menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #85561  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 15:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Jesion]Ba...

Cytat:
1. Wstąpiliśmy do europejskiej unii, podporządkowaliśmy jej własne interesy, to dlaczego mamy występować? Nie jestem pewien, ale chyba formalnie jesteśmy równorzędnym państwem w grupie 28 państw.
Zauważ że wstępowaliśmy do UE takiej która już była zorganizowana. I do tej zorganizowanej już wspólnoty zgłosiliśmy akces. A na dodatek Kaczyński Lech pod kuratelą brata podpisywał dalszą modernizację unijnej wspólnoty.
W akcesyjnych papierach zapisaliśmy, że wprowadzimy euro jako wspólny pieniądz. I dotąd do kiedy tej wspólnej waluty nie wprowadzimy, to dla tych co mają euro będziemy na lekkim aucie.
Pytasz czemu mamy wystepować? To przecież proste. Skoro nasze interesy przez wielbicieli narodowych państw są nie do pogodzenia z tymi wspólnymi unijnymi, to logika wskazuje, że lepszy jest rozwód niz męczarnie brukselskie pod dyrekcją unijnych technokratów działających na zlecenie paskudnych Niemców.
Cytat:
Ale z biegiem czasu apetyt niektórych eurokratów na coraz to silniejsze podporządkowanie sobie państw członkowskich stale się powiększał i powiększa (vide rozmieszczenie muzułmanów). I o tym warto mówić i to zmienić.
Znowu zapominasz, że ci eurokraci to są nasi eurokraci i jesli coś powiększają to przy naszej zgodzie. I dlatego, że taki traktat podpisał Bliźniak Kaczyńskiego za jego zgodą..
Cytat:
2. Większość zakładów przemysłowych na terytorium Polski już nie jest polska. Niepolskie są banki. Prywatna telewizja, prasa, tylko z nazwy są polskie. Myślę, że to właśnie te fakty natchnęły poprzedniego ministra, wnuka sławnego pisarza, do smutnej konstatacji o bytach teoretycznych z pozostałościami typu "kamieni kupa" itd.
jesionie! Przecie znowu wrócę do początku! Skoro niepolskie, to wystarczy je znacjonalizować. I ..... będzie polskie. Odpowiednie ustawy i po kłopocie. A masz narodowe banki pod dyrekcją ministrów, podobnie jak z polskim orlenem,kghm-em, kopalniami, energetyką, pkp itp Chyba obserwujesz process obsadzania polskich własności przez nową ekipe. W niepolskich to chyba by tego nie robili.
Cytat:
Próba drobnego upomnienia się o nasze (podatki) wywołała za niedaleką granicą olbrzymie poruszenie połączone z głęboką troską o zagrożoną polską demokrację. Bo pieniądz to pieniądz.
Chyba niezbyt uważnie słuchasz ekonomistów. I tych przedstawicieli polskiego biznesu, którzy rozliczają nowe władze z podatków które na nich spadły. Nie wiem czy robisz zakupy i czy śledzisz ceny paliw na bieżaco. Niektóre ceny już poszły w góre.
Cytat:
Niekiedy zastanawiam się, czym kierowali się (poza własnym interesem, naturalnie) nasi zaangażowani, światli Europejczycy, kiedy za bezcen oddawali dobrze funkcjonujące polskie przedsiębiorstwa.
jesionie! To może w końcu od ciebie dowiem się KTÓRE, bo jakoś od 25 lat z kawałkiem nie mogę się dopytać skutecznie które to były?
Cytat:
Może tym, że "za Gdańsk nie warto umierać", ale za wyłożone pieniądze może się ktoś upomni?

I słusznie. Dlaczego ktoś ma umierać za Gdańsk skoro w/g Kaczyńskiego w Gdańsku ludzie mają ciągoty niemieckie? Podobnie jak Ślązacy to ukryta opcja niemiecka?
Cytat:
W tej sytuacji opuszczenie Unii byłoby równoznaczne z odcięciem się od solidarnego wsparcia państw o podobnej kondycji na forum UE
.
jesteś niekonsekwenty. Skoro nie lubisz tych wstrętnych eurokratów, to dlaczego chcesz od nich solidarnego wsparcia???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85562  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 16:14
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Łapanki? Chyba skąś to znamy.
Cytat:
Jak informuje reporterka Radia TOK FM Małgorzata Waszkiewicz, jest wniosek o wszczęcie śledztwa ws. zatrzymania w Zgorzelcu Syryjczyka przez firmę ochroniarską "Fenix".

