menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Hobby, pasje
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 12:54
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie Nasza klasa


Moja synowa znalazła w internecie serwis www.nasza-klasa.pl i uzależniła się od niego, jak my od seniorka. Zaraziła tym syna, który nawet jak do mnie wpada, choć na chwilę zagląda co się dzieje w jego klasie. Jeszcze jeden znajomy, kiedy chciał pokazać mi pewne zdjęcie, wskazał na te strony. Nie trudno się domyślić, że w maniactwo wciągnęłam się i ja. Założyłam tam swoje konto i odnalazłam swoje liceum. Nie zdziwił mnie fakt, że w mojej grupie wiekowej znalazłam tylko jedną osobę. Z innej klasy, ale chyba domyślam się z której. Fajnie jak wygrzebuje się z pamięci dawno zapomniane sprawy. Wszyskich, którzy tam zabłądzą uprzedzam, że sprawności tego serwisu daleko od doskonałości.Bardzo długo się czeka na załadowanie. Trzeba więc uzbroić się w cierpliwość, poruszając się po jego stronach.Zauważyłam również, że lepiej działa rano, pod wieczór się męczy i nabiera żółwiego tempa. Ale organizatorzy obiecują, że podejmą prace udoskonalające. Jednym słowem: polecam!045.gif
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 13:37
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

Jako ciekawostkę podam iż założyciel tego portalu,23-letni student informatyki ,stał się najmłodszym polskim milionerem,co potwierdza moje przekonanie ,że w naszym kraju pieniądze leżą na ulicy..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 14:01
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Ja z moją klasą mam doraźny kontakt, a raz na 5 lat (o czym pisałam w wątku o innej nazwie) spotykamy się na bardzo miłe pogaduchy...Niestety - do internetu nie mogę ich przekonać. Tylko ja uległam jego czarowi (może dlatego, że w naszej klasie byłam najmłodsza?!?). Szkoła była żeńska, a zebrany obecnie "babiniec" zachowuje się jeszcze bardziej niesfornie niż ongiś...ale to baaardzo przyjemna impreza!
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 14:26
finezja's Avatar
finezja finezja jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Sep 2007
Miasto: Toruń
Posty: 215
Domyślnie

dziękuję za tę stronkę ..nie wiedziałam o jej istnieniu ...i ja rownież znalazlam swoją klasę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 14:37
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Jako ciekawostkę podam iż założyciel tego portalu,23-letni student informatyki ,stał się najmłodszym polskim milionerem,co potwierdza moje przekonanie ,że w naszym kraju pieniądze leżą na ulicy..
Facet od gg, też zarabia krocie. Kurczę, jak to działa? Czyżby za reklamy?W takim razie reklamodawcy to naiwni ludzie, bo np. ja usuwam je z ekranu, nawet nie przeczytawszy kawałka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 14:50
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

P.S. Reklamy na seniorku czytam od deki do deski, bo Ci reklamodawcy pozwalają nam się wyżywać się do woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 15:18
en_vogue's Avatar
en_vogue en_vogue jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2007
Miasto: Gdynia
Posty: 5 670
Domyślnie Hannobarbaro

Dzięki za link do naszej klasy.Na pewno tam zajrzę ,może spotkam kogoś ze swej klasy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Nieprzeczytane 13-11-2007, 16:13
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Na wszelki wypadek zajrzałam na listę obecności. Niestety od 3 lutego wiszę samotnie...
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 17:47
Kazimierz's Avatar
Kazimierz Kazimierz jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2007
Miasto: Gdańsk,pomorskie
Posty: 3 007
Domyślnie www.nasza-klasa.pl

Czy już ktoś znalazł kolegów (koleżanki) ze swojej klasy? Ja jeszcze nie,ale moja żona,była nauczycielka,znalazła ich mnóstwo w klasie szkoły podstawowej,w której kilka lat temu uczyła. Byli nauczyciele,po zarejestrowaniu się jako nauczyciele,mają największe szanse spotkać ze swymi b/uczniami w internecie.Mój syn,jak tylko usłyszał o tym w tv z trudem zalogował się (server jest teraz oblężony),ale znalazł masę kolegów i koleżanek z podstawówki,liceum i politechniki.Ja się zarejestrowałem,utwożyłem nowe klasy i teraz czekam na odzew. To może potrwać,bo stare roczniki są mocno przerzedzone.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 17:59
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 010
Domyślnie

ja znalazłam kilka koleżanek ,oraz byłego adoratora,który na nieszczęście zamieścił swoje zdjęcie..

