menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka > Polityka - wątki archiwalne
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1641  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 23:18
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Kazik
Co zrobił PiS
2]Rząd Pis 2 lata gdy Prezydentem był Lech Kaczyński
ps. czemu ciągle obrażasz zwolenników PO których jest całkiem spora grupa i to ludzi wykształconych. Uważasz się za najmądrzejszego? Odrobinę pokory chłopie. Czemu to według Twoich proroctw Tusk nie startuje na Prezydenta jak to wieściłeś.Ech szkoda słów.
Wymieniłem w trzech punktach płatników na rabat Anglii. Czyli SLD,Pis i PO z podaniem lat. I uzasadnieniem, że nawet Hiszpania i Francja nic nie mogły zrobić. Zapomniałem o Niemcach--oni też. Nie rozumiem więc dlaczego z mojego postu wyciągasz jeden punkt?

Podaj mi konkretnie gdzie obrażam? Zamiast mnie pouczać pokory, to naucz się pisać uczciwie. Zamiast pouczeń, to miejsce było na cytat gdzie się poczułeś obrażony. Czekam.

Masz rację--szkoda słów na Twoje pisanie. Zamiast konkretów to gołe pretensje.

Tusk zaskoczył wszystkich. Nawet większość PO. Może najbliższych z PO też. A na pewno wszystkie partie i dziennikarzy. Więc co się do mnie o to przyklejasz? Sam prorokowałeś jego zwycięstwo. Wszyscy z PO-Tusk,Tusk,Tusk...... Zapomniałeś już o swoich proroctwach jego wygranej? Może Jip Ci przypomni, bo też był za Tuskiem.
  #1642  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 23:25
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia

Prawda jest taka, ze Kaczynski pokazal juz jaki jest nieudolny wiec wszystkie jego obietnica, a zwlaszcza te absurdalne sa po prostu smieszne.

Szkoda, ze Komorowski wpisal sie w podobny schemat, ale rozumiem, ze elektorat tego oczekuje
Pokaż konkretnie gdzie się wykazał nieudolny. Chociaż raz się wykaż samodzielną wiedzą, zamiast klepać frazesy typu nieudolny, szkodnik i inne takie rzeczy od PO, które udaje że nie jest agresywne. To Partia Miłości w wydaniu Niesiołowskiego i Palikota. Schetyny i Bartoszewskiego też, ale ci dwaj pierwsi wiodą prym.
  #1643  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 23:32
~gość: maja59's Avatar
~gość: maja59
 
Posty: n/a
Domyślnie

Kaziu, taki jesteś mądry, napisz mi co osiągnął Kaczyński będąc premierem i mając wsparcie bliźniaka prezydenta? Co załatwił? Bardzo proszę.
  #1644  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 23:32
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
to cudownie, ze sobie to udowodniles
wiem, ze to nadyma twoje ego - tak trzymaj a ja bede ci dostarczala co jakis czas paliwka
To o Tobie pisałem. Nawet tego nie zrozumiałaś? Paliwa dostarcza mi Komorowski, gafa za gafą i gafą pogania.
Ja się nie nadymam, tylko koryguję brak Twojej wiedzy. Jak się posługujesz wyłącznie hasłami Palikota, to trochę wiedzy Ci nie zaszkodzi.
  #1645  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 23:38
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja59
Kaziu, taki jesteś mądry, napisz mi co osiągną Kaczyński będąc premierem i mając wsparcie bliźniaka prezydenta? Co załatwił? Bardzo proszę.
A może napiszesz co osiągnął Tusk przez trzy lata? Na jutro mam gotowe posty. Dam gdy będzie więcej online na seniorku. Jeszcze może jakieś zrobię.

Słuchaj TV tam mówią właśnie o osiągnięciach. Jest jeszcze strona Pis w internecie.
  #1646  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 23:39
Alunia Alunia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Posty: 6 895
Domyślnie

I jak tu oczekiwać od kandydatów rozmowy o programach wyborczych, kiedy wszyscy robią stare przepierki?
I w telewizorni i na forum?

