menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #20961  
Nieprzeczytane 07-02-2012, 22:49
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Cytat:
Napisał quasimodo81
Anarchia matka porządku.

Tomasz Karolak - Anarchia
http://paulusia0305.wrzuta.pl/audio/...lak_-_anarchia
Co wy chcecie zrobić z nami?
Myśli zamknąć za kratami,
z naszych mózgów zrobić ciasto,
my wam rozwalimy miasto.
Cały system już się pali,
cały system już się wali.
Świat wasz pęka na atomy,
podpalimy wasze domy.

Ref: Anaaaaaarchia, anaaaaaaaarchia, anaaaaaaaarchia, anaaaaaaaaarchia.

Co wy chcecie zrobić z nami?
Myśli zamknąć za kratami,
z naszych mózgów zrobić ciasto,
my wam rozwalimy miasto.
Cały system już się pali,
cały system już się wali.
Świat wasz pęka na atomy,
podpalimy wasze domy.

Ref: Anaaaaaarchia, anaaaaaaaarchia, anaaaaaaaarchia, anaaaaaaaaarchia.

Dawno ,dawno temu ,Wiesław Gołas śpiewał piosenkę kabaretową( wtedy to słowo oznaczało coś nieco innego niż dziś) ''W Polskę idziemy drodzy panowie''. Byli tacy ,którym się mniemało,że to hymn i wręcz pean pochwalny pijaczków i meneli. Tak się im zdawało !

Ps.Więc Ty jesteś anarchistą ? To przeczy całkowicie Twoim wcześniejszym wypowiedziom z których wynikało ,że marzy Ci się książkowy ,żeby nie rzec modelowy socjalizm ?! No ,ale biorąc pod uwagę ,że jako manifest anarchizmu podajesz pioseneczkę z polskiej komedii, ośmieszającej infantylnych 40 letnich chłopczyków ,to w sumie wszystko gra !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20962  
Nieprzeczytane 07-02-2012, 22:58
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Napisał POLA
już mamy. Dodatkowe uzbrojenie zbędne.
Na froncie starł się Rutkowski z policją.
Na razie słownie, rękoczynów nie odnotowano.

Polski "rambo" zwołał kolejną konferencję, tym razem w towarzystwie ojca Madzi, jej dziadków oraz narzeczonej, swojej.
Urządził nam kolejny spektakl i nawet zaapelował do Tuska.
Policja w osobie jej szefa się obraziła i pozwie niesfornego śledczego bez papierów na śledzenie na udeptaną posadzkę sądową.

Gdyby to nie było żałosne, byłoby śmieszne, ale nie jest śmieszne.


No cóż ,policja przyjmuje widać warunki zabawy zaproponowane przez ''Marlowa''.
Mnie kiedyś uczono ,że nie każdy może mnie obrazić i że do kłótni też sobie trzeba umieć dobrać odpowiednie towarzystwo !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20963  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 09:48
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał amelia
To norma.
Jak opozycja była u władzy.............


Zawsze będę przypominać grzeszki poprzedników, bo nie lubię hipokryzji

Takiego zawłaszczenia władzy nie było jak obecnie,na jaką instytucję spojrzysz to PO,PO,PO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20964  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 09:56
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw

Chyba żle mnie odczytujesz i chcesz zaszuflatkować do grona zwolenników Tuska nie życzę sobie tego.Jak popatrzyć na jego rządy a w szczególności ostatni miesiąc to śmiech człowieka ogarnia,że kraj prawie 40 mil.ma takiego "męża stanu".

Mietku!
A gdzież bym śmiał cie szufladkować i to tak niecnie.
Ja tylko za pozytywne zjawisko uznałem, że życzyłeś mu sukcesów. Bo sukces premiera to sukces POLSKI
A w kwestii :męża stanu", to powiem tyle, że każdy NARÓD wybiera sobie w demokratyczny sposób takiego męża jaki mu pasuje. Kilka lat temu NARÓD wybrał sobie na MĘŻA STANU niejakiego Kaczyńskiego, a nawet dwóch. I marnie wyszło. I śmisznie jest do tej pory na samo wspomnienie.
Więc wybrał po raz kolejny ...jak wybrał.
Widać lepszego nie było.
Ale Mietku. Może masz jakąś lepszą kandydaturę na męża stanu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20965  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 10:03
JanuszB's Avatar
JanuszB JanuszB jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 7 487
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Takiego zawłaszczenia władzy nie było jak obecnie,na jaką instytucję spojrzysz to PO,PO,PO.

