menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #9741  
Nieprzeczytane 01-08-2017, 21:47
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Helenko, podobnie jak Dancię, przeraziła mnie prognoza pogody. Na razie jeszcze nie nagrzały się ściany bloku i w mieszkaniu przy zamkniętych i zasłoniętych w dzień oknach można wytrzymać, ale wkrótce to się zmieni, ciepło przeniknie przez ściany i wtedy będzie gorzej.
Cały dzień spędziłam nad rzeką. Nie opalałam się, siedziałam w cieniu, czytałam, gawędziłam ze znajomymi. Wcale nie czułam głodu, kanapki przyniosłam do domu. Jutro może też pójdziemy nad wodę.





__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9742  
Nieprzeczytane 02-08-2017, 06:01
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Dzień dobry! Jak minęła noc? U mnie było ciepło, nawet za bardzo jak na sen. Ale teraz jest przyjemnie, 22 st. Dobre i tyle łagodnej temperatury, bo potem znowu zrobi się kocioł.
Kawę przyniosłam i miłego dnia życzę!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9743  
Nieprzeczytane 02-08-2017, 08:10
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie wczasy i praca

Hej!Jestem,dojechałam ale ledwo żyję. Upał był straszny i tu ale dziś o wiele lepiej bo przyszła burza.Od 21.00 spałam od 7.00.Dr.jeszcze śpi po nocnej niespodziance!!Teraz będzie spał już w pampersie!!!Dla mnie zaczęły się wakacje i urlop właśnie teraz.Odpoczne sobie u dr.aBede tylko miesiąc.Potem za to aż 6 tygodni wolnego bo zmienniczka chce zarobić a ja dokończę zaplanowany remont.To byłoby na razie tyle.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9744  
Nieprzeczytane 02-08-2017, 16:12
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Witaj, Danusiu! Dobrze, że dojechałaś na miejsce szczęśliwie. Podopieczny poznał Cię? Myślę, że tak.
Upały są i u nas. W niektórych częściach kraju dzisiaj w nocy przeszły gwałtowne burze, u mnie jednak od soboty utrzymuje się bardzo wysoka temperatura. Jakoś trzeba przetrwać...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9745  
Nieprzeczytane 02-08-2017, 21:46
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Witajcie . Dziś był kolejny dzień upału a tak narzekaliśmy , że nie ma lata . Oglądałam prognozę pogody i w moim regionie ma być chłodniej , burze i deszcze .... tyle , że nie zawsze to się sprawdza .
Krysiu Twoje fotki podobają się mi , chciałabym pobyć nad wodą , ech... Na tej drugiej jesteś Ty ?
Danusiu , dobrze , że dotarłaś na miejsce szczęśliwie . Pana doktora pewnie ,,ustawisz '' po swojemu a m-c minie bardzo szybko......
O sobie nie mam za bardzo co mówić bo raczej wszystko bez zmian , na razie rozkoszuję się urlopem w blokowisku .
Nawet tego nie spodziewałam się - samo życie ....
Helenka czasem klika , Janek ma swoje problemy, Franio zajęty swoimi sprawami ale gdzie podział się nasz Edzio ?
Pozdrawiam wszystkich i do miłego .....

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9746  
Nieprzeczytane 02-08-2017, 22:31
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Post Edzia znalazłam w ,,Różnościach '' a tak się zamartwiałam ...... i po co ? Właśnie.. nie wiem dlaczego ale tak już mam .... Dobrej nocki kochani , do jutra .

__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9747  
Nieprzeczytane 03-08-2017, 00:20
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Pięknie witam wszystkich,Danciu nigdzie się nie podziałem,
ciut odpoczywałem od komputera.
Na ranczo nie mam internetu a na smartfonie nie lubię klikać.
jestem teraz w domu i porządkuję bałagan.
Powoli dochodzę do siebie po ataku dny,
dieta z tego powodu zerwała mi 4 kg.
Upały lubię bo moje jest wyłącznie ciepełko,
jutro wybieram się nad wodę,podobnie jak Krystyna,
a nawiasem mówiąc to jest ona całkiem,całkiem nie tylko
miła ale i uroczą dziewczyną.
Życzę wszystkim dobrego wypoczynku!!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9748  
Nieprzeczytane 03-08-2017, 06:34
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Jak to miło przeczytać rano komplement! Cały dzień będę miała dobry humor... Edziu. dziękuję!
Dzień wstał mglisty, ciepły, 19 st. Jest całkiem przyjemnie w mieście - wiem, bo już wróciłam po podlaniu szklarenki u siostry. Potem będzie pewnie duszno...
Najpierw kawa,



a na potem coś zimnego.




