menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #7781  
Nieprzeczytane 17-08-2016, 17:12
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 761
Domyślnie

Edwardzie, gwoli sprawiedliwości wyjaśniam, że pisząc pierwszy post nie wiedziałam o tym, że Danusia pracuje na umowę-zlecenie. I to zaznaczyłam w poście cytowanym przez Ciebie powyżej. Ponieważ swój post skierowałeś konkretnie do mnie, uznałam za słuszne odpowiedzieć.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7782  
Nieprzeczytane 17-08-2016, 17:44
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

hi,hi,hi, zaś mnie zainteresowało,że napisałaś
Państwowa Inspekcja Pracy,gdzie przepracowałem
23 lata.
Po drugie primo lubię czytać Twoje posty!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7783  
Nieprzeczytane 18-08-2016, 08:51
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Ej samotni witam was a jakże bardzo się cieszę ze jesteście a ja w śród was muszę się wam przyznać ze uczyłam się niemieckiego teraz syn uczy mnie angielskiego jak się nie pomiesza to będzie cud , na razie rozróżniam to ciągnę w niemieckim brakuje mi słów bo zapominam a w angielskim wszystkiego , a że mam dzieci o umysłach ścisłych to każą naukę rozpoczynamy od gramatyki . Jakoś przeżyje. Między czasie złapie troszkę słów z niemieckiego i angielskiego. Wreszcie też kochani złożyłam wniosek w ZUSie na emeryturę czekam na decyzje . Pozdrawiam samotnych życzę pięknego dnia i stawiam kawę


__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7784  
Nieprzeczytane 18-08-2016, 09:06
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie kawa z rana!

Hej,hej!Ja też stawiam kawę juz z domowych pieleszy!!


Wzięłam wnuki ze sobą i dziś odwożę je do 2 córki bo nie chce mi się juz ich pilnować!!Wystarczy 3 tygodnie z przerwami.Pogoda nas nie rozpieszcza-pada deszcz!!
Z ochotą potem wróce do siebie i samotnie spędze resztę lata!!Wcale nie będe narzekac na samotnosc bo na rozpoczecie roku szkolnego znow bede nad morzem!
A potem na te wczasy 6 dniowe!Pozdrawiam z kawa!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7785  
Nieprzeczytane 19-08-2016, 18:19
Stefan's Avatar
Stefan Stefan jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 3 774
Domyślnie

W Gdańsku.


Wiadomość: http://tiny.pl/g9sb3

S.

Ostatnio edytowane przez Stefan : 19-08-2016 o 19:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7786  
Nieprzeczytane 19-08-2016, 20:56
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 761
Domyślnie

Imponujący! Mimo, że mam wielkie uznanie dla zdolności, wiedzy i umiejętności twórców budujących takie supertankowce (mniejsze też), nie mogę spokojnie myśleć, że takie ilości ropy pływają po oceanach. Wiem, że nikt nie będzie nosił ropy w butelkach, ale nic nie poradzę - przerażają mnie takie monstra.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7787  
Nieprzeczytane 20-08-2016, 08:51
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 761
Domyślnie

Dzień dobry! Zapowiada się piękny pogodny weekend. Znalazłam ciekawy artykuł na Seniorku. Po spacerze warto przeczytać. Coś w tym jest, zaobserwowałam na własnym przypadku. To nie tylko lenistwo powoduje oddalanie się od ludzi.
Nie wiem, czemu tak się dzieje, ale od pewnego czasu nie mogę kopiować linków. Ten artykuł jest na głównej stronie forum.

http://www.zwiazki.senior.pl/93,0,Starsi-bardziej-cenia-swoj-czas-Istotnie-ograniczaja-relacje-spoleczne,24654.html
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7788  
Nieprzeczytane 20-08-2016, 08:54
joannap's Avatar
joannap joannap jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2010
Miasto: Kluczbork
Posty: 12 996
Domyślnie

Pozdrowienia dla samotnych

__________________
http://joasia-po.blogspot.com/

Odpowiedź z Cytowaniem
  #7789  
Nieprzeczytane 21-08-2016, 08:00
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Witam samotnych, pozdrawiam Joasie , dziękuje za pozdrowienia. Miałam pojechać na bizony ale żeby tam pojechać trzeba się zameldować ze się będzie inaczej potrawy z bizona się nie dostanie muszę sie najpierw zameldować. Pozdrawiam Samotnych i życzę pięknej niedzieli