Bardzo proszę odnieść się do mojego #1639
Się napisałam i nikt tego nie widzi
  #1647  
Nieprzeczytane 29-06-2010, 23:43
Himalaya's Avatar
Himalaya Himalaya jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Gdańsk Polska
Posty: 113
Domyślnie

Zamknąć temat
bez komentarza
  #1648  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 01:18
BarbaraK's Avatar
BarbaraK BarbaraK jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2009
Miasto: Zduny
Posty: 5 559
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alunia
Wciąż się dziwię dlaczego Polacy wciągają się w tę przepychankę mizernych wizerunków
i obrzucanie się złośliwościami kandydatów, sztabów i zwolenników.
Nie żądają konkretów, punkt po punkcie: co, kiedy, z kim,
za ile, w jaki sposób itd.itd w przyszłości. Przestać gadać o tym co było!

Wysłuchałam rozmowy Holendra o wyborach w jego kraju.
Więc programy wyborcze partii politycznych lub kandydatów na urząd zawierają szczegółowe plany rozwoju na najbliższe lata. Potem są poddane analizie ekonomicznej Urzędu Planowania. Rezultaty tych analiz przelicza się na konkrety, przedstawia społeczeństwu, a potem z ich wykonania rozlicza.
Co szczególnie podkreślał partie nie obiecują co ludziom rozdadzą tylko z czego i gdzie trzeba będzie zrezygnować,
bo jest kryzys. Jasno i wyraźnie, bo tak trzeba i nie ma zmiłuj.
Nie ma rozczarowań i wstydu za niedotrzymane głupie obietnice.
Natomiast może być radość, bo udało się zrobić więcej. Można? Można.

U nas wystarczy rozpylić plotki, podgrzać atmosferę i cała Polska siedzi przed tv
gapiąc się na monologi kandydatów lub kąsanie zaplecza.

Bo taki to nasz charakter.
Czekamy na obiecanki,ktore nigdy się nie ziszczą,czekamy na obiecywane przez kandydatow ochlapy.
Przecież jeżeli ma być tak duzo lepiej,to pytam się jaka nieczysta siła stoi na przeszkodzie,że do dziś tego nie można dokonać.
podobno z pustego i Salomon......,a my wierzymy że można i napewno zrobi to jeden lub drugi wybraniec narodu.
__________________
  #1649  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 01:21
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
Wymieniłem w trzech punktach płatników na rabat Anglii. Czyli SLD,Pis i PO z podaniem lat. I uzasadnieniem, że nawet Hiszpania i Francja nic nie mogły zrobić. Zapomniałem o Niemcach--oni też. Nie rozumiem więc dlaczego z mojego postu wyciągasz jeden punkt?

Podaj mi konkretnie gdzie obrażam? Zamiast mnie pouczać pokory, to naucz się pisać uczciwie. Zamiast pouczeń, to miejsce było na cytat gdzie się poczułeś obrażony. Czekam.

Masz rację--szkoda słów na Twoje pisanie. Zamiast konkretów to gołe pretensje.

Tusk zaskoczył wszystkich. Nawet większość PO. Może najbliższych z PO też. A na pewno wszystkie partie i dziennikarzy. Więc co się do mnie o to przyklejasz? Sam prorokowałeś jego zwycięstwo. Wszyscy z PO-Tusk,Tusk,Tusk...... Zapomniałeś już o swoich proroctwach jego wygranej? Może Jip Ci przypomni, bo też był za Tuskiem.


Czasem właśnie jeden klocek (punkt) burzy budowlę. Niedawno też na chybił trafił wyciągnąłem jeden punkt i był srodek tarczy, innych nie chciało mi się szukać.
Piszę o szerokim gremium wyborców PO a nie o mnie (doczytaj proszę)
To Twoje w # 1618

Cytat:
No to język Palikota masz opanowany. Czy wszyscy zajadli z PO tak już mają?

nie będę wytłuszczać

#1627
Cytat:
Długie, bo inni też poczytają na jak ciemnych wyborców stawia PO.