__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9749  
Nieprzeczytane 03-08-2017, 06:53
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Danciu, ja też od dawna spędzam lato w mieście.Moje miasto malutkie - trzy kroki w prawo i już kartofle, trzy kroki w lewo i już pastwisko. Nie lubię wyjeżdżać na długo - nie lubię pakowania, "przemeblowania" w domu, nie lubię obcych łazienek, a po powrocie organizowania wszystkiego na nowo. Mam blisko na wieś i też tam jeżdżę latem do kuzyna. Lubię jednodniowe wyjazdy, ale nie autokarem, lecz w wąskim dobrze znanym towarzystwie. We wrześniu planujemy wypad prawie w Twoje strony - na Podlasie do Ciechanowca. Jestem fanką skansenów, a tam podobno jest bardzo ciekawy. I muzeum rolnictwa, i ogród roślin leczniczych - czyli wszystko, co lubię.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9750  
Nieprzeczytane 03-08-2017, 14:33
HelenaB's Avatar
HelenaB HelenaB jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Miasto: Kudowa-Zdrój-Dolnośląskie-Polska
Posty: 180
Domyślnie Witam!

Przez ostatnie 2dni grzało -35w cieniu ,a i dzisiaj rankiem było jeszcze30 ,ale po południu zachmurzyło sie -i zaczął kropić deszczyk -tak że jest juz czym oddychać !Nigdy nie lubiłam upałów ,a teraz szczególnie -po prostu kręce się po domu ,a dopiero wieczorkiem wychodze do ogrodu.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam i zapraszam na lody!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9751  
Nieprzeczytane 03-08-2017, 14:42
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry.Wyspalam się,doktorek też spał aż do 12,00.Mowilam, że super praca-odpoczne!To nic, że mało płacą ale w stosunku do obowiązków jak dla mnie dużo.Zmienniczka coś przebakuje o zmianie ale ja chyba zostanę!Gdzie mnie szukać innego miejsca jak tu jest mi dobrze!!Albo pracować na czarno,może za 400 e więcej ale nie wiem gdzie popadne?I czy rodzina zapłaci?Dziś trochę chłodniej i pada deszczyk.Pozdrawiam i życzę miłego nastroju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9752  
Nieprzeczytane 03-08-2017, 21:11
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

We wrześniu planujemy wypad prawie w Twoje strony - na Podlasie do Ciechanowca. Jestem fanką skansenów, a tam podobno jest bardzo ciekawy. I muzeum rolnictwa, i ogród roślin leczniczych - czyli wszystko, co lubię.

Krysiu to Twój cytat .
Fakt , w Ciechanowcu nigdy nie byłam , muszę sprawdzić w necie ten skansen itd.... Moja bratanica dojeżdża tam do pracy autem bo tu nie mogła znaleźć etatu , wiem , że to sporo kilometrów ale sprawdzę . Krysiu to ma być jakaś zorganizowana wycieczka czy po prostu grono znajomych ? Znasz termin już ? A może planujecie zahaczyć o Białystok bo gdybym mogła to chętnie poznałabym Cię w realu ...
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9753  
Nieprzeczytane 03-08-2017, 21:38
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Edziuś dobrze , że jesteś , jestem spokojniejsza . A te 4 kg wyrównasz sobie .
Danusiu ta Twoja zmienniczka narzeka ? Nie chce opiekować się doktorem ? A jeśli ona zrezygnuje - co wtedy ?
Helenko lody pyszne i dziękuję . U nas dziś o klika stopni było mniej a i tak było duszno okropnie . W tej chwili pada deszcz i można trochę odetchnąć .
Jutro może będzie chłodniej to wyruszę ,,do miasta'' , czas zrobić następne badania.....
Ale zauważyłam coś - coraz mniej tu osób pisze ...
A szkoda , jakoś nikt nowy nie dołącza się a wręcz ubywa nam ludzi , za mało ciekawie piszemy ?
Franiu .... chociaż tutaj napisz coś , brakuje mi Twoich wierszy ....
Janku moim zdaniem o wszystkim możesz mówić i tutaj , dobrze o tym wiesz .
Ale pozdrawiam Was wszystkich serdecznie , życzę miłych snów .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9754  
Nieprzeczytane 03-08-2017, 21:55
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Uff, nareszcie wieczór i parę stopni mniej. Ale jutro ma już być chłodniej. Helenko, też źle znoszę upały. Wolę, gdy jest mi trochę za zimno, niż za gorąco. W razie zimna mogę włożyć grubszy sweter, a w upał skóry przecież nie zdejmę
Danusiu, na Twoim miejscu postąpiłabym tak, jak planujesz. Doktora i jego rodzinę znasz, obowiązki są do zaakceptowania, nawet w mieście już się orientujesz, wypłata gwarantowana. Chyba nie warto dla większej sumy zamieniać na niepewne.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9755  
Nieprzeczytane 03-08-2017, 22:19
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Danciu, o Ciechanowcu dużo ciekawego słyszałam. Z sąsiedniej szkoły, technikum rolniczego, często jeździły tam wycieczki. A ostatnio przeczytałam książkę Iwony Menzel "Szeptucha", której akcja dzieje się na podlaskiej wsi i też wspomniane tam jest o Ciechanowcu. Dlatego nabrałam ochoty... Wyjazd będzie najzupełniej prywatny i niezorganizowany - pełen spontan. Zwykle jeździmy we dwoje albo we czworo. Termin wyjazdu czasem ustala się wczoraj na dzisiaj, aby tylko pogoda i chęci dopisały.
Do Białegostoku raczej nie dojedziemy, może uda się zakręcić do Drohiczyna - jeśli będziemy mieć czas.
Podlasie trochę znam - byłam już w Drohiczynie, Serpelicach, Zabużu, Białowieży, Supraślu, Wasilkowie i może jeszcze gdzieś, nie pamiętam. W Białymstoku też byłam, lecz niewiele pamiętam - chyba tylko okrągły kościół i pałac Branickich.
A spotkać się z Tobą też bym chciała. Może kiedyś, kto wie... Może Ty przyjedziesz do Warszawy? W czerwcu spotkałam się w Warszawie z forumowiczką z Wrocławia i było to bardzo miłe spotkanie. Wszystko przed nami...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9756  
Nieprzeczytane 03-08-2017, 22:56
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Krysiu a wiesz , że Supraśl a zwłaszcza Wasilków znajdują się ode mnie zaledwie o rzut beretem ? No ale przede wszystkim muszę być na tzw. chodzie i mieć wolne dni . Pomyślimy o tym a zanim co - muszę załatwić wszystko sama ze sobą , poza tym niedługo chrzest wnusia itd......
Ale skoro pamiętasz Pałac Branickich to super . Ten okrągły kościół to pewnie Kościół Św. Rocha ......
Pożyjemy , zobaczymy......
Pozdrawiam z Podlasia .
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9757  
Nieprzeczytane 04-08-2017, 07:07
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 759
Domyślnie

