menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Humor, zabawa
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #2981  
Nieprzeczytane 10-04-2024, 10:40
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 341
Domyślnie

Dzień
dobry wszystkim w ulu, Basi, Krysi, Nince, Grażynce, Hani, Viki Genkowi, Jarkowi.
Niby dobrze spałam, ale jakaś jestem przymulona, idę i ja zrobić sobie kawę.
zmierzyłam sobie ciśnienie ,jest w normie, może jak kawę wypiję to będę się inaczej czuła
Wszystkim życzę miłego, słonecznego dnia.
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 11-04-2024 o 11:00.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2982  
Nieprzeczytane 10-04-2024, 11:08
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 341
Domyślnie


Witam nasze miłe grono pszczółek i Guciów.
Pogoda się zmieniła, teraz wieje wiatr, ale nic nie pada. i dobrze, niech nasza droga się osusza , a nie tonie w kałużach.
Wszystkim Nam życzę miłego, słonecznego dnia , bez opadów...?

__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2983  
Nieprzeczytane 10-04-2024, 12:30
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 892
Domyślnie

Witam i pozdrawiam, dziś pochmurno jest. Ale ciepło
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2984  
Nieprzeczytane 10-04-2024, 12:38
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 341
Domyślnie


Witam serdecznie wszystkich w naszym ulu, Genek, pochmurno jest dzisiaj i wietrznie , nie da się posiedzieć na ganku. Miłego dnia życzę


__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2985  
Nieprzeczytane 10-04-2024, 13:07
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 732
Domyślnie


Dzień dobry. Witam Basię, Grażynkę, Zosię i Gienka. Dzisiaj podwójne śniadanka, posiliłam się polatałam w plenerze jak to pisze Basia, byłam na Targu bardzo ładna kapustę kupiłam, główka po 5zł, ziemniaki młode też po 5zł, pogoda jest dla mnie bardzo dobra nie potrzebne nam na starsze lata wysokie temperatury bo się szybko męczymy u mnie jest +12 stopni C. Bogusia pokazała nam zdjęcie jak od niej widać w słoneczne dni góry Tatry masz bardzo blisko do Tatr i można tylko pozazdrościć sił tym co zwiedzają góry. Tyle co mogłam zwiedziłam, a teraz pozostają widoki tylko w marzeniach.
Zosiu czy oglądałaś film w Tv Dziedzictwo. Zawsze jest od Poniedziałku do Piątku na TV1 dzisiaj sobie obejrzyj jest o godz. 16:05 już będzie 253 odcinek- Dziedzictwo.
Basia z Gienkiem w nocy na księżycach siedzą czy czasami Wy nie lunatykujecie? dziękuję za kawki dostawiam cały dzbanek, miłego dnia. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 10-04-2024 o 14:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2986  
Nieprzeczytane 10-04-2024, 15:28
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Delmenhorst - Niemcy
Posty: 1 431
Domyślnie ༺🌸༻ Dzień Dobry ༺🌸༻

Witam Miło Nasze Grono Pszczółek i Guciów.
Cytat:
gracja50 Pogoda dopisuje,przyroda szaleje,drzewa kwitną cudnie.Czereśnia u mnie jak u Bogusi,kwitnie cała na biało,tylko jabłonka jeszcze w pąkach.Teraz wzdłuż ulicy sadzą wiśnie japońskie.Pięknie kwitną na różowo i cudny widok jest jak dmuchnie wiatr i leci taka różowa chmurka kwiatów. Tulipany jeszcze niedawno w pąkach, a tu już w pełnym rozkwicie a nawet niektóre już przekwitają.
Grażynko - właśnie wróciłam od teścia i u Niego w ogrodzie kwitną jabłonie, grusze, rododendrony,
a na polach kwitnie żółciutki rzepak.
Uważam, że 1 miesiąc za wcześnie.. czasem mamy kaprysy pogody, zachwianie
i rozregulowanie naszego organizmu, ale będzie dobrze,trzeba być dobrej myśli.
Jest po prostu cudnie - tylko przebywać na łonie przyrody i cieszyć się urokami wiosny.
Cytat:
Janina1403 Byłam na Targu bardzo ładna kapustę kupiłam, główka po 5zł, ziemniaki młode też po 5zł,
Janinko - u nas nie ma jeszcze młodej kapusty, dopiero pokazuje się w czercu na targu u jednego pana.
Ziemniaki już można kupić, ale o cenie lepiej nie wspomnę.
Lubię właśnie taką wczesną kapustę - ciesz się smakiem i życzę Ci smacznego obiadu.
Zyczę Wam wszystkim zachwytu nad rozkwitająca wiosną,
dużo zdrowia i słońca w sercu..


