menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2281  
Nieprzeczytane 28-01-2024, 09:59
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 622
Domyślnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie w niedzielny poranek.
Dziś jest Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku trwa zbiórka na "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!".
U mnie na placu,obok fontann, będzie można posmakować bigosu, pajdy ze smalcem, ciepłych przekąsek pachnących czosnkiem, domowych ciast. Będzie również coś ciepłego do picia. W trakcie imprezy będą zbierane fundusze na zakup urządzeń dla oddziałów pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.
To jeden z niewielu dni w roku, kiedy można zobaczyć, że można być razem.
Ciepłe kurtki będą potrzebne gdyż pomimo słońca jest dość zimno.Temperatura na niewielkim minusie.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 28-01-2024 o 13:18.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2282  
Nieprzeczytane 28-01-2024, 12:34
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 337
Domyślnie

Witam wszystkie Pszczółki i Guciów w świąteczny dzień z WOŚP.
Dawno temu osobiście z koleżanką seniorką też chodziliśmy z puszką kwestarską po mieście. ,a było to 1.o1.2015 r, puszka nr. 23.
Było też duże zachmurzenie, ale nic nie padało, tylko
leciutko wiatr wiał.
Pozostały mi tylko wspomnienia i fotki, po wyjściu z kawiarenki, gdzie wypiłyśmy kawę, posililiśmy się pączkiem, i dołączyli do nas
uczniowie ze szkoły średniej.



Tutaj sama z puszką, a na innym zdjęciu z uczniami,
Wszystkim życzę miłego, świątecznego ... zdrowiejcie nam ,nie chorujcie, seniorki, nie wychodźcie na dwór, lub grubiej się ubierajcie.
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 28-01-2024 o 16:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2283  
Nieprzeczytane 28-01-2024, 13:21
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 337
Domyślnie

Witam ponownie, nie mogę dodać wpisu na moim blogu
po kliknięciu wyślij.. wyświetla mi się ,jesteś robotem lub spamerem? W poprzednim napisaniu blogu, miałam taką samą wiadomość. ? cały czas w niebieskiej ramce wyświetla mi się prywatność.?
Nie wiem jak mam zapisać wiadomość w moim blogu.
Witam serdecznie czytających i podglądających,
Dzisiaj wszyscy wspólnie gramy z WOŚP.
Chociaż sporo lat już minęło ale moje wspomnienia pozostały z udziału w WOŚP na zdjęciach


Piękna sprawa, ale miałyśmy z koleżanką seniorką miałyśmy jedno nie miłe zdarzenie.
Chodziłyśmy z puszką kwestarską w naszym mieście, podchodziliśmy nie tylko do znajomych, spotkaliśmy naszych bardzo dobrych znajomych, którzy też nas znali bardzo dobrze , ale odmówili nam zasilenia puszki kwestarskiej, podziękowaliśmy im i poszliśmy dalej, wtedy do dołączyli do nas uczniowie szkoły średniej ,zbierając dalej z nimi.
Porozmawialiśmy o tym incydencie w sztabie orkiestry, ale nikt na to nie miał żadnego wpływu.
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 28-01-2024 o 20:25.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2284  
Nieprzeczytane 28-01-2024, 16:10
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 730
Domyślnie


