menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #13341  
Nieprzeczytane 22-11-2023, 18:48
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Trafił mi się dzień ze słońcem
taki lubię, słońce zawsze wytknie mi niedoróbki sprzątaniowe lecz przestałam się tym przejmować
i nie rzucam się by je poprawiać.


Cytat:
Napisał helena62
Ja stosuję od lat tą metodę i wyruszam ...na spacer i to mi pomaga.Jestem sama od wielu...lat,mieszkam wysoko by zobaczyć ludzi przed blokiem muszę wychodzić na balkon. Wychodzę by zobaczyć ludzi, powiedzieć komuś dzień dobry,wychodzę bo ktoś się do nie odezwie,wychodzę bo mam problem a nie mam z kim porozmawiać.Wychodzę bo to lubię ...w drodze powrotnej zakupy i powrót do domu.

Dobry nawyk
Ja uzależniam wyjście jak do tej pory od chęci wyjścia t.z. od pogody i potrzeby zakupu czegoś tam.
Co prawda ma mi kto zakupy zrobić i chętnie to zrobi ale niektóre zakupy wolę zrobić sama
Samosia to ja byłam Pewnych rzeczy już nie zrobię.
Prawdzie w oczy spojrzałam, prawdę zaakceptowalam i gdy potrzebuję pomocy mówię.

Oj nie było mi łatwo pogodzić się z tym, że czegoś nie mogę....dołujące to było

__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13342  
Nieprzeczytane 22-11-2023, 19:43
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Dobry wieczór .
W końcu i ja weszłam na Seniorka , wczoraj mogłam tylko o tym pomarzyć . Ciśnienie normowałam do 1-ej w nocy . Problemy swoją drogą ale i te nagłe zmiany aury też źle znoszę co kiedyś nie było nawet do pomyślenia .
Nawet telefonu od siostry nie odebrałam .
Dziś lepiej ale znów ponoć nagła zmiana aury , szczerze ? Mam dość...
Aniu , niestety , tak już jest w naszym życiu , że z czasem nie możemy pewnych rzeczy robić . Dobrze jest jeśli nie musimy ale jest dużo osób , które mogą liczyć tylko na siebie i to jest smutne .
Helenko , żyję kochana ale do końca listopada w zawieszeniu , może potem coś się wyjaśni i oby na lepsze . Janku , reklam nie czytam , nie znoszę ich wręcz ale w Twoim przypadku odnośnie migotania przedsionków to pewnie przydała się Ci taka reklama .
Obecnie szukam w necie innych informacji , które są ważne , najwyżej obejrzę jakiś serial i tyle . Muszę jakoś relaksować się bo inaczej popadnę w obłęd .
Aha , lektura przed snem obowiązkowo .
U mnie mrozi , wczoraj w dodatku wiało okropnie a jutro ma padać , anomalia pogodowa .
Ale już nie nudzę , spokojnej nocki wszystkim i do miłego .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13343  
Nieprzeczytane 23-11-2023, 12:48
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Dzień dobry .

Danciu, napisałaś coś niepokojącego:
"...żyję kochana ale do końca listopada w zawieszeniu , może potem coś się wyjaśni i oby na lepsze."
To takie tajemnicze. Ale nie dziwię Ci się. Bo przecież ja jestem dokładnie taki sam.
Nie można tu napisać tak jakby się chciało. Czyli "co mi w duszy gra".
Być może jestem w podobnej sytuacji co Ty...
Wiem, że to jest niezdrowe nosić to w sobie, nie móc się tym z kimś podzielić. Zwierzyć się komuś.
Ale cóż. Nasze sytuacje rodzinne bywają tak skomplikowane!! Choć - być może - podobne.
No cóż, ostatecznie zadzwoń. A ja Ci wtedy coś pisnę od siebie... Tyle ile będę mógł . I vice versa....

A na razie następne 2 reklamy.