Dzień dobry! Chyba nie będzie chłodniej - a tak się cieszyłam... Wieczorem grzmiało, ale tylko chwilę i na sucho. Mam trochę roboty w domu, min. prasowanie, brrrr. Odkładam je z dnia na dzień i nie mogę zmobilizować się. W końcu jednak kiedyś trzeba. Zdecyduję po kawie... zapraszam!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9758  
Nieprzeczytane 04-08-2017, 08:53
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry! Kolejny dzień służby.D.nadal leży i drzemie.A ja jestem już po kawie i wodzie z cytryną.Jednak nie mam zamiaru zmieniać pracy ani firmy.Przyzwyczailam się i oni do mnie też.Biuro mówi że nie wyobrażają sobie tego domu będę mnie!!(taką mam opinię).Trudno jak zmienniczka odejdzie to przyślą drugą.Sasiadka też ma kontakty prywatne ale ja jak zaczęłam tak będę trwać do jakiegoś końca.Dzis chłodniej uff-wreszcie! Może odezwie się Franio a jak nas czytasz to wiedz że tęsknimy za tobą!! Poczekam kiedy dr.bedzie miał ochotę na wstawanie i zjem śniadanie.Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9759  
Nieprzeczytane 04-08-2017, 21:16
Dancia54's Avatar
Dancia54 Dancia54 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2016
Miasto: Białystok
Posty: 2 189
Domyślnie

Hej ! Witam Was jak zwykle wieczorem , najpierw musiałam poczytać posty , zobaczyć co u Was się dzieje .
Krysiu chcesz pójść do szeptuchy ? Żartuję choć kiedyś tak zwano kobiety , które ponoć leczyły ziołami , odczyniały jakieś uroki itp..... A słyszałaś może o wsi Orla ? Tam podobno leczyła różne choroby jakaś kobieta , zmarła a jej ,,biznes'' przejęła jej córka . Nigdy tam nie byłam ale wiem , że dużo ludzi przyjeżdżało do niej nawet z innych regionów kraju . Nawet ktoś z mojej rodziny tam był ale nie pamiętam w tej chwili czy był jakiś pozytywny efekt .
Danusiu świetnie , że masz tak dobrą opinię , zasłużyłaś na nią widocznie . Może ten p. doktor nie jest aż tak absorbujący ale wszystko jedno - podziwiam Cię .
Wiem co to znaczy - opieka nad chorym choć za granicą tego nie robiłam . Hm.. i zależy na kogo się trafi . Trzymaj się i bądź zdrowa .
A nasi panowie zamilkli , pewnie mają swoje sprawy a to zrozumiałe . Dobrze , że chociaż Edziuś czasem się odezwie .
Fajnego wieczoru i spokojnej nocki życzę ....
P.s. dziś znów było +30 st w cieniu......
__________________
Danuta

Pokochaj siebie a inni pokochają Ciebie .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9760  
Nieprzeczytane 05-08-2017, 06:45
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzień dobry witam serdecznie Bawię się tym tabletem Ustawiłam sobie funkcję głosową nawet nie muszę pisać technika idzie do przodu i ja razem z nią tylko nie wiem jeszcze jak znaki przestankowe Nie mam pojęcia muszę to opanować może będę wstawiała Moto ikony doktor dalej śpi i drzemię nie wiem kiedy wstanie chodzę zaglądam i patrzę czy jeszcze żyje od tych upał bardzo zrobił się słaby cały dzień potrafi przespać z przerwami Co prawda nie ma teraz upału nawet po Kropi deszczyk dzisiaj Pozdrawiam was serdecznie i życzę miłego weekendu
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:57.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.