__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
Z pozdrowieniami od serca - Krystyna B-S

Odpowiedź z Cytowaniem
  #2987  
Nieprzeczytane 11-04-2024, 09:54
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 623
Domyślnie

Dzień dobry w czwartek.
Nasz słodki Ul już otwarty.
Śniadanie zjadłam,kawę wypiłam,prochy łyknełam.Idę do biblioteki po zamówione książki i na zakupy. Nigdy nad tym się nie zastanawiałam ile przeczytałam książek, a przeczytałam w swoim życiu wiele książek.Właściwie to lubiłam i nadal lubię czytać prawie każdy rodzaj literatury, no prawie każdy,nie czytam i nie sięgam po horrory i po fantastykę. Od jakiegoś czasu nie sięgam tez po książki o wojnie,obozach,zagładzie i mordowaniu.Odpusciłam gdyż za bardzo przeżywałam losy bohaterów. Lubię polskich autorów książek. Tak na marginesie, przeczytałam iż nie czytających w Polsce jest ponad 70%, albo więcej.To po prostu masakra. Widzę po przychodzących do biblioteki. Sami starsi ludzie albo dzieci ale tylko po lektury szkolne ,bo młodzież to czyta, ale wiadomości na fejsie czy Messengera w telefonie. A niech to.
Pójdę tez na rynek,kupię kapustę na gołąbki i łopatkę na mielone.Uwielbiam takie gołąbki z młodej kapusty.Te "młode " warzywa są drogie ale te "stare" to już nie mają smaku i za dużo z nich odchodzi np.z ziemniaków. Już niedługo będę miała swoją rzodkiewkę i sałatę z namiotu,ale jeszcze parę dni muszę poczekać.Dziś przetransportuję sadzonki do namiotu.Niech się hartują.Mam nadzieję że przymrozków u mnie nie będzie.
Spokojnego czwartku życzę wszystkim.



Zosiu, dziś wypożyczone.Nie wiem jeszcze czy dobrze wybrane ale na niektóre pozycje czekałam w kolejce.
Gorzkie korzenie / Magdalena Kopeć.
Ulecz moje serce / Małgorzata Lis.
Dlatego mnie kochasz / Magdalena Kołosowska.
Oświadczyny / Tasmina Perry
Zima w Przytulnej / Katarzyna Michalak.
Antykwariat cudzych wspomnień / Weronika Wierzchowska.


Pomidory czekają na transport.


__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie

Ostatnio edytowane przez gracja50 : 11-04-2024 o 11:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2988  
Nieprzeczytane 11-04-2024, 11:17
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 341
Domyślnie


Przyfrunęłam i ja do naszego już otwartego ul przez
Grażynkę witając wszystkich radośnie.