Dzień dobry Pszczółkom i Guciom. Witam obecne Pszczółki- Basię, Grażynkę i Zosię. Dzisiaj jak widać wszyscy gramy. Dzień bardzo pogodny we Wrocławiu świeci słońce jest ciepło +11stopni C. Pogoda dopisuje. W Rynku dużo imprez i zabaw. W całym mieście można smacznie zjeść gorące posiłki i spróbować różnych smakołyków na specjalnych straganach, wypić gorącą kawę na świeżym powietrzu. Byłam z mężem poszliśmy tylko pod Arkady Wrocław mamy serduszka, puszki przez nas zasilone. Cudowny dzień i duże zaangażowanie dzieci, młodzieży i ludzi starszych nie brakuje. Zbiórka jest na słuszny cel. Zosiu 9 lat temu Kwestowałaś z Puszką, pozostały tylko mile wspomnienia poświadczone zdjęciem. Wczoraj 90 lat Pan w TV wypowiadał się z Jurkiem Owsiakiem, że też bierze udział i będzie Kwestować z Puszką. Każdy kto się czuje na siłach ma zawsze szanse dołączyć i Kwestować jak mu siły pozwalają. Wiek nie odgrywa roli. Ja jestem szczęśliwa, że mogłam dołączyć do zbiórki na szczytny cel. Jestem już w domu i teraz tylko będę oglądać jak ludzie się pięknie jednoczą i mają otwarte serca. Kwota rośnie z sekundy na sekundę. Bardzo duża motywacja i duże zaangażowanie ludzi i to wszystko dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla potrzeb z pomocą dla nas wszystkich ludzi.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 28-01-2024 o 16:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2285  
Nieprzeczytane 28-01-2024, 18:59
kometa2 kometa2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 128
Domyślnie

A w jakim wieku są te pszczółki, czy może 65?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2286  
Nieprzeczytane 28-01-2024, 19:02
kometa2 kometa2 jest offline
Czasem zajrzy
 
Zarejestrowany: Dec 2009
Miasto: Warszawa
Posty: 128
Domyślnie

Cytat:
Napisał Janina1403

Dzień dobry Pszczółkom i Guciom. Witam obecne Pszczółki- Basię, Grażynkę i Zosię. Dzisiaj jak widać wszyscy gramy. Dzień bardzo pogodny we Wrocławiu świeci słońce jest ciepło +11stopni C. Pogoda dopisuje. W Rynku dużo imprez i zabaw. W całym mieście można smacznie zjeść gorące posiłki i spróbować różnych smakołyków na specjalnych straganach, wypić gorącą kawę na świeżym powietrzu. Byłam z mężem poszliśmy tylko pod Arkady Wrocław mamy serduszka, puszki przez nas zasilone. Cudowny dzień i duże zaangażowanie dzieci, młodzieży i ludzi starszych nie brakuje. Zbiórka jest na słuszny cel. Zosiu 9 lat temu Kwestowałaś z Puszką, pozostały tylko mile wspomnienia poświadczone zdjęciem. Wczoraj 90 lat Pan w TV wypowiadał się z Jurkiem Owsiakiem, że też bierze udział i będzie Kwestować z Puszką. Każdy kto się czuje na siłach ma zawsze szanse dołączyć i Kwestować jak mu siły pozwalają. Wiek nie odgrywa roli. Ja jestem szczęśliwa, że mogłam dołączyć do zbiórki na szczytny cel. Jestem już w domu i teraz tylko będę oglądać jak ludzie się pięknie jednoczą i mają otwarte serca. Kwota rośnie z sekundy na sekundę. Bardzo duża motywacja i duże zaangażowanie ludzi i to wszystko dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla potrzeb z pomocą dla nas wszystkich ludzi.
Nie wiem,czy dostosuję się do Waszego humoru i wrzucania multum ilustracji. Sądziłam natomiast, że przeczytam jakiś głos w poważnej dyskusji na tematy zasadnicze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2287  
Nieprzeczytane 28-01-2024, 20:29
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 640
Domyślnie

Witajcie wszyscy i Ty zjawisko krótkotrwałe na niebie KOMETO Tematy zasadnicze? ..a o jakich mowa ? Każdy z nas ma tu inne wykształcenie,doświadczenie życiowe no i różny wiek .
Dzisiaj odwiedziłam uzdrowisko Iwonicz zaliczając swoje 7000 kroków ..jest tu jeszcze śnieg i wystrój świąteczny .Ludzie pstrykają foty ja chciałam zrobić zdjęcie mężowi koło "złotego" misia na co odpowiedział ,że nie bo..o jednego miśka będzie za dużo
Dwie sympatyczne kuracjuszki też się obfotografowały i zaproponowały że nam zrobią razem zdjęcie ale mąż nie chciał.Popatrzyły znacząco po sobie i nic nie powiedziały. Szybko zorientowałam się że pewnie wzięły nas za takie "turnusowe" małżeństwo Śmialiśmy się całą drogę powrotną do samochodu
Zosiu super foty ..ja nie miałam okazji kwestować ale podziwiam tych którzy to robią. Basiu Janinko Grażynko Krysiu Gieniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2288  
Nieprzeczytane 28-01-2024, 20:32
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 337
Domyślnie