Jakby wygrało PiS (na szczęście NIE i długo NIE) to gdzie nie spojrzysz byłby PiS, PiS, PiS.(na szczęście NIE i długo NIE)

PS Było pytanie - le wyborów przegrało PiS ??
__________________
Internetowy odtwarzacz audio
http://s0.radiohost.pl:2199/start/48040/
Cropelkowe Rodzinne Radyjko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20966  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 10:13
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Kilka cyt.
#20808
.Bałagan z ustawą ref. i całe to zamieszanie wokół zdrowia jest faktem
ACTA to poważna wpadka, która będzie się odbijać czkawką bardzo długo, a może i do końca. To poważny błąd Tuska,
Można powiedzieć, że miniony miesiąc rząd może zapisać na straty i to poważne, co przeniosło się w oczywisty sposób na nastroje społeczne.
Za błędy się płaci.

#20823
Przed chwilą premier nam się objawił. Przygaszony jest, to widać, ale też wiele mu na łepetynę spadło w ostatnim czasie. Będzie mu ciężko naprawić to, co się spruło, a spruła się tolerancja dla niemądrych kroków.
#20826
Np. ja się do nich zaliczam i ten stan lęku ciągle u mnie trwa, choć widzę bylejakość ekipy Tuska i błędy samego premiera
#20863
polityka kadrowa premiera zupełnie jest dla mnie niezrozumiała, żeby nie powiedzieć - chybiona.
#20930
Dla jasności - przyznaję, rząd nawywijał na przełomie roku sporo i mam mu to za złe,ale mimo to gdyby dziś były wybory,to ponownie bym na PO głosowała
#20947 cyt.
zabrakło mu refleksji, wiedzy - jakie to jest ważne i że zgubiła go rutyna.
Mocne słowa pod swoim adresem.
To nie tylko moja opinia, ale ja wygłaszam ją tu od paru lat: premier nie ma wokół siebie fachowców, a cała PO opiera się tylko na nim. Nie udźwignie sam tego ciężaru i jeśli nie dokona zmian, przegramy wszyscy.
Koniec cyt.

Reasumując z wypowiedzi tych wynika jedno: rząd zgubiła rutyna i popełnia błędy,ma za duży ciężar do dżwigania,składa się ze złych fachowców,ma złych doradców.Po co więc się tak męczy?
Co jeszcze ten rząd musi spaprać aby autorzy tych zacytowanych wypowiedzi i nie tylko przestali mu kibicować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20967  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 10:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał JanuszB
Jakby wygrało PiS (na szczęście NIE i długo NIE) to gdzie nie spojrzysz byłby PiS, PiS, PiS.(na szczęście NIE i długo NIE)

PS Było pytanie - le wyborów przegrało PiS ??
Januszu!
Było jeszcze drugie. O innego kandydata w stolec PM.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20968  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 11:43
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

[quote=Ada 33]
Cytat:
A to dlaczego sądzisz,że jak ktoś ma odmienne zdanie od
Twojego to koniecznie "przygłup" lub zwolennik PiS-u.
A może jakiś przykład na to stwierdzenie. Ze szczególnym naciskiem, że PRZYGŁUP.

