menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #112601  
Nieprzeczytane 28-04-2022, 19:43
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 704
Domyślnie

Witam Was i zajrzałam na dzień dobry i dobranoc.
Troszeczkę poczytałam - jest mi niezmiernie miło czytać jak jesteście ze mną i serce asze skierowane w moją stronę! DZIĘKUJĘ!
Musiałam dzisiaj wyjść, problem w Banku.. na szczęście jest blisko!
W sobotę ma przyjechać Córka, w tej chwili ma blokady na bark, tak pechowo upadła i problem... a tylko Ona może przyjechać.
Helenko kochana, Izabel - kochane, dziękuję za wsparcie.... nawet nie Wiesz ile to jest DOBRA dla człowieka chorego!
Wszystkim bardzo dziękuję!
Gienio, to już masz blisko tych problemów... trzymam kciuki!
Wandeczko, Helenko, Izabel, Zosiu, Lilu, Gienio - DOBREJ NOCY! Zdrowia życzę .... to najważniejsze.
Jak tylko będę mogła posiedzieć tutaj, to będę!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112602  
Nieprzeczytane 28-04-2022, 21:44
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie Witam Rodzinkę

Pozdrawiam Cię miło NINECZKO. Nareszcie coś napisałaś. Ja ciagle załatwiam sprawy . tego jest do cholery. Jeszcze urząd skarbowy. Nowe konto załatwiam sobie. Trzeba czekać tydzień . Do Warszawy wszystko idzie , i dopiero z tamtąd dostaje się odpowiedz. Z notariuszem mam załatwione już wszystko. Z bratem załatwiam . Sam nie dałbym rady. On młodszy o 8 lat jest.
Pozdrawiam miło . was wszystkie .
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112603  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 08:44
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam Ninko bardzo sie cieszę że jesteś z nami zdrowia ,zdrowka wszystkiego dobrego.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112604  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 09:45
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 828
Domyślnie

Dzień dobry WSZYSTKIM....
Zawitała nasza gospodyni i od razu radośniej zrobiło się na wątku. I Helenka przyszła i niezawodny Gienek i ja nabrałam chęci do pisania.
Będę miała na weekend chłopaków, bo młodzi wyruszają do Krakowa na ślub i wesele do kuzynki. Wprawdzie chłopcy też mieli zaproszenie, ale będzie to niewielkie przyjęcie (na 80 osób) i nie będzie dzieciaków więc młodzi zrezygnowali z ich zabrania. Za to ja będę miała radość z ich pobytu.
Zrobiłam już dziś zakupy na weekend...zaraz zabieram się za lepienie pierogów....trzeba chłopców nakarmić, bo lubią.
Gienku....Dobrze, że ma Ci kto pomóc w tych sprawach urzędowych... Trzymaj się....
Zosiu....jak miło, że jesteś z nami....
Pozdrawiam....Dobrego dnia.....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112605  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 10:16
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Wiecie. Trza ta biede ciągnąć naprzód pomału , się rozruszam . Jeszcze kilka spraw do załatwienia mam 4 maja, potem 6 maja i 12 maja msza jest za żonę. Nawet i schudłem portki spadają , przez to wszystko. Rodzina i sąsiady mi pomagają . Raczej jeden sąsiad najlepszy jest Wczoraj mi przyniosła ciastko roladowe do kawy . Dzisiaj robie sobie obiad siadłe mleko mam od brata z ziemniakami i jajka sadzone

Udanego dnia.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112606  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 11:17
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 704
Domyślnie

Witam najserdeczniej!
Izabel, jestem myślami z Tobą i Twoją radością! Bardzo kochałam te dni kiedy miałam wnuczki, potem pra... uwielbiałam takie dni, spacery z nimi! Prawnuk opiekował się zawsze moją najmłodszą wnusią... bardzo był " dorosły ".... teraz samotność i choroby...
Gienio, dbaj o siebie! 100 razy Ci powtarzam - pamiętaj że żyjesz - jesteś jeszcze potrzebny!
Helenko, słonko moje, nasze! Zawsze pamiętasz o innych, chorych, samotnych... masz czystą duszę i wielkie serce!
Nie widzę Irenko...Alodii... jakoś na Jej blog nie mogę wejść... nie wiem, czy jestem zabonowana? Lubiłam poczytać Jej wpisy...
Widzę, że mam duży problem z okiem.. nie widzę nawet strzałki na monitorze... masakra z takim pisaniem... już dawno wpisałam a teraz zobaczyłam, że mam czerwono od braku liter...
Kochani, pozdrawiam Was wszystkich, zaglądających przytulam...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112607  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 13:12
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Dziękuję Ci Nineczko, dobrze napisałaś. Jestem po obiedzie już , garnki też umyłem . spokój do kolacji , potem jeszcze jabłko , lub banana zjeść, kawę wypić . Bo ona mnie podnosi na duchu.
Pozdrawiam was. cieplutko.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112608  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 14:19
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 704
Domyślnie