Witam wieczorem, kometa jeżeli chodzi o mnie mam prawie
73 lata.
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2289  
Nieprzeczytane 29-01-2024, 00:19
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 730
Domyślnie




Witam Basię Zosię, Bogusię i kometa2 dziękuję za odwiedziny naszego wątku Pszczółek , miło Cię tu spotkać kometa2 .
Cytat:
Pisze kometa2- A w jakim wieku są te pszczółki, czy może 65? Nie wiem,czy dostosuję się do Waszego humoru i wrzucania multum ilustracji. Sądziłam natomiast, że przeczytam jakiś głos w poważnej dyskusji na tematy zasadnicze.
Kometa2 nie wiem jakich oczekujesz tematów zasadniczych tu się na tym wątku dzień kończy to piszemy sobie i życzymy dobrze przespanej nocy, a następnego dnia się znowu tu spotykamy i witamy. Jak nam się zrodzą jakieś nowe sprawy to sobie przekazujemy, doradzamy tak jak to w życiu bywa. Nie wiem dlaczego poszukujesz Pszczółek w wieku 65 lat. Niestety ja mam 80 lat i jestem tu najstarszą Pszczółką co nie znaczy, że nie możemy razem tu pisać.Jesteśmy tu wszyscy w różnym wieku jako juz Emeryci Seniorzy.
Cytat:
Pisze Bogusia-Tematy zasadnicze? ..a o jakich mowa ? Każdy z nas ma tu inne wykształcenie,doświadczenie życiowe no i różny wiek .
Bogusia wyraźnie napisała, że każdy z nas jest w różnym wieku z różnymi zainteresowaniami, ale się dostosowujemy do tematów do swoich zainteresowań, nikogo i żadnego tematu nie ignorujemy.To Forum nie ma konkretnego tematu. Takie forum tematyczne można sobie założyć i komu będzie takie odpowiadać to będzie w nim uczestniczyć. Co do wieku to nadmieniłam, że jestem tu najstarsza. Zresztą młodsze tu Panie i Panowie nie dali mi nigdy tego odczuć, że nie pasuję do ich grupy Pszczółek może się tu u nas odnajdziesz. Obrazki i owszem wklejamy bo to w pewnym sensie koloruje nasz wątek i dlatego by nie wypaść z umiejętności wstawienia obrazów, zdjęć nie przychodziło mi to łatwo zanim się nauczyłam i teraz się tym cieszę, że potrafię. W naszym gronie się szanujemy i rozumiemy nawet jak nie mamy o czym pisać to przesyłamy sobie pozdrowienia.Same bycie z sobą codziennie to sama przyjemność, że ktoś na nas czeka z pozdrowieniami, a Ty sama zdecydujesz czy chcesz być z nami.
Na swoim Profilu piszesz podajesz maila by do Ciebie napisać i oczekujesz kontaktu to proponuję i myślę, że tu będzie Ci z nami dobrze. Na dzisiaj wypadło napisać mi i życzyć dobrej nocy Dobranoc.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 29-01-2024 o 00:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2290  
Nieprzeczytane 29-01-2024, 09:44
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie Witam Pszczółki

No, pięknie odpisałaś Janino . Nic dodać , nic ująć. Musimy się szanować tutaj wszyscy , niezależnie od wieku.
Fajna pogoda z rana jest, mimo że rano był przymrozek -3 u nas było. Jest duży niż , lub był.
Pozdrawiam was serdecznie kochane pszczółki.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2291  
Nieprzeczytane 29-01-2024, 10:04
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 622
Domyślnie

