menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Różności
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Różności ... czyli tematy, które "nie pasują" gdzie indziej

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #17841  
Nieprzeczytane 08-11-2019, 22:03
mirellka's Avatar
mirellka mirellka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Posty: 5 681
Domyślnie

Witam miłe towarzystwo.
Dopiero były święta i już kolejne.Nie lubie tych przerw
w tygodniu.
Cały tydzień miałam zalatany,bo i badania i wizyta u lekarza.
A na dodatek moja córka dostała grypę jelitową /koszmar/
I trzeba było wesprzeć zięcia i wnuczkę.
Jedno sporo pracuje a wnuczka szkoła i dodatkowe zajęcia.
By nie pomarli z głodu babcia troche była w kuchni potrzebna. Ta jelitówka to bardzo rozkładająca wirusowa choroba,obym się tylko nie zaraziła.
Po burzy przychodzi słońce i myślę,że wszystko minie.
Jadziu ja korzystam tak jak Małgosia z hostingu "postimages" i nie jestem zarejestrowana.Zdjęcia mam tylko w folderach.
czasem korzystam też z Galerii na naszym seniorku.
Koty super,tylko mnie by sie nie chciało taka ilość myć
Małgosiu.życzę wytrwałości w waszej walce.Trzeba tylko czasu.Pewnie nie raz jestes po prostu zmęczona,ale przyjdą normalne dawne dni.
Krysiu ale będziesz miała radochę i zabawę z kotka.I kasy na kolekcję tyle nie wydasz.
Grazynko to macie sporo zajęć i cały czas coś się dzieje.Młodzi teraz zaganiani
a do tego jak dzieci trzeba wozić na dodatkowe zajęcia to doba jest za krótka.Wiem coś na ten temat bo wnuki
też samochodem na zajęcia woziłam.Teraz nie jeżdżę
nie mam swojego samochodu a wnuki dorosłe.
Marta dobrze,że możesz się zrelaksować a taki jest basen.Będziesz miała energię
na domowe i inne zajęcia.
Eniu dobrze,że już podjełaś decyzję i zakwalifikowałaś się do zabiegu.Wszystko minie i będziesz biegała jak Helenka z leśniczówki.
Janusz pozdrawiam.
Życzę wszystkim dobrej nocki.
A ja jeszcze pooglądam coś na Netflixie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17842  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 08:33
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 752
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jadzia P.
one tam mają tępo jak "super expres" ja za nimi nie mogłam nadążyć,
Masz rację, Jadziu! Uparłam się odnaleźć datę swojego pierwszego postu na "Rozmowach...". Zaczęłam przerzucać strony od 04. 09. 2011. Przejrzałam tysiąc z hakiem i raptem 8 miesięcy. Tamten wątek hula - jest więcej osób, więcej tematów, mniej przerw w pisaniu, bo zawsze ktoś zajrzy. Tematycznie wątki są bliskie sobie i, przyznaję się ,czasem coś wycinam i wklejam albo stąd tam, albo odwrotnie.
Zapraszam na kawę i miłego dnia życzę.

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17843  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 19:38
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Widzę, że od rana nikt nie zajrzał. Faktycznie na drugim wątku jest szturm na komputer, ale raczej monotematyczny, co kogo boli i komu pomoże woda z miodem, a komu z cytryną. A, jeszcze kto ma dobrą wodę.U nas (Jadzi P. i mnie) woda w kranie jest super, ale ja żadnej wody nie lubię, mineralnej też, no może muszyniankę niegazowaną... Pozdrowienia
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17844  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 19:58
Uka's Avatar
Uka Uka jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: B-B
Posty: 13 427
Domyślnie

Cześć dziewczyny

Wczoraj miałam Zuzię.
Mieli jakąś akademię w przedszkolu, a potem do babci.
Po południu z dziadkiem robiła leniwe.

Dzisiaj pojechaliśmy na zakupy, na kawę i na działkę.
Pograbiłam trochę i zrobiło się ciemno.
Ładowaliśmy do worków już przy świetle latarni.
Jak skończyliśmy zaczął padać deszcz.