Ooooo ,ja za nic tego nie zrobię,po tym doświadczeniu.
A taką miał piękną czuprynę,eeech...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #11  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 18:45
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Tak,

znam ten adres, rzeczywiście z logowaniem są pewne kłopoty, ale od stycznie miało być lepiej. Jeszcze nie sprawdziłam.
Portal robi furorę, z autorami był wywiad w TV.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 18:52
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

A ja znalazlam mnostwo koleżanek i kolegow z klasy i podstawowej i średniej.Zdjecia nie zamieszczalam !!!.Widze że wszyscy moi znajomi z klasy maja ten sam problem,gdyż tylko jeden odwazny sie znalazl i zamiescil zdjecie.Portal jest fajny,tylko bardzo ciezko sie do niego dostać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 19:03
jolita's Avatar
jolita jolita jest offline
odeszła...
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Miasto: sopot
Posty: 27 028
Domyślnie

Jestem już od daaawna... tylko szkopuł w tym, że mój rocznik nie aprobuje komputerów. Trafiła mi się 1 koleżanka z równoległej klasy, której oczywiście zaprotegowałam Klubik i od jakiegoś czasu uczestniczy w naszych spotkaniach, a z pozostałymi spotykam się w realu raz na 5 lat (teraz dopominają się o częstsze spotkania, ale organizacja należy....oczywista do mnie!!)
__________________

obrazki oraz większość tekstów w moich post-ach pochodzi z ogólnodostępnych w net-cie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 20:21
wuere'le's Avatar
wuere'le wuere'le jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 2 995
Domyślnie

Z mojej klasy i podstawowej i średniej nikt się nie pojawił, szkoda. Albo jestem juz tak stary, albo oni nie kumaja nic z komputerów?
__________________
"...trzeba z żywymi naprzód iść..."

https://widzewieckomentuje.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 20:26
bogda's Avatar
bogda bogda jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 62 145
Domyślnie

To tak jak u mnie....a może boją się zaryzykować wpisu, bo ten kto się pierwszy wpisze to póżniej jest moderatorem....
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 20:31
hannabarbara's Avatar
hannabarbara hannabarbara jest offline
Stały bywalec
Moderator
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Miasto: Olsztyn
Posty: 19 421
Domyślnie

Cytat:
Napisał wuere'le
Z mojej klasy i podstawowej i średniej nikt się nie pojawił, szkoda. Albo jestem juz tak stary, albo oni nie kumaja nic z komputerów?
To prawda! Ja też nie znalazłam nikogo z swoich klas szkolnych. Ale mam to szczęście, że znajdują mnie moi byli uczniowie, a nawet rodzice tych uczniów. Największym mankamentem tego serwara jest jego ociążałość. Gdy sama chcę tam pobuszować wybieram godziny ranne, dni powszednie, jest trochę lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 20:40
Sanna's Avatar
Sanna Sanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2007
Miasto: Szczecin
Posty: 3 836
Domyślnie

Już dawno założyłam wątek mojej klasy ale do dzisiaj nikt się nie odezwał.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 20:45
elizka's Avatar
elizka elizka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2007
Miasto: Polska
Posty: 11 514
Domyślnie

Jestem tam od miesiąca.Uwielbiam to forum,na równi z naszym klubem.Dopiero co pochwaliłam się tym w wątku o życzliwości.Znalazłam kolegów z pracy,b. wielu uczniów,których pamiętam jako dzieci,a dziś są dorośli.Wielu jest za granicami,klikają stamtąd,tęsknią...pozakładali tam rodziny.Widzę ich buzie na zdjęciach i baaardzo się wzruszam.Na szczęście mnie pamiętają.Jak to cudownie ,że umiem klikać,logować się i wiele innych spraw załatwiać w necie.To tak jakby życie zaczynało się jeszcze raz.A niedawno patrzyłam w okno i czekałam....Teraz mam okno na cały świat!!!Hurra!Niestety z mojego liceum koleżeństwa nie ma -nie wiedzą??A może trzeba czekać!Zapisać się i czekać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 21:05
Nella's Avatar
Nella Nella jest offline
Zagląda prawie codziennie
Moderator
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Poznań
Posty: 252
Domyślnie

[quote=Kazimierz]Czy już ktoś znalazł kolegów (koleżanki) ze swojej klasy? Ja jeszcze nie,ale moja żona,była nauczycielka,znalazła ich mnóstwo w klasie szkoły podstawowej,w której kilka lat temu uczyła. Byli nauczyciele,po zarejestrowaniu się jako nauczyciele,mają największe szanse spotkać ze swymi b/uczniami w internecie.Mój syn,jak tylko usłyszał o tym w tv z trudem zalogował się (server jest teraz oblężony),ale znalazł masę kolegów i koleżanek z podstawówki,liceum i politechniki.Ja się zarejestrowałem,utwożyłem nowe klasy i teraz czekam na odzew. To może potrwać,bo stare roczniki są mocno przerzedzone.[/QUOTE
Z mojej klasy są osoby,z którymi stale utrzymuję kontakt.Natomiast znalazłam koleżanki z równoległych klas.No i pojawiają się zdjęcia,na których można rozpoznać wiele osób.A serwer rzeczywiście ledwie dyszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Nieprzeczytane 05-01-2008, 21:38
~gość: Benigna's Avatar
~gość: Benigna
 
Posty: n/a
Domyślnie

Też się zarejestrowałam w Naszej Klasie, znalazłam koleżanki
i kolegów z liceum. Jest nas w tej chwili 7 osób, planujemy
spotkanie w realu.
Rzeczywiście bardzo ciężko się chodzi po tym portalu. Każda strona otwiera się parę minut. Administracja obiecała to poprawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Nasza teściowa. helenka Społeczeństwo - wątki archiwalne 2 12-04-2008 14:37

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:18.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.