menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Zdrowie > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działu www.zdrowie.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 26-08-2009, 07:08
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rayton
Na to jest jeden tylko sposob, masowo isc na wybory, ale nic nie wrzucac do urn. Jesli ktos dalby mi wybor pomiedzy np: Hitlerem, Stalinem i Mussolinim (przepraszam za skrajny przyklad) to nie wybieram zadnego z nich, a karte do glosowania zabralbym do domu na pamiatke tego strasznego dnia.
Kłopot dla komisji ilość kart w urnie + ilość pozostałych musi się = ilości kart pobranych. Tak kiedyś mówił kolega będący w komisji wyborczej. Nie daję gwarancji, czy tak jest.
ps.śmieszą mnie pouczenia i połajanki tych zza wielkiej wody lub mieszkających od wielu lat poza granicami Polski. Ja bym zrobił tak, ja bym inaczej. Wracajcie i róbcie.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 26-08-2009, 12:23
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Wracajcie i róbcie.
Po kilku dekadach spedzonych "za woda" jest to juz niemozliwe. Mamy tutaj swoje wlasne problemy wcale nie mniejsze niz te w Polsce. Nie chodzi, o pouczanie na odleglosc, ale o dyskusje na temat spolecznego zjawiska jakie wystepuje wszedzie.
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 26-08-2009, 12:39
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Dyskusja tak, ale gadki typu czemu tak był, czemu nic nie robiliście, nie robicie, jesteście nieudacznikami itd mogą doprowadzić do agresywnej odpowiedzi. Dotyczy to tych mieszkających poza granicami i również mieszkających w Polsce. "Ja bym zrobił lepiej, Ja bym zrobił tak. Ja bym kupił, sprzedał" To do cholery nie gadaj tylko rób. Takie jest moje zdanie
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 26-08-2009, 12:47
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
"Ja bym zrobił lepiej, Ja bym zrobił tak. Ja bym kupił, sprzedał" To do cholery nie gadaj tylko rób. Takie jest moje zdanie

Atakujesz moja odpowiedz, w ktorej takich slow nie uzylem. Tadziu, znowu Cie zarzuca na zakrecie. Czytaj, odpowiadaj, ale nie boksuj.
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 26-08-2009, 13:02
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rayton
Atakujesz moja odpowiedz, w ktorej takich slow nie uzylem. Tadziu, znowu Cie zarzuca na zakrecie. Czytaj, odpowiadaj, ale nie boksuj.
Cytujesz fragment mojej wypowiedzi która brzmi tak.
Cytat:
Dotyczy to tych mieszkających poza granicami i również mieszkających w Polsce. "Ja bym zrobił lepiej, Ja bym zrobił tak. Ja bym kupił, sprzedał" To do cholery nie gadaj tylko rób. Takie jest moje zdanie
Twojej??? Gdzie jest tej Twojej?? To raczej ciebie Andrzeju rzuca po zakrętach. Nie przeinaczaj jak to masz w zwyczaju. Boksujesz powietrze. Pozdrawiam.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 27-08-2009, 05:43
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Twojej??? Gdzie jest tej Twojej??

Dla unikniecia pomylek dobrze jest sie wypowiadac w temacie, a jak sie juz troche zbacza to nalezy powolywac sie na konkretna sytuacje czy osobe. Pisanie ogolnikowo podajac, ze "ktos kiedys gdzies tam powiedzial" nie ma sensu.
Odpowiedz jaka umiesciles pod moim cytatem nie byla z nim zwiazana. Nie byla tez zwazana z zadna moja wypowiedzia na tym forum. Pozdrawiam.
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 27-08-2009, 06:14
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Andrzeju Rayton
Temat tego wątka jest"Lekarze apelują:pacjenci, myjcie się" i dziwne kto zbacza z tematu, wróć do własnych wypowiedzi z # 9, 14, 16, 19, zupełnie nie na temat. Mieszasz politykę wyciągając Bieruta, wybory i co się tylko da. Co do wypowiedzi? nie będę szukał bo mi się nie chce.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 27-08-2009, 07:01
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rayton
Dla unikniecia pomylek dobrze jest sie wypowiadac w temacie, a jak sie juz troche zbacza to nalezy powolywac sie na konkretna sytuacje czy osobe. Pisanie ogolnikowo podajac, ze "ktos kiedys gdzies tam powiedzial" nie ma sensu.
Odpowiedz jaka umiesciles pod moim cytatem nie byla z nim zwiazana. Nie byla tez zwazana z zadna moja wypowiedzia na tym forum. Pozdrawiam.
Tak twierdzisz. Nawet szukać nie trzeba.
Cytat:
Na to jest jeden tylko sposob, masowo isc na wybory, ale nic nie wrzucac do urn. Jesli ktos dalby mi wybor pomiedzy np: Hitlerem, Stalinem i Mussolinim (przepraszam za skrajny przyklad) to nie wybieram zadnego z nich, a karte do glosowania zabralbym do domu na pamiatke tego strasznego dnia.

