menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Rodzina, bliscy > Miłość, przyjaźń, związki, samotność
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #8281  
Nieprzeczytane 28-11-2016, 22:12
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 750
Domyślnie

Dobry wieczór! Nie pokazywałaś się, Lodziu, długo, ale spodziewałam się, że jesteś zajęta sprzątaniem. Patrzyłam na prognozy, zima poczyna sobie coraz śmielej. U mnie śniegu niewiele, nawet trawa nie jest zasypana do końca, ale utrzymał się cały dzień. No i ten nieprzyjemny, silny wiatr.
Aniu, z paleniem w tradycyjnych piecach i smogiem to prawda. U nas w rynku, gdzie są stare domy i niedoprowadzone jest ciepło z ciepłowni spółdzielni mieszkaniowej i na obrzeżach, gdzie są domki z indywidualnym ogrzewaniem po południu i wieczorem czuć, hm, niemiły zapach. Ludzie palą wszystkim, czym tylko się da - nawet zbierają na cmentarzu wkłady do zniczy. Przecież to gorsze niż Czernobyl...
A teraz już DOBRANOCwszystkim.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8282  
Nieprzeczytane 29-11-2016, 18:11
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie cisza.

Dobry wieczór!!Jakoś tu dzisiaj cicho jak makiem zasiał!!
Nikogo nie widać.Chyba Was nie zawiało?Zdaje się ze w Polsce śnieg? Tu mróz i słońce-byłam na zakupach w Kauflandzie bo Aldi remontują.Teraz robiłam dziadkowi białe gałązki z małymi kwiatkami jako dekoracje przedświąteczne!Zaraz będę robić kolację i znów o 21,30 do spania!I tak dzień za dniem leci.Już jestem tu 18 dni-odliczam sobie do wyjazdu!!Nie wiem czy wrócę tu na to samo miejsce czy poślą mnie gdzie indziej!!Jak będą mnie chcieli to ok!
Staram się-dziś podziękowałam dziadkowi że mogę tu pracować.Zrozumiał mnie tzn.coraz lepiej idzie mi rozmowa po niemiecku!Nie miałam do czynienia z tym językiem nigdy,tyle co z jakiegoś filmu wojennego!
No cóż-życzę miłego wieczoru i dobrej nocy!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8283  
Nieprzeczytane 29-11-2016, 18:36
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Wzajemnie Danusiu,dobrze Ci leci na pewno robotę masz
zapewnioną na stałe.
Ja dzisiaj cały dzień bawię się w gospodynię domową
podobnie jak TY.
Życzę wszystkim przyjemnego wieczoru!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8284  
Nieprzeczytane 29-11-2016, 18:57
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Sypnęło u mnie trochę śniegiem i żeby nie pies to bym z domu dziś nie wyszła poza furtkę

W domu nie zabrałam się za sprzątanie bo było za mroczno na to natomiast spakowałam gałęzie do ostatniego odbioru tz zielonego i dostawiłam wory z liściami.

Przeszłam z psem trasę a że spotkałam znajomą to spacerkiem idąc pogadałyśmy w temacie co tam u naszych wspólnych znajomych. Kręgi towarzyskie z dawnych lat się zmieniły, kontakty urwały lecz pamięć o tych osobach jest i pomimo, że mieszkamy w jednym mieście to przez lata nie natykamy się na siebie.
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8285  
Nieprzeczytane 29-11-2016, 19:04
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Cytat:
Napisał danusiia
.Już jestem tu 18 dni-odliczam sobie do wyjazdu!!Nie wiem czy wrócę tu na to samo miejsce czy poślą mnie gdzie indziej!!Jak będą mnie chcieli to ok!
Staram się-dziś podziękowałam dziadkowi że mogę tu pracować.Zrozumiał mnie tzn.coraz lepiej idzie mi rozmowa po niemiecku!

to ile czasu masz być? 1-mc?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8286  
Nieprzeczytane 29-11-2016, 21:29
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 750
Domyślnie

Pierwszą połowę dnia spędziłam w przychodni. Wróciłam zmęczona, bo to daleko i wiatr był dosyć silny. Potem miałam wizytę ziomalki i trochę zajęć w kuchni. Niby nic wielkiego nie robiłam, a czuję zmęczenie, więc już powiem Dobranoc!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8287  
Nieprzeczytane 30-11-2016, 14:38
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Witam pięknie wszyściutkich bez wyjątku,
i zdziwiony jestem,że jestem pierwszy.
Zawsze to miłe jest bycie pierwszym i rzadko mi się to
gdziekolwiek zdarza.
Aniu mnie się już od dawna nie zdarzyło spotkać
któregokolwiek człeka znajomego,którego lubiłem.
Widocznie zostali domatorami jak ja,
może mi trzeba więcej chodzić zamiast samochodzikiem.
Ruchu mam wystarczająco bo przecież stare nawyki
ćwiczeń pozostały,jednak latem było tego więcej.
Moi drodzy życzę wszyściutkim miłych wrażeń!