__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7790  
Nieprzeczytane 21-08-2016, 09:39
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Pochodzę z Sosnowca a więc mieszkałam niedaleko Pustyni Błędowskiej, ale nigdy tam nie byłam chociaż chciałam. Będąc uczennicą Liceum wiedziałam, że stamtąd przywozi się piasek na podsadzkę do kopalń węgla. Później dowiedziałam się, że pustynia zarosła i przestała być pustynią. Potem miały nastąpić prace aby przywrócić pustynię.
Postanawiam tam pojechać,kiedy przyjdzie czas odwiedzin moich bliskich na cmentarzu w Sosnowcu .
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7791  
Nieprzeczytane 21-08-2016, 09:43
zen's Avatar
zen zen jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Posty: 601
Domyślnie

Cytat:
Napisał Izak
Witam Was samotni ja zaraz wybywam na pustynie Błędowską postaram się dziś trochę pochodzić, może się uda grzyba znaleźć oj spacery spacery w mieście na spacerze niedobrze mi się robi nie ma gdzie oka zeprzeć, mury i mury tak z boku jak i pod nogami ,Życzę wam wspaniałej niedzieli .


free image uploader

Pochodzę z Sosnowca a więc mieszkałam niedaleko Pustyni Błędowskiej, ale nigdy tam nie byłam chociaż chciałam. Będąc uczennicą Liceum wiedziałam, że stamtąd przywozi się piasek na podsadzkę do kopalń węgla. Później dowiedziałam się, że pustynia zarosła i przestała być pustynią. Potem miały nastąpić prace aby przywrócić pustynię.
Postanawiam tam pojechać,kiedy przyjdzie czas odwiedzin moich bliskich na cmentarzu w Sosnowcu .
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7792  
Nieprzeczytane 21-08-2016, 10:40
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Cytat:
Napisał zen
Pochodzę z Sosnowca a więc mieszkałam niedaleko Pustyni Błędowskiej, ale nigdy tam nie byłam chociaż chciałam. Będąc uczennicą Liceum wiedziałam, że stamtąd przywozi się piasek na podsadzkę do kopalń węgla. Później dowiedziałam się, że pustynia zarosła i przestała być pustynią. Potem miały nastąpić prace aby przywrócić pustynię.
Postanawiam tam pojechać,kiedy przyjdzie czas odwiedzin moich bliskich na cmentarzu w Sosnowcu .
Dzien dobry Zeniu, Lodziu, Edwardzie. Zawsze mile czyta sie Was "u samotnych".
Zeniu - zastanawiam sie ile juz lat znamy sie z forum i nie tylko? Zostalo nas pare "starych" uczestniczek - szkoda, ze forum powoli sie wykrusza. Tracimy kontakt. Glownym powodem jest zapewnie brak czasu. Ilez razy odgrazalam sie, ze Cie odwiedze w Kielcach. Zawsze konczy sie na dobrych checiach bowiem ciagle stoi mi cos na przeszkodzie aby zawitac w Twoje strony.

Jedna z kolezanek napisala:
Cytat:
nie tylko lenistwo powoduje oddalanie się od ludzi.

Mysle, ze lenistwo odgrywa duza role w kontaktach z ludzmi. W pewnym wieku ciezko nam sie dostosowac do "planowanego kalendarza na wyrost". Mnie osobiscie zdarza sie czesto, ze planowane spotkania biora w leb. Rezygnuje z nich bez zadnego powodu - poprostu mi sie nie chce. Za to lubie bez planow snuc sie po miescie, przycupnac w kawiarence i popaplac z nieznajoma mi osoba. Robie podobnie jak jestem w Warszawie. Na Starowce mam ulubiona kawiarenke gdzie sa najlepsze na swiecie rurki z bita smietana. Ile razy tam wpadam - spotykam starsza pania, Warszawianke od pokolen, ktora mieszka z synem w poblizu kawiarenki. Bardzo lubie pogadanki z ta osoba. Zaraz poprawia mi sie nastroj. Mimo wieku, choroby jest niepoprawna optymistka. Ot, taka znajomosc kawiarniana.