Cytat:
Chodzi o firmę "Centrum Szkolenia Specjalnego Fenix" ze Zgorzelca. Ta zamieściła na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym chwaliła się "ujęciem" Syryjczyka, który - zdaniem pracowników firmy - był uchodźcą, nielegalnie przebywającym w Polsce. Nie wiadomo, na jakiej podstawie pracownicy Fenixa ustalili, że mężczyzna nie mógł przebywać w Polsce, ale okazało się, że się mylili. Syryjczyk był w Polsce całkowicie legalnie.


Teraz policja wnioskuje do prokuratury o wszczęcie śledztwa ws. możliwego przekroczenia uprawnień przez firmę ochroniarską.

Na zdjęciu wypasione byczysko w polowym mundurze z psem.
Jak z historycznego obrazka.
Dobrze że nie strzelał.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85563  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 16:31
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Nie ma to jak troska o prawa pracownicze...
Cytat:
Przyjęta przez Sejm 30 stycznia ustawa budżetowa radykalnie zubaża Państwową Inspekcję Pracy - aż o 8 mln zł i odbiera inspektorom perspektywę na podwyżki. O tyle skurczyła się pula pieniędzy na PIP wobec pierwotnych założeń. ......

Z czegoś w końcu trzeba wspomóc Rydzyka, a z reszty uzbieranych funduszy może coś uskłada sie na ...pińcet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85564  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 16:54
Jesion's Avatar
Jesion Jesion jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 6 540
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
...Pytasz czemu mamy wystepować? To przecież proste. Skoro nasze interesy przez wielbicieli narodowych państw są nie do pogodzenia z tymi wspólnymi unijnymi, to logika wskazuje, że lepszy jest rozwód niz męczarnie brukselskie pod dyrekcją unijnych technokratów działających na zlecenie paskudnych Niemców...
Myślę, że nasze interesy i interesy wielu mniejszych państw członkowskich są zbliżone, więc powodów do występowania nie widzę. Ale do naprawy UE – tak.
Cytat:
Napisał pluto37
Znowu zapominasz, że ci eurokraci to są nasi eurokraci i jesli coś powiększają to przy naszej zgodzie. I dlatego, że taki traktat podpisał Bliźniak Kaczyńskiego za jego zgodą..
Może raczej Wasi. Czytałem, że europejscy prawnicy mają wiele wątpliwości, czy rola Komisji Europejskiej, jaką ta sobie obecnie przypisuje, jest zgodna z prawem. Ale prawnikiem nie jestem...
Cytat:
Napisał pluto37
jesionie! Przecie znowu wrócę do początku! Skoro niepolskie, to wystarczy je znacjonalizować. I ..... będzie polskie. Odpowiednie ustawy i po kłopocie.
Nie wiem, czy rozmawiamy poważnie, czy nie.
Cytat:
Napisał pluto37
A masz narodowe banki pod dyrekcją ministrów, podobnie jak z polskim orlenem,kghm-em, kopalniami, energetyką, pkp itp Chyba obserwujesz process obsadzania polskich własności przez nową ekipe. W niepolskich to chyba by tego nie robili.
Owszem, robiliby. Pełnione funkcje ministerialne to jedno, podział zyskami firm to drugie.
Cytat:
Napisał pluto37
jesionie! To może w końcu od ciebie dowiem się KTÓRE, bo jakoś od 25 lat z kawałkiem nie mogę się dopytać skutecznie które to były?
Dziś nawet czytałem o dużej firmie, która została za niewielkie pieniądze sprzedana. Ale nazwy nie zapamiętałem. Tu możesz sobie poczytać.
http://www.historycy.org/index.php?s...ic=103502&st=0
http://niepoprawni.pl/blog/814/dzika...atku-polskiego
Pewnie o praktyce celowego doprowadzania zakładów do trudnej sytuacji finansowej i następnie sprzedawania ich za symboliczną złotówkę nie słyszałeś?
Cytat:
Napisał pluto37
jesteś niekonsekwenty. Skoro nie lubisz tych wstrętnych eurokratów, to dlaczego chcesz od nich solidarnego wsparcia???
Twoje wnioski odnośnie moich intencji rozminęły się co nieco z tymi ostatnimi. Ja nie zabiegam o wielkie pieniądze. A pisząc o wsparciu miałem na myśli reprezentantów państw z byłego bloku wschodniego. Tych bym raczej nie nazywał eurokratami...

