menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zycie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 21-11-2012, 11:32
~gość: 78.9.6.xxx's Avatar
~gość: 78.9.6.xxx
 
Posty: n/a
Post Ważne dla kierowców: nowy taryfikator punktów karnych - komentarze


Komentarz do artykułu: Ważne dla kierowców: nowy taryfikator punktów karnych
--------------------
Surowiej tzn. drożej nie patrząc na kryzys światowy w portfelach podatników ! Nie dawno była mowa o wysypie fotoradarów w całym kraju i coraz głośniej mówi się o podwyższeniu mandatów i innych opłat dla kierowców . Kasa budżetowa państwa jest coraz bardziej uboższa , więc rząd a raczej jego eksperci do spraw wyciągania pieniędzy z kieszeni podatników - intensywnie pracują nad podwyżkami ,utrudnieniami ,zaostrzeniami prawa i przepisów co w konsekwencji daje min. większą ilość wpływów z kar i mandatów . Owszem idea poprawy bezpieczeństwa jest nagłaśniana ale pośpiech w wprowadzaniu zaostrzenia kar i nagonka na zmotoryzowanych jest zauważalna .Jest pewna grupa pań posłanek z PO która ma fobie i obsesje na punkcie kierowców a najchętniej widziałaby nas wszystkich na rowerach a nie w samochodach . Tylko ,że każdy logicznie i bezstronnie wie ,że zmotoryzowani to kura znosząca złote jaja i można doić z nich ile się da .Ja " lemingiem "nie jestem i nie chcę uczestniczyć w zbiorowym masochizmie zmotoryzowanych i dlatego mam wątpliwości co do tych restrykcji i protestuję przed radykalizmem z hasłem najpierw poprawcie stan dróg .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-11-2012, 11:24
Proch-i-pył's Avatar
Proch-i-pył Proch-i-pył jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: Polska
Posty: 3 207
Domyślnie

Nie wiem, co Cię tak oburza. Kary za łamanie prawa? Nie ruszają mnie wysokości mandatów, bo ich nie płacę. Tak jak nie ruszają mnie podwyższone kary więzienia za napady, gwałty i rozboje. Wiem natomiast, ze żyję w kraju pełnym ludzi, którzy do demokracji nie dorośli i przestrzeganie prawa trzeba wymuszać batem, bo przeciętny Polak we krwi ma przekonanie, że przepisy są po to, żeby je omijać.
Stan dróg to jedno, bandytyzm za kółkiem, to drugie. Tak, bandytyzm. Pijany kierowca jest bandytą i potencjalnym mordercą. A snob "rajdowiec" jadący w terenie zabudowanym 140km/h jest równie groźny jak psychopata na wolności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 22-11-2012, 20:31
Luiza22's Avatar
Luiza22 Luiza22 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2012
Posty: 5
Domyślnie

Popieram mojego przedmówcę - morderstwo to morderstwo - nie ważne czy z broni, czy po pijaku autem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:48.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.