Witaj Gienio po obiedzie!
Tak ma być! Żal, rozpacz, żałoba to normalne uczucie każdego człowieka ale, masz dbać o siebie! tego by Ci Renia nie darowała a wiesz, TAM SIĘ SPOTKACIE! I NALEJE CI PO GŁOWIE!
Nie ma rodzinki to na Tobie mszczę się...nie, znęcam się!
Dziewczyny zajęte obiadem, ja zjadłam jakiś ryż - nie znoszę go! ale nie mam wyjścia.
Posiedziałam kilka minut i muszę się położyć... brak mi tchu...
Przytulam Was kochani...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112609  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 17:05
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witaj Ninko! milo że jesteś cieszę się Na zdjęciu mlecze na skwerku w całej krasie coś pięknego.Pozdrawiam wszystkich serdecznie miłego wieczoru.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112610  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 17:57
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 704
Domyślnie

Helenko, z radości na taki widok kwiatów to zawrót głowy - oczopląsu dostałam! Cudny widok!!!!!
Były córki, zrobiły dla mnie obiad dla siebie zamówiły PIZZE...nawet dostałam kawałek..
Teraz odjechały, córka ma psa, musi z nim wyjść a obawia się, czy nie będzie szczekał na balkonie, na 8 piętrze...zabrać go nie mogła bo moja sunia maleńka...nie znają się... i nie muszą!
Na Roczek i Chrzest prawnusia pojadę sama, sunie zabierze pielęgniarka do siebie...Będę spokojna, znają się oa urodzenia suni...
Helenko, jeszcze raz dzięki za fotkę, za bycie tutaj.
Gienio, i tak ma być, masz dbać o siebie i z miłością odwiedzać Renię , zapalić światełko, skupić się, pogadać z NIĄ...
Buziaki Wam zostawiam Rodzinko!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112611  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 18:55
Iza_bella's Avatar
Iza_bella Iza_bella jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: podkarpacie
Posty: 22 828
Domyślnie

Dobry wieczór....
Chciałam zameldować, że jakby mnie jutro nie było to jestem zajęta z chłopcami, albo oni okupują komputer. Tak samo może być i w niedzielę...nic to....będę pamiętać o Was i myślami być na wątku.
Ninko...to miałaś dziś przyjemną wizytę...córki Cię odwiedziły, to cieszy.
Helenko...piękna łączka. Żółte tak fajnie współgra z zielenią.
Gienku... dobrze, że radzisz sobie z samotnością i masz dobrych sąsiadów.
Miłego wieczoru....

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112612  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 19:49
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 704
Domyślnie

Helenko, ale wrażenie na widok tego mniszka! narwać , podsuszyć i parzyć! Lekarstwo na rok!~
Jak jutro będę na siłach, to wyjdę i zrobię fotki krzewów jakie kwitną przy bloku! Nie pamiętam już jak się nazywają... wiedziałam....
Izabel, ale Ci SUPEROWO! Pamiętam takie czasy z dziećmi... Ucałowania dla PANÓW!
Teraz muszę zjeść, leki i odpocząć...
Do jutra jak mi starczy sił - RODZINKO!
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112613  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 21:46
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 337
Domyślnie

Witam
wieczorem Rodzinkę.
Jestem też po konsultacji lekarskiej, zmieniono mi lek ..zamiast maści dostałam antybiotyk..
maść
co mi przepisał,mało pomogła, obejrzał nogi..i stwierdził,że jak maść nie pomogła to zapisał mi antybiotyk ,brać mam 2 razy po 1 tabletce dziennie po jedzeniu.
Zaczynam od jutra.