Cytat:
Nie pochwaliłam się najważniejszym - zdecydowałam się na kota i już wkrótce będę miała lokatora.
Moje kociaki mają po 3 tygodnie. Jest 2 białe z nielicznymi czarnymi łatkami, 3 są myszate, a jeden czarny z białymi kółeczkami przy nosku. Nie byłam zdecydowana, ale jak zobaczyłam maleństwa przycumowane do matki - wszystkie wątpliwości zniknęły. Nie wiem jeszcze, którego wezmę, na pewno myszatego albo czarnego, a najchętniej wszystkie.

Krysiu - zarzekałaś się że nie możesz mieć kota, a tu taka wiadomość !
Jesteś pewna że chcesz małego kotka, a nie większego (starszego) ?
Koty żyją nawet 20 lat !!! Rekordzista - 38 lat !!!
Koty mają pozytywny wpływ na osoby starsze.
Oprócz tego, że obniżają stany depresyjne, to ich mruczenie może powodować uspokojenie i obniżenie ciśnienia tętniczego.

Jadziu - kociara to moja córka i mąż.
Ja wolałam psa !

Witam Janusza - jak miło...


Ostatnio edytowane przez Uka : 10-11-2019 o 14:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17845  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 20:34
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Choć cały dzień jestem w domu to dopiero teraz siadam na chwilę do laptopa....w ciągu dnia zajmowałam się garnkami ....zrobiłam gołąbki i kotlety mielone a więc jutro i w poniedziałek mam wolne od kuchni....małż ugotuje ziemniaki , ja zrobię surówkę i obiady gotowe...
Jutro chcę iść na cmentarz zrobić porządek po święcie zmarłych bo jak przyjdą przymrozki to nie będzie już tyle chęci do odwiedzania zmarłych...
W przyszłą sobotę Staś ma imprezę urodzinową dla kolegów i koleżanek z przedszkola więc chyba też z nimi pojadę...dla dziadków i chrzestnych ma być proszony obiad i tort w restauracji ale to dopiero na początku grudnia...
Dla mnie grudzień to miesiąc w którym tylko trzymać się za portfel....imieniny córki, imieniny syna , gwiazdki, dużo tego
Janusz na wątku Krychy pisze kilka osób samotnych ( wdowy ) i to głównie one piszą ....u nas każdy ma jakieś zajęcie na boku, jak nie wnuki to mąż i tak w kółko.
Mój małż nie jest komputerowy i jak za długo patrzę w ekran to pyta czy nie bolą mnie oczy ( a ja noszę na co dzień okulary )więc to niby tak z troski o mój wzrok
Ula Zuzia śliczności...
Córka mi mówiła, że we wtorek wszystkie dzieci mają przyjść do przedszkola ubrane część na biało a część na czerwono bo mają robić flagę....takie zarządzenie przyszło z ministerstwa.
Krysiu
Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej nocy
Janusz ja lubię Muszyniankę i Kryniczankę i pije dość dużo ale teraz jak zimno to często robię sobie herbatę....ja jestem dużo pijąca ( nie %)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17846  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 20:50
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 752
Domyślnie

Ula, Twoja wnuczka to śliczności dziewczynka!
Cytat:
Napisał Uka
[Krysiu - zarzekałaś się że nie możesz mieć kota, a tu taka wiadomość !
Ja się nie zarzekałam, ja narzekałam. A teraz będę miała malutkiego i rozkosznego, obojętne jaki wpływ będzie na mnie miał. A że może żyć nawet 20 lat ? To dobrze, ja też będę. Będę miała go już we wtorek, chociaż spodziewałam się później, chciałam załatwić sprawy wymagające dłuższej nieobecności w domu, ale trudno, muszę jakoś sobie poradzić.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17847  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 20:58
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 752
Domyślnie

