menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > eSenior
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

eSenior Komputer, internet, telekomunikacja - tu prosimy o pomoc i pomagamy rozwiązać problemy związane z obsługą komputera i korzystaniem z internetu. Dyskusje na temat korzystania z internetu, dzielenie się nowymi odkryciami. Zapraszamy też do zadawania ogólnych pytań i udzielania odpowiedzi w serwisie www.senior.pl/porady/Komputery-Internet przy czym pytania związane z forum i KSC prosimy zadawać na forum :)

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #181  
Nieprzeczytane 19-01-2010, 15:27
gerd's Avatar
gerd gerd jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: K-Koźle
Posty: 1 435
Domyślnie

Witam

Nie rozumiem dlaczego nie można w Operze – powiększać pisma?
Trzeba wejsc na „Widok” > Powiększenie i z boku okienka – zaznaczyć: 120% albo 150% itd.
Należy po prostu z boku pozostawić – dużą „kroplę” jako zaznaczenie i już.
Można sobie i wybrać 200% i rzeczywiscie tak będzie na pewno.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #182  
Nieprzeczytane 19-01-2010, 16:03
gerd's Avatar
gerd gerd jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: K-Koźle
Posty: 1 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał mimoza
Chcę Tobie podziękować za poświęcony mi czas w rozwiązanie mojego problemu. Powoli, powoli ale dzięki Twoim podpowiedziom, po napisaniu tekstu
zrobiłam tak >zapisz jako>dokument programu Word97-2003, tekst zapisany jest w tzw. "[tryb zgodności]", potem.zaznacz wszystko>kopiuj>wklej (np. w KSC) jest OK - ufff.
Dzisiejsze Twoje sugestie też sprawdziłam - jest tak jak napisałeś. Mam nadzieję, że już po kłopocie.
Jesteś WIELKI - Cz


A przecież pisałem o tym również w #131, tak mi się przynajmniej wydaje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #183  
Nieprzeczytane 19-01-2010, 16:15
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Gerd - być może źle Ciebie wtedy zrozumiałam , ale również Tobie dziękowałam za pomoc.
Jesli to mało - to dziękuję raz jeszcze specjalnie tylko Tobie. - Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #184  
Nieprzeczytane 19-01-2010, 16:27
gerd's Avatar
gerd gerd jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: K-Koźle
Posty: 1 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał mimoza
Gerd - być może źle Ciebie wtedy zrozumiałam , ale również Tobie dziękowałam za pomoc.
Jesli to mało - to dziękuję raz jeszcze specjalnie tylko Tobie. - Cz

Ależ przecież wcale nie o to chodzi.
Chodzi tylko o przypomnienie ze "już raz" to było a nie skutkowało.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #185  
Nieprzeczytane 19-01-2010, 18:13
weronika1 weronika1 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 4 500
Domyślnie

Cytat:
Napisał weronika1
Witam
Przeczytałam dzisiaj na Onecie-biznes artykuł "Niemcy: rząd ostrzega przed przeglądarką Microsoftu". Co o tym sądzicie? http://biznes.onet.pl/niemcy-rzad-pr...6,1,news-detal
Jest odzew Chin skierowany do Google w sprawie hakerów.
http://wiadomosci.onet.pl/2113861,12...wa,ite m.html
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=CQohgMEhp7c
Zmieniając siebie zmieniasz świat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #186  
Nieprzeczytane 19-01-2010, 18:14
mimoza's Avatar
mimoza mimoza jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Wałbrzych 58-300
Posty: 47 118
Domyślnie

Gerd - dlatego m.in. wolę rozmawiać niż pisać.
Można wtedy uniknąć wiele nieporozumień - niedomówień - Cz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #187  
Nieprzeczytane 20-01-2010, 12:55
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie DEFRAGMENTACJA (3), c.d.

W poście #32 opisałem sposób wykonywania defragmentacji za pomocą programu Defraggler, porównując go
do sposobu systemowego, jaki jest w Windows XP.
W Komputer Świat 17/2009 piszą: "...systemowy defragmentator Windows XP choć jest szybki, okazuje się prawie bezskuteczny".

Zaś w tym artykule http://eriz.pcinside.pl/weblog/defragmentacja-dyskow-prawdy-i-mity-69.html
piszą: "Wbrew pozorom, bardzo wiele od programu zależy. Systemowy ABSOLUTNIE nie nadaje się do tego celu!"