Dzień dobry.Witam wszystkich z rana i częstuję poranną kawą.
Dzisiaj rozpoczynamy nowy tydzień. Zupełnie nie zimowy tydzień, z temperaturami na plusie. Nie jest to dobre dla zdrowia, huśtawka temperatur i opady nie są wcale obojętne dla człowieka, stad tyle zachorowań na grypę. Ludziska dookoła smarczą i kichają.Co niektórzy chodzą nawet w maseczkach, wczoraj na deptaku widziałam.
Ale my się grypie nie damy, wystarczy tylko, podobnie jak ja, popijać herbatkę z cytrynką, bo witamina C w takich warunkach jest niezbędna i z polskim miodem.
Tak więc poniedziałek w dobrym humorku zaczynam i nawet ten wiatr za oknem nie wiele mi przeszkadza, świeci słońce.Jest ładnie.Nasz Ul otwarty.
Finał WOŚP już za nami.Jaka to będzie kwota to się okaże. Szpitale znów będą zasilane nowoczesnym sprzętem medycznym, zakupionym przez Jurka Owsiaka i Jego Wielką Orkiestrę.Bo ten sukces jest nasz, wspólny, wszystkich ludzi dobrej woli i dobrego serca, którzy potrafią mądrze i szczodrze dzielić się swoim groszem na zbożny cel.
Dzisiaj mamy ostatni poniedziałek stycznia, czas pędzi jak oszalały, dopiero był Sylwester i Święta.
Mąż wczoraj pojechał do szpitala, na planowy zabieg koronografii. Już jest po. Jest dobrze.Jutro będzie w domu.
Dobrego i spokojnego dnia życzę wszystkim.Trzymajcie się zdrowo. Kciuki trzymam za Hanię.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 29-01-2024 o 10:19.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2292  
Nieprzeczytane 29-01-2024, 11:42
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 337
Domyślnie


Witam serdecznie Pszczółki i Guciów,Janinę Krysię, Basię,Bogusię,Grażynę, Genka Kometa2 już jestem po badaniu krwi, w trochę to trwało, bo zostały z kim innym podpisane umowy i zmienione zostały gabinety poboru krwi, od nowego roku godziny przyjmowania pacjentów bez zmian.( mam roczne zlecenie stałe na badanie.
Leki wzięłam po zrobionym badaniu(pojechałam na czczo)
Potem poszłam kupić baterię do aparatu słuchowego, do audiofonu, też podrożały, nie spodziewałam się, że będę miała kontrolne badanie słuchu, które mi wykonano...następne badanie w czerwcu.
Potem odwiedziłam nasza bibliotekę, wymieniając książki, syn dostał telefon z zakładu, że pilnie ma tam przyjechać, i pojechał. Te badania zajęły nam prawie 2 godzinyTeraz tylko pozostanie mi odczytać wynik po 15-ej oby był w normie. Pogoda słoneczna, bez wiatru ,a na ogrodzie zielono. Wypożyczyłam dwie książki Danielle Steel ( mieli nową dostawę książek..., potwierdzono w bibliotece. Apartament i Szczęście w nieszczęściu, ich, nie czytałam
To tyle wiadomości z mojej strony.
Miłego słonecznego i bezwietrznego dnia życzę Nam wszystkim.
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 29-01-2024 o 11:50.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2293  
Nieprzeczytane 29-01-2024, 15:45
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 804
Domyślnie