U mnie słoneczko świeci, szklarnia otwarta, rzodkiewka rośnie, już niedługo będziemy mieć swoją, sałata przepikowana .Leki łyknęłam, teraz kawę piję.
Dalej czytam książkę autorstwa Izabelli Frączyk -Ryzykowne decyzje, będę starała się wieczorem zajrzeć do was, byście się nie martwili, już teraz dziękuję za troskę
Wnuk poszedł do biblioteki, po odłożone dla mnie książki, dzwonili, że mogę kogoś podesłać po ich odbiór.
__________________
Zosia

Ostatnio edytowane przez Wodniczka : 11-04-2024 o 11:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2989  
Nieprzeczytane 11-04-2024, 12:52
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Delmenhorst - Niemcy
Posty: 1 431
Domyślnie ༺🌸༻ Dzień Dobry ༺🌸༻

Witam Miło Nasze Grono Pszczółek i Guciów.
☘️ Choć życie się toczy nierówno, choć ciągle są na nim wyboje,
jak każdy musisz je przeżyć, bo przecież ono jest Twoje.
Nie zmienisz go przecież na inne, nie wygrasz innego w karty,
iść ciągle trzeba do przodu, dzień każdy tego jest warty.
Bo jeśli los Ci wyznaczy Twoją ścieżynę życia,
to wszystko co na niej spotkasz dla Ciebie jest do przeżycia..
☘️

Radosnego wiosennego dnia w dobrym zdrowiu Ci życzę.
Pozdrawiam Cię serdecznie.

__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
Z pozdrowieniami od serca - Krystyna B-S

Odpowiedź z Cytowaniem
  #2990  
Nieprzeczytane 11-04-2024, 15:21
Janina1403's Avatar
Janina1403 Janina1403 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie,Polska
Posty: 5 732
Domyślnie


Dzień dobry. Witam pszczółki i Gucie. Grażynce dziękuje za otwarcie Ula i kawę, Krysia z piękną Pszczółką przyleciała, Zosia kawkę dostawiła, dosiadam do Was. Grażynko nie wyobrażam sobie, żeby nie czytać książek. Każdy z nas w naszym wieku wiele książek przeczytał i czyta jak na dłużej pozwala jeszcze wzrok. Grażynko z racji mojego zawodu od razu odróżniam rozmawiając z ludźmi kto czytał i czyta książki, a kto nie. Teraz bardzo dużo młodzieży i ludzi korzysta z książek elektronicznych nie musi wychodzić do Biblioteki, może sobie powiększyć czcionkę, przystosować do swojego wzroku ma łatwy dostęp do wyszukiwania tytułu i Autora i bez wychodzenia z domu do Biblioteki ma szybki dostęp do czytania. Mój syn korzysta z tego rodzaju dostępu do książek, pracuje w Banku późno wraca do domu nie ma czasu na chodzenie do Biblioteki, a jak chce przeczytać książkę to w mig ma do niej dostęp. https://inkbook.pl/blog/darmowe-ebooki-na-czytnik Korzystałam z syna książki elektronicznej trochę się dziwnie przestawić bo człowiek przyzwyczajony jest do przewracania i szelestu kartek, ale jak się spróbuje to wielki komfort pod każdym względem. Syn zaczął mi robić wykład ile to korzyści, wymieniał jedno po drugim i na końcu dodał nie przynosisz do domu tych wszystkich bakterii. Na końcu powiedziałam mu, że jestem realistka i książka jest dla mnie książką chociaż szczerze mówiąc Eboki to bardzo fajny i szybki dostęp do książek i fajnie się je czyta powiększając czcionkę , a oczy tak samo męczymy przy czytaniu. Dlatego młodzież miej korzysta z Biblioteki bo ma łatwy dostęp do książki elektronicznej. Przy dzisiejszej rozwijającej się elektronice, Biblioteki i książki przekazane będą do Muzeum. Może to i prawda i może tak się stać. Nasze pokolenie trudno przekierunkować na Eboki i będziemy korzystać z książek dopóki będą istniały w Bibliotekach. Młodzież pochłonęła umiejętność elektroniki są w tym zdolni , umieją maja ku temu dużą wiedzę i korzystają już z czytania książek bez wychodzenia do Biblioteki.
Grażynko masz bardzo ładne i duże pomidory. Piękne masz sadzonki przygotowane do gruntu. Pod namiotem nic im nie będzie jeśli je zabezpieczysz na noc dodatkowo otuliną, gdyby przyszły przymrozki, a to zawsze możliwe, aż do 15 Maja jak to mówią aż do zimnej Zośki. Zosiu pytałam czy oglądałaś film Dziedzictwo, dzisiaj jest o 16;05. Dawno czytałam książkę całej Sagi dzisiaj oglądam jeszcze film.
Przyjemnego pogodnego popołudnia. Pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Janina1403 : 11-04-2024 o 16:24.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2991  
Nieprzeczytane 11-04-2024, 16:45
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 806
Domyślnie