Cytat:
Wyobraź sobie,że ja mam na uwadze dobro kraju,
a nie dokonywanie wyboru pomiędzy PO, a PiS.....
coś takiego to się Tobie w głowie nie mieści.
Z wyobrażeniami co sie mieści w czyjej głowie, to moze daj sobie spokój, bo jest kilka wątków, które lepiej sie do takich rozważań nadają. I może podaj jakies przykłady na twoje rozumienie "dobra kraju", to może jakis konkret do wymiany poglądów sie objawi.
Cytat:
Bawi mnie, a zarazem oburza argumentum ad personam,
a nie dyskusja o istocie sprawy.
Droga ADO!!!
Przecie ad personam wylałaś na mnie swoje żale. Z oburzenia, czy dla smichu? Inaczej zrobiłabys wpis np w komentarzach, ale uznałas, że tak będzie smiszniej.
A co do istoty, to z twojego wpisu jasno wynika, że ta istota, to PiS. A nie DOBRO NARODU.
Cytat:
Nie udawaj,że nie wiesz lub nie zauważyłeś
taktyki PO zaleconej przez specjalistów od PR,
aby stworzyć stan zagrożenia /oblężonej twierdzy/,
a wówczas gros ludzi pójdzie głosować
przeciwko PiS.....ten scenariusz był czytelny.
Chyba Droga ADO masz jakies dowody na te zlecenia, albo zupełnie nie wierzysz w to, że ludzie mogą samodzielnie i bez zlecen PR-wskich dokonywać wyborów. Marnie widac oceniasz nasze społeczeństwo. Naprawdę nie wierzysz, że PiS i Kaczyńskiego można doceniać za bieżące i przeszłe wyczyny bez wzgłędu na PR? Uwierz że po to Najwyższy sprezentował gatunkowi homo dodatek sapiens, żeby nie musiał na PR zwracać uwagę.
Cytat:
Myślałam,że już się zgrał i zacznie się
dyskusja na argumenty....pomyliłam się.
Jakie argumenty masz na myśli? Tu się wymienia poglądy [głównie] na to co prezentują zawodowi politycy. Rządzący i opozycyjni. A ci główni opozycyjni, to jak zapewne zauważyłaś są z PiSu i to wuc PiSu wykrzykiwał do tłumu ZWYCIĘŻYMY!!!
Po przegranych [] wyborach, a tłum mu w rewanżu JAROSŁAW POLSKĘ ZBAW!!!!

To akurat pobudza mnie do śmichu...i nie tylko to mnie.
Cytat:
Nie sądź mnie wg. siebie, ja po wytyczne do żadnej
partii jeździć nie muszę i na zlecenie nikogo nie
pracuję - ośmieszając w niewybredny sposób dyskutantów
o odmiennych poglądach.
A gdzież bym śmiał. Na tym forum zazwyczaj urzeduja dorośli ludzie. A jeśli zechcesz prześledzić [wydaje mi się, że chyba to juz zrobiłaś] co piszę, to zauważysz, że NIKOMU nie zarzucałem, że bierze partyjne zlecenia na propagande polityczną. nawet takim tuzom "wielbiącym" PO i Tuska jak Kazik, Wacek, Mietek i in. Że o niedżałowanej pamięci Lili nie wspomnę.
Zawsze mnie zastanawiało, że tak łatwo Tobie 2x i koleżeństwu niePOwskiemu łatwo przychodzi do głowy myśl o "zleceniach partyjnych". O niewybrednym osmieszaniu, to pisz delikatniej, bo we własnym poście najpierw zarzuciłaś mi, że wyzywam kogos od PRZYGŁUPÓW A potem, że BIORĘ PARTYJNE ZLECENIA
Co zapewne nastąpiło jedynie jako wyraz szczególnej troski o morale narodu. I niewybredność wypowiedzi nie miała w tym przypadku miejsca
Cytat:
Jeszcze stać mnie na samodzielne myślenie i własne zdanie.
Narazie to poznaliśmy twoje zdanie na mój temat. Na inne jakos nie miałaś chęci do objawień.
Cytat:
Dalszą pseudo dyskusję uważam za zakończoną.
jaką dyskusję? Przecie jedynym powodem twojej wizyty tutaj było nawrzucanie mi i sugestie, że piszę na zlecenie PO..
Co jest stałym fragmentem gry, kiedy brak innych elementów.
ja wiem, że ciebie/was denerwuje kiedy pytać co, z czym i kto zamiast Tuska i PO.
Kiedy was pytać o alternatywne programy i konkrety to wtedy albo "uważacie pseudo dyskusję za zakończoną", albo znikacie cichutko.
Krótko mówiąc, to własnoręcznie wykonałaś wszystkie te elementu programu dowolnego, które mnie raczyłaś zarzucić.
A nawet przekroczyłaś program w paru miejscach
A co do zakończenia dysputy, to każdy ma wolną wołe w tej kwestii.
Przypominam jednak, że to nie ja z tobą, a ty ze mna zaczęłas tę wymianę zdań.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20969  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 14:33
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37

Widać lepszego nie było.
Ale Mietku. Może masz jakąś lepszą kandydaturę na męża stanu.