__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112614  
Nieprzeczytane 29-04-2022, 21:54
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Oj. dzisiaj nabrała chęci do pisania NINKA. Fajna pogoda była . wczoraj byłem na cmentarzu Lampki zaświecić żonie i teściom . Dzisiaj dostałem kondolencje z Niemiec i 50- EURO na kwiaty. To kuzynka żony posłała. Jesienią była u nas z córkami i synem .Musze jej odpisać listownie . To lepsze jak dzwonić .Podziękować. Ale był tez wczoraj syn koleżanki żony- Też z Niemiec , bo tutaj ma teściową i szwagierkę. Też dał 50 EURO na kwiaty . Był też na cmentarzu znicza zapalił, bo mi mówił.
Kuzynka żony pisze tak mam się trzymać dobrze. Ona jest w niebie , niecierpi już. Koleżanka żony tez zmarła w tym samym wieku, tylko dwa lata temu.
Dużo spraw urzędowych mam załatwionych. Jeszcze tylko konto musi być na mnie. Tydzień muszę czekać , bo do Warszawy idą papiery ..
Po obiedzie robiłem na ogrodzie , chwasty rwałem kopaczką. Sąsiadka przyleciała : mówi tak panie Gienku proszę się poczęstować pączkiem ,i co panu kupić . Bo jutro jedzie na zakupy . Na razie nic bo mam. .Kupiłem wczoraj chleb mięso z kurczaka , serek jabłka , banany i kawałek kiełbasy
Dzisiaj usmarzyłem kotlety na jutro do obiadu , tylko ziemniaki i ogórek i kotlecika zjem.
W piecu sobie zapaliłem , cieplutko w domu jest . Z sąsiadem porozmawiałem z pod samych drzwi przed chwilą. On ma warsztat . Malowanie proszkowe,i sam robi cały dzień. Pogadam z nim bo blisko jest 15 metrów z pod samych drzwi.
Dobrej nocy . Zdrowia życzę Ci Ninko.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112615  
Nieprzeczytane 30-04-2022, 10:06
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 704
Domyślnie

Witam Was bardzo serdecznie!
Zosia zadbała o leki, brawo Zosiu! Mogę to Wam radzić bo ja jestem ciężka do leczenia. Nawet w szpitalu miałam wymówkę o psiaku aby nie zostać...
Gienku, to masz na lampiony na pół roku! Super... pogadaj tam z Renią, opowiedz Jej wszystko, problemy swoje - pomoże Ci, doradzi..ja zawsze miałam takie wrażenie jak opowiadałam mężowi, że mi pomaga...jakoś lżej to znosiłam... Pozdrawiam Cię serdecznie.
Dzisiaj muszę dzwonić do informatyka prosić o pomoc.... mam problem z Pocztą i fb... na fejsbuku jest czarna strona...a wnuczka dzwoniła wczoraj, że wszystko jest! Da się napisać ale nie widać nic więcej...
Pozdrawiam Was Rodzinko...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112616  
Nieprzeczytane 30-04-2022, 11:23
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Jeszcze musze odpisać kuzynce żony do Niemiec . Ona fajna jest . Mówisz że to będzie lżej na sercu moim , jak będę coś mówił, może i dla nie tez lepiej . Chyba czuwa nade mną w chwale.
Pozdr..
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112617  
Nieprzeczytane 30-04-2022, 11:28
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 704
Domyślnie

Gienku, to sprawdziłam... jak porozmawiałam, nagadałam się to było mi lżej...miałam wrażenie, że mąż słucha, radzi...
Może to nie jest tak, dla mnie było lżej ciągnąć samotny wózek życia...
Pozdrawiam i życzę pomyślności...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112618  
Nieprzeczytane 30-04-2022, 13:33
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Też mi jest lżej , jak jestem na cmentarzu lampke zaświecę . Pomodlę. się . Postoję. Ninko kiedy się z ciąga kwiaty z grobu , po mszy miesięcznej . Czy przed mszą jeszcze. Myślę że po miesiącu po mszy . W październiku będzie pomnik już miała żona..
Pozdrawiam Cie Ninko i inne też
Zaraz idę posadzić sobie trochę ziemniaków z 2 wiadra . Będzie kurkom i dla mnie.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112619  
Nieprzeczytane 30-04-2022, 16:38
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 704
Domyślnie

Gienku, jest ciepło to kwiaty szybko padną... jak jest możliwość wstawić do wody, to postoją... ja nie miałam daty ani okresu do sprawdzania " kiedy je wywalać " jak były zwiędnięte to wynosiłam do kontenera... brzydko wyglądały... myślę, że Ty też wynoś zwiędnięte...
Pozdrawiam Rodzinkę i Ciebie Gienku...
Izabela ma wnuki - to SKARBY...
Szukałam informatyka do kompa i nie ma!!! Zawsze myślałam, że jak ja, w tym wieku sobie JAKOŚ radzę...a teraz moda na studia informatyczne to jest tego sporo... figa - nie ma... dopiero w połowie przyszłego tygodnia będą gdzieś tam punkty czynne...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112620  
Nieprzeczytane 30-04-2022, 16:53
barteczek's Avatar
barteczek barteczek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2010
Miasto: Małopolska
Posty: 55 704
Domyślnie

Zrobiłam fotki tym kwiatom...
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Różności felicyta Różności - wątki archiwalne 29 28-08-2010 14:03
skoro można pisać tu różności ymca Różności - wątki archiwalne 27 21-02-2008 20:46
"MISZ MASZ" czyli różności w różnościach jolita Różności - wątki archiwalne 162 31-10-2007 20:36

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.