menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #105841  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 09:18
~gość: maja59.'s Avatar
~gość: maja59.
 
Posty: n/a
Domyślnie

Dwa oblicza rozmów polsko-izraelskich:
"...Mam nadzieję, że po czwartkowym spotkaniu będzie mniej nieporozumień z Izraelem; strona izraelska zaangażowała się w rzeczową rozmowę i temu ma służyć ten dialog - powiedział Bartosz Cichocki. Wyraził nadzieję, że strona izraelska została uspokojona i teraz mniej będzie nieporozumień wokół noweli ustawy o IPN.

- Strona izraelska w każdym razie zaangażowała się, wyraźnie to było widać, w rozmowę rzeczową i temu ma służyć ten dialog - podkreślił wiceminister."
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/cic...uowany/33c2sml

a tu druga strona:

:..Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych po zakończonych niepowodzeniem rozmowach z polską delegacją złożyło oświadczenie: "Izrael ceni dobre stosunki polityczne i dwustronne z Polską ale zachowanie pomięci o Holokauscie jest ważniejsze" - donosi "The Jeruselem Post" z 2.03.2018.

http://www.jpost.com/International/F...en-more-544039

Czy z tego wniosek że sukces odnieśli polscy mediatorzy, bo sama nie wiem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105842  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 09:30
krystynka's Avatar
krystynka krystynka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2009
Miasto: pomorskie
Posty: 2 643
Domyślnie

... że się odezwę - Maju, skoro rozmowy zakończyly się niepowodzeniem dla strony izraelskiej znaczy, że polscy mediatorzy odnieśli sukces - to się rozumie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105843  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 09:42
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
a tu druga strona:

:..Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych po zakończonych niepowodzeniem rozmowach z polską delegacją złożyło oświadczenie: "Izrael ceni dobre stosunki polityczne i dwustronne z Polską ale zachowanie pomięci o Holokauscie jest ważniejsze" - donosi "The Jeruselem Post" z 2.03.2018.

http://www.jpost.com/International/F...en-more-544039

Czy z tego wniosek że sukces odnieśli polscy mediatorzy, bo sama nie wiem?

Najpierw nalezaloby sie zastanowic co tu bylo negocjowac?
Wszyscy wiedza o co biega. Tlumacze zbyteczni.

Terminu Holocaust nikt nie podwazal,

Cytat:
Holokaust, termin określający całkowita zagładę, eksterminacę Żydów przez hitlerowców. Akcję rozpoczęto w 1942 roku w ramach tzw. „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. Doprowadziło to do likwidacji w obozach koncentracyjnych i w gettach od 5 do 6 mln Żydów. Nazwa wywodzi się od ofiary całkowicie spalonej na ołtarzu (całopalenie), składanej w starożytności przez wyznawców religii żydowskiej.

Zastanawiam sie czy nie nalezaloby wreszcie pomyslec o terminologii dla spoleczenstwa polskiego innych wyznan niz izraelickie, ktore padlo ofiara straszliwego terroru, przez hitlerowskie i nazistowskie Niemcy.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105844  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:01
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał krystynka
... że się odezwę - Maju, skoro rozmowy zakończyly się niepowodzeniem dla strony izraelskiej znaczy, że polscy mediatorzy odnieśli sukces - to się rozumie...

I to jest właściwe podejście do sprawy.
W końcu z SUKCESEM spreparowano idiotyczną ustawę, którą z SUKCESEM zaprezentowano wrogom polskiego NARODU.

W końcu krajowi i społeczeństwu podniesionemu z ruin też się cuś należy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105845  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:11
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
a tu druga strona:

:..Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych po zakończonych niepowodzeniem rozmowach z polską delegacją złożyło oświadczenie: "Izrael ceni dobre stosunki polityczne i dwustronne z Polską ale zachowanie pomięci o Holokauscie jest ważniejsze" - donosi "The Jeruselem Post" z 2.03.2018.

http://www.jpost.com/International/F...en-more-544039

Czy z tego wniosek że sukces odnieśli polscy mediatorzy, bo sama nie wiem?

