menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności > Różności - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności - wątki archiwalne Różności - wątki archiwalne (ostatni post starszy niż 60 dni oraz poprzednie części aktualnie aktywnych wątków)

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #81  
Nieprzeczytane 29-11-2009, 18:14
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

Nasza Klasa nie padła.A cóż tam takiego ciekawego?
__________________
"Innego życia nie będzie".
  #82  
Nieprzeczytane 29-11-2009, 18:17
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 855
Domyślnie

Cytat:
Napisał zosinek
Nasza Klasa nie padła.A cóż tam takiego ciekawego?
Masz rację...kompletnie nic się nie dzieje
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
  #83  
Nieprzeczytane 29-11-2009, 18:37
Kontousuniete Kontousuniete jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 262
Domyślnie

Cytat:
Napisał maluna21
Senior to duża grupa osób z których jakaś część zna się osobiście, ale większość tylko wirtualnie. To grupa znajomych, do których chętnie się wraca. Ciągle jeszcze dochodzą nowi. Jest wśród nas dużo ludzi naprawdę samotnych, którzy na seniorku mają swoich znajomych, swoje ulubione wątki, piszą do siebie, pamietają o swoich świętach, czytają swoje blogi i nie odczuwają tak swojej samotności. Myślę że po pewnym czasie zaczną dochodzić ludzie, którzy teraz jeszcze nie zaliczają się do seniorów i może znajomość komputerów znacznie się poprawi, ale czy poprawią się relację między ludźmi? Patrząc na inne fora należy w to wątpić. Dlatego trzeba dbać o to co mamy, przyjaźnić się, nie kłócić, a różnice zdań są wskazane bo wtedy dyskusja jest ciekawsza. Jest tutaj dużo osób, które zdecydowanie lubię i z ciekawością włączam codziennie komputer, żeby poczytać co nowego u moich równolatków. Cieszy mnie fakt, że większość ma zainteresowania i dzieli się nimi z resztą i można przy okazji dużo się nauczyć, poznać inne rejony świata, piękne fotografie itp..itd. Dlatego mam nadzieję, że senior przetrwa jeszcze długo. Może myślę tak, bo mam dopiero 10-miesięczny staż, nie wiem...

Co racja to racja Małgosiu
  #84  
Nieprzeczytane 29-11-2009, 21:27
KKangaroo KKangaroo jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 223
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Ale jak jest fajnie w jednym miejscu zebrać tyle opinii o seniorku. Naprawdę uważam to za sukces.
Fajnie, pewnie, że fajnie, bo właśnie uczestniczyliśmy w chytrej prowokacji Tadeusza. Gratulacje.
Oklaski.
  #85  
Nieprzeczytane 29-11-2009, 22:47
Kontousuniete Kontousuniete jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Posty: 262
Domyślnie

Cytat:
Napisał Komisław
Fajnie, pewnie, że fajnie, bo właśnie uczestniczyliśmy w chytrej prowokacji Tadeusza. Gratulacje.
Oklaski.

no własnie
...i co pozostaje Tadeuszowi? Dół zasypać, karawanę odwołać i zrobić sobie "żarty z pogrzebu"
  #86  
Nieprzeczytane 30-11-2009, 05:37
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Komisław
Fajnie, pewnie, że fajnie, bo właśnie uczestniczyliśmy w chytrej prowokacji Tadeusza. Gratulacje.
Oklaski.
Nie uważam wątka za prowokację. Popatrzcie sami też coś dowiedzieliście się co kto myśli o KSC. Pozdrawiam.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #87  
Nieprzeczytane 30-11-2009, 13:47
krystynacz46's Avatar
krystynacz46 krystynacz46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: wielkopolska.
Posty: 2 439
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadwiga_G
Ja się pytam ........jaki koniec jaki pogrzeb. Komu się tutaj nie podoba - droga wolna ja tam zostaje - chodze sobie gdzie mi się podoba a gdzie mi nie odpowiada - zamykam i wychodzę. Ale dobrze że jesteśmy razem i niech tak zostanie.