Cóż wg.mnie ciemny to człowiek analfabeta, bez wiedzy ogólnej a Ty stawiasz wszystkich w jednym szeregu. Kto nie z PiS-em ten ciemniak. Czy wśród zwolenników PiS sami światli i oświeceni ludzie, śmiem wątpić. Gdzieś widziałem wykresy kto na kogo glosował i jakoś to odwrotnie wypadło.
Teraz udaje się na dalszą delegację do ambasady japońskiej.Poczytam rano odpowiedź.

ps. z Tuskiem obracasz kota ogonem (normalka) zobaczymy w niedzielę wieczorem kto wygra ja głosuję na Komorowskiego
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #1650  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 04:00
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Himalaya
Zamknąć temat
bez komentarza
To gdzie bedziesz zagladac?
Przecie czytasz.
Inaczej nie byloby cie tutaj z takimi propozycjami.
  #1651  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 04:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Alunia]
Cytat:
Wióry lecą i nie tylko wióry

Po to sa wybory i kampania zeby lecialy. Tak juz jest, ze lud lubi igrzyska. I tyle.
Cytat:
Wciąż się dziwię dlaczego Polacy wciągają się w tę przepychankę mizernych wizerunków
i obrzucanie się złośliwościami kandydatów, sztabów i zwolenników.
A czym sie w tym sporcie wyrozniaja Polacy od innych nacji?
Cytat:
Nie żądają konkretów, punkt po punkcie: co, kiedy, z kim,
za ile, w jaki sposób itd.itd w przyszłości. Przestać gadać o tym co było!
Od kogo i dlaczego? I jakich konkretow?
Jedynym konkretem ktrorego mozna zadac od prezydenta to wypelnianie uprawnien konstytucyjnych przyzwoicie, a te oprocz mozliwosci psucia rzadowych propozycji, sa niewielkie i w znacznej mierze symboliczne. Jakie wiec punkty chcesz wypisywac kandydatowi na prezydenta i z czego punktowac?
Cytat:
Wysłuchałam rozmowy Holendra o wyborach w jego kraju.
Więc programy wyborcze partii politycznych lub kandydatów na urząd zawierają szczegółowe plany rozwoju na najbliższe lata
.
Krola, czy krolowa wybierano? Czy moze poslow do parlamentu? Jesli tych drugich, to mowimy o zupelnie roznych sprawach i nie nalezy ich ze soba mylic tak jak nie powinno sie mylic kapusty i pomaranczy.
Cytat:
Potem są poddane analizie ekonomicznej Urzędu Planowania. Rezultaty tych analiz przelicza się na konkrety, przedstawia społeczeństwu, a potem z ich wykonania rozlicza.
Co szczególnie podkreślał partie nie obiecują co ludziom rozdadzą tylko z czego i gdzie trzeba będzie zrezygnować,
bo jest kryzys.

To bardzo fajny sposob, ale jesli przypomnialabys nam to wszystko na jesieni w przyszlym roku, albo i wczesniej, to bedziemy miec ciekawa podstawe do dyskusji.
Cytat:
U nas wystarczy rozpylić plotki, podgrzać atmosferę i cała Polska siedzi przed tv
gapiąc się na monologi kandydatów lub kąsanie zaplecza.
Bo holenderska demokracja siega kilku wiekow, a u nas ciemny lud kupuje plewy, bo nie wierzy, ze na ziarno trzeba solidnie zapracowac. Wiara w cuda nie wymaga odciskow i bolu gnatow od roboty. Czasem tylko trza otrzepac kolana.
  #1652  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 04:19
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella
Kazik, wiesz, ze Cie lubie...ale tak naprawde troche "za bardzo sie zaangazowales". Sprawy doplat, rabatow unijnych sa skomplikowane, nie takie proste jak sobie wyobrazasz lub czytasz w lokalnych tabloidach "pod muzyczke publicznosci". Poczekaj spokojnie do 4 lipca, 20:00 i bedziesz wiedzial na czym siedzisz.

Jak do tej pory nie widzialam konkretnego programu "Twego" kandydata. A blablabla...to kazdy potrafi, nawet Ty. No i na koniec - nie zlosc sie!!!!!
Ja wyjaśniam oponentom na tyle aby zrozumieli na czym polega perfidia Rostowskiego i spółki
1] Sprawa rabatu Anglii nie do załatwienia. Próbowali Zapatero, Sarkozy i Merkel. Porównaj ich stanowiska. Jarek jest tylko szefem swojej Partii

2] Rostowski tym kłamstwem zwodzi wyborców. To ma odpędzić wyborców Kaczyńskiego. On wie że nawet Tusk z Bronkiem nie byli by w stanie załatwić.