Maju!
No jak możesz wątpić??? No! Jak???
Izraelczycy zapewne spytali z czym goście zjechali i co na stół rzucili do negocjacji, a dumna delegacja lepszego sortu rzuciła dobre chęci i obietnice Cichockiego, że się cos poprawi. Kiedy i gdzie już nie powiedział i nie powiedział który idiota ta idiotyczną ustawę poprawi i jak?
Ale jako wyżej się rzekło SUKCES jest..... w końcu polecieli do Jerozolimy, wyżalili się pod Scianą Płaczu i to trzeba uznac za SUKCES.
A że koza została tam gdzie ja sejm, senat i DUDA wstawili to inna sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105846  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:16
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Pytanie

Cytat:
Napisał krystynka
... że się odezwę - Maju, skoro rozmowy zakończyly się niepowodzeniem dla strony izraelskiej znaczy, że polscy mediatorzy odnieśli sukces - to się rozumie...
A gdzie to wyczytalaś, że "rozmowy zakończyly się niepowodzeniem dla strony izraelskiej " ?
Przeczytałam uważnie różne doniesienia prasowe. Z podanych linków oraz postu Maji nic takiego nie wynika.
Może zacytujesz jakiś fragment z którego by to wynikało.

W jezyku negocjacji sformułowanie, że "rozmowy zakończyły się niepowodzeniem" oznacza, że strony nie doszły do porozumienia, a nie że jedna ze stron pokonała drugą.
Jak sądzę jest to dość oczywiste nawet dla osób uznajacych inne metody dochodzenia racji niż rozmowy dwustronne.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 02-03-2018 o 10:26.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105847  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mar-Basia
Zastanawiajaced dlaczego Zydzi nie protestuja w USA i akceptuja segregacje!!! - Nie chca zadnego przyjac do West Point , ostra selekcja do czlonkowstwa w elitarnych country clubs, golf clubs, hotelach, itp. Lacznosc socjalno-towarzyska - pod znakiem zapytania! O segregacji mieszkaniowej juz nie wspomne. Skupiaja sie wsrod swoich. Zydzi czuja sie bezpiecznie "u siebie" tylko w kupie. Synagogi w NYC, Bostonie maja ochrone policji 24/7. Pokaz mi drugi kraj, gdzie Zydzi maja lepiej niz w Polsce, na ktora tak pluja!

A możesz mi powiedzieć co mnie obchodzić może co się dzieje z Żydami w USA i w innych miejscach?
I dlaczego ma mnie to zastanawiać?
Ale jak już to miałem spory ubaw kiedy dość dawno wyczytałem w amerykańskich mediach informację i tym, że jedna grupa ortodoksyjnych żydów oskarżyła przed amerykańskim sądem innych Żydów o fałszowanie koszernej macy.
I równie bawiło mnie kiedy na słoiku w markecie widniała etykieta "polski ogórki ....kosher"

Mnie interesuje debilizm polskich władz kreujących debilne prawo, które od pierwszej litery nadaje się do klopa -jak mówią na Śląsku - i służące do tego, że POLSKIMI WŁADZAMI pomiatać.

Już mówiłem, że jak nie pierwszej świeżości dziewica narożna wystawia w miejscu publicznym wdzięki swe, to nie powinna się dziwić, że znajdzie się ktoś, kto z okazji skorzysta.

Co jako prawnik z doświadczeniem międzynarodowym powinnaś brac pod uwagę.
Tak mi się zdaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105848  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59.
Nie zazdroszczę, bardzo dobrze mi na świecie, a co do prezesa Black and White to jest to jego własna firma i może zatrudnić nawet gęś na łańcuchu z kwalifikacjami do wyrobu smalcu. PKP jest na razie państwową firmą i miło by wiedzieć, że jest zrządzana przez fachowców, bo to jest nasza wspólna kasa, a nie Misiewicza. Może prezes zatrudniłby go raczej w Srebrnej tam nie potrzebują fachowców tej miary i predyspozycji?.
PS
Sondaż Platformy mnie nie interesuje.


Interesuje, interesuje....takie bajeczki to dla koleżeństwa,
bo jaki cię interesuje? Narodowców? SLD?

Ale ja o czym innym.

Niniejszym serdecznie cię przepraszam,
że umieściłam cię na innej półce niż resztę
i wdałam się w dyskusję nie sprawdzając.


To jest twój link

https://superekspress.pl/bartlomiej-...jonska-pensja/

...a ja niesłusznie założyłam / to się nie powtórzy/
że kto jak kto, ale ty do kłamstw się nie zniżysz i sprawdzisz chociaż.

Tak....w zarządzie Cargo...jeszcze raz otworzyłam linka..
Nie zauważyłaś w artykule małego akapitu;

To jest superekspress – wszystko zmyśliliśmy 🙂



Głupia ja, ale to się nie powtórzy.
Doszlusowałaś do poziomu koleżeństwa.

