menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #101  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 12:01
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=IWE82...ayer_embedded#!
Posłuchajcie prawdy którą powiedział ponieważ nic nie ma do stracenia bo emeryturę już ma .
Zastanówcie się nad jego słowami tego ślązaka który mówi otwarcie o naszej głupocie ,popierania miernoty i cwaniactwie.
To tamten rok a czy dużo się zmieniło?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 16:07
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wacław Puchała
Przetarg na cenną willę w byłym ośrodku rządowym w Wolińskim Parku Narodowym był tak zorganizowany, że nikt o nim nie wiedział. Wygrał jedyny oferent - fundacja związana z ustosunkowanym politykiem z Wolina Arturem Balazsem.................
To ja taki mały robaczek a wiedziałem o tym przetargu od ARL a ty prominentny działacz PZPR przechowujacy sztandar ani o posiadłości ani o przetargu nie wiedziałeś?
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 23:13
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Przed nami dalszy ciąg procesu Urban-Tusk. Do redakcji tygodnika „NIE” wpłynęło nowe pismo od radcy prawnego premiera – co chyba ostatecznie rozwiewa wątpliwości, czy pójście do sądu nie było przypadkiem ze strony szefa rządu nieopatrznym wygłupem.
15 maja w Sądzie Okręgowym w Warszawie doszło do pierwszej rozprawy. Wystosowaliśmy na niej żądanie, by Tusk doprecyzował, co konkretnie uraziło go w naszej publikacji. Otóż, jak wnioskujemy po przesłanym do nas z sopockiej kancelarii piśmie, istniały dwie główne przyczyny wystąpienia na drogę sądową.
Pierwsza: jako dziennikarze jesteśmy zobowiązani do zachowania szczególnej staranności i rzetelności przy zbieraniu i wykorzystaniu materiałów prasowych, zwłaszcza do sprawdzania zgodności z prawdą uzyskanych wiadomości, (…) jak również do dbania o poprawność języka i unikania używania wulgaryzmów.
Druga: treść i forma skonstruowania dialogów: przepełnionych wulgarnymi i nacechowanych prostackimi i pozbawionymi szacunku komentarzami w stosunku do innych osób wskazujących ponadto na kierowanie się w życiu nieuczciwością, fałszem i obłudą, nie zasługuje na ochronę prawną, na którą może powołać się dziennikarz.
Powodem wielkiego gniewu szefa rządu było więc niesprawdzenie przez nas zgodności z prawdą primaaprilisowego żartu (!), a nade wszystko - włożenie mu w usta „opalonego chu...” i wytworzenie przez to w narodzie poczucia, że premier w oddali od kamer klnie, obgaduje znajomych, plecie bzdury na różne tematy i nie odnosi się do ludzi z należytym poważaniem.
Przywołać należy słowa głównego zainteresowanego.
W tygodniku „Przekrój” z 27 maja 2009 r. opublikowany został wywiad Piotra Najsztuba z premierem Donaldem Tuskiem – z którego warto zacytować taki fragment:
Najsztub: - Wstydzi się pan za swoją minister, która kazała swojemu koledze ministrowi spier…?
Tusk: - Byłbym hipokrytą gdybym powiedział, że pierwszy raz usłyszałem to słowo.
Najsztub: - Klnie pan w pracy?
Tusk: - Na posiedzeniu Rady Ministrów nie, jak jesteśmy w wąskim gronie, potrafię kląć jak szewc. A przeklinam, bo jestem prowincjusz z podwórka, prosty chłopak z boiska.
ROBERT JARUGA i MICHAŁ MARSZAŁ -całość na łamach NIE

Ostatnio edytowane przez waclaw46 : 16-06-2013 o 23:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Nieprzeczytane 16-06-2013, 23:16
quasimodo81's Avatar
quasimodo81 quasimodo81 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2011
Miasto: Małopolska (Daleko od szosy)
Posty: 643
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Ciekawe czy ateistyczny lumpenproletariat weźmie udział w paradzie równości? Myślę, że Narodowcy pokażą siłę i miejsce dokąd trzeba zapędzić to tałatajstwo.
Parady wolności mam w dupie ale jeśli odmawia się ludzkiej godności osobom homoseksualnym to mojej zgody niema, tak jak na adopcje przez pary homoseksualne. Ot co. Ja nie skacze hej hej hej...

