menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Finanse > Ogólny
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Ogólny Komentarze do artykułów z działów www.finanse.senior.pl.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #1  
Nieprzeczytane 20-12-2015, 17:25
henryyka henryyka jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 9
Post Pożyczki chwilówki: sprawdź, zanim podpiszesz - komentarze


Komentarz do artykułu: Pożyczki chwilówki: sprawdź, zanim podpiszesz
--------------------
Z tego co się zorientowałam to dobre warunki są w wonga.com, tzn. takie jak pokazują na stronie, bez ukrytych kruczków. Nawet reklamy mają skierowane do seniorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Nieprzeczytane 22-12-2015, 10:05
~gość: 77.255.72.xxx's Avatar
~gość: 77.255.72.xxx
 
Posty: n/a
Post

Zawsze należy sprawdzać umowę przed jej podpisaniem. Nawet kiedy wisi nad nami widmo spłaty długu i chęć szybkiego wzięcia pieniędzy. Oferty chwilówek można odpowiednio wcześniej również porównać w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Nieprzeczytane 06-01-2016, 14:37
oewonga oewonga jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 21
Post

Witam! Wszystkich zainteresowanych pożyczką zachęcam do zapoznania się z ofertą wonga.com. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej poznasz na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawiasz kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby złożyć wniosek o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. W wonga.com koszt pożyczki poznajesz przed podjęciem decyzji o wzięciu pożyczki, nie stosujemy ukrytych opłat, samodzielnie wybierasz kwotę i czas pożyczki.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=senior.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Nieprzeczytane 21-01-2016, 09:19
Izabela54 Izabela54 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 111
Domyślnie

Chwilówka to jedna z gorszych decyzji jakie możecie podjąć. Takie kredyty są bardzo wysoko oprocentowane oraz możecie stracic na nich sporo kasy...Sama jakiś czas temu mialam trudną sytuację życiową oraz wprawdzie zastanawiałam się nad chwilówką ale ostatecznie postanowiłam nie brać. Poczytałam trochę o nich oraz mogą mieć oprocentowanie kilkaset albo kilkadziesiąt tysięcy w skali roku.
Na stronie jest o tym artykuł:
http://temat.net/aktualnosci/24021/U...zybko-pograzyc!
Taka chwilówka moze pogrążyć człowieka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Nieprzeczytane 26-01-2016, 22:05
autor12 autor12 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 5
Domyślnie

Szczerze mówiąc każda pożyczka pozabankowa to koszty większe ryzyko kredytowe w zamian za większe opłaty i koszty nawet 200% procent do oddania
jak już banki nie chcą państwa zyc w parabankach za darmo http://parabanki.jimdo.com/pozyczki-...kowe-za-darmo/
ale pamiętajmy ze to tylko chwilówki i jak nie oddamy w terminie to nie będą za darmo
reszta pożyczek to za każde 1000zł trzeba oddać więcej od 400 do nawet 1200zł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Nieprzeczytane 04-07-2016, 12:09
ELjotEL ELjotEL jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 6
Domyślnie

Niestety, ale chwilówki to najgorsze zło jakie jest i wciąga ludzi w jeszcze większe kłopoty! Ty mówisz, że są za darmo jak ja widzę co innego? 35-50% przy jakiejś promocji. Ale serio to bierzesz 5000 zł oddajesz 2 razy tyle po roku albo i krócej. https://chwilowo.pl/...raty/
100% w skali roku to minimum jakie ci takie firmy zaoferują. Najlepiej gdybyś miał do tego stałą pracę i zarabiał 10000 zł miesięcznie.
To co wszędzie pokazywane to jakieś lipne promocje, które nawet nie wiem jak nazwać. Chyba pierwszy miesiąc jakieś niższe oprocentowanie, a później cię golą jak tylko się da.
Skąd niby problemy tylu osób?
Nie wierzę w dobroć firm i tego, że ktoś dostaje coś za darmo. W czasach takich jak dziś za wszystko się płaci i to nie mało.

Z daleka od chwilówek i parabanków!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:21.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.