Na poniższych screenach pokazuję efekt defragmentacji.
Stan mojego dysku C:
- ostatnia defragmentacja miała miejsce 2 tygodnie temu
- fragmentacja wynosi 18%.

a) przed defragmentacją


Tutaj wyraźnie widać pofragmentowany dysk. Pliki są rozrzucone, nieuporządkowane.



b) po defragmentacji. Stan dysku: fragmentacja 0%, plików pofragmentowanych 0, (było 859)


Widać wyraźną różnicę, porządek w plikach.

Oznaczenia plików:




Duże posty b.źle się czyta, dlatego kontynuacja w następnym poście.
S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 21-01-2010 o 16:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #188  
Nieprzeczytane 20-01-2010, 19:37
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie Defragmentacja (4)

Defragmentacja jest konieczna, gdy stopień fragmentacji wynosi więcej niż 10%. Należy ją wykonywać co 2 -3 tygodnie.
Defragmentację za pomocą Defraglera wykonuje się łatwo, a wynik jest b.czytelny.

Uwaga. Defragmentacji nie należy wykonywać gdy pracuje się na komputerze. Stanowi to pewien problem.
Więc ważny jest czas tej operacji. W moim przypadku ten czas nie był długi wyniósł w sumie 18min (dla obu partycji C i D).
Lecz mój dysk jest mały - pojemności dla C i D: wynoszą 20,7 i 16,5 GB, przy czym tylko po ok. 33% na nich jest zajęte.

Kłopot dla tych, którzy mają dysk o dużej pojemności, komputer "zabałaganiony", i/lub defragmentację rzadko przeprowadzają.
Dzisiejsze laptopy mają standardowo dyski o przeciętnej pojemności 250 GB.
Co wtedy. Niektórzy zostawiają na noc komputer z włączoną defragmentacją. Lecz gdy mają np. trzy partycje, wtedy mają dwie przerwy we śnie.
Biorąc to pod uwagę, Defraggler jest bardzo wygodny. Można w nim zaplanować defragmentację na dowolny dzień i godzinę i o określonej porze sam będzie się włączał.

W Komputer Świat 1/2010 opisano jeszcze jeden, podobny w działaniu do Defragglera, defragmentator - Magical Defrag.
Również działa w tle i monitoruje prace komputera.
Gdy rozpoczynamy pracę na komputerze, wstrzymuje defragmentację, kończymy ją, lub mamy przerwę - zaczyna działać.
Oto jego okno:


S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 21-01-2010 o 09:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #189  
Nieprzeczytane 21-01-2010, 04:30
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie Stefan napisał świetnie-ja tylko coś uzupełnię.

Też polecam-to świetny "Deflaggler". W #187 w linku [z artykułu] podają aby wyłączyć wszelkie programy i najważniejsze-- avasta, czy co kto tam ma. Ja wyłączam [nie napisali] jeszcze wygaszacz ekranu. Nie używa się wtedy troszkę pamięci RAM, która do tego potrzebna i procesor ma "spokojną pracę". Defragmentacja trwa dłużej niż na tym co do defragmentacji daje Windows XP. Ale "na czuja" sądzę, że jest lepsza.

Przed defragmentacją należy oczyścić kompa ze śmieci. Bo inaczej śmieci też ładnie ułoży, ale tego nie chcemy. Ja to robię dwoma "czyścielami". CCleaner lecz najpierw CleanGP. Najnowsza wersja. Od poprzedniej-ogromna różnica.

Tu nawet czyści nie potrzebne rejestry. Nie ma obawy, bo wcześniej zrobi kopię zapasową rejestru. Należy na zapytanie kompa [o kopię] wybrać tak.
Skoro mowa o narzędziach które nie posiada [ma ale ubogie] WinXP, to wiele razy zachęcałem do przeglądarki ACD. Jest po ang. podobno istnieje spolszczenie. Nie znalazłem. Dałem jednak napisane w Wordzie2003 jak ustawić poszczególne 8 zakładek. To znaczy gdzie mają być "haczyki" a gdzie nie.

Używam to jakieś 6-7 lat. Nie zamienię na inną przeglądarkę. Chociaż istnieje nowsza wersja-nawet czerwone oczy na fotce można zmienić i różne retusze, to polecam to co zaraz dam. Tam dużo narzędzi-a nie używałem. Pobawiłem się tylko w przeróbki. To ACD ma łatwą zamianę "bitmapy" na "JPG". Wtedy zamiast 2,5 MB otrzymuję np. 700 kB. Jest różnica? Ma jeszcze wiele narzędzi. Programy które pobierzecie są darmowe. Zachęcam do tej przeglądarki. To naprawdę wspaniałe. Ja nie zamienię na inną, a parę już oglądałem. No to pora jak to pobrać.