jesion
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85565  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 17:04
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

taki drobiazg... lepszy niż ośmiorniczki u Sowy

Cytat:
Ponad 350 tysięcy złotych zapłacił Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości, w ostatniej kampanii wyborczej, firmie chroniącej prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Wynika ze sprawozdania finansowego złożonego w Państwowej Komisji Wyborczej.

I raczej nie ma co liczyć na to, że jakieś partie zaczną się rozliczać publicznie z dotacji jakie dostają z budżetu w ciągu sejmowych kadencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85566  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 17:41
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

[quote=Jesion]
Cytat:
Myślę, że nasze interesy i interesy wielu mniejszych państw członkowskich są zbliżone, więc powodów do występowania nie widzę. Ale do naprawy UE – tak.
Nie zauważyłem, żeby Litwa, Łotwa, czy Estonia narzekała na UE w polskim stylu. A jeśli się przyjrzysz, to nie zawsze im po drodze z polskimi pomysłami.
Cytat:
Może raczej Wasi.

Rozumiem, że w jakiejś innej Polsce żyjesz. I ci nasi to nie są Polakami, czy może są ale gorszego sortu? A taki Rychu Czarnecki jakaś unijna fisza z wyboru to jest nasz, czy wasz?
Cytat:
Czytałem, że europejscy prawnicy mają wiele wątpliwości, czy rola Komisji Europejskiej, jaką ta sobie obecnie przypisuje, jest zgodna z prawem. Ale prawnikiem nie jestem...
A którzy prawnicy, bo są różni.
Cytat:
Nie wiem, czy rozmawiamy poważnie, czy nie.
A pytasz poważnie?
Cytat:
Owszem, robiliby. Pełnione funkcje ministerialne to jedno, podział zyskami firm to drugie.
Ja poważnie o tych polskich firmach w polskich rękach, którymi rządzą polskie partie i polskie związki zawodowe. masz może jakieś uwagi do podziału zysków w tych firmach?

Cytat:
Dziś nawet czytałem o dużej firmie, która została za niewielkie pieniądze sprzedana. Ale nazwy nie zapamiętałem.

jesionie! Pytanie brzmi: jakie polskie firmy wysprzedano za bezcen? i pomocnicze co takiego produkowały z zyskiem co można było eksportować za waluty wymienialne..
Cytat:
Pewnie o praktyce celowego doprowadzania zakładów do trudnej sytuacji finansowej i następnie sprzedawania ich za symboliczną złotówkę nie słyszałeś?
A znasz jakiś dobry zakład, który prowadził nowoczeną produkcję który doprowadzono do upadłości? Ja chetnie taki bym poznał. I jeśli za złotówkę, to czemu nikt z Polaków go nie kupił? takich stoczni np?
Cytat:
Twoje wnioski odnośnie moich intencji rozminęły się co nieco z tymi ostatnimi. Ja nie zabiegam o wielkie pieniądze.
A o jakie? Bo już się pogubiłem? UE wyasygnowała grube miliardy na programy które wspierają zapóźnione regiony Polski i miejska i wiejską infrastrukturę.

Cytat:
A pisząc o wsparciu miałem na myśli reprezentantów państw z byłego bloku wschodniego. Tych bym raczej nie nazywał eurokratami...
Jak zauważyłem, to każdy z tych reprezentantów w unijnych gremiach istnieje w postaci komisarzy i innych urzędników unijnych. I to oni tworzą to co nazywasz eurokratami.