Jadziu, urodziny Stasia będą w przedszkolu czy w domu? A może w Mac Donaldzie? To ostatnio dosyć popularne miejsce na takie okazje. Czy to już jest taki stały zwyczaj organizowania urodzin dla całej grupy? Nie wiem, czy bym chciała...
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17848  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 21:40
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Krysiu teraz powstalo wiele takich miejsc gdzie rodzice organizują urodziny swoim dzieciom, są wyposażone w wiele sprzętu do zabawy a do tego są stoły przy których można usiąść i zjeść tort czy napić się jakiegoś napoju. Wiem, że od osoby córka płaci 30 zł ale tort przynosi oddzielnie.
Dzieci mają zabawę a rodzice wydatek ....taka moda.
Że Stasia grupy tylko troje czy czworo dzieci nie chodzi na te imprezy i rodzice im też nie organizują....kazdy robi tak jak uważa i może.
Jeszcze kilka lat temu przynosiło się torta do przedszkola i było ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17849  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 21:46
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 855
Domyślnie

Cześć dziewczyny!
Jadziu, mój mąż jest komputerowy i początkowo stale
mi zwracał uwagę, że za długo siedzę przy kompie,
chociaż sam potrafił godzinami grać w gry,
których ja nie znoszę
Teraz, tylko mi przypomina, żebym za długo nie siedziała wieczorem,
a sam idzie spać i zaraz zasypia.
Zawsze dużo czytał, teraz mówi, że stracił zainteresowanie,
pewnie to w związku z chorobą.
Ja też, mało teraz czytam, ale to ze zmęczenia wieczorem
Zuzia, fajna dziewczynka, na każdym zdjęciu jest większa.
Moja maleńka Zosia, nosi rozmiar buta 38 (damski)
Dzieci nam się starzeją, dobrze że my trzymamy fason.
Uroczystości przedszkolne i szkolne mam za sobą, bo młodsze wnuki,
tylko piłką nożną się interesują i ciągle na treningach.
Energia ich roznosi, dobrze że wyładują ją
poza domem.
Druga babcia mieszka blisko, więc bierze to na klatę.
Krysiu, kotka mojej córki żyła 20 lat, a na koniec to była
strasznie chudziutka, aż wysiadły jej nerki.
W tym roku, grudzień będę miała spokojny, bo dzieciaki
jadą do teściów w Bieszczady na święta i Nowy Rok.
Może starszy wnuk się pokaże,
jak nie będzie miał nic lepszego do roboty, bo on zostaje w domu, a mieszka sam.
Prawdę mówiąc, to się cieszę, bo mąż powoli dochodzi
do siebie i będzie, bardziej na luzie.
Do picia kupujemy Żywiec, a na kawę, duże butle z Lidla.
Muszę, coś wykombinować, żeby zrezygnować z plastików.
Mirellko
Miłego wieczoru, chyba pójdę spać, bo jestem zmęczona
po wizycie rodzinki.
Dobranoc!
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17850  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 21:50
czarna's Avatar
czarna czarna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Radom
Posty: 8 053
Domyślnie

Witajcie.
Ja też zalatana jestem.Zaprosiłam sobie gości na poniedziałek,to muszę się przygotować na ich przyjęcie.Najpierw zakupy,a potem ,podobnie jak u Jadzi...stanie przy garach.Nic wielkiego nie szykuję,ale przy pustym stole nie będziemy siedzieć przecież...mamy wiele do pogadania.
Jutro wybieramy się na koncert do kościoła,gdzie wspólnie będziemy śpiewać pieśni patriotyczne...bardzo to lubimy obydwoje...
A we wtorek całą grupą idziemy na "Boże ciało" do kina.
Bardzo aktywnie się zrobiło w moim życiu..ale to minie.
Życzę wszystkim dużo zdrowia i radości ze świętowania....
Buziaki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17851  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 23:11
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 752
Domyślnie

Cytat:
Napisał czarna

Bardzo aktywnie się zrobiło w moim życiu..ale to minie
Martula, a dlaczego ma minąć? Chodźcie do kina, na koncerty, na kolacyjki - w młodości nie było czasu, więc teraz trzeba powetować tamten stracony czas. Chyba głupstwa piszę, ale zaczyna działać tabletka nasenna. "Boże Ciało" dobry film, warto obejrzeć, a potem golnąć setę, bo inaczej nie da rady.
doBRANOc!
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17852  
Nieprzeczytane 09-11-2019, 23:58
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 879
Domyślnie