Pluto!
Jak zauważyłeś ,tu wymieniamy poglądy o rządzących i opozycji,więc nie zadawaj takich pytań wszak nie stanowię komitetu wyborczego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20970  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 14:40
JanuszB's Avatar
JanuszB JanuszB jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 7 487
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Pluto!
Jak zauważyłeś ,tu wymieniamy poglądy o rządzących i opozycji,więc nie zadawaj takich pytań wszak nie stanowię komitetu wyborczego.
Wstyd nie wiedzieć ile razy PiS dotychczas przegrało
__________________
Internetowy odtwarzacz audio
http://s0.radiohost.pl:2199/start/48040/
Cropelkowe Rodzinne Radyjko
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20971  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 21:57
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Pluto!
Jak zauważyłeś ,tu wymieniamy poglądy o rządzących i opozycji,więc nie zadawaj takich pytań wszak nie stanowię komitetu wyborczego.

Ale chyba masz jakowychś kandydatów na to zaszczytne stanowisko.
Skoro Tusk jest brzydki i PO też, skoro uważasz, że "sobie nie radzi" to naturalne jest, że klient/wyborca szuka sklepu z lepszym sprzedawcą i towarem.
Skoro mamy do wyboru Tuska z jego wadami i skazami, to jaki mamy wybór? Ja z Polą i kilkoma innymi osobami narazie -śmy w rozterce. Jest Tusk i jakoby nikogo nie było poza nim. istna ciemność. Jak nie pajac, to histeryk. A tu konkurencja by sie przydała.
Moze znasz kogos kto lepiej wypełniałby Tuskowe obowiązki.
Ja chętnie rozważyłbym lepsze kandydatury indywidualne i partyjne. A tu Ada zamiast podrzucić mi jakieś rozwiązania, to nawrzucała mi od zleceniobiorców PR-owskich.
A ja tez chciałbym dla dobra POLSKI dokonywac trafnych wyborów.
Tylko dajcie mi szanse.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20972  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 22:47
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Cytat:
Kaczyński w sprawie Madzi: Policja nieskuteczna. Nie potrafiła przejąć metod SB
''Z jednej strony trzeba się bardzo cieszyć, że SB nie ma, z drugiej strony policja nie potrafiła przejąć tych metod. Tamci byli niestety skuteczni'' - powiedział w środę szef PiS Jarosław Kaczyński, pytany czy policja powinna wyciągnąć wnioski z działań podjętych ws. śmierci półrocznej Magdy.

Marzy mu się SB ! Może dlatego ,że sam nigdy nie był przez nich przesłuchiwany !
No i jak ja mam na niego głosować,żeby przywrócił policję polityczną ?
Jutro Hoffmany będą tłumaczyć na polski ,że prezes miał co innego na myśli. Lekkiego chleba to oni nie mają ,fakt !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20973  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 23:18
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hypatia
Marzy mu się SB ! Może dlatego ,że sam nigdy nie był przez nich przesłuchiwany !
No i jak ja mam na niego głosować,żeby przywrócił policję polityczną ?

Policje to przywrócił pod komendantem Kamińskim. Metody też, o czym niejaki leper miał się okazje przekonać. I dwie ...damy plus kilku doktorów.
A sam z SB kłopotów nie miał.... Choć był KOR-owiec i opozycjonista za PRL-u. Może dlatego SB dało mu się wyspać, że wywrotowiec był z niego mało groźny.
O innych powodach aż strach sie domyślać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20974  
Nieprzeczytane 08-02-2012, 23:37
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Że co?