Odwiedzam nasze miłe grono. Obecnego Gienka ,
który nasz Ul dzisiaj otworzył , wczoraj się gdzieś zagubiłeś bo Cię nie było
na Pszczółkach. Miło mi przywitać obecną na wątku Grażynkę z kawką
i Zosię. Wczoraj mieliśmy gościa ;- kometa2. miło Cię przywitać.
Cytat:
Pisze kometa2 - A w jakim wieku są te pszczółki, czy może 65? Nie wiem,czy dostosuję się do Waszego humoru i wrzucania multum ilustracji. Sądziłam natomiast, że przeczytam jakiś głos w poważnej dyskusji na tematy zasadnicze.
kometa2 czytałam, że Bogusia z Janiną wczoraj wystarczająco odpowiedziały
Ci na Twoje pytanie też jestem zdziwiona, że pytasz o Seniorów w wieku
65 lat i piszesz , że sądziłaś na wątku "Pszczółki" przeczytać jakiś głos
w poważnej dyskusji na tematy zasadnicze. Zdziwiłam się też jakich to
spodziewałaś się tu zasadniczych tematów. Z ciekawości weszłam na Twój
Profil sprawdzić wszystkie posty tematyczne , których jesteś autorem
i nie widzę , abyś tam prowadziła tematy, którymi byłby ktoś zainteresowany.
Z mojego spostrzeżenia wynika, że masz 83 lata i ciągle szukasz bratniej
duszy by nie być samotną i dlatego Janina Cię do nas zaprosiła.
Nie wiem dlaczego szukasz młodych Seniorów 65 lat i na jaki zasadniczy
temat chcesz porozmawiać. Zacznij temat chętnie go podejmiemy.
Z nami się nie da nudzić, a czasami wystarczy z nami być i już nie będziesz
czuła się samotnie. My tu w każdym wieku Seniora traktujemy jednakowo
bo też jesteśmy tu w różnym wieku. Tu nikt się nie wywyższa , ani nie
poniża jak wcześniej objaśniła Ci Bogusia z Janiną. Tu się wszyscy szanujemy
czujemy się jak w jednej rodzinie i zawsze jako " Pszczółki " zlatujemy się
wszyscy do jednego Ula. Jest nam ze sobą dobrze i każdego chętnego
przygarniemy kto zechce z nami być, a Ty zrób jak uważasz nie zmuszamy
i nic na siłę. Tu już byli tacy, że wyżej swojego pępka nie podskoczyli,
a jak chcieli kogoś poniżyć ubliżać itp. to nie znaleźli tu miejsca dla siebie...
Zaczynali swój okres żądlenia, niestety , ale w naszym Ulu nie ma
miejsca dla takich i musieli odlecieć, czasami z własnej woli z bezsilności
bo jak wcześniej pisałam, żeby chcieć się wyżej wznieść to trzeba mieć
na to siłę. My tu żyjemy zgodnie i nikogo nie użądlimy, chyba , że sam
zacznie okres żądlenia to niestety w naszym gronie nie znajdzie tu miejsca.
Jak się zdecydujesz kometa2 być z nami to przemyśl , zapraszamy,
ale nic nie rób na siłę. Każdego mile przyjmujemy.
Haniu jak nas czytasz to napisz nam jak się czujesz czy zdrowie dopisuje,
daj znać o sobie. może i Jarek nas czyta to napisz czasem co u Ciebie.
Wczoraj byliśmy na WOŚP po serduszka . Przyjechał po nas nasz zięć
samochodem i byliśmy jeszcze w Strzelinie na występie naszej wnusi ,
potem jeszcze pojechały dalej z córką śpiewać na WOŚP do G.O.K.
w Kondratowicach , a my wróciliśmy do domu do Wrocławia.
Wczoraj byłam padnięta i opadłam z sił nie dla mnie już takie wyprawy.
Mam kilka nagrań z występów mojej wnusi Malwy jak jesteście chętni
to sobie odsłuchajcie. Reszta piosenek i zdjęć z jej występów na Facebooku.

Zapraszam na kawkę przy choince dopóki jeszcze gości w naszym Ulu.
Choinkę rozbieram w moim domu dopiero 2-giego Lutego. Trudno się będzie
z nią rozstać bo lubię wieczorem przy zapalonej choince wypić kawkę
i oglądać telewizję. Pozdrawiam wszystkich serdecznie , miłego, słodkiego,
ostatniego tygodnia w m-cu Styczeń.

