożywotnia renta i opieka

Rodzaj ogłoszenia: Szukam wolontariatu   Miejscowość: Warszawa i okolice   Ogłoszenie aktualne do dnia: 31-12-2012   

Witam serdecznie,

nie wiem, czy trafiłam do odpowiedniego działu, ale spróbuję Małżeństwo z maluszkiem(18 m-cy) szuka małego domku lub mieszkania pod Warszawą (Raszyn, Piastów, Brwinów itp.)w zamian za rentę dożywotnią oraz opiekę. Chcemy uczciwie zapłacić za własny kąt, ale nie chcemy zakładać sobie pętli na szyję w postaci kredytu bankowego Chcielibyśmy także mieć w rodzinie nową osobę - babcię lub dziadka dla naszego synka (jego dziadkowie mieszkają daleko od nas). Chcielibyśmy danej osobie płacić rentę, dożywotnio, która byłaby wartością nieruchomości. W przypadku, gdybyśmy nie zdążyli wypłacić całości, wpłacilibyśmy tę kwotę na wskazaną organizację,aż do spłacenia całej sumy.Dodatkowo gwarantujemy opiekę i pomoc przy codziennych czynnościach (pranie, gotowanie,wizyty u lekarza itp.)Wszystko to chcielibyśmy mieć potwierdzone w formie umowy u notariusza. Jesteśmy osobami, które cenią sobie ciszę, spokój oraz wartości rodzinne.Nigdy nie zalegaliśmy, ani nie spóźnialiśmy się z opłatami.
W przypadku pytań, proszę o kontakt.
z wyrazami szacunku,
Sylwia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 12-04-2012, 15:56
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Witaj i może znajdziesz kogoś kto potrzebowałby Twojej pomocy i finansowego wsparcia.Życzę pozytywnego załatwienia tej sprawy,Będę zaglądać na wątek.Daj,jak coś innego załatwisz nam znać.
Pozdrawiam miło.
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 12-04-2012, 21:44
ignesja's Avatar
ignesja ignesja jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: świętokrzyskie
Posty: 4 379
Domyślnie Pani Sylwio !

Cytat:
Napisał Yasti
Witam serdecznie,

Małżeństwo z maluszkiem(18 m-cy) szuka małego domku lub mieszkania pod Warszawą (Raszyn, Piastów, Brwinów itp.)w zamian za rentę dożywotnią oraz opiekę. Chcemy uczciwie zapłacić za własny kąt, ale nie chcemy zakładać sobie pętli na szyję w postaci kredytu bankowego Chcielibyśmy także mieć w rodzinie nową osobę - babcię lub dziadka dla naszego synka (jego dziadkowie mieszkają daleko od nas). Chcielibyśmy danej osobie płacić rentę, dożywotnio, która byłaby wartością nieruchomości. W przypadku, gdybyśmy nie zdążyli wypłacić całości, wpłacilibyśmy tę kwotę na wskazaną organizację,aż do spłacenia całej sumy.Dodatkowo gwarantujemy opiekę i pomoc przy codziennych czynnościach (pranie, gotowanie,wizyty u lekarza itp.)Wszystko to chcielibyśmy mieć potwierdzone w formie umowy u notariusza.
z wyrazami szacunku,
Sylwia

Gratuluję pomysłu ! Warto go upowszechnic, radzę zwrócic się z tą propozycją do tv śniadaniowej, będzie Pani miała w czym wybierac, to o wiele tańsze i pewniejsze od kredytu, życzę powodzenia.
__________________
Agnieszka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 12-04-2012, 22:36
eledand's Avatar
eledand eledand jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: opolszczyzna
Posty: 22 932
Domyślnie

Suuperr...............................
__________________
http://ewefew.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-04-2012, 13:31
Yasti Yasti jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: warszawa
Posty: 3
Domyślnie :)

Bardzo dziękuję za życzliwe przyjęcie tego rozwiązania. To bardzo wiele dla mnie znaczy Telewizja na razie przez myśl mi nie przeszła, ale kto wie...

Uważam, że takie rozwiązanie jest uczciwe i daje korzyści każdej ze stron.

Spróbuję ogłoszenie takiej treści zostawić na innych portalach i będę na bieżąco informować o sytuacji, obiecuję

pozdrawiam ciepło,

Sylwia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 30-05-2012, 15:25
Yasti Yasti jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: warszawa
Posty: 3
Domyślnie po czasie...

witam serdecznie

tak, jak obiecałam jestem ponownie. Niestety nie mam dobrych wiadomości;/ Dotychczas nie udało się nam znaleźć kogokolwiek zainteresowanego naszą propozycją. Jest mi przykro, ale staram się zrozumieć także drugą stronę...Ciągle jednak wierzę, że znajdzie się osoba, która będzie chciała być częścią naszej rodziny.

pozdrawiam ciepło wszystkich forumowiczów,

Yasti
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Opieka dożywotnia wolnosc Praca, wolontariat 3 13-03-2012 12:26
Dożywotnia renta w zamian za przekazanie własności mieszkania Scarlett Zarządzanie finansami 13 23-02-2012 20:17
Opieka dożywotnia wolnosc Praca, wolontariat 0 08-02-2012 12:05
dożywotnia opieka w zamian za mieszkanie marta.opieka Praca, wolontariat 1 05-01-2012 21:59

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:59.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.