Kłamstwo to religia tutaj. Sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać,
ale czasami się nie chce i wpada się w szambo,
tak jak ja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105849  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:33
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Gaduła

Cytat:
Napisał pluto37

Co jako prawnik z doświadczeniem międzynarodowym powinnaś brac pod uwagę.
Tak mi się zdaje.

Radzę dobrze, zmień prawnika.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105850  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Mar-Basia]
Cytat:
Najpierw nalezaloby sie zastanowic co tu bylo negocjowac?
Wszyscy wiedza o co biega. Tlumacze zbyteczni.
No! Dobra..skoro tłumacze zbyteczni, to w jakim języku konferowali i po co pojechali "negocjatorzy" z Polski?

Cytat:
Terminu Holocaust nikt nie podwazal,
to prawda...problem w tym, że ..byli wspólnicy i sąsiedzi.
I tu jest kłopotek.
No i czy wyczyny w Kielcach da się dopisać do wyczynów nazistów od Hitlera czy może jednak nie?

Ale ponownie zapytam.
Czy do około 15 stycznia 2018 było więcej czy mnie wystąpień antypolskich Izraelczyków i Żydów czy mniej?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105851  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:38
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
A gdzie to wyczytalaś, że "rozmowy zakończyly się niepowodzeniem dla strony izraelskiej " ?
Przeczytałam uważnie różne doniesienia prasowe. Z podanych linków oraz postu Maji nic takiego nie wynika.
Może zacytujesz jakiś fragment z którego by to wynikało.

W jezyku negocjacji sformułowanie, że "rozmowy zakończyły się niepowodzeniem" oznacza, że strony nie doszły do porozumienia, a nie że jedna ze stron pokonała drugą.
Jak sądzę jest to dość oczywiste nawet dla osób uznajacych inne metody dochodzenia racji niż rozmowy dwustronne.

Linki pani Mai są trefne, radzę sprawdź inne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105852  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:39
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Radzę dobrze, zmień prawnika.

Jak z rana przyjdą i do drzwi kolbami załomoczą to ...damy radę

Ale fachowców nigdy za wielu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105853  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:42
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
No! Dobra..skoro tłumacze zbyteczni, to w jakim języku konferowali i po co pojechali "negocjatorzy" z Polski?


to prawda...problem w tym, że ..byli wspólnicy i sąsiedzi.
I tu jest kłopotek.
No i czy wyczyny w Kielcach da się dopisać do wyczynów nazistów od Hitlera czy może jednak nie?

Ale ponownie zapytam.
Czy do około 15 stycznia 2018 było więcej czy mnie wystąpień antypolskich Izraelczyków i Żydów czy mniej?



Ba, może wyjaśnią dlaczego prowadzili NKWD w 39 do rodzin polskich oficerów?
Są na to dokumenty. I nazwiska. To był dopiero pogrom.
Ojcowie i bracia czekali w obozach na kulkę w potylicę,
rodziny wywiezione w bydlęcych wagonach, gdzie dzieci nie przeżywały podróży.

Rodziny najlepszych Synów Ojczyzny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105854  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jak z rana przyjdą i do drzwi kolbami załomoczą to ...damy radę

Ale fachowców nigdy za wielu.

Bojownicy.

Nie załomoczą. Powyżej 75 lat ma się ulgę.
Nawet starych kodziarzy wczoraj puścili wolno,
choć szarpali się przy wynoszeniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105855  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:46
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Jak z rana przyjdą i do drzwi kolbami załomoczą to ...damy radę

Ale fachowców nigdy za wielu.
Byłeś miał prawnika, a nie "prawnika".
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105856  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:47
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

No i proszę. Dotąd we Lwowie dało się słyszeć język polski chyba nawet częściej niż ukraiński. Nazwy ulic są dwujęzyczne i nikt nie wybrzydzał na taki stan rzeczy.


Cytat:
Skrajnie nacjonalistyczna partia Korpus Narodowy, powiązana z Pułkiem Azow organizuje w najbliższą niedzielę marsz ku czci Romana Szuchewycza - kata Polaków odpowiedzialnego za ludobójstwo na Wołyniu.

"4 marca Korpus Narodowy zaprasza na marsz poświęcony pamięci legendarnego dowódcy UPA Romana Szuchewycza. Akcja poświęcona jest 68. rocznicy jego bohaterskiej śmierci w nierównej walce z najeźdźcami" – poinformowała w komunikacie partia. "Wyjdź i pokaz, kto jest właścicielem Lwowa" – dodano w komunikacie.