Cytat:
Napisał Jarosław II
Czego się denerwujesz. W mojej rodzinie nie ma pederastów liszbijek ani pedofili.
Ale zestaw, geje i lesbijki w jednym szeregu z.. tfu pedofilami. W homoseksualnych relacjach mamy odczynienia z ludźmi dorosłymi. w pedofilii nie i na dodatek z ofiara z dzieckiem, małoletnim, wiec nie widzisz różnicy. Osobiście nie jestem za mieszaniem seksualności do polityki, związki partnerskie jak najbardziej popieram, małżeństw czy adopcji dzieci nie. Co do pedofilów to proponuje pastylki 9 mm
__________________
"Przyszło nam pisanie
od Wiednia do Koszyc
że będą panowie
sami łąki kosić

Panowie z kosami
a panie z grabiami
zjedzcie trzysta diabłów
róbcie sobie sami"
http://www.youtube.com/watch?v=JLzrg...eature=related
Pieśń do tańca, zebrana w Iwoniczu ok. 1871r.

Ostatnio edytowane przez quasimodo81 : 16-06-2013 o 23:55.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 08:15
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Cytat:
Napisał quasimodo81
Ale zestaw, geje i lesbijki w jednym szeregu z.. tfu pedofilami. W homoseksualnych relacjach mamy odczynienia z ludźmi dorosłymi. w pedofilii nie i na dodatek z ofiara z dzieckiem, małoletnim, wiec nie widzisz różnicy.
W jednym szeregu nie, ale w dwuszeregu tak. Dewiacja zawsze była i jest dewiacją od starożytności. I wtedy i teraz są to sprawy na topie i zajmują poczytne miejsce jako przykrywka dla spraw ważnych i ważniejszych. Zawsze igrzyska zastępowały kromkę chleba.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 10:44
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Wszystkie ręce na pokład! Trzeba walczyć o Warszawę - z takim przesłaniem najważniejsi politycy PO wyszli po ostatnim zarządzie partii. Chodzi o to, by wspólnymi siłami ratować mistrzynię wpadek i niedociągnięć, czyli prezydent stolicy Hannę Gronkiewicz-Waltz (61 l.).
http://m.se.pl/wydarzenia/kraj/ratuj...ja_330275.html

Prezydent Warszawy urósł do roli pierwszego problemu politycznego w Polsce.Poczekamy zobaczymy co zadecydują warszawiacy.Nawet słuszna sprawa zmniejszenia chorobowego w służbach mundurowych z 100% do 80% jak mają pozostali ubezpieczeni przechodzi bez echa.
Zobaczymy czy zapowiedzi reformy nie skończą się medialną wrzawą związaną z poprawą wizerunku nic nie reformującej koalicji PO-PSL. Natomiast zapowiedzi w tej ustawie wyjątków jest nieporozumieniem bo tworzy niepotrzebne furtki decyzji urzędniczej a to rodzi korupcję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 11:49
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=KRebSWGBk2U Parada Równości inaczej ,może kiedyś znormalniejemy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Nieprzeczytane 17-06-2013, 14:04
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

rodzice sześciolatków (wściekli na beztroskę i niechlujstwo MEN)
- działkowcy (straszeni utratą działek)
- nauczyciele (zwalniani i więzieni w piętrzących się absurdach edukacji)
- lekarze (zasypani i zastraszani biurokracją)
- prawnicy (deregulowani i poniżani)
- pielęgniarki (zarabiające grosze, przeciążone, zwalniane)
- kierowcy (dręczeni rozpapranymi drogami, fotoradarami, horrendalnymi mandatami)
- naukowcy (walczący o granty i punkty za publikacje, zamiast uprawiać naukę)
- mniejszości seksualne (zwodzone obietnicami)
- beneficjenci UE (udręczeni warunkami i rozliczaniem wsparcia)
- studenci (ofiary umasowienia)
- radykalni katolicy (przestraszeni in vitro itp.)
- pracownicy supermarketów (porzuceni przez rząd w niewolniczej pracy)
- zwolennicy OFE (bojący się o emerytury)
- pracownicy mediów (tracący etaty, zarobki, bezpieczeństwo)
- rodziny przedszkolaków (walczące o miejsca)
- rodzice dzieci z zamykanych szkół (nie wszyscy strajkują, ale wszyscy się wkurzają)
- rodzice dzieci ze szkół likwidujących stołówki (jw.)
- twórcy (rozczarowani nierealizowaniem "Paktu dla kultury")
- pasażerowie (wściekli na podwyżki i chudsze rozkłady)......................................... .............................itd
I to w sposób zwykle niezrozumiały, postrzegany jako arogancki, niekompetentny, bałaganiarski, arbitralny, lekkomyślny, beztroski, wrogi, doktrynerski. Stąd rosnące poczucie, że władza więcej problemów tworzy, niż rozwiązuje.................................