Cytat:
Napisał pluto37
Policje to przywrócił pod komendantem Kamińskim. Metody też, o czym niejaki leper miał się okazje przekonać. I dwie ...damy plus kilku doktorów.
A sam z SB kłopotów nie miał.... Choć był KOR-owiec i opozycjonista za PRL-u. Może dlatego SB dało mu się wyspać, że wywrotowiec był z niego mało groźny.
O innych powodach aż strach sie domyślać


A już miałam na niego głosować skruszona słowami Miecia ,a tak to chyba nadal nie...... I co mi pozostaje ? Donek !
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20975  
Nieprzeczytane 09-02-2012, 08:22
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Lubię piłkę.Kiedy miejscowy klub grał w najwyższej klasie byłem na każdym meczu - miałem nawet wykupiony karnet.
W czasach PRL-u na mecze chodziłem z chłopakami bez obawy,że spotka nas coś złego.Na koronie stadionu było niebiesko od zomowców i suk.Sam ich widok wystarczał.Nie było krat odgradzających trybuny od boiska,a kibice siedzieli niemalże przy linii autowej.
Za to za czasów III RP już dwa razy miałem okazję zobaczyć jak policja potrafi szybko biegać,zwłaszcza kiedy sp......la przed boiskowymi chuliganami.
Najświeższy przykład;stadion narodowy,najdroższy w świecie. Odwołuje się mecz bo policja nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa.Śmiać się czy płakać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20976  
Nieprzeczytane 09-02-2012, 09:40
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał JanuszB
Jakby wygrało PiS (na szczęście NIE i długo NIE) to gdzie nie spojrzysz byłby PiS, PiS, PiS.(na szczęście NIE i długo NIE)

PS Było pytanie - le wyborów przegrało PiS ??

To pytanie powinno brzmieć, Ile przegrała Polska?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20977  
Nieprzeczytane 09-02-2012, 09:44
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
To pytanie powinno brzmieć, Ile przegrała Polska?

Mieciu!!!
W CO??????????????
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20978  
Nieprzeczytane 09-02-2012, 09:47
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ale chyba masz jakowychś kandydatów na to zaszczytne stanowisko.
Skoro Tusk jest brzydki i PO też, skoro uważasz, że "sobie nie radzi" to naturalne jest, że klient/wyborca szuka sklepu z lepszym sprzedawcą i towarem.
Skoro mamy do wyboru Tuska z jego wadami i skazami, to jaki mamy wybór? Ja z Polą i kilkoma innymi osobami narazie -śmy w rozterce. Jest Tusk i jakoby nikogo nie było poza nim. istna ciemność. Jak nie pajac, to histeryk. A tu konkurencja by sie przydała.
Moze znasz kogos kto lepiej wypełniałby Tuskowe obowiązki.
Ja chętnie rozważyłbym lepsze kandydatury indywidualne i partyjne. A tu Ada zamiast podrzucić mi jakieś rozwiązania, to nawrzucała mi od zleceniobiorców PR-owskich.
A ja tez chciałbym dla dobra POLSKI dokonywac trafnych wyborów.
Tylko dajcie mi szanse.

Każdy inny /może z wyj.Palikota/ kandydat byle nie z PO byłby lepszy bo byłaby jakaś nadzieja,że będzie lepiej.Tusk i PO pozbawiło nas w ostateczności nawet nadziei.I to jest przykre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20979  
Nieprzeczytane 09-02-2012, 09:54
mieczyslaw's Avatar
mieczyslaw mieczyslaw jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: Lublin Polska
Posty: 2 329
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Mieciu!!!
W CO??????????????

Wybierając PO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20980  
Nieprzeczytane 09-02-2012, 10:13
JanuszB's Avatar
JanuszB JanuszB jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Nowy Sącz
Posty: 7 487
Domyślnie

Cytat:
Napisał mieczyslaw
Każdy inny /może z wyj.Palikota/ kandydat byle nie z PO byłby lepszy bo byłaby jakaś nadzieja,że będzie lepiej.Tusk i PO pozbawiło nas w ostateczności nawet nadziei.I to jest przykre.

To niech wygra wybory każdy inny (oprócz Palikota i Tuska)
__________________
Internetowy odtwarzacz audio
http://s0.radiohost.pl:2199/start/48040/
Cropelkowe Rodzinne Radyjko
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:36.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.