Manifestacja będzie miała wydźwięk antypolski, o czym świadczy grafika informująca o wydarzeniu. "Miasto Lwów nie dla polskich panów" – czytamy na grafice.

Ciekawe co na to prokuratorzy od Ziobry, bo takie numery wyraźnie stoją w sprzeczności z ustawą spreparowaną przez spółkę KACZYŃSKI - KUKIZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105857  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Byłeś miał prawnika, a nie "prawnika".
Uojtam,uojtam.
Prawnik to prawnik.... mam wyliczać?
Za KACZYŃSKIM pełen wór.... co jeden we worze to lepszy ZIOBRO .....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105858  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 10:53
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

A tu co dzień to cuś nowego:

Cytat:
Amerykańska dyplomacja ostrzegała Polskę przed konsekwencjami przyjęcia ustawy o IPN jeszcze przed głosowaniem na forum Sejmu – ustalił Onet.

Z informacji portalu wynika jednak, że notka na ten temat utknęła w resorcie spraw zagranicznych, a do kluczowych osób w państwie dotarła z opóźnieniem – już po przyjęciu projektu przez niższą izbę parlamentu.

No już wiadomo kto był dywersant. I dlaczego TO ....WASZCZYKOWSKI?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105859  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 11:07
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Głośnych awantur nigdy za wiele.
Cytat:

Reparacje od Niemiec. Mularczyk podaje ogromną kwotę
- Waloryzując powojenny raport o stratach wojennych np. o wartość dolara, mówimy o kwocie 850 mld dolarów - powiedział poseł PiS Arkadiusz Mularczyk. Zaznaczył, że ten raport trzeba jednak zaktualizować.
Mularczyk w rozmowie z Polsat News stwierdził, że choć to ogromna kwota to jednak jest ona uzasadniona przez zbrodnie wojenne, zniszczone miasta i wsie oraz utracony potencjał demograficzny Polski. - Mówimy o dużych kwotach, dlatego Niemcy prowadzą politykę kwestionującą jakiekolwiek roszczenia i prowadzą tę politykę na całym świecie - wyjaśniał.


W jego opinii - wbrew stanowisku Berlina - kwestia odszkodowań nie została uregulowana po II wojnie światowej. Zaznaczył, że choć zgodnie z traktatem poczdamskim Polska powinna otrzymać reparacje od Niemiec za pośrednictwem ZSRR to tak się nie stało.

A co to on gorszy od Jakiego, Karczewskiego i Dudy ?
Po prostu szykuje nam się kolene wielkie zwycięstwo.
Bałtyk już zapewnił nas o swoim silny wsparciu i woli współpracy. Już w niedługim czasie uderzy we wszystkie niemieckie porty na Bałtyku.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105860  
Nieprzeczytane 02-03-2018, 11:08
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Minister Wąsik odpiera atak na foty Olszewskiego

Cytat:
Odpowiedź Wąsika
W czwartek 1 marca Maciej Wąsik odniósł się na Twitterze do sugestii polityka Platformy Obywatelskiej dotyczących rzekomego homoseksualizmu polityka PiS. „To uderzenie nie tylko we mnie, ale przede wszystkim w moją rodzinę. Posłużono się przy tym wyrwanymi z kontekstu zdjęciami sprzed kilkunastu lat z prywatnej imprezy imieninowej mojego kolegi z liceum i ze studiów – Marcina Rudnickiego, który zresztą jest ze mną na zdjęciu. To przekroczenie wszelkich dopuszczalnych norm debaty publicznej” – oceniał. Wąsik stwierdził też, że całą sprawę uważa za zemstę i zapowiedział konsekwencje prawne wobec każdego, kto będzie rozpowszechniał sugestie posła Olszewskiego.


To co pokazywał Olszewski to dotyczyło Wąsika w uścisku męsko-męskim, a nie jego rodziny.
Olszewski jedynie pytał -słusznie - czy fakt ten został odnotowany w formularzach przyznających mu odpowiedni status przy dostępie do wiadomości tajnych i bardzo tajnych.

O bliskich kontaktach z reprywatyzacyjnymi nie wspominając.

Jakaś komisja śledcza z madame Wasserman i misterem Jakim wspólnie powinna rzecz wyjaśnić.
Ale chyba się nie odważą.

psst. W końcu czy to jeden bisex miał rodzinę? kroniki twierdzą że nie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.