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,14113831,...#ixzz2WTTMyOYL
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Nieprzeczytane 18-06-2013, 18:01
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Już wiemy, bo to ważne zastrzeżenie PO, że pieniądze nie były wydawane na cygara. Nie ma na to żadnych dowodów, ale niech będzie. Wyłącznie garnitury, wyłacznie drogie alkohole, wyłacznie boisko do gry w piłkę. Kosztowało całe 200 złotych za jednorazowy mecz, więc parlamentarzystów PO nie było stać na jakieś 15 złotych od głowy. Niech będzie.
Poseł Niesiołowski zaproponował, by dyskusja nie dotyczyła Platformy, garniturów i cygar oraz alkoholi i boiska, ale pieniędzy na ochronę prezesa Kaczyńskiego..............poseł Niesiołowski, znanego z lektur bohatera literackiego. To niejaki Kali. Kali wydawać kasę na garnitury, to dobrze, Kali wydawać kasę na ochronę prezesa to źle. Albo odwrotnie.

"Kalizm" trzyma się w Polsce dobrze, coraz lepiej, ale należy "Kalizmowi" wypowiedzić wojnę. Jak? Normalnie. Mówić prawdę, pisać całą prawdę, niezależnie od tego kogo i czego dotyczy.http://tomaszlis.natemat.pl/65049,pa...wski-tu-ziemia

Nie dajmy się zwariować PO-PSL owskiej propagandzie by tylko pisać o wadach PiS tak jakby nie było innych parti w Parlamencie.Nie dajmy się ogłupiać propagandzistom partyjnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Nieprzeczytane 18-06-2013, 20:42
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

5 tys. podpisów za referendum ws. odwołania prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz przekazało Stronnictwo Demokratyczne Warszawskiej Wspólnocie Samorządowej. SD wystawiło też licznik pokazujący liczbę zebranych już podpisów.

- W Warszawie, w miejscu centralnym, przy deptaku na Chmielnej zainstalowaliśmy elektroniczny licznik, który pokazuje, ile na dany dzień jest zebranych podpisów w ramach akcji referendalnej potrzebnej do odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz - powiedziała Katarzyna Munio, reprezentująca SD na wtorkowym briefingu w Warszawie.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sd-pr...wiadomosc.html

Wiemy ilu z nas jest przeciwny panoszeniu się rządzącej opcji PO-PSL w Warszawie, jestem z Krakowa u nas są wyższe wymogi etyczne w stosunku do prezydenta miasta. Nie ma takich tematów jak w Warszawie bo nie ma tej buty w tych co rządzą i starają się z opozycją rozmawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #111  
Nieprzeczytane 19-06-2013, 13:06
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

"Przepraszam, pomyliliśmy się" – powinni powiedzieć autorzy listy kierunków zamawianych, które miały gwarantować zatrudnienie. Jednak przepraszam nie wystarczy absolwentom ochrony środowiska, chemii czy inżynierii środowiska. Młodzi ludzie zostali wpuszczeni w maliny, a teraz zmagają się z bezrobociem. – Czuję się bardzo zawiedziona i rozgoryczona – uważa absolwentka biotechnologii...............
http://natemat.pl/64945,zamowieni-be...-nie-mam-szans

Mamy rządy ludzi którzy nie mają pojęcia o przemyśle i gospodarce tworzenie czegoś pod publiczkę czy pod przemówienie Premiera jacy to my nie jesteśmy nowocześni.W ilu zakładach prywatnych są biura konstrukcyjne Ile mamy instytutów badawczych nie mówiąc już o ich organizacji ,osiągnięciach badawczych itd. Od 20 lat coś chcemy zrobić pozorując działania i opieramy się na cudotwórcach którzy mogą się pochwalić spaniem tylko na styropianie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #112  
Nieprzeczytane 20-06-2013, 18:24
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Jak nie idzie, to nie idzie. A już zwłaszcza nie idzie, gdy się samemu co rusz strzela we własną stopę. Czyli będzie o Platformie, choć – tu zaskoczę – nie o cygarach i winach dla Donalda Tuska, lecz o łamaniu przez niego sumień. Sumień swoich własnych koleżanek i kolegów z klubu parlamentarnego PO.http://pawelpiskorski.natemat.pl/653...aca-dyscyplina

Byłem kiedyś za jak najmniejszymi ograniczeniami biznesu i byłem za wykonywaniem w polskich rzeźniach uboju rytualnego. przybliżyłem sobie temat i co mówią zwolennicy uboju że zwierzęta nie cierpią nie jest prawdą.Jestem przeciwny męczeniu zwierząt tylko po to by było zadowolonych kilku ortodoksów be źle odczytali przekaz .Ciekawym czy premier Tusk by zarządził dyscyplinę w klubie poselskim PO za głosowaniem za zniesieniem ograniczeń w stosowaniu aborcji.PSL jak zwykle myśl powiedzenia "chłop żywemu nie przepuści".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #113  
Nieprzeczytane 21-06-2013, 08:04
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Problem papieru toaletowego i sznurka trawił stary system ale nasze nawyki pozostały i rozpleniły się w przedsiębiorstwach nadzorowanych przez Państwo.Nie moje to co mam myśleć nikt mnie za złe decyzje mnie nie wyrzuci mam znajomych i znam przekręty tych z zarządu,ręka rękę myje tak mówili mi rodzice.