P.S.
Dwie pocieszające rzeczy, które zaobserwowałem ostatnio na tym wątku.
Odnalazła się Arti. Ona takie rozumne, ciekawe i "z klasą" posty pisze .
I drugie primo, to Helenka. Zauważam u Niej dużą, bardzo dużą przemianę. Ona pisze teraz b. pogodne posty. Kiedyś narzekała. Teraz już nie! Teraz pisze ciekawie, optymistycznie.
I obrazki ładne z mądrymi sentencjami. Umie już i zamieszcza.

Pozdrawiam Was miłe Panie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13344  
Nieprzeczytane 23-11-2023, 20:17
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Dziarsko wieje dziś cały czas.
Co przywieje? Obserwuję pogodę i najbliższe prognozy.
Wahałam się czy wyjść czy zostać w domu i wybrałam domowe robótki ręczne.
Jutro mam zaplanowane wyjście.

Dopięłam do kaptura kurtki futerko znak zimy.



Cytat:
Napisał Stefan

A na razie następne 2 reklamy.





Ograniczenie kalorii można a nawet trzeba ale istnieje nawyk żywieniowy i tu jest u mnie problem.
Niby mamy więcej czasu aby zająć się zmianą żywienia, doczytać w temacie, podejść do tematu z zainteresowaniem i powiem, że dla mnie wykonanie jest trudne pomimo,że dostałam skrypt, rozpiskę jedzenia na dni tygodnia co mam jeść.

Związki koleżeńskie mam wieloletnie
Z jednymi jestem bliżej z drugimi dalej jeśli chodzi o kontakty. Związki koleżeńskie, sąsiedzkie są ważne.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13345  
Nieprzeczytane 23-11-2023, 21:07
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Milo że jesteście Arti, Danusiu ,Stefanie u mnie też anomalia pogodowe i awarie z dostawą prądu...Kłopot z internetem bo mam podłączony od nie dawna światłowód i uczę się metodą prób i błędów. Danusiu może jutro pogadamy? martwię się o Ciebie trzymajcie się kochani miłej nocki. [IMG][/IMG]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13346  
Nieprzeczytane 24-11-2023, 20:32
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Dobry wieczór moi mili .
Dziękuję za to , że o mnie martwicie się ale jak pisałam - może będę coś wiedziała więcej za tydzień .
Nie rozmawiałam z nikim tylko z siostrą , synami i niedoszłą synową . Te rozmowy są konieczne i zajmują mi dużo czasu . Dziś tez musiałam zadzwonić do POZ aby mi przedłużyli recepty i okazało się , że będą w poniedziałek dopiero !
Czyżby znów siadali na tyłki bo ponoć koronawirus szaleje . Powtórka z roku 2020 ? Hm...rządzi jeszcze stary rząd .
Helenko , nie mogłam rozmawiać i przepraszam , może jutro albo innego dnia .
Janku , jest sporo racji w tym o czym piszesz ale zanim co - odpuśćmy , ok ?
Muszę rozwiązać jakoś to wszystko , nie ma innej rady i mam nadzieję , że ogarnie się za jakiś czas .
Masz rację - nie mogę i nie chcę tu mówić o wszystkim , za dużo tu widziałam bardzo nieprzyjemnych zachowań .
Pozdrawiam wszystkich serdecznie życząc spokojnej nocki , zostawiam uściski
P.s. Haniu i Aniu Wam również .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13347  
Nieprzeczytane 24-11-2023, 20:35
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

P.s. Helenko , ja mam Netię i raczej mało kłopotów , sporadycznie tylko . Choć światłowód też mogłam mieć ale nie zaryzykowałam .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13348  
Nieprzeczytane 25-11-2023, 15:26
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Super

Dzień Leniucha zarządziłam, piątek miałam intensywny i dziś chce mi się lenić

Są osoby które lubią swe życie w pojedynkę np Albert z lasu
->https://www.youtube.com/@albertzlasu
Oglądam jego kanał.