Witam.
Dobrej Niedzieli życzę i, od rana pierwszy haust to: woda gotowana z cytryną na dobre samopoczucie seniorki i seniorzy.. Jak to mówią : każdy robi po swojemu.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17853  
Nieprzeczytane 10-11-2019, 08:55
ramzes101's Avatar
ramzes101 ramzes101 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Miasto: łódzkie
Posty: 2 568
Domyślnie

Witajcie rano. Nie chciało mi się wstać, ale po nocy bolało mnie gdzieś za żebrami po upadku przed dwoma tygodniami. Teraz mi przeszło. Chyba się wiercę jak śpię i urażam to miejsce bolące.
Wczoraj były urodziny synowej, 43 lata, co kiedyś wydawało mi się wiekiem zaawansowanym, aż mi się chce śmiać dzisiaj z perspektywy moich 75 lat...
Rzeczywiście Jadziu masz rację, te panie co tu piszą to mężatki z małymi wyjątkami.Ale nie czarujmy się, mężowie w tym wieku nie są chyba aż tak absorbujący, a wnuki mają wszystkie, mężatki i wdowy.
Jadziu, twój niekomputerowy mąż jest po prostu zazdrosny, że tu masz swój drugi świat. To zdrowy objaw, że po tylu latach okazuje troskliwość, nie wszędzie tak jest.
Mirellko, kiedy byłem w liceum w kinie szedł taki włoski film "Trzecia licealna" gdzie bohaterka, Mirella, była nieszczęśliwie zakochana. Bardzo jej współczułem i prawie się w niej zakochałem a tytuł filmu i jej imię pamiętam do dziś.
Wszytkim paniom życzę miłej i leniwej niedzieli.
__________________
JanuszJanuszJanusz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17854  
Nieprzeczytane 10-11-2019, 08:56
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 752
Domyślnie

Dzień dobry! Gynek, miło Cię widzieć tutaj. Masz rację, każdy robi po swojemu - ja rano muszę mieć mocną gorącą herbatę. Bez tego dzień się nie zacznie.
U nas pochmurno i tylko 6 st. Wczoraj dużo chodziłam, bo musiałam kupić różne rzeczy dla kota, więc dzisiaj zostanę w domu.
Na dobry początek dnia!

__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17855  
Nieprzeczytane 10-11-2019, 08:57
Kaima's Avatar
Kaima Kaima jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Sep 2011
Miasto: Mazowsze
Posty: 18 752
Domyślnie

O, Janusz! Kawa z mlekiem u sąsiadek.
__________________
W życiu bywają noce i bywają dnie powszednie, a czasami bywają też niedziele. (Maria Dąbrowska)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17856  
Nieprzeczytane 10-11-2019, 09:52
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Witam miłe koleżanki i kolegę
Za mną kiepsko przespana noc....nad nami mieszkanie jest wynajmowane i młode małżeństwo z dwoma synami (7-8 lat) bardzo dba o to byśmy nie spali zbyt długo.
Wczoraj najpierw był bal a później jak już wspołbiesiadnicy poszli do swoich domów zaczęło się coś gorszego, kłocili się, chyba bili bo było słychać przerażliwe krzyki i rzucanie jakimiś ciężkimi przedmiotami i tak do 2 w nocy.
Chyba pójdę do prezesa spółdzielni niech coś z tym zaradzi bo sytuacja zbyt często się powtarza.
Krysiu czytałam u sąsiadek Twoje rady dla chorych facetów, są super, muszę pokazać moim panom tzn mężowi, synowi i zieciowi....ciekawe czy dostosują się do wskazówek
Janusz wszystko zależy od tego w jakim wieku są wnuki....nasz Mateusz ma 16 lat i już nie potrzebuje naszej opieki ale 5 letni Staś jest u nas 3 a nieraz 4 razy w tygodniu a bardzo lubi do nas przychodzić bo my się cały czas z nim bawimy pomimo, że później narzekamy na kręgosłupy.
A muszę wam powiedzieć że już niedługo Staś będzie miał braciszka tylko że corka już myśli o niani bo zdaje sobie sprawę z tego że moje zdrowie już nie pozwala na zajmowanie się takim maluszkiem.
Kawę wypiłam i wracam do realu.
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia


Ostatnio edytowane przez Jadzia P. : 10-11-2019 o 10:22.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17857  
Nieprzeczytane 10-11-2019, 10:55
gynek66's Avatar
gynek66 gynek66 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2014
Miasto: Żernica/Gliwice
Posty: 9 879
Domyślnie

Witam w dniu dzisiejszym i dziękuję . To drugi post tutaj. Człowiek uczy się całe życie lub , błądzi po forum.Pogoda u nas taka jesienna +6* tylko, pochmurno, zimno i nudno na podwórku. Mieszkać na blokach to są zawsze problemy, wiem bo trochę pomieszkiwałem. Ale najlepiej mieć swoje. Ciasny ale własny domek. Gdzie położę tam leży. W dodatku mamy dobrych sąsiadów. jak wyjeżdża na dłuższy pobyt to dostaję klucze i trza pilnować po sąsiedzku. A mieszkam między ślązakami 60 lat. Pozdrawiam i dobrej niedzieli.
__________________
Eugeniusz. P.. Jak szybko mija czas..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17858  
Nieprzeczytane 10-11-2019, 11:43
Jadzia P. Jadzia P. jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Polska
Posty: 12 324
Domyślnie

Witaj Gynek....miło, że wpadłeś do nas, myślę, że zagościsz na dłużej
Wiesz, jest takie powiedzenie " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"....ja ponad pół wieku mieszkałam w prywatnym domu, najpierw u rodziców a póżniej w swoim własnym....w blokach mieszkam dopiero 10 lat i nie narzekam bo żyje mi się tutaj dobrze, nic mnie nie obchodzi, zawsze mam ciepło i nawet jak wyjeżdżamy na dłużej nie muszę się martwić ...
Ale trafili się tacy sąsiedzi i psują nerwy , mam tylko nadzieję, że prezes znajdzie na to jakieś rozwiązanie.
Na osiedlach domków jednorodzinnych też bywa różnie , ludzie palą śmiećmi i często okna nie możesz otworzyć...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17859  
Nieprzeczytane 10-11-2019, 12:57
maluna's Avatar
maluna maluna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Wielkopolska
Posty: 30 855
Domyślnie Dzień dobry!

Cytat:
Krysiu czytałam u sąsiadek Twoje rady dla chorych facetów, są super, muszę pokazać moim panom tzn mężowi, synowi i zieciowi....ciekawe czy dostosują się do wskazówek
Jadziu, to było na fejsie, w dodatku z odpowiednim obrazkiem
Ta metoda, nie nadaje się na zimę, bo mrówek nie ma
i można sobie, coś nie coś odmrozić
U nas brzydko, chłodno i pochmurno, ale mąż poszedł
na codzienny spacer.
Mnie nie chciał zabrać, bo mu przeszkadzam,
jako że często odpoczywa i lubi sobie
pogawędzić z sąsiadem.
Na mieszkanie we własnym domu nie narzekam, tylko
jak mąż był w szpitalu, było mi smutno.
Cisza, spokój, ogrzewania nikt nie wyłączy, chyba, że
gazu zabraknie, ale zawsze jest piec c.o.
__________________
Małgosia


http://www.klub.senior.pl/moje/maluna/blog/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17860  
Nieprzeczytane 10-11-2019, 13:25
ditta hop's Avatar
ditta hop ditta hop jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2010
Miasto: Mysłowice
Posty: 13 158
Domyślnie

wcięło mi post ale nic ciekawego nie yło. Pojawiły sie grzyby w ogródku dzis zebrane

__________________
Grażyna

Moje ustronie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:39.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.