Bardzo mi się podoba ,podpisuję się ,pozdrawiam.
__________________
WITAM
  #88  
Nieprzeczytane 30-11-2009, 15:02
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cicho Atos już mnie nie podpuszczaj więcej. Nauczyłeś się od psa jip-a? Wiem co mówisz ale tego nie napiszę!!
Jest dobrze i niech tak zostanie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #89  
Nieprzeczytane 02-12-2009, 00:33
zosinek's Avatar
zosinek zosinek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: powiśle
Posty: 1 188
Domyślnie

Ksc przeżyje jeszcze niejednego Seniora bo jak to w zyciu przychodzą,przechodzą,odchodzą i tak niech zostanie.
__________________
"Innego życia nie będzie".
  #90  
Nieprzeczytane 02-12-2009, 08:35
es55ca es55ca jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Mazury
Posty: 102
Domyślnie Brzydko pachnie!

Cytat:
Napisał tadeusz50
Cicho Atos już mnie nie podpuszczaj więcej. Nauczyłeś się od psa jip-a? Wiem co mówisz ale tego nie napiszę!!
Jest dobrze i niech tak zostanie.
Psa? Gdzie indziej czytałam o psich kupach w kontekście określenia członków tego forum. Jakoś nikt nie protestuje?
  #91  
Nieprzeczytane 02-12-2009, 10:09
Ludgarda's Avatar
Ludgarda Ludgarda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska,Polska
Posty: 2 146
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystynacz46

Bardzo mi się podoba ,podpisuję się ,pozdrawiam.

Mądrze powiedziane... podpisuję się pod powyższym tekstem i serdecznie pozdrawiam
  #92  
Nieprzeczytane 02-12-2009, 11:35
Jolina's Avatar
Jolina Jolina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Koronowo
Posty: 25 105
Domyślnie

No cóż.....
jakby wszystkie wątki miały taki słomiany ogień jak ten....to KSC na pewno by padło. Na szczęście są watki jak beton..i tych chyba wiatr przemijania nie wywieje .
DZIĘKI TAKIM WATKOM , WIERZĘ ZE KSC....BĘDZIE DOBRZE SIĘ MIAŁO
I PRZETRWA NIE JEDNA BURZĘ
Bo jest ja żaglowiec gnany wiatrem, raz szybciej , raz wolniej ...ale do przodu, w zależności jak wiatr w żagle dmuch.
To my jesteśmy tym wiatrem.
  #93  
Nieprzeczytane 02-12-2009, 11:54
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jolina
No cóż.....
jakby wszystkie wątki miały taki słomiany ogień jak ten....to KSC na pewno by padło. Na szczęście są watki jak beton..i tych chyba wiatr przemijania nie wywieje .
DZIĘKI TAKIM WATKOM , WIERZĘ ZE KSC....BĘDZIE DOBRZE SIĘ MIAŁO
I PRZETRWA NIE JEDNA BURZĘ
Bo jest ja żaglowiec gnany wiatrem, raz szybciej , raz wolniej ...ale do przodu, w zależności jak wiatr w żagle dmuch.
To my jesteśmy tym wiatrem.
Jakoś nie wiem co z tym słomianym ogniem. Piąty dzień jest wątek i blisko setki postów. Oby wszystkie tak miały! Sprawa druga przecież nie będziemy tu w nieskończoność "gęgać" o trwałości KSC. Ile wątków ma stan jednego postu? ile zaledwie kilku?
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #94  
Nieprzeczytane 02-12-2009, 15:57
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Portale społecznościowe będą istnieć od nas zależy jak one wyglądają.To jest tak jak z prasą elektroniczną ,nie wszyscy to lubimy i też się czyta gazety w formie papierowej.Przestańmy patrzeć na słupki popularności jak nasi politycy.Jedna super poseł proponuje czosnek na wszystko ,też zjedzmy czosnek ,ale przed randką proponuję dzień wcześniej jego zjedzenie.W postach na temat polityki czy religii ponoszą naszych uczestników tego forum emocje.Tak jest w całym naszym życiu że nie możemy oczekiwać że wszyscy podzielają naszą opinię,życie składa się z kompromisów i o tym należy pamiętać.
Media jak i politycy stosują metodę zastępczą do tematów które się nie mają ukazać.Przecież zrozumiałe jest że dziennikarz jest uzależniony od właściciela który ma jakieś poglądy i może go denerwować dziennikarz myślący inaczej.
Przy akcjonariacie ważne jest aby dany dziennik się dobrze sprzedawał do tego są wiadomości sensacyjne prawdziwe czy nieprawdziwe nie jest ważne.Nasz portal jest monitorowany przez partie polityczne ponieważ może pełnić sprawę opiniotwórcza.Dlatego nieraz pojawiają się niki osób z których możemy wywnioskować że pełnią rolę tuby propagandowej danego ugrupowania.Do tego momentu kiedy nie ma cenzury i możemy co chcemy pisać portal będzie istniał.Trzymajcie się i nie dajcie się zastraszyć że trzeba być seniorem o poglądach słusznych.
  #95  
Nieprzeczytane 02-12-2009, 16:06
jip's Avatar
jip jip jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Miasto: Wielkopolska
Posty: 11 298
Domyślnie