Nie wiem czy wiecie, że istnieje Silver TV ->https://www.youtube.com<br /> /resul...uery=silver+tv
Ciekawe tematy są poruszane więc na długie wieczory akurat są ok by dowiedzieć się czegoś lub o czymś.
Mnie zdumiało, że do soli dodawany jest trujący dodatek a jaką sól wybrać? o tym dowiedzieć się można z tego przekazu
-> https://www.youtube.co/watch?v=lZ21u3XFNSM


Soli niewiele używam a kupuję sól kłodawską.

Ostatnio dowiedziałam się że można kupić sól kłodawską z magnezem.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13349  
Nieprzeczytane 26-11-2023, 20:36
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Rolleyes



Nie wiem jak wam ale mnie szybko zleciał ten rok.

Spokojny rok bez sztormów emocjonalnych


Dokarmiam ptaki a wiewiórka zbiera orzechy których nie pozbierałam

Kartek okolicznościowych nie spodziewam się mieć w skrzynce tradycyjnej dostarczonych przez listonosza. Pozmieniało się wiele rzeczy w codziennym życiu jak patrzę wstecz.
Jakby nie było to na przestrzeni 50 lat wiele się wydarzyło.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 26-11-2023 o 20:51.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13350  
Nieprzeczytane 27-11-2023, 20:50
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Arti napisała ...Nie wiem jak wam...
Ja też nie wiem. Do lekarzy nie chodzę, przesuwam terminy... Nie wiem jak tu spędzić Święta...
Może ktoś z rodziny nas odwiedzi w naszym małym mieszkanku... Zima taka paskudna...Wielki bałagan w Polsce i deficyt w budżecie pozostawił PiS tym, którzy przejmą rządy...
Posłów do komisji śledczych nie starczy w sejmie. Nie dwa tygodnie, nie dwa miesiące, nie dwa kwartały trzeba, żeby to naprawić, posprzątać...
Najlepiej pójdę spać.
Śpijcie dobrze, (jak umiecie).


Odpowiedź z Cytowaniem
  #13351  
Nieprzeczytane 28-11-2023, 09:17
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witam masz rację Janku dzieje się a dzieje... i to wszystko nie napawa nas optymizmem chyba... że zdarzy się cud.Dziś mam spotkanie w klubie emerytów,potem zaliczę spacer,małę zakupy i wrcaam do domu.Danusiu trzymaj się zdrówka życzę.Arti tez tak myślę o czasie który tak szybko ucieka.Milego dzionka.
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13352  
Nieprzeczytane 28-11-2023, 18:29
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Trochę śniegu napadało.
Już noc za oknem -3
Odśnieżyłam przejście do domu.
Dzień upłynął mi na pracach domowych i pogaduchach telefonicznych.




Cytat:
Napisał Stefan
Do lekarzy nie chodzę, przesuwam terminy... Nie wiem jak tu spędzić Święta...Wielki bałagan w Polsce i deficyt w budżecie pozostawił PiS tym, którzy przejmą rządy...
Posłów do komisji śledczych nie starczy w sejmie. Nie dwa tygodnie, nie dwa miesiące, nie dwa kwartały trzeba, żeby to naprawić, posprzątać..

Terminów do lekarzy pilnuję bo raz na rok lub na pół roku jakieś badania kontrolne trzeba mi zrobić .
W Święta to jestem gościem.

Czy w budżecie jest deficyt tego nie wiem a co opowiadają w radio czy tv to co mają gadać?
Naobiecywali i to jedyne wytłumaczenie. Śpieszno im jednak by dorwać się wreszcie do władzy.