Klik na link--a reszta prosta. Zachowajcie to gdzieś sobie. NP. w folderze "instalki".
http://www.przeklej.pl/plik/defragme...e-00086s40q48f defragmentacja [Deflaggler]

http://www.przeklej.pl/plik/ccsetup219-exe-00086s4fu48f CCleaner

http://www.przeklej.pl/plik/cleangp-...e-00086s5e648f CleanGP

http://www.przeklej.pl/plik/acd-3-0-rar-0007l72n748f przeglądarka ACD [na niej Gif jest ruchomy]

Oczywiście CCleaner wielu tu już ma, ale nie nowi. A CleanGP-chyba jest mało znane. Te dwa czyściciele stosuję--wzajemnie się uzupełniają.
O Deflaggerze Stefan napisał. Ja podaję skąd pobrać. nie potrzeba szukać po stronach-podaję na tacy.
__________________
Idioci wygrywają często. Mają nad nami przewagę liczebną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #190  
Nieprzeczytane 21-01-2010, 08:39
elik13's Avatar
elik13 elik13 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 15 829
Domyślnie

Witam

Kaziu
jeśli CCleaner i polecany przez Ciebie Clean GP,
to wypada Odkurzacza się pozbyć, bo to już chyba za dużo
"trzy grzybki w barszcz"
Odpowiedź z Cytowaniem
  #191  
Nieprzeczytane 21-01-2010, 09:34
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał elik13
(...) bo to już chyba za dużo
"trzy grzybki w barszcz"
Elik, chyba masz rację. Za małą mam wiedzę, ale "babski nos" mi podpowiada, że trochę przydużo tego.
Jeśli ktoś zajmuje się często grafiką lub obróbką zdjęć - tak, wtedy potrzebne są dodatkowe programy pomocne w tej pracy.
Ale czy do zwykłego łażenia po Sieci i przesłania kilku obrazków na fora potrzebna jest niezwykła szybkość kompa i zapychanie programami dysku?

Trzeba dokładnie czyścić, trzeba defragmentować, czy jednak aż 4 dodatkowe programy są do tego niezbędne? Gdzieś tam czytałam o instalacji dwóch programów antywirusowych naraz. Po co? Żeby się pożarły między sobą? Do tego programik dublujący inny program, bo jest szybszy o kilka sekund. Itd., itp.

A w ogóle to Hania w poście 172 ma rację. Nowicjusz się tu zgubi, a wątek jest stworzony z myślą o nim.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #192  
Nieprzeczytane 21-01-2010, 09:48
asa's Avatar
asa asa jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 142
Domyślnie

Tadeuszowi dziękuję za podpowiedź jak na KSC ustawić czas rzeczywisty-teraz jest OK!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #193  
Nieprzeczytane 21-01-2010, 10:41
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie Święta racja Alu!

Cytat:
Napisał AAlka
Elik, chyba masz rację. Za małą mam wiedzę, ale "babski nos" mi podpowiada, że trochę przydużo tego.
Jeśli ktoś zajmuje się często grafiką lub obróbką zdjęć - tak, wtedy potrzebne są dodatkowe programy pomocne w tej pracy.
Ale czy do zwykłego łażenia po Sieci i przesłania kilku obrazków na fora potrzebna jest niezwykła szybkość kompa i zapychanie programami dysku?

Trzeba dokładnie czyścić, trzeba defragmentować, czy jednak aż 4 dodatkowe programy są do tego niezbędne? Gdzieś tam czytałam o instalacji dwóch programów antywirusowych naraz. Po co? Żeby się pożarły między sobą? Do tego programik dublujący inny program, bo jest szybszy o kilka sekund. Itd., itp.

A w ogóle to Hania w poście 172 ma rację. Nowicjusz się tu zgubi, a wątek jest stworzony z myślą o nim.

Podpisuję się obydwiema rękami pod tym, co napisała AAlka.
A wcześniej zwróciła na to uwagę hanna-barbara #172, teraz Elik nieśmiało zapytuje.
Nam, zwykłym userom?, jeszcze uwzględniając nasz wiek?
CZY POTRZEBA TAK DUŻO?
CZY NIE ZA DUŻO "grzybów w barszczu"?
Pisałem wielokrotnie - nie przedobrzać, nie przeciążać komputera, nie zamulać. Ile razy jeszcze o tym pisać.
Zobaczcie jaki mały mam komputer, dysk zaledwie 37,2 GB, RAM 640 MB.
I wszystko hula. Od dwóch lat nawet się nie zawiesił.
Ale tylko: niezbędne programy, po jednym, dobry antywirus, skanowanie (czasem), defragmentacja (co 2-3 tyg.), CCleanerem (codziennie).