https://youtu.be/ARfARi-gpWc
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8288  
Nieprzeczytane 30-11-2016, 15:42
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Widoczność dziś dla mnie była dobra do sprzątania a że kręgosłup się odezwał to się teraz relaksuję
Witam singli.

uważajcie bo robi się ślisko koleżanka już mi się pochwaliła, że glebę zaliczyła.
Gibkość już nie taka jak kiedyś..przy utracie równowagi leci się jak wór..bęc i oby szczęśliwie.

ciepło pozdrawiam


Edziu, chyba masz rację z tym, że powodem że ludzi znajomych rzadko się spotyka gdy jeździ się samochodem
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8289  
Nieprzeczytane 01-12-2016, 21:36
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dzisiaj nikogo tu nie było?Aż dziwne!Ja też nie chciałam już wchodzić do internetu ale stęskniłam się za wątkiem.Siedzę u siebie a dziadek ogląda bilard amerykański.Niedługo pójdziemy do łóżek i do 9 rano będzie spał!Jak on tak lubi ten bilard to kupię mu pod choinkę taki dziecięcy-niech sobie pogra na stole!!Na pewno gdzieś znajdę tą zabawkę!Jemu się trzęsą ręce jest jak dziecko! Dziś dzwoniłam do biura i zaklepałam sobie powrót tutaj po miesiącu przerwy.Zmieni mnie Polka na ten miesiąc! A więc postanowione-wracam 11.01 2017r.Mój Boże jak ten czas szybko leci!To idzcie już spać-dobranoc!

Odpowiedź z Cytowaniem
  #8290  
Nieprzeczytane 01-12-2016, 21:59
Arti's Avatar
Arti Arti jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2008
Miasto: Radom
Posty: 22 485
Domyślnie

Pozdrawianki nocne
czas szybko leci szczególnie jak wezmę się za robotę
dni krótkie
Jak wstanę to do południa niewiele zrobię ot takie tam codzienne robótki...mam czas a po południu, po obiedzie odpoczynek i niewiele czasu na konkretną robotę.
No a jak mam wyjście obojętnie gdzie koło południa to na noc akurat ściągnę do domu

Cytat:
Napisał danusiia
Dzisiaj nikogo tu nie było?Aż dziwne!Ja też nie chciałam już wchodzić do internetu ale stęskniłam się za wątkiem.Siedzę u siebie a dziadek ogląda bilard amerykański.Niedługo pójdziemy do łóżek i do 9 rano będzie spał!Jak on tak lubi ten bilard to kupię mu pod choinkę taki dziecięcy-niech sobie pogra na stole!!Na pewno gdzieś znajdę tą zabawkę!Jemu się trzęsą ręce jest jak dziecko! Dziś dzwoniłam do biura i zaklepałam sobie powrót tutaj po miesiącu przerwy.Zmieni mnie Polka na ten miesiąc! A więc postanowione-wracam 11.01 2017r.Mój Boże jak ten czas szybko leci!To idzcie już spać-dobranoc!

Pozdrawianki Danusiu no powrót sobie zaklepałaś a czy cię Herr puści na urlop ?
__________________
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8291  
Nieprzeczytane 02-12-2016, 07:00
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 750
Domyślnie

Dzień dobry! Masz rację, Aniu, czas leci tak szybko, że trudno sobie uświadomić. Tak niedawno przecież było Wszystkich Świętych, narzekanie na stojący w progu listopad, bo ojojoj, najgorszy miesiąc, a tu już grudzień i święta za pasem.
Dzisiejszej nocy napadało śniegu, pewnie jednak długo nie poleży, na termometrze 0.
Danusiu, Ty naprawdę jesteś złota kobieta, jeśli nie tylko pracujesz opiekując się Panem, ale jeszcze myślisz, jak mu zrobić przyjemność. Obyś znalazła tę grę.
Miłego dnia wszystkim!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8292  
Nieprzeczytane 02-12-2016, 11:59
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Widzę Krysiu,że Ty teraz jesteś najsumienniejsza z wątku,
więc masz od mnie i za zgodą wszyściutkich order
uśmiechu
Zaś wszyściutkim życzę przemiłego weekendu na białym
puchu,tylko pamiętajcie tym upadłym aniołku!