Komisje ? taki teatr zafundują i pewnie będą transmisje.
Reset obejrzałam. https://www.youtube.com/watch?v=xU0rMELI_gc i to mi wystarczy by mieć głębszy ogląd i pogląd.
Serial faktów.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 28-11-2023 o 18:46.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13353  
Nieprzeczytane 28-11-2023, 22:01
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Dobry wieczór wszystkim .
Dziś weszłam choć na chwilkę choć głowę mi zaprzątają inne myśli .
Helenko , dziękuję i wzajemnie - zdrówka bo to najważniejsze .
Janku , sama ostatnio zaniedbałam wizyty u lekarzy specjalistów bo mam inne sprawy na głowie , życie...
Aniu , tu chyba mamy podzielone zdania bo tvpis kłamie i mami głupich odbiorców a ten sławny ,,Reset " o kant tyłka rozbić ale to jest tylko moje osobiste zdanie .
Rozgrabili kraj i grabią nadal korzystając z tego , że nadal jest to co jest . Niedługo znów zamkną nas w domu , każą nosić zamordniki itd.. , zamkną szpitale co już robią . Grypa grypą czy przeziębienie ale czy znów trzeba straszyć naród ??? Tak było w 2020 roku i niestety nie leczyli ludzi tylko mordowali ! I to bardzo dlugo ! A gdzie jest amtadyna ? Pytam ! Zabronili mordercy i tyle....
Może mnie emocje poniosły ale taka jest prawda , znów każde przeziębienie czy grypa jest uznawane za cowid !
Próbują jeszcze wyciągnąć z tego kasę a mało się nachapali i uśmiercili ludzi nie lecząc ?
Dobranoc , spokojnej nocy życzę ale zbulwersowało mnie pewne spojrzenie na prawdę i ciemnotę ludzi .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .

Ostatnio edytowane przez Dancia54 : 28-11-2023 o 22:44.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13354  
Nieprzeczytane 28-11-2023, 22:47
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

TVPis do d...y ! i zdania nie zmienię .
To oglądają tylko ciemni i zacofani ludzie ... przepraszam .
Dobranoc .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13355  
Nieprzeczytane 29-11-2023, 12:58
tesia22022's Avatar
tesia22022 tesia22022 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Posty: 899
Domyślnie Witam!!

Popieram Pani Danusiu Pani poglądy i dodam , że nie mają umiaru w pazerności na państwowe pieniądze (PIS-0WCY) , ja też nie mogę ich słuchać . To jest okropne!!!! Pozdrawiam A/T.
__________________
Pamiętaj, że każdy napotkany człowiek czegoś się boi,coś kocha i coś stracił.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13356  
Nieprzeczytane 29-11-2023, 18:24
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Zimę lubię jednak oglądać przez okno -5




Kilka dni temu wrzos w doniczce zabrałam z ogródka. Miałby chyba większą szansę na przeżycie zimy gdybym go wkopała w ziemię.
Przez kilka dni mam towarzystwo w domu. Pan malarz odświeży mi klatkę schodową.


Cytat:
Napisał Dancia54

Aniu , tu chyba mamy podzielone zdania bo tvpis kłamie i mami głupich odbiorców a ten sławny ,,Reset " o kant tyłka rozbić ale to jest tylko moje osobiste zdanie .

Mnie interesują fakty dlatego oglądałam Reset.
__________________

Ostatnio edytowane przez Arti : 29-11-2023 o 18:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13357  
Nieprzeczytane 29-11-2023, 20:06
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Arti. Ty obejrzałaś tylko "Reset", i twierdzisz, że masz głębszy ogląd. Może wiesz, że to produkcja TVP Info. Czyli że to t.zw. propaganda PiS-u. Na pewno oglądasz też TVP Główne Wiadomości. Teraz już masz pełną wiedzę !!!,...hihihi....

Napisałaś: "Komisje ? taki teatr zafundują..."
A czy przypominasz sobie może w jaki długi publiczny teatr próbowali "wrobić" Tuska? W aferę Amber Gold ??
Zadanie to powierzyli Małgorzacie Wassermann.

Napisałaś też troszeczkę o deficycie polskiego budżetu. Skromnie i wystarczająco. Bo to poważny nasz temat. Bo to już nie deficyt, to dziura budżetowa. I trudny. I trudno będzie nowemu rządowi. To problem, i zadanie dla naszych dzieci, (wiem, gdyż podpatrzyłem jakie masz ładne kilkunastoletnie córeczki ). Może już nie mój. Gdyż ja mam dorosłe wnuczki.