Program Tuska czy Bronka widziałaś?
  #1653  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 05:57
Kazik's Avatar
Kazik Kazik jest offline
Odszedł...
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Kraków
Posty: 8 748
Domyślnie tadeusz50

Odpowiem teraz chociaż jeszcze się nie kładłem spać.

1] Na to że "język Palikota masz opanowany"-to był post do pluto. Na jego "Chyba u tych z "Voice'u" byl trzeźwy. Nie po prochach? Palikot z drugiego z braci jeszcze nie zaczął robić alkoholika, wiec pluto zaczyna. Zapatrzył się w mistrza. Czy to Cię nie obraża? Mnie powinno. Mógłbym mu nawtykać za takie pisanie, ale po co. Czy wyjaśniłem? To 1618 co wspomniałeś.

2]Długie, bo inni też poczytają na jak ciemnych wyborców stawia PO. To do amelii . To jest teraz #1627 Amelia pisze że haracz na Angoli płacił Pis. Ja dodałem że SLD, Pis i 3 lata PO. Bo widzi wybiórczo. Że to działka rządu, a on chce tego od kogoś kto na razie jest tylko szefem partii. A jak zostanie prezydentem on lub Bronek, to też nie załatwią. Zapatero, Sarkozy, Merkel ---nie dali rady. A to premier, prezydent i kanclerz. Więc to jest fałsz obliczony na głupiego wyborcę. Ją [amelię] Rostowski nabrał. Ale amelia pisze o moim braku wiedzy, a jednocześnie, że mógł to załatwić ze swoim kolegą Cameronem. Hi,hi -kolegą. Nie twierdzę przecież że wszyscy wyborcy PO są tacy. Ci co głosowali w pierwszej turze to już są dla PO. Teraz Rostowski chce złowić całkiem głupich. Bo jak inaczej nazwać takie zagranie?

To tak jakby kazać Komorowskiemu dźwignąć to co dźwiga Pudzian. Czysta gra? Czy na głupich liczy? Że uwierzą "ach Kaczyński mógł namówić do rezygnacji z rabatu a nie próbował". Śmieszne to nie jest. Nie tylko amelię nabrał na to. Nabrał może tysiące nie zdecydowanych. Na kłamstwo--bo jak inaczej to nazwać? To straszne jakich metod się chwyta PO. Nie od dziś. To stosują od 2005. A Wyborcza i TVN wspiera solidnie również kłamstwami. Na przykład sondażami, ale nie tylko. Można napisać "czy Kaczyński bije dzieci na ulicy" [duży tytuł a potem wybrną z tego w artykule.] Coś jednak zostanie. W razie czego to nie było twierdzenie, lecz pytanie. Proste? Już takie sztuczki widziałem w gazecie drukowanej Wyborczej. Nawet nie kupując to tytuł w sklepie przeczyta.

Amelia pisze jeszcze że Lech to aprobował podpisując traktat Lizboński. A przecież zwolennicy PO i her Tusk psy wieszali że późno podpisał. Tego już jej nie wypominałem, a trzeba było. Poczytaj ten post raz jeszcze. Na dole jest link, że Rostowski nawet min. rolnictwa zastępuje w kampanii.

Wyjaśniłem? Nie jesteś zniesmaczony zagrywkami Bronka na rozkaz Nowaka? A granie Blidą? Ale sza--to mam w opracowaniu innego posta, ale ledwo zacząłem, padam ze zmęczenia i idę kimać. A Ty pewnie właśnie wstałeś. Dodam poza tematem, ani obłoczka i znowu będzie żarówa jak wczoraj na 30 stopni C.

A Tusk wspomaga Nowaka. Nie ma pilnych spraw w rządzie?
  #1654  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 06:20
amelia's Avatar
amelia amelia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2009
Posty: 16 396
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kazik
To o Tobie pisałem. Nawet tego nie zrozumiałaś?

Kazik staram sie jak moge ale trudno jest czasami zrozumiec kogos tak bezkrytycznego w stosunku do siebie jak ty
Dystansu odrobine zalecam.