Podaję kilka linków z występów mojej wnusi na WOŚP.
1
Modliła się dziewczyna
https://www.youtube.com/watch?v=neYBKTxsNgw
2
Po prostu bądź
https://www.youtube.com/watch?v=6oacSvc3koA
3
Aleja Gwiazd
https://www.youtube.com/watch?v=NXoAF6YVVsY
4
Kocham Cie życie
https://www.youtube.com/watch?v=BDiFKLGFH1Q


__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 30-01-2024 o 00:40.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2294  
Nieprzeczytane 29-01-2024, 18:20
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 730
Domyślnie


Dobry wieczór . Witam was dopiero wieczorkiem bo w dzień byłam u córki i dopiero mnie odwieźli do domu. Witam Bogusię, Gienka, Grażynkę, Zosię, Basię. Martynce i Jarosławowi przesyłam pozdrowienia, zaglądajcie jak czas pozwoli.
Haniu zdrówka życzę. Zosiu podobnie jak Gieniu borykasz się z Aparatem słuchowym i trzeba pilnować baterii i ustawienia to trochę kłopotliwe, ale daje komfort jak wszystko dobrze działa. Gieniu Ty już chyba załatwiłeś swoją sprawę z Aparatem, bardzo drogo trzeba za niego płacić, ale nie ważne pieniądze jak dobrze się słyszy. Basiu ja słuchałam Twojej wnusi bardzo ładnie śpiewa. Weszłam na wątek i zobaczyłam od Ciebie linki, wysłuchałam wszystkie piosenki i wieczór mnie zastał. Bardzo ładnie Malwina śpiewa widziałam jej zdjęcia i słuchałam jej piosenki na Facebooku. Basiu jesteś dumna,
że masz taką uzdolnioną wnuczkę i wszędzie ją zapraszają. Krysia na wyjeździe, miłego pobytu poza domem. Martynka tak samo ma zdolną wnusię. Zosia ze swoimi wnukami Kwestowała na WOŚP, przykład i chęć dla wnuków idzie od Babci to piękne. Zdrowia Wam życzę i miłego wieczoru. Jeszcze na spokojnie sobie wysłucham Basiu linków jak śpiewa Malwina bo lubię jej słuchać. Pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 29-01-2024 o 22:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2295  
Nieprzeczytane 29-01-2024, 19:31
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 337
Domyślnie

Witajcie Pszczółki i Guciowie. Basiu odsłuchałam piosenki na JTU gdzie śpiewała wnuczka Malwina Pierożek, ma piękny głos widać ,że dobrze się czuje na scenie śpiewając. GRATULACJE. Niech jest pociechą dziadków, rodziców i rodziny.
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2296  
Nieprzeczytane 30-01-2024, 10:06
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 622
Domyślnie

Dzień dobry we wtorek.
Zdjęcia obejrzałam.Zosiu chyba było bardzo zimno,jakaś taka zmarznięta jesteś na nich.Fajna pamiątka. Basiu,ładnie śpiewa ta Twoja wnuczka.Masz z czego się cieszyć. Gratuluję.
Jestem po kawie,po śniadaniu,co potrzebne łyknięte.Zbieram się do sklepu.Pogoda za oknem zapowiada się ładna,świeci słońce.Od rana pracownicy zieleni miejskiej tną gałęzie na drzewach.Ale cóż robić,pracują od rana i to co zaplanowane muszą zrobić.
Dobrego dnia życzę wszystkim

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2297  
Nieprzeczytane 30-01-2024, 13:13
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 730
Domyślnie


Dzień dobry. Witam obecną na wątku Grażynkę, która nam Ul otworzyła, dziękuję Grażynko za kawkę dosiadam do Ciebie. Pozdrawiam wszystkich tych kto jeszcze przybędzie. Znalazłam czas by się z Wami przywitać i Was pozdrowić. Basiu jeszcze dzisiaj odsłuchiwałam z Twoich linków Malwinkę, Twoją wnuczkę. Widziałam jej nagrania na YouTube to jeszcze jak znajdę czas to tam ja sobie posłucham. Pozdrów ją od nas i od mojej córki i wnuczki bo tez ja słuchają. Wiem, że tyle lat nauki w Studio Piosenki we Wrocławiu i dużo lat nauki w Ognisku Muzycznym, śpiewania i uczenia się emisji głosu nie poszło na marne. Pamiętam jak mi opowiadałaś jaka to była ciężka harówka na próbach bo nieraz z nią byłaś, a wydawało by się, że śpiewać każdy może. Możecie być z niej dumni. Zapraszam na kawkę, miłego dnia. Pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 30-01-2024 o 13:27.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2298  
Nieprzeczytane 30-01-2024, 15:31
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 887
Domyślnie