[b] Witam serdecznie nasze miłe grono.
Jak zwykle tradycyjnie na tym wątku odwiedzam Was z czwartkowymi ludkami
- Krasnalami. Czasami trzeba znaleźć się też w Bajkowym świecie ,
ale jak pamiętam w czwartki nie mogło zabraknąć na tym wątku Krasnali.
U mnie dzisiaj bardzo ładna pogoda +17°C słoneczko świeci, dopiero
wróciłam ze sklepu zaliczając spacer. Potem zadzwoniła moja najstarsza
siostra i długo z nią rozmawiałam. Przyjemnego popołudnia.
Kawka od Krasnali dla Pszczółek i Piwko dla Gienka . Poczęstujcie się.
Pozdrawiam wszystkich obecnych , nieobecnych i podczytujących.
______

1./ http://www.dobrysennik.pl/energia-dnia
2./http://www.dobrysennik.pl/tajemnice/medycyna-naturalna
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 11-04-2024 o 16:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2992  
Nieprzeczytane 11-04-2024, 19:16
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 341
Domyślnie

Witam wieczorem i serdecznie pozdrawiam, tak Janino codziennie teraz oglądam serial -dziedzictwo.
Wnuk z biblioteki przyniósł mi książki, które były odłożone dla mnie...jesień, zima, lato, wiosna w Przytulnej, więc mam książki w zapasie, dalej jednak czytam Książki autorstwa Izabelli Frączyk, teraz "ryzykowne decyzje" 3 tom i zostanie do przeczytania 4 tom kobiety z odzysku- wyrównane rachunki.
Zacznę czytać dzisiejszą dostawę, aby zdrowie dopisywało. Pozdrawiam
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2993  
Nieprzeczytane 11-04-2024, 22:09
kobra5's Avatar
kobra5 kobra5 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2012
Miasto: Podkarpacie
Posty: 5 640
Domyślnie

Witam wieczorkiem .Janinko b.trafne i nowoczesne spojrzenie na czytelnictwo.Młodzi teraz korzystają z nośników i czytania bezkartkowego.Ja pomimo wieku chyba jestem starej daty bo mam czytnik ale jak biorę do ręki książkę to czuję te emocje ,jaka będzie ,ważę w ręce jakby cięzar był wyznacznikiem jej jakości.Szelest kartek ,zaznaczenie stron zakładką z sówką to wszystko jest jak rytuał. Dlatego Janinko nisko Ci się kłaniam za niezwykłą nowoczesność ,chęć wiedzy i fantastyczne spojrzenie na świat.Twoja osobowość ma nie więcej jak 35 lat!!!
Krysiu jaki prawdziwy ten wiersz o życiu .Mogłam się sama przekonać że człowiek wiele potrafi unieść choć wydaje mu się że umrze. Jak usłyszysz jako matka wyrok na 4-letnie dziecko guz mózgu to wydaje się że nie uniesiesz tego cierpienia.Ale się mylisz-zniesiesz wiele.Ja też zniosłam i teraz tylko pozostały wspomnienia trudnych chwil i radość kiedy możesz obserwować jak dzieciak rośnie ,jak kończy studia i wreszcie zakłada rodzinę a wydawało się że to już koniec wszystkiego.
Basiu za piękne krasnale czwartkowe wielkie dzięki zawsze przypominają mi Wrocław.
Grażynko zazdroszczę tempa prac na działce .Ja dopiero teraz wysieję pierwsze jarzynki a namiot foliowy mąż w sobotę założy.Z powodu choroby opóźnieni jesteśmy ,trawa duża trzeba kosić a mamy 36 arów działki wraz z sadem.No i dom trzeba ogarnąć.Tak to obecnie wygląda