Cytat:
Napisał Kazik
Paliwa dostarcza mi Komorowski, gafa za gafą i gafą pogania.

jakos nie dziwi mnie to bezwstydne przyznawanie sie do tego, ze do zycia sa ci niezbedne czyjes niepowodzenia, a jeszcze lepiej czyjs upadek - to takie PiSowskie - no to milego tycia


Cytat:
Napisał Kazik
Ja się nie nadymam, tylko koryguję brak Twojej wiedzy. Jak się posługujesz wyłącznie hasłami Palikota, to trochę wiedzy Ci nie zaszkodzi.

Czly problem Kazik, ze twoje posty nie zawieraja zadnej wiedzy.
Zazwyczaj sa to twoje domniemania nie poparte na dodatek zadnym dowodem.
Nie jestes dla mnie zadnym autorytetem ale nie mam najmniejszych zludzen ze ty uznajesz jakis autorytet poza samozachwytem.
No, jest Jarek, ale on jest tylko narzedziem
__________________
Putin: Kraje UE są "nieprzyjazne Rosji".
Kaczyński: UE zmierza w złą stronę.
/z netu/
  #1655  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 06:36
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Przeczytałem
Ja swoje Kazik swoje, On białe jest czarne a ja czarne jest czarne, bez wytłuszczeń.
Tak zwolennicy PiS to wszyscy mają IQ tak powyżej 150 reszta to głupki.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #1656  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 09:21
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 015
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Przeczytałem
Ja swoje Kazik swoje, On białe jest czarne a ja czarne jest czarne, bez wytłuszczeń.
Tak zwolennicy PiS to wszyscy mają IQ tak powyżej 150 reszta to głupki.

A gdzie to wyczytałeś?

Przecież Jasnogród jest po innej stronie.
  #1657  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 09:22
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Przeczytałem
Ja swoje Kazik swoje, On białe jest czarne a ja czarne jest czarne, bez wytłuszczeń.
Tak zwolennicy PiS to wszyscy mają IQ tak powyżej 150 reszta to głupki.

Tadeuszu! Spokojnie!
jest pewien gatunek homo, ktorzy zatrzymali sie na poziomie erectus i "Nie przetlumaczysz" ze biale jest biale a czarne jest czarne, bo nie uwierza i przerobia na swoje.
Inaczej mowiac typ genialnego elektryka z zawodu, ktory sprawdza napiecie wkladajac palec do gniazdka.
Efekt wyprostowane zwoje. A kazdy chcialby byc ...Lechem.
Tylko ze skakaniem po plotach ma klopoty
  #1658  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 09:23
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
A gdzie to wyczytałeś?

Przecież Jasnogród jest po innej stronie.
Lilu to było do Kazika wyluzuj
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
  #1659  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 09:23
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 015
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
To gdzie bedziesz zagladac?
Przecie czytasz.
Inaczej nie byloby cie tutaj z takimi propozycjami.

Pełna zgoda.Masz rację.

Jak ja to lubię.
Ktoś nie pisze, ale innym zamyka twarze.
A może w ogóle forum zamknąć?
  #1660  
Nieprzeczytane 30-06-2010, 09:26
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 015
Domyślnie

Cytat:
Napisał bogda
A u nas dziś na mieście rozdawali okazjonalną gazetkę i foto Prezesa.
Latali te biedne ludziska wzdłuż i wszerz.
Współczuję im bardzo, w taki upał
To jest dopiero poświęcenie, a Wy tylko siedzicie wygodnie i gadacie.

To jest bedłka.

W Warszawie baronowie Platformy rozdawali ulotki,
za co im się nieźle dostawało od rozeźlonych wyborców.

Nie wspomnę nawet słowem, że rząd zamiast rządzić,
bierze udział w kampanii.
 

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Wybierz Prezydenta RP 2010 !!! prezydent2010 Polityka - wątki archiwalne 176 17-11-2009 11:06
Wybory wankabor Polityka - wątki archiwalne 103 12-06-2009 11:33
Wybory - idźcie głosować Ewunia Polityka - wątki archiwalne 586 18-09-2007 22:35

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:47.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.