Milego dnia dla wszystkich samotnych. U nas lato, temperaturki czesto ponad 40+ ale do tego jestesmy przyzwyczajeni.
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7793  
Nieprzeczytane 23-08-2016, 19:35
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Witam!Juz wrocilam do swojego domu a starszego wnuka zostawilam u corki.Chodzilam do lasu na grzybki,do miasteczka 8 km,ale chetnie wracam zawsze do siebie!!
Do pracy w szpitalu już nie wracam bo reka nadal boli!
Na pewno macie racje ,ze lenistwo zabiera znajomosci i nie ma przyjaciol.Wtedy nie placzmy,ze jestesmy samotni!!
Pozdrawiam Was i życzę dobrej nocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7794  
Nieprzeczytane 24-08-2016, 10:22
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Dzień dobry samotni witam was z nowym dniem . Mnie bardzo dopadło lenistwo Ale zmuszę się i przejdę się na targ, mam trochę siatek nylonowych w domu uskładanych bo staram się takich siatek nie wyrzucać składam siatki czyste i zanoszę na targ oddaje kupcom oni pakują w nie jabłka , a w domu zrobi się luźniej. Pozdrawiam was samotni pozdrawiam Arti, Zen, Danusie Krystynkę, Edwarda, Stefanka i Mar- Basie Ligie. Życzę Wam pięknego ciepłego dnia


upload png
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7795  
Nieprzeczytane 24-08-2016, 11:05
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Ja również dołączam się do życzeń Lodzi z tym,
że wszystkich dodatkowo całuję i ściskam.
Na razie jest u mnie słoneczko i ciepło,mam nadzieję
na cały dzionek podobnej pogody.
Zaraz wybieram się do miasta kupić zioła,których nie
nazbierałem a zawsze mam w domu w razie potrzeby.
Podobnie jak u Lodzi i u mnie nagromadziło się sporo
siatek z zakupów,ja je wynoszę do pojemnika na plastyki.
A wytłoczki z zakupu jaj oddaję pani,od której kupuję,
Coraz mniej podoba mi się sporządzanie posiłków,
skusiłem się na dietę,więc muszę sam sobie dotrzymać słowa.
Życzę miłego dnia!

__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7796  
Nieprzeczytane 24-08-2016, 14:47
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Chyba się kochani samotni wyprowadzę na Allaskę widzę na ekranie takie piękne lasy. No i trzeba chodzić z karabinem, już nie o karabin chodzi ale ten las cudowny. Jak się ogląda to jest piękne. Ale życie tam jest pewno ciężkie pozdrawiam samotnych miłego popołudnia życzę


uploadimage
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7797  
Nieprzeczytane 24-08-2016, 16:39
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 761
Domyślnie

http://www.popularne.pl/wystep-w-kosciele/

Dla wszystkich, komu jest smutno i nic się nie chce. Naprawdę warto poświęcić 3 min. i obejrzeć filmik.
Podprowadziłam z innego wątku.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7798  
Nieprzeczytane 24-08-2016, 20:08
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dobry wieczór!!SUPER TEN MIAUCZĄCY DUET!!! Posłałam na facebooka! Dzięki Krysiu-wątek nie upadnie!Proszę o więcej!Dobranoc!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7799  
Nieprzeczytane 24-08-2016, 21:00
Ligia's Avatar
Ligia Ligia jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Miasto: woj. zachodniopomorskie
Posty: 60
Domyślnie

Dobry wieczór. Trochę zapracowana byłam przez dwa dni, bo zięć obdarował mnie koszem grzybów, a w ogródku zebrałam wiadro śliwek. Grzybki, te ładne i zgrabne zamarnowałam, resztę suszę, a ze śliwek zrobiłam powidła. Przy okazji podtrułam się gazem. Piszę o tym ku przestrodze. Zgasł płomień pod garnkiem, zanim zauważyłam zastanawiałam się, co jest, że kręci mi się w głowie. Na szczęście w mieszkaniu miałam pootwierane okna więc skończyło się na krótkim złym samopoczuciu. Taka ze mnie gapa. Dobrej nocy życzę, jutro zapowiada się ładna pogoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7800  
Nieprzeczytane 24-08-2016, 22:26
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 761
Domyślnie

Ligio, miałaś szczęście. Z gazem nie ma żartów. U Ciebie jest z sieci czy z butli? I jeden, i drugi mogą poważnie zaszkodzić. Ja mam kuchnię elektryczną i bardzo ją sobie chwalę. W moim mieście gaz mamy z butli, więc trochę to niewygodne. Po przeprowadzce do obecnego mieszkania obawiałam się, że będę dużo płacić za prąd, ale wcale nie. Koszty są porównywalne. Zastanawiam się nad kupnem płyty indukcyjnej, to wtedy miałabym mniejsze zużycie prądu. Chociaż, taka płyta to wydatek ok. 1200 zł i czy doczekam, kiedy to mi się zwróci?
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:01.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.