A to moja wisienka 2 rok w ubiegłym miała 10 wiśni







Dobrej nocy wszystkim
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2994  
Nieprzeczytane 11-04-2024, 23:49
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 806
Domyślnie



Zajrzałam do Was jeszcze późną porą by życzyć dobrej nocy.
Wszyscy już śpią znużeni czy to już wiosenne zmęczenie? ...
Noc szybko układa nas do snu.
Bogusiu masz ładny kawał ogrodu piękne Tulipany i pamiętam Twoje piękne
dekoracje ogrodu. Pracy jest od groma wiem to po moich dzieciach ile to czasu
kosztuje by wszystko dopieścić, ale jak się potem na to spojrzy to aż przyjemnie
odpoczywa się w takim ogrodzie. Kwiaty dodają fantastycznego uroku.
Bogusiu masz bardzo dużo Tulipanów i pięknie paradują. Podziwiam Was Pszczółki
ogrodniczki i Gucia Gienka za oddanie się tej pracy by potem takie piękno podziwiać. Teraz przy kwitnieniu drzew traw, kwiatów jest dużo pyłków jestem alergikiem
i zaraz kicham jak Krasnal - APSIK. Dobrze przespanej i spokojnej nocy, śpijcie
słodko. Dobranoc.


__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 12-04-2024 o 00:28.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2995  
Nieprzeczytane 12-04-2024, 06:40
basia2002's Avatar
basia2002 basia2002 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2012
Miasto: Wrocław,dolnośląskie
Posty: 105 806
Domyślnie




Witam serdecznie nasze miłe grono.
Przyszłam cichutko, boso ze słonkiem i poranną rosą ,
przychodzę bo lubię z Wami przebywać z rana miłe słowa wpisywać.
Wczesnym rankiem przywitałam dzień teraz pokrzątam się po Ulu ,
śniadanko dla Was przygotuję i w plener z Ula zaraz wylatuję.
Zapraszam na lekkie śniadanko i kawę. Smacznego.

______
Pozdrawiam miłego piątku i szczęśliwego , udanego dnia kochane Pszczółki.
__________________
Moje obrazy, pochodzą z dostępnych stron w internecie.

Ostatnio edytowane przez basia2002 : 12-04-2024 o 07:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2996  
Nieprzeczytane 12-04-2024, 09:50
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 341
Domyślnie


Dzień dobry Pszczółkom i Guciom. Basiu dziękuję za śniadanko i kawę, właśnie też kawę piję, pięknie nam pokazujesz krasnale, czuję się jak bym była we Wrocławiu, ale jestem w innym skrawku naszej ziemi.
Ze szklarni już wczoraj oczyściłam rzodkiewkę i młodziutką sałatę z ziemi, mamy już swoją.
Jest pochmurno, może później się wypogodzi i słoneczko zaświeci.

Wszystkim nam życzę spokojnego, ciepłego dnia .