Tym nie mniej dalej pozostaje kwestia przyzwoitości przy okazji dojenia UE ze szmalu i jednoczesnego wybrzydzania na tych co ten szmal supłają z własnej kieszeni, że Polsce zrobić dobrze.

Zawsze to paskudnie wygląda jesli idziesz do sąsiadów po pomoc, a potem na nich wybrzydzasz publicznie opowiadając, że sąsiadka ma kurzaje, a sasiad buty z dziurawymi podeszwami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85567  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 17:53
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Lektura na popoludnie:

Cytat:
Dlaczego Niemcy nie chcą baz NATO w Polsce?

http://swiat.newsweek.pl/wojska-nato...,378888,1.html
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85568  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 18:20
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Cytat:
Rząd ogłasza redukcję emerytur dla esbeków


...i juz wiadomo kto najglosniej kwiczy na forum przeciw demokratycznie wybranemu rzadowi.
Esbecja z przystawkami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85569  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 20:10
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Sąd i instancji:
Cytat:
Sąd Okręgowy w Legnicy, jak czytamy na stronie WOŚP, uznał, że Matka Kurka naruszył dobra osobiste Jurka Owsiaka, zarzucając mu wykorzystywanie darów przekazanych na rzecz WOŚP do celów prywatnych. Sąd nakazał, by bloger przeprosił twórcę Orkiestry w ogólnopolskich mediach i usunął tekst na blogu. Wyrok nie jest jednak prawomocny i zarówno szef fundacji, jak i Wielgucki mogą złożyć apelację.

miejmy nadzieję, że druga instancja odprawi sądy szybciej
i równie skutecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85570  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 20:16
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

następna niewinna...i do uniewinnienia.

Cytat:
Sąd uznał, że Dorota Kania dopuściła się "zamachu godzącego w prawidłową działalność instytucji państwowych, a powodem jej działania była chęć osiągnięcia korzyści majątkowej". W lipcu skazał ją na dwa lata więzienia w zawieszeniu.

Kania w oświadczeniu opublikowanym w portalu Niezalezna.pl pisze, że została skazana, bo sędzia Iwona Wierciszewska nie uwzględniła jej wniosków dowodowych i wydała o wiele wyższy wyrok, niż chciała prokuratura. Wyrok jest nieprawomocny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85571  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 21:11
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
następna niewinna...i do uniewinnienia.


i zostanie uniewinniona

a co zrobić z Jurkiem Owsiakiem?

http://www.wosp.org.pl/fundacja/aktu..._z_ owsiakiem

nikt nie chce go skazać
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85572  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 21:17
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

jesionie.... masz ballade o polskich firmach. W tym takiej, której nikt nie chce kupić nawet za złotówkę. podobnie jak polskich cennych kopalń.
Związkowcy tez nie chcą...
Cytat:
Nieoficjalnie dowiadujemy się, że nowy rząd rozważą połączenie niedochodowego LOT z jakąś inna spółką transportową. Mówi się o firmach z grupy PKP, Intercity lub Cargo.
Problemem jest ponoć to, że choć pomysł z zasady urąga logice, to mariaż Lotu z Intercity, w związku z koordynacją siatki pasażerskich połączeń krajowych dałby się jeszcze jakoś obronić. Niestety Intercity również nie ma pieniędzy i zamiast dwóch mniejszych potencjalnych bankrutów mielibyśmy jednego większego. Kasę ma natomiast Cargo, ale samo potrzebuje pieniędzy na inwestycje, więc pompowanie gotówki do nienasyconej i zdemoralizowanej spółki lotniczej oznaczałoby nic innego, jak tylko osłabienie w miarę dobrze radzącego sobie przedsiębiorstwa. Naiwne byłoby pytanie skąd ta obsesja łączenia firm.
http://www.rp.pl/PKP-razem-z-LOT.html
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85573  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 21:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
i zostanie uniewinniona

a co zrobić z Jurkiem Owsiakiem?

http://www.wosp.org.pl/fundacja/aktu..._z_ owsiakiem

nikt nie chce go skazać

Amelio!
Jak dobra zmiana rozkręci się na dobre, to ...nic nie wiadomo.
Owsiak pójdzie siedzieć a heros Wielgucki dostanie Orła Białego za walkę z wysłannikiem piekieł.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85574  
Nieprzeczytane 04-02-2016, 21:38
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:

W związku z cięciami w budżecie na 2016 r. z KBW mogą odejść m.in. obsługujący system wyborczy informatycy.
W sumie z puli na wynagrodzenia KBW w budżecie na ten rok straciło blisko 4 mln złotych. Miały być to pieniądze na podniesienie dość niskich jak na administrację państwową zarobków, które wśród prawników i informatyków z kilkunastoletnim doświadczeniem wahają się między 2,8–3,8 tys. zł netto. Kim są pracownicy KBW? W dużej mierze to osoby, które dość szybko znalazłby zatrudnienie w sektorze prywatnym, gdyż często posiadają doktoraty i są specjalistami w dziedzinie prawa lub systemów informatycznych. Teraz w związku z wizją braku podwyżek wielu z nich zapowiada, że odejdzie pracy.

http://www.rp.pl/Polityka/302049868-...ykow.html#ap-1
Dopiero co jedem nadminister żalił sie, że w rządzie nie ma chętnych na podsekretarzy stanu, bo fachowcy pensje jakie im proponuje mają w ...tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85575  
Nieprzeczytane 05-02-2016, 00:33
Miran Miran jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Glencoe,IL,USA
Posty: 3 343
Domyślnie

Cytat:
PiS uderzy esbeków po kieszeniach. Redukcja emerytur!




Cytat:
Świadczenia emerytalne byłych esbeków są nawet 20 razy wyższe od emerytur, które dostają ich ofiary.
Teraz rozumiemy dlaczego na marszach KOD jest tulu ludzi w wieku emerytalnym!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85576  
Nieprzeczytane 05-02-2016, 01:38
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał pluto37
Łapanki? Chyba skąś to znamy.


Na zdjęciu wypasione byczysko w polowym mundurze z psem.
Jak z historycznego obrazka.
Dobrze że nie strzelał.
A nie miał on przypadkiem gdzieś odwołania do jedynego prawdziwego Boga? Może np na pasie? No bo w sercu na pewno nie.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85577  
Nieprzeczytane 05-02-2016, 02:25
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

A to o wspominanym Gowinie.

Cytat:
Janusz Kijowski kończy tak: "Gdyby pan Gowin posiadał zdolność honorową, to naplułbym mu w twarz. Skoro nie - to obetrę tylko podeszwę...".

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,19575850,...#ixzz3zFiHa2bK

http://wyborcza.pl/1,75478,19575850,...al-janusz.html
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85578  
Nieprzeczytane 05-02-2016, 09:23
Baśka H's Avatar
Baśka H Baśka H jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Miasto: Lublin
Posty: 72
Domyślnie

włos się jeży i powiewa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85579  
Nieprzeczytane 05-02-2016, 09:33
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
A nie miał on przypadkiem gdzieś odwołania do jedynego prawdziwego Boga? Może np na pasie? No bo w sercu na pewno nie.

tego akurat nie zauważyłem, ale gdyby mieli chłopaki taka możliwość to pewnie i taki pas by założyli.
"Dobrze" im z oczu patrzyło....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85580  
Nieprzeczytane 05-02-2016, 09:50
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 634
Domyślnie

Cytat:
Napisał BarbaraK

To drugie rozwiązanie w przypadku Gowina ma sens.
twierdzenie że się ześwinił nie byłoby prawdziwe i obrażałoby trzodę.

Ale nie da się ukryć, że typ zachowań ludzi wykształconych, inteligentnych i takich o których nie można powiedzieć, że robią co robia w nieświadomości. To jest dokładna kalka zachowań części inteligentów za wczesnej komuny.

Gowin wskoczył w szambo z własnego wyboru i może akurat nie to jest najbardziej obrzydliwe, tylko to, że doskonale wpasował się w otoczenie pretorianów Kaczyńskiego.

Dlatego gdybym był w sejmie to każde wystapienie kończyłbym adresem do Gowina pytaniem ....Panie Gowin...jak pan się czuje w tym szambie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 06:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.