Raport NIK pokazuje jak wygląda rzeczywistość w szpitalach z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu medycznego w jednym ośrodku nadmiar w innym kompletny brak.Brak kadry i inne tłumaczenia.Tak jak by zakup nie można bylo zaplanować a kadrę obsługującą sprzęt stworzyć z pracowników zwalnianych 50+ w ramach restrukturyzacji.Trzeba tylko mieć olej w głowie a czasu nie marnować na obronę swojego fotela bo się dorwano do władzy.
http://www.nik.gov.pl/plik/id,5019,vp,6515.pdf
Odpowiedź z Cytowaniem
  #114  
Nieprzeczytane 21-06-2013, 16:19
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...ant,334472.htm
Zgadzam się z Schetyną ze powinien być fundusz który zasilany jest z środków budżetowych by nasi przedstawiciele dobrze wyglądali w Europie .Wystarczy 10 zł m od jednego obywatela miesięcznie by nas reprezentowały godnie małżonki i dzieci tych co są u władzy.Czy rozszerzyć na władze samorządowe to zależy od was.Ma się rozumieć następne 10 zł ,czy to dużo?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #115  
Nieprzeczytane 21-06-2013, 16:29
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Wacławie, , wygłaszając to orędzie o swojej nędzy Tusk myśli, że ludzie mają sklerozę,.
W dodatku jest ono pełne hipokryzji, gdyż wcześniej przy odpowiednim wydźwięku propagandowym PO na wniosek premiera zlikwidowało fundusze reprezentacyjne rządu i resortów.

Myślał sobie, że dobra passa będzie trwała i nikt nie sprawdzi faktur, bo fundusz jednak nakładał ograniczenia.
Teraz hulaj dusza miało być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #116  
Nieprzeczytane 21-06-2013, 18:02
Jarosław II's Avatar
Jarosław II Jarosław II jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk- Zagłębie
Posty: 39 405
Domyślnie

Zapomniał wół jak cielęciem był i niektóre komuszęta i Ty chyba też jak Staska, żona Gierka i przyjaciela Kaczyńskiego latała samolotem do Paryża do fryzjera.
__________________
Moje wypowiedzi to wyłącznie moje prywatne zdanie. Źle Ci? To se popraw i nie patrz na rząd.
https://www.youtube.com/watch?v=HMLmXJQ4py4
http://www.youtube.com/watch?v=TshT_3izSrw
Odpowiedź z Cytowaniem
  #117  
Nieprzeczytane 21-06-2013, 18:19
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 018
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jarosław II
Zapomniał wół jak cielęciem był i niektóre komuszęta i Ty chyba też jak Staska, żona Gierka i przyjaciela Kaczyńskiego latała samolotem do Paryża do fryzjera.
Wiesz, czasami myślę, że gadki o Twojej pozycji są tylko pobożnymi - nomen omen - życzeniami.
Bo chyba wiedziałbyś, że Kaczyński z Gierkiem znać się nie mogli, a jego dobre mniemianie o I Sekretarzu podziela obecnie duży odsetek Polaków.
I wiedziałbyś, bo głośno o tym było, że Stanisława Gierkowa NIGDY nie czesała się w Paryżu. Miała swoją fryzjerkę od lat.
O Paryż mógł ją posądzić ciemny lud, bo ta ''chałka '' na jej głowie była nadwiślańskim wynalazkiem.

ps. czytałeś co nieco o tamtym okresie, czy tylko słuchałeś co mówią w piwiarni?
A przy dzisiejszym rozpasaniu elity z podwórka, byli to niestety wprost siermiężnie oszczędni ludzie.
Dlatego NIESTETY, bo nie tak miało być.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #118  
Nieprzeczytane 21-06-2013, 20:07
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Lilu czytam te wypociny co im wysmażają zaprzyjaźnieni dziennikarze i tak zastanawiam się na jaki oni liczą durny elektorat który w to wszystko wierzy.Jeżeli małżonka Tuska chce sobie kupić kreację i wystąpić z mężem to niech sobie kupi za swoje pieniądze .Nie słyszałem że Premier jest w separacji. Poza ubiorem na rautach się rozmawia i myślę ze za sobą nie ciągnie tabunu tłumaczy i podpowiadaczy i tak jak małżonek zna przynajmniej jeden język obcy którym porozumiewa się w Europie.