Cytat:
Napisał waclaw46
Trzymajcie się i nie dajcie się zastraszyć że trzeba być seniorem o poglądach słusznych.
No i ważne coby podejść do podchodzenia niektórych na luzie i myśleć swoje i bez lęku, bo to co ja myślę nikt nie odbierze mi.... No i dobrze jest, że niektóre tylko posty jako niecenzuralne latają po kosmosie wysłane tam przez adm.......
  #96  
Nieprzeczytane 02-12-2009, 16:50
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 616
Domyślnie

Jip ceni ę cię bo się nie obrażasz i masz swoje poglądy trudno seniorowi je zmienić zawsze mówię tym co przychodzą do mnie i dyskutują ze mną na temat zmiany religii.Jest powiedzenie ludowe "starych drzew nie przesadzasz" nawet tych co w nic nie wierzą.
Portal społecznościowy jaki jest jest słuszny,i spełnia swoją terapełtyczną rolę przecież jesteśmy jako saki zwierzętami stadnymi. Może na takie stwierdzenie niektórzy się obrażą ,ale najgorsza dla człowieka jest samotność ,psychologowie zastanawiają się nad ewenementem występującym u ssaków naczelnych.Przecież internet umożliwia nam kontakt z ludzmi o podobnych poglądach nawet i podobnej psychice dlaczego nie możemy z tego skorzystać.
  #97  
Nieprzeczytane 03-12-2009, 17:38
asa's Avatar
asa asa jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 142
Domyślnie

A właściwie to ilu nas jest około?Mam na myśli tych,którzy regularnie pojawiają się i piszą na forum KSC?
  #98  
Nieprzeczytane 03-12-2009, 18:15
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał asa
A właściwie to ilu nas jest około?Mam na myśli tych,którzy regularnie pojawiają się i piszą na forum KSC?
Użytkowników jest ponad 7000 ale stale piszących ??? Jedni przestają inni dochodzą.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #99  
Nieprzeczytane 03-12-2009, 20:52
Ha_na's Avatar
Ha_na Ha_na jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2009
Miasto: Polska
Posty: 2 730
Domyślnie

Przeczytałam wszystkie wypowiedzi.Myślę że do pogrzebu jest bardzo daleko, jeśli w ogóle do niego kiedyś dojdzie.7000 użytkowników świadczy o tym,że człowiek jest i będzie potrzebny drugiemu człowiekowi, bo po to przecież tu wszyscy się spotykamy.A kłótnie..no cóż. Były i będą.
  #100  
Nieprzeczytane 04-12-2009, 10:05
wankabor's Avatar
wankabor wankabor jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: 25-019 Kielce
Posty: 19 308
Domyślnie

Cytat:
Napisał halina6645
... człowiek jest i będzie potrzebny drugiemu człowiekowi, bo po to przecież tu wszyscy się spotykamy.A kłótnie..no cóż. Były i będą.
Masz rację Halino, człowiek jest bardzo potrzebny człowiekowi, bo w stadzie żyje łatwiej i przyjemniej. Kłótnie raczej nie są miłe widziane. Jak sympatycznie teraz się dyskutuje ( zachowując różnice poglądów), kiedy seniorzy lubiący żądlić, gdzieś się ulotnili. Miłego dnia. Wanda
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
pomoc w rejestracji KSC babik39 eSenior 6 17-09-2009 20:29
Pogrzeb kapitalizmu. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 21 23-02-2009 15:33
koniec reklamówek? Nika Społeczeństwo - wątki archiwalne 24 16-04-2008 14:34
Pogrzeb na żywo w Internecie - komentarze Basia. Ogólny 2 30-03-2007 21:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:41.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.