__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8293  
Nieprzeczytane 02-12-2016, 16:46
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 750
Domyślnie

Dziękuję, Edwardzie!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8294  
Nieprzeczytane 02-12-2016, 21:30
hutkow's Avatar
hutkow hutkow jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2014
Miasto: Zamość woj.Lubelskie Polska
Posty: 5 087
Domyślnie

Krysiu rozpoczęliśmy to i zakończymy dzisiejszą dyskusję
dobrym słowem:
Miłego weekendu!!
__________________
_____________________
Edward
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8295  
Nieprzeczytane 03-12-2016, 06:36
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 750
Domyślnie

Dzień dobry wszystkim! Za oknem czarno i ponuro, a do mnie wróciło przeziębienie. A byłam taka ostrożna, tak dbałam o siebie - ech, szkoda gadać. Mam nadzieję, że Wam zdrowie dopisze i będziecie cieszyć się weekendem.
Pozdrawiam i na kawkę zapraszam.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8296  
Nieprzeczytane 03-12-2016, 07:55
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

I w sobotę witam!Znowu Krysiu będziesz pić kurkumę?!I zaraz zaserwuj sobie rutinoscorbin i to przez całą zimę 2xna dzień!!Jak Ci opisze co ja robię aby nie chorować to będziesz się śmiała!Wychodzę u dziadka na dwór w koszuli nocnej-nikt mnie nie widzi w ogrodzie=i przez 5 minut gimnastykuję się.Potem wchodzę do ciepłego i rozbieram się jeszcze bardziej.też przez 5 min. Tylko raz byłam poważnie chora ale to w sanatorium,a raz dopadł mnie katar!!Hartuję się a i na bóle kości i stawów też krioterapia pomaga!!U siebie w domu to otwieram okna na szeroko bo nie mam balkonu.
Robi się powoli widno i niestety pochmurno.Za to ani szmeru wiatru! No to pozdrawiam Was i Ciebie chora Krystynko szczególnie!!Zdrowiej szybko i wyleż się!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8297  
Nieprzeczytane 03-12-2016, 18:42
Izak's Avatar
Izak Izak jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Miasto: Kraków
Posty: 3 670
Domyślnie

Cześć seniorzy witam was bardzo serdecznie U mnie klimat bardzo ciepły niedawno sadzili koło bloku jarzębiny a zima u mnie jak na zdjęciu


pic host


free photo hosting
__________________

Lodzia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8298  
Nieprzeczytane 03-12-2016, 21:01
danusiia's Avatar
danusiia danusiia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2012
Miasto: Kościerzyna Polska
Posty: 1 705
Domyślnie

Dobry wieczór!!Jakoś minął szybko ten dzień!Napiekłam ciastek i czekoladowe ciasto!Niedługo do spania!! Ciekawa jestem jak czuje się Krysia?Czy już jej lepiej?Rano pewnie ją ujrzę na wątku!Życzę dobrej nocy!!

Odpowiedź z Cytowaniem
  #8299  
Nieprzeczytane 03-12-2016, 21:04
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 750
Domyślnie

Dobry wieczór! Danusiu, Ty jesteś zahartowana, jeśli nie przeziębiasz się ćwicząc na zewnątrz w takiej temperaturze. Ja mam się coraz gorzej - miód z kurkumą zażywam bez bólu, a nawet z przyjemnością, ale wszelakich tabletek mam już dość - na sam widok pojawia się odruch wymiotny.
Zima u nas nieco zimowa, utrzymał się śnieg, jest go jednak mało. Dzień był słoneczny i chyba przyjemny - niestety, patrzyłam z okna. A teraz zaczął wiać wiatr i pewnie będzie mały mróz.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8300  
Nieprzeczytane 04-12-2016, 08:38
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 750
Domyślnie

Dzień dobry! Biało i mgliście u nas, i minus 2 st. Pewnie później będzie słonecznie, a ja jestem uwiązana w domu. Od wczoraj nic się nie zmieniło, doszedł jeszcze ból gardła. Ale wytrzymam i przetrzymam.
Miłego dnia wszystkim! Na kawę zapraszam!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Szukam Samotnych Kobiet! Kasia_H66 Zaproszenia 46 04-06-2023 21:02
wieczorki taneczne dla samotnych Eliza Hobby, pasje 91 12-02-2020 08:46
Nie odwracaj się od samotnych seniorów - komentarze barbara41 Ogólny 119 16-08-2017 18:36
Dlaczego pomimo że jest tylu samotnych, potrzebujących rodziny Małgosia G. Opieka 38 14-01-2017 21:45
zapisanisobie.pl serwis dla samotnych chrześcijan pawels Miłość, przyjaźń, związki, samotność 19 27-04-2015 14:03

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:33.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.