__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2997  
Nieprzeczytane 12-04-2024, 11:40
gracja50's Avatar
gracja50 gracja50 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2010
Posty: 623
Domyślnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Przysiądę się z drugą kawą,w towarzystwie smakuje lepiej.Pierwszą,sypaną z kardamonem wypiłam z samego rana,niestety przed śniadaniem.Siła przyzwyczajenia.Tyle lat tak piłam.W pracy pierwsza kawa z koleżankami,ok.10 śniadanie i druga kawa ok.12.Tak zostało do dziś.Choć śniadanie zdarza się mi zjeść teraz wcześniej.
Bogusiu,masz piękny kawałek ogrodu.Pokazałaś co prawda mały kawałek ale wszędzie zielono i kolorowo.Bardzo lubię tulipany.Teraz ukazują całą swoja urodę.Nie są zniszczone przymrozkami i ulewnymi deszczami.Cudowne.Drzewka przepięknie kwitną na biało i różowo. W ogrodzie mnóstwo barwnego kwiecia, subtelnych woni.Nic też dziwnego, że kręci się już też dużo owadów. Wiosna budzi się ze snu,ale dla niektórych oznacza także nadejście niekończącej się walki z alergią. Wraz z kwitnącymi kwiatami i zielonymi liśćmi zaczyna się kichanie, swędzenie oczu i zatkanie nosa.Na ten temat wie coś Basia gdyż już ma z tym problem.
Mi pyłki nie dokuczają,nie mam z tym problemu, no chyba że osiadają na szybach i na parapetach.Właśnie umyłam okna i wtrarłam kurze.Wszędzie żółty nalot.A może to piasek z Sahary???
Janinko,ja też czytam książki w wersji elektronicznej ale nie na czytniku a w telefonie.Pobieram kod do Legimi z biblioteki.Jest to wspaniała sprawa np. na wyjeździe. Lubię takie tradycyjne książki. Rozłożyć je na kolanach,przewracać kartki,tego nic nie zastąpi.
Zosiu,ja na swoją rzodkiewkę i sałatę jeszcze poczekam.Już za kilka dni tez będę miała swoją.
Cieszcie się wiosennym słońcem.Dobrego dnia życzę wszystkim.

__________________
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2998  
Nieprzeczytane 12-04-2024, 12:04
kryba's Avatar
kryba kryba jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Delmenhorst - Niemcy
Posty: 1 431
Domyślnie ༺🌸༻ Dzień Dobry ༺🌸༻

Witam wszystkie Pszczółki i Gucie weekendowo.

Dziękuję Basi za powitanie, śniadanie oraz kawę.
Niestety nie mogę pochwalić się ładną pogodą; od poniedziałku jest zimno, deszczowo
z porywistym wiatrem i nie zanosi się na poprawę w nast. tygodniu.

Tutaj szczególnie na ciemnych karoseriach samochodów widać nalot piasku ze Sahary.
Umyte okna przed świętami nadają się do umycia.
No ale nie ma co narzekać - najważniejsze jest zdrowie.

Miłego weekendu życzę wszystkim i cieplutko pozdrawiam.


__________________
❤️ Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać, a nie otrzymywać.❤️/Bertold Brecht/
❤️
Z pozdrowieniami od serca - Krystyna B-S

Odpowiedź z Cytowaniem
  #2999  
Nieprzeczytane 12-04-2024, 13:10
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest teraz online
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 892
Domyślnie

Witam, podziwiam was za te piękne kwiaty które wstawiacie tutaj.
Fajna pogoda. pozdrawiam miło was
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3000  
Nieprzeczytane 12-04-2024, 13:50
Wodniczka's Avatar
Wodniczka Wodniczka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Oct 2007
Miasto: Człuchów
Posty: 13 341
Domyślnie

Witam wszystkich w porze popołudniowej, do obiadu mam już przygotowane, tylko ziemniaczki ugotować i mizerię z ogórków doprawić solą, pieprzem i śmietaną.
Pogoda się nie zmienia...nic nie pada, tylko lekko wieje wiatr. zostawiam i dalej będę czytała.
__________________
Zosia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część-120-ta. basia2002 Humor, zabawa 966 06-08-2018 18:17
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo Pod dobrą nadzieją- Część -119 -ta basia2002 Humor, zabawa 999 27-05-2018 10:23
"PSZCZÓŁKI JOLITY"- czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część-118-ta. basia2002 Humor, zabawa 1000 27-02-2018 21:27
" PSZCZÓŁKI JOLITY " - czyli Miodowo - Pod Dobrą Nadzieją. Część - 117 basia2002 Humor, zabawa 990 01-12-2017 20:09
PSZCZÓŁKI JOLITY - czyli "MIODOWO POD DOBRĄ NADZIEJĄ" cz. 107 oma Humor, zabawa 996 21-10-2015 00:24

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:46.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.