Pozdrawiam Andrzeju, trochę się gubisz we własnych wypowiedziach. Miłego dnia.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Nieprzeczytane 27-08-2009, 15:55
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał tadeusz50
Andrzeju, trochę się gubisz we własnych wypowiedziach. Miłego dnia.
Kilka lini wyzej upominales, ze nie trzymam tematu, teraz przywlokles moj post z kompletnie innego watku. Jestem natyle uprzejmy, ze jeszcze grzecznie odpisuje na Twoje zaczepki, ale to sie moze zmienic. Bez pozdrowien!
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Nieprzeczytane 27-08-2009, 16:05
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rayton
Na to jest jeden tylko sposob, masowo isc na wybory, ale nic nie wrzucac do urn. Jesli ktos dalby mi wybor pomiedzy np: Hitlerem, Stalinem i Mussolinim (przepraszam za skrajny przyklad) to nie wybieram zadnego z nich, a karte do glosowania zabralbym do domu na pamiatke tego strasznego dnia.
#19 z tego wątka.

Cytat:
Szkoda komentarzaKilka lini wyzej upominales, ze nie trzymam tematu, teraz przywlokles moj post z kompletnie innego watku. Jestem natyle uprzejmy, ze jeszcze grzecznie odpisuje na Twoje zaczepki, ale to sie moze zmienic. Bez pozdrowien!
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #31  
Nieprzeczytane 27-08-2009, 16:31
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
Rayton-pecunia non olet- et non infectione- taka ich natura.Ostatnio- nie obrażajac hydraulika - tenze wziął 300 PLN do kieszonki bez mrugnięcia okiem za przyspieszenie pewnych prac, a slusarz 2400 za jeden dzien pracy u mnie( mój miesieczny zarobek). PECUNIA NON OLET- wszystkim!!!!!
Teraz szalenstwo cenowe obejmuje juz wszystkie uslugi. W Australii leczenie jednego zeba to A$1860 (cena z wczoraj).
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Nieprzeczytane 27-08-2009, 18:30
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rayton
Teraz szalenstwo cenowe obejmuje juz wszystkie uslugi. W Australii leczenie jednego zeba to A$1860 (cena z wczoraj).

To twoja szczęka warta majątek jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Nieprzeczytane 27-08-2009, 20:27
babciela babciela jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Częstochowa
Posty: 5 308
Domyślnie

A to dobre, ile warta twoja szczena- Rayton?- australijscy stomatolodzy wstawiaja tylna czesc zęba złota- w Polsce zreszta tez- i nie jest to snobizm, ale zloto fajnie leczy próchnice. Dosyc to kosztowne, ale...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 03:25
Rayton's Avatar
Rayton Rayton jest offline
Zagląda prawie codziennie
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Adelaide (AU)
Posty: 295
Domyślnie

Cytat:
Napisał babciela
A to dobre, ile warta twoja szczena- Rayton?- australijscy stomatolodzy wstawiaja tylna czesc zęba złota- w Polsce zreszta tez- i nie jest to snobizm, ale zloto fajnie leczy próchnice. Dosyc to kosztowne, ale...
Nic ze zlota chodzilo mi o kanalowe leczenie zeba.
__________________
Lešஜ۩ஜLeš
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 13:35
Zdzisia's Avatar
Zdzisia Zdzisia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Gdańsk
Posty: 1 567
Domyślnie

Dyskusja ta osiągnęła żenujący poziom. Przecież lekarzom nie chodzi o ludzi unieruchomionych z różnych względów w szpitalnych łóżkach. Chodzi o tych którzy mogą zadbać o siebie,a tego nie czynią przed wizytą u lekarza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 14:26
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zdzisia
Dyskusja ta osiągnęła żenujący poziom. Przecież lekarzom nie chodzi o ludzi unieruchomionych z różnych względów w szpitalnych łóżkach. Chodzi o tych którzy mogą zadbać o siebie,a tego nie czynią przed wizytą u lekarza.
Pięknie dziękuję za komentarz.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 15:11
Mar-Basia's Avatar
Mar-Basia Mar-Basia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Europa
Posty: 33 587
Domyślnie

Myslalam, ze wszyscy sie myja....i nie tylko w dniu w ktorym ida do lekarza!!!!
__________________
Kozła bój się z przodu, osła z tylu, a złego człowieka ze wszystkich stron.
Szczęśliwego człowieka nie można obrazić. Można go tylko rozśmieszyć
Dla zasady robie screeny wszystkich moich wypowiedzi!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 16:06
tadeusz50's Avatar
tadeusz50 tadeusz50 jest offline
odszedł....
 
Zarejestrowany: Feb 2008
Miasto: Sosnowiec
Posty: 29 259
Domyślnie

Cytat:
Napisał marbella123
Myslalam, ze wszyscy sie myja....i nie tylko w dniu w ktorym ida do lekarza!!!!
Czy wszyscy? Na pewno nie bo raczej jest rzeczą jasną -jak dla mnie- bezdomni, kloszardzi, pijacy i alkoholicy i brudaski. Co do ponownego mycia, lub mycia przed wizytą u lekarza mam na myśli godziny nieco późniejsze, od porannej toalety możemy już być co nieco pachnący inaczej. Dezodoranty mogą nie pomóc, bo może powstać zapach "gówna w lesie" sory za dosadność.
__________________
Rak nie wyrok-pieprzyć raka
Z miłości do świata – pomagam klikając http://ciekawnik.pl/swiat-wokol-nas/...magam-klikajac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 21:22
Stach Stach jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2009
Posty: 728
Domyślnie

A wracając do tematu ja tam wyznaje zasadę:częste mycie skraca życie,a brudna szyja szczęściu sprzyja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Nieprzeczytane 28-08-2009, 21:29
smoczek's Avatar
smoczek smoczek jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jul 2009
Miasto: morze
Posty: 258
Domyślnie

Tadek, boj sie Boga. Ktory chlop z jajami uzywa dezodoranty?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:51.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.