Więc panowie, my tu wszyscy doradzający - weźmy pod uwagę słowa naszych miłych Seniorek. W końcu służymy pomocą.
Szczególnie trafnie potrzeby seniorów-nowicjuszy przedstawiła Hania w #172.

No i przy tej okazji dodam jeszcze prośbę, ażebyśmy stosowali ujednolicone, poprawne nazewnictwo - to ułatwia komunikację i zrozumienie porad.

I jeszcze: nie zaśmiecajmy tego wątku (ale i forum), dbajmy wszyscy, ażeby był klarowny, łatwy (chyba rozumiecie o co mi chodzi).

Przepraszam, że tak się wymądrzam, ale zostałem niejako "wywołany do tablicy" .
No i jako założyciel tego wątku.
Pozdrawiam.
S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 21-01-2010 o 16:45.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #194  
Nieprzeczytane 21-01-2010, 11:32
emka46's Avatar
emka46 emka46 jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Trójmiasto
Posty: 3 030
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Skoro mowa o narzędziach które nie posiada [ma ale ubogie] WinXP, to wiele razy zachęcałem do przeglądarki ACD. Jest po ang. podobno istnieje spolszczenie. Nie znalazłem. Dałem jednak napisane w Wordzie2003 jak ustawić poszczególne 8 zakładek. To znaczy gdzie mają być "haczyki" a gdzie nie.

Używam to jakieś 6-7 lat. Nie zamienię na inną przeglądarkę. Chociaż istnieje nowsza wersja-nawet czerwone oczy na fotce można zmienić i różne retusze, to polecam to co zaraz dam. Tam dużo narzędzi-a nie używałem. Pobawiłem się tylko w przeróbki. To ACD ma łatwą zamianę "bitmapy" na "JPG". Wtedy zamiast 2,5 MB otrzymuję np. 700 kB. Jest różnica? Ma jeszcze wiele narzędzi. Programy które pobierzecie są darmowe. Zachęcam do tej przeglądarki. To naprawdę wspaniałe. Ja nie zamienię na inną, a parę już oglądałem.

Kazik.mam ACD- See 5.0 po polsku.Link przysłał mi syn,ale go nie mam.
A tutaj są spolszczenia wersji angielskiej:
http://pobierz.pl/spolszczenia/windo...acdsee-5-0-286
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #195  
Nieprzeczytane 22-01-2010, 16:18
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie Prosta porada (1) - Zamykanie komputera. Hibernacja

Dla początkujących użytkowników.
Uwaga, mowa jest o Windows XP Professional.

Najczęściej zamykamy tak: zamykamy używane strony, klikamy Start > Wyłącz komputer > Wyłącz. I po kłopocie. Pozornie.
Niby dobrze, gdy wyłączamy na długie nieużywanie.
Ale, gdy mamy tylko przerwę, (np. idziemy na zakupy, do lekarza, do sąsiadki, itp)?
Wówczas obowiązkowo należy: Start > Wyłącz komputer > Stan wstrzymania.
Wtedy oszczędzamy energię elektryczną (ekologia), zużycie części, w tym łożysk wentylatorów chłodzących.

Ale można/trzeba pójść dalej - pozostawić komputer w stanie hibernacji.
Przybliżam to pojęcie: hibernacja w przyrodzie, to stan znacznego obniżenia intensywności procesów życiowych.
Przykładem tego jest sen zimowy zwierząt.

Z komputerem można postąpić podobnie.
Oto wyjaśnienie i powód http://www.pcworld.pl/news/64343/Hib...indows.XP.html :
Jak i dlaczego korzystać z opcji "zamrażania" systemu w Windows XP? Hibernację systemu warto stosować wtedy, gdy nie musisz zamykać sytemu operacyjnego, np. gdy chcesz wyłączyć komputer na noc. Dlaczego?
Otóż hibernacja i dehibernacja systemu odbywa się znacznie szybciej niż zamykanie i ponowne jego uruchomianie.
Ponadto przy przywróceniu systemu ze stanu hibernacji, wszystkie otwarte okna pozostaną bez zmian
.