Danciu, pozdrawiam.
OO..oo.. - Alę też. Która się ujawniła .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13358  
Nieprzeczytane 29-11-2023, 23:15
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
Arti. Ty obejrzałaś tylko "Reset", i twierdzisz, że masz głębszy ogląd. Może wiesz, że to produkcja TVP Info. Czyli że to t.zw. propaganda PiS-u. Na pewno oglądasz też TVP Główne Wiadomości. Teraz już masz pełną wiedzę !!!,...hihihi....
Napisałaś: "Komisje ? taki teatr zafundują..."
A czy przypominasz sobie może w jaki długi publiczny teatr próbowali "wrobić" Tuska? W aferę Amber Gold ??
Zadanie to powierzyli Małgorzacie Wassermann.

Napisałaś też troszeczkę o deficycie polskiego budżetu. Skromnie i wystarczająco. Bo to poważny nasz temat. Bo to już nie deficyt, to dziura budżetowa. I trudny. I trudno będzie nowemu rządowi. To problem, i zadanie dla naszych dzieci, (wiem, gdyż podpatrzyłem jakie masz ładne kilkunastoletnie córeczki ). Może już nie mój. Gdyż ja mam dorosłe wnuczki.

Powtarzam mnie interesują fakty. Na potwierdzenie o czym mówi się w Resecie mam przedstawione nagrania,dokumenty to fakty a z faktami się nie dyskutuje.
Czy to jest propaganda? nie sądzę.
Dla mnie to jest dokument.
Dziura budżetowa być może że jest, tego nie wiem.
100 konkretów na sto dni oferta atrakcyjna
Wiem to, każdy Rząd się wyżywi a ludzie potrzebni są w dniu głosowania.
Czy ewentualna dziura budżetowa będzie zadaniem czy problemem naszych dzieci... a kto to wie?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13359  
Nieprzeczytane 29-11-2023, 23:49
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 185
Domyślnie

Dobry wieczór choć już późno .
Alu , wygląda na to , że mamy podobne zdanie na temat sytuacji w kraju , pozdrawiam Cię serdecznie i jeśli masz czas i ochotę - rozmawiaj z nami .
Janku , popieram Twoje zdanie bo ta dziura budżetowa sięga naprawdę dużych kwot i moim zdaniem nowy rząd będzie miał ogromne trudności aby to jakoś załatać .
Raczej nie da się po 8-śmu latach rządów Pis , najbardziej odczują to nasze dzieci i wnuki choć i my już mamy przechlapane .
Arti , fakty z ,,Resetu" to żadne fakty , same kłamstwa i tyle , to moje zdanie i nie tylko ..na szczęście .
Dobrze , że w końcu Polacy ogarnęli się i nie poszli za Pis-em , jak będzie dalej tego nie wie nikt ale jest jakaś nadzieja . Oby te komisje śledcze osiągnęły swój cel , chciałabym dożyć tego dnia .
Ok , takie dyskusje są potrzebne i dobrze , każdy może wyrazić swoje zdanie nie obrażając innych .
Helenko , gdzie jesteś ? ! Miło też będzie jak odezwą się inni forumowicze .
Dobrej nocki kochani , pozdrawiam Was wszystkich berz wyjątku , Janku wzajemnie .
P.s. może jutro odezwę się .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13360  
Nieprzeczytane 30-11-2023, 08:31
helena62's Avatar
helena62 helena62 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: okolice Szczecina
Posty: 10 871
Domyślnie

Witaj Danusiu witam wszystkich jestem z Wami choć na polityce nie bardzo się znam.Nie oglądam tvp...mam nadzieję że teraz wszystko sie zmieni.Milego dzionka dla wszystkich i oczywiście zdrowka.[IMG][/IMG]
__________________
“Szczęście pojawia się, gdy to, co myślisz, mówisz i robisz jest w harmonii.”...Gandhi
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.