Pani Prezydentowa Kaczyńska umiała się odezwać nie tylko w języku polskim ale i obcym miała cięty dowcip i ci co ją poznali milo te spotkania wspominają.Równać do najlepszych.Nie twórzmy funduszy reprezentacyjnych na kupowanie garniturów kreacji u znanych dyktatorów mody , zegarków czy koli.Każdy pracuje i zarabia a jego sprawa co z swoimi pieniędzmi robi.
Jeżeli za mała pensja Premiera to zawsze można podnieść ma przecież większość parlamentarną to co wiem rządzi PO-PSL

Faktury powinny być dostępne w internecie i każdy jak by chciał miałby do nich dostęp.Są to pieniądze publiczne z naszych podatków.Pije się za swoje pieniądze tak samo kopie w piłkę ,jak ktoś to lubi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #119  
Nieprzeczytane 23-06-2013, 09:08
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

"Żyjemy w czasach, w których łatwo wywołać psychologiczne ekstremizmy. Tak się dzieje, gdy chodzi o rzekome zagrożenie stworzone przez Muzułmanów w Polsce. Oni nie są żadnym problemem. Islamska imigracja prawie nie istnieje, polscy muzułmanie to potomkowie zasłużonych rodzin. Przyszłością Europy jest multireligijność. Musimy nauczyć się szanować przyjezdnych."

"Świat się nie zmienia. Podsłuchiwanie na konferencjach międzynarodowych jest stare jak cywilizacja. Dzisiaj to jest paskudne ponieważ techniki są niesamowicie skuteczne zastanawiam się gdzie znaleźć miejsce, gdzie można by było mieć 100% pewność, że nie jest się podsłuchiwanym. To tworzy bardzo nieprzyjemną obsesje."

http://aleksanderkwasniewski.natemat...psuc-atmosfery /Rozmowa Tomasza Machałt z Aleksandrem Kwaśniewskim/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #120  
Nieprzeczytane 24-06-2013, 11:03
waclaw46 waclaw46 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2008
Miasto: Kraków
Posty: 17 618
Domyślnie

Fakt dalej w bardzo ważnym temacie ile premier ma zarabiać bo zona premiera nie ma co na tyłek włożyć i wszyscy drogą referendum ustalą pensję Premierowi .Ja się zajmę duperelami jakimi jest gospodarka a pensje Premiera zostawiam specjalistom. Wybory w Elblągu wskazują że PO-PSL wraca do swojego żelaznego elektoratu związanego z sprawowaniem władzy.PiS staje się liderem widać po wynikach wyborów.

W artykule z Faktu dowiadujemy się że jaki to jest cudotwórca Orban guru populistów który się nie boi nikogo , tylko opodatkowuje właścicieli supermarketów obciążając ich 1 % podatku od obrotu. Nic się nie pisze czy wzrosły ceny w supermarkecie iczy ten 1 % nie przerzucony na tego co dostarcza do supermarketu.A na temat cen w usługach świadczonych przez operatorów telekomunikacyjnych też nie wiemy.
Dalej nie wiemy czy ten nowy podatek który wymyślili specjaliści od inżynierii społecznej Orbana zapisać w dziale podatki –strzyżenie owiec i baranów ?.

Jeżeli dalej będzie przyzwolenie wielkich na raje podatkowe i gdzie powinny płacić firmy globalne podatki na jakieś duże zmiany nie liczmy.
http://www.fakt.pl/Jak-zmusic-koncer...,217029,1.html

Dzieleniem podatków tych co pracują najlepiej idzie tym co nigdzie poza polityką nie pracowali.Stwórzcie mądrale 2 miljony miejsc pracy by mogli ci młodzi ludzie wrócić i pracować w kraju nie mówiąc już o 13 % bezrobociu i braku pracy dla tych co na tej zielonej wyspie pozostali .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Muzułmańska Europa? Matrix Społeczeństwo 218 14-06-2021 10:39
Europa, upały, plażowanie Mar-Basia Europa 12 07-01-2020 18:49
EUROPA - karnety z podrozy Mar-Basia Europa 2060 08-06-2012 01:44
Nie ma to jak Europa! Mar-Basia Europa 45 05-02-2009 19:57
Europa i wolontariat - komentarze czort Ogólny 3 03-04-2007 21:45

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.