Jak to robimy: Start > Wyłącz komputer > na "Stan wstrzymania" przytrzymujemy klawisz Shift i klik na Hibernacja.
Gotowe. Gdy chcemy uruchomić kompa - wystarczy ruszyć myszą.
Czasem trzeba użyć włącznika, ale i tak uruchomienie trwa krócej, bo ma mniej do załadowania.
To bardzo proste, mało czynności!

Tu możesz przeczytać więcej: http://windows.microsoft.com/pl-PL/w...sked-questions

Wypróbujcie!
S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 24-01-2010 o 11:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #196  
Nieprzeczytane 23-01-2010, 11:16
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie Następna prosta porada (2) - Kontrola temperatry komputera

Dla początkujących.

Jedną z przyczyn wyłączania się komputera jest jego przegrzewanie się.
Najczęściej powodem przegrzewania jest zanieczyszczenie wentylatorków napędu i procesora, co skutkuje słabym chłodzeniem.
Z czasem gromadzi się na nich kurz i różne paprochy.
Temperatura dobrze chłodzonego procesora nie powinna być wyższa niż 70-75 st C (może ktoś mnie poprawi).

Ażeby móc skontrolować temperaturę płyty głównej i procesora -
(jak one wyglądają i gdzie są, pokazał prostownik w Kursie: http://www.prostota.com.pl/index.php...erowy&Itemid=4 ) -
trzeba mieć zainstalowany program, np. Everest (najpopularniejszy), czy Real Temp 2.90.
U mnie, zmierzone za pomocą Everesta temperatury pokazuje poniższy screen:




A więc jeżeli wyłącza się komuś komputer, to przyczyną może być przegrzanie, i należy sprawdzić temperaturę.

Pozdrawiam.
S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 24-01-2010 o 11:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #197  
Nieprzeczytane 23-01-2010, 11:58
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie Prosta porada (3) - Stosowanie przycisku "Odśwież"

Często przerywamy oglądanie jakiejś strony, i przechodzimy do innej.
Gdy wracamy do niej, ona jest już nie taka sama, zaszły w niej zmiany.
Czasem sami dokonaliśmy w niej zmian, i chcemy to zobaczyć. Nie zamknęliśmy jej, jest w pasku zadań na samym dole.
Ażeby zobaczyć uaktualnioną stronę (ze zmianami), należy wrócić do niej i kliknąć przycisk "Odśwież". Gdzie on się znajduje?

W przeglądarce FF: u góry, pomiędzy "Do przodu" a "Zatrzymaj".
W - " - IE7: u samej góry, za paskiem adresów, zawinięte zielone strzałeczki w kwadraciku.

S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 24-01-2010 o 11:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #198  
Nieprzeczytane 23-01-2010, 12:22
Alsko's Avatar
Alsko Alsko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Warszawa
Posty: 34 899
Domyślnie

Cytat:
Napisał Stefan
Ażeby zobaczyć uaktualnioną stronę (ze zmianami), należy wrócić do niej i kliknąć przycisk "Odśwież". Gdzie on się znajduje?
W przeglądarce FF: u góry, pomiędzy "Do przodu" a "Zatrzymaj".
W - " - IE7: u samej góry, za paskiem adresów, zawinięte zielone strzałeczki w kwadraciku.
Janku, sprawdzałam to kilkakrotnie i wiem, że mnie okłamuje Nie wiem, dlaczego i czy tylko to u mnie tak działa. Albo nie działa, albo działa z opóźnieniem.
Nawiasem mówiąc, kliknięcie w klawisz F5 też odświeża stronę. I też robi to z opóźnieniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #199  
Nieprzeczytane 23-01-2010, 14:00
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Alu, chodzi Ci o IE?. Może masz inną wersję?. Bo tak u mnie działa w IE7. Zaraz sprawdzę wysyłając ten post.
I potwierdzę.
S.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #200  
Nieprzeczytane 23-01-2010, 14:06
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

Tak, działa na IE7 !. Sprawdziłem na poprzednim #199.
Wersję IE, jaką się ma, można sprawdzić w "Pomoc", na samej górze: "Internet Explorer-informacje"
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Komputer dla początkujących KURS E-ASYSTENT.COM eSenior 36 26-09-2015 07:36
Jak poznać, że starsi rodzice potrzebują stałej opieki? - komentarze dorka1958 Ogólny 25 05-09-2013 21:38
Komputer to moj przyjaciel miś Białystok 9 27-05-2013 12:18
Komputer nie tylko dla wnuka - komentarze breguet Ogólny 2 22-08-2007 00:38
Komputer bez stresu Ewa_P Praca, wolontariat 3 27-06-2007 23:46

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.