Kupiłem komórkę najnowszej generacji. J-- phone 13-. na raty 36. z jabłuszkiem. Po miesiącu płacić dopiero jeszcze pocztą coś tam przyśle mi.
Fajna pogoda .
Pozdrawiam was.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2299  
Nieprzeczytane 30-01-2024, 16:10
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 804
Domyślnie



Odwiedzam nasze miłe Pszczółki. Witam obecną Grażynkę, Janinę i Gienka. Dziękuję Wam za kawkę, chętnie dosiadam do Was.
Zasiądźmy na kawkę przy choince dopóki jeszcze gości w naszym Ulu.
Pszczółki dzisiaj bardzo zajęte. U mnie piękny słoneczny dzień, aż było
przyjemnie wyjść na dwór. Z rana zrobiłam pranie , wietrzę pościel ,
zadzwoniłam z rana i zapisałam się do Fryzjera dopiero za tydzień ,
mają termin napięty jak widać. Jesteśmy już po obiedzie.
Dziękuję wszystkim za pochwały mojej wnuczki jestem z niej dumna
bo wszędzie ją zapraszają. Ma już rozpisany grafik gdzie będzie śpiewać ,
najbliższy wyjazd występy w Karpaczu potem występy na Walentynki
i na Dzień Kobiet.
Gienek - , gratulacja, nabyłeś telefon komórkowy najnowszej
generacji teraz tylko nauczyć się obsługi telefonu. Brawo. Nauczysz się.
Jak umiesz obsługiwać komputer to z telefonem też dasz sobie radę.
Zaraz wychodzę do Marketu i przy okazji zrobię sobie spacer.
Miłego popołudnia . Pozdrawiam Was wszystkich.



1./ http://www.dobrysennik.pl/energia-dnia
http://www.dobrysennik.pl/tajemnice/medycyna-naturalna
2./ http://www.czary.pl/
3./ http://www.ksiegaimion.com/
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 30-01-2024 o 22:17.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2300  
Nieprzeczytane 30-01-2024, 21:50
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 337
Domyślnie


Dobry wieczór wszystkim Pszczółkom i Guciom, dopiero teraz znalazłam chwilę by was pozdrowić, do południa mieliśmy gości, potem zrobiłam obiad dl rodziny, a teraz oglądam loty narciarskie. .Szkoda Aleksandra Zniszczoła że go zdyskwalifikowali za zły rozmiar kostiumu.
W wolnych chwilach czytam książkę Danielle Steel "Apartament" treść jej mnie wciągnęła w czytanie.
4 młode lokatorki, po różnych przejściach swoich rodzin, każda z nich walczy o zawodowy sukces ,a po cichu marzy
o wielkiej miłość dla siebie.
Genek, wydał trochę kasy na nowy telefon niech Ci on długo służy.
Grażynko po ubiorze podczas kwestowania, było chłodno i trochę wiatr wiał, widzę to po ubiorze.. miałam pikowany płaszcz i grubsze nakrycie głowy.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnie przespanej nocy, by rano znowu się tutaj spotkać.


__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część-120-ta. basia2002 Humor, zabawa 966 06-08-2018 18:17
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo Pod dobrą nadzieją- Część -119 -ta basia2002 Humor, zabawa 999 27-05-2018 10:23
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część-118-ta. basia2002 Humor, zabawa 1000 27-02-2018 21:27
" PSZCZÓŁKI JOLITY " - czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część - 117 basia2002 Humor, zabawa 990 01-12-2017 20:09
PSZCZÓŁKI JOLITY - czyli "MIODOWO POD DOBRĄ NADZIEJĄ" cz. 107 oma Humor, zabawa 996 21-10-2015 00:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:23.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.