menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Styl życia > Dom, wnętrza, ogród
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #21  
Nieprzeczytane 16-09-2008, 16:29
jakempa's Avatar
jakempa jakempa jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2008
Miasto: Wrocław
Posty: 10 302
Domyślnie

Grace, pisz o feng shui takze, bo to ciekawy temat i chętnie przeczytam na ten temat, chociaż wprawdzie niewiele, ale interesowałam się tym tematem.Nie zwracaj uwagi na wpisy niektórych osób, już wpisałam to w innym wątku: jeżeli kogoś temat poruszony na danym wątku nie interesuje, niech do niego nie wchodzi, a zainteresowanym, niech da spokojnie podyskutowac i się wypowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Nieprzeczytane 03-10-2008, 12:03
siwa_60 siwa_60 jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Oct 2008
Posty: 27
Domyślnie

Oj.. to Feng Shui..Ja na przykład odbieram czasem złe wibracje w mojej łazience, gdzie czasem ha..ha.. jest za dużo bibelotów. Wtedy zabieram się za redukowanie zbędnych gadżetów, w łazience robi się przestrzenniej, luźniej i od razu milej się w niej przebywa. Kiedyś też zwracałam uwagę, aby na półkach ustawiać rzeczy od lewej do prawej według ich wielkości, ale teraz to już nie jest dla mnie tak istotne. Ważne, żeby było estetycznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Nieprzeczytane 13-11-2008, 13:34
fionna fionna jest offline
Początkujący
 
Zarejestrowany: Nov 2007
Posty: 26
Domyślnie

ooo, temat mnie interesuje bo planuje w swoim domu małą wymianę mebli dzieci mnie przysponsorują więc mam trochę poszaleć. i właśnie przyszło mi na myśl, że mogłabym się trochę poinspirować dalekowschodnimi wnętrzami...
macie jakieś pomysły???
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Nieprzeczytane 26-11-2009, 11:24
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Szkoda że wątek upadł , bo są nawet słono opłacani specjaliści którzy pomagają postawić w odpowiednim miejscu dom a następnie go urządzić . Nawet biznesmeni otwierając nowe placówki proszą znawców o pomoc w odpowiednim urządzeniu biura. Więc jest to mądra stara "szkoła" do której warto się przekonać . A wymieniając się swoją wiedzą na ten temat wszyscy mogliśmy z tego skorzystać (za darmo). Ja bardzo chętnie skorzystam z doświadczeń innych forumowiczów .
Jeśli chodzi o sypialnie bardzo dobrze jest umieścić w niej czerwone akcenty . Ja na parapecie mam kwiaty w czerwonych osłonkach . Natomiast lustra są absolutnie zabronione - nie pozwalają dobrze wypocząć .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Nieprzeczytane 26-11-2009, 14:37
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Wejdz w google w hasło "bagua" tam poznasz ośmiokąt bagua, strefy domu i sposoby meblowania, dodawania akcentów pozytywnych itp..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Nieprzeczytane 26-11-2009, 19:14
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

No cóż, w internecie znajdziemy informacje na każdy temat natomiast ja cenię sobie praktyczne porady innych a szczególnie te które zostały zastosowane i być może pomogły w życiu .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Nieprzeczytane 27-11-2009, 14:07
Malwina's Avatar
Malwina Malwina jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Apr 2008
Miasto: okolice Sztumu
Posty: 17 230
Domyślnie

Po remoncie zrobiłam generalny porządek w ciuchach, wyrzuciła nieuzywane , wyrzuciłam zbędne papiery, w odpowiednich strefach poustawiałam takie a nie inne meble, dodałam drobne elementy takie jak kryształ, lusterko(w miejscach nieodpowiednich zlikwidowałam)i czuje sie w domu wieksza harmonię w kontaktach, przyjemnośc bycia w miejscach , które do tej pory były nieprzyjazne, bądz obojetne..robiłam to z pomocą stref na bazie bagua...oczywiscie bez drastycznych cięć i paranoji...spróbujcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Nieprzeczytane 28-11-2009, 10:22
ewiko ewiko jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2008
Posty: 619
Domyślnie

Jeśli chodzi o porządek w domu to na podstawie własnych obserwacji wiem że jeśli ktoś nie lubi sprzątać i w domu ma po prostu bałagan to taki sam bałagan ma w życiu . Natomiast pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy z szafy czy z mieszkania jest ważne dla naszej przyszłości .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Czy interesujecie się FENG SHUI bogda Różności - wątki archiwalne 10 06-01-2008 19:42

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:52.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.