menu

senior.pl - aktywni w każdym wieku

Wróć   Klub Senior Cafe > Generacja 50Plus > Polityka
Zarejestruj się FAQ / Pomoc Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Polityka Komentarze i dyskusje polityczne oraz gospdarcze - globalne i lokalne. Na tym podforum nie jest możliwe bezpośrednie zamieszczanie zdjęć.

Odpowiedz
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
  #44281  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 12:36
Ojanna Ojanna jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: May 2011
Posty: 1 375
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ci warszawiacy do których mam zaufanie twierdza jednoznacznie, że lepszego prezydenta W-wa nie miała od czasów Starzyńskiego.
I to nie kwestia płci, tylko charakteru i umiejetności.

Zgadzam się z tymi, do których masz zaufanie I jestem przekonana, że spódnica HGW nie ma nic do tego, ale zobacz wywiad z Guziałem, jemu jednak na tle płci lekko odbija.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44282  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 13:23
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ojanna
Zgadzam się z tymi, do których masz zaufanie I jestem przekonana, że spódnica HGW nie ma nic do tego, ale zobacz wywiad z Guziałem, jemu jednak na tle płci lekko odbija.
Bo jemu chyba na stałe tak się robi.
Na mnie robi wrażenie całkiem rozkojarzonego gościa, jak Palikot podczas referendalnego głosowania.
Ursynowianie chyba maja podobne zdanie, co wykazała frekwencja w tej dzielnicy
I powtórzę com pisał wczesniej, ze polityk z niego cieniutki skoro dal się wydudkac bez mydła Kaczyńskiemu. teraz płacze po kątach jak bidne dziecię, któremu łobuzy zabrały zabawkę na podwórku.

I na ucho Ci powiem, że przydałaby sie taka Hanka -Bufetowa w naszem grodziszczu.
jak słowo daje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44283  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 13:35
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
...
Anglicy nie przepadają za Polakami, chociaż moja ciocia (81 l.)lata bez dodatkowych "przeglądów".
Polskie służby też jej "nie trzepią".

Polu! Ciocie też trzepią.... tylko w inny sposób.
A Lech dołączył do nastepcy na prezydenckim stolcu. Olka K. tez kiedyś dopadły kanadyjskie słuzby w Edmonton - I to chyba za prezydentury- kiedy nie występował na oficjałce i zrobiły to samo co Angole.
Tylko wtedy w imieniu Olka "mordo ty nasza" gorzkie żale wylewał Siwiec.
psst
Lechu nie powinien pyszczyc, bo właśnie zapodano, ze w Londynie namierzono 4-ech łobuzów z niecnymi zamiarami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44284  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 13:53
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Pluto,

nasza "coca-cola" w skórze Lecha tak już ma, że życzy sobie od wszystkich i wszędzie specjalnych honorów.
Ja mu miłosiernie wybaczam za genetyczny przerost formy nad treścią.
Ciocia wracała do siebie w piątek. Nie trzepali.
Raz tylko się to zdarzyło w 1985 na Okęciu.
Pewno bibuły szukali.

Czy "mordo ty nasza" się skarżył? chyba nie, za niego biadolił ten od całowania ziemi ostrzeszowskiej.
A Lech się pożalił. Taki styl.
Z powodu zasług za wykręcenie śrubek z demoludów - przymykam oko na jego bufonadę wszelkiej maści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44285  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 14:00
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Super

Cytat:
Napisał pluto37
Bo jemu chyba na stałe tak się robi.
Na mnie robi wrażenie całkiem rozkojarzonego gościa, jak Palikot podczas referendalnego głosowania.
Ursynowianie chyba maja podobne zdanie, co wykazała frekwencja w tej dzielnicy
I powtórzę com pisał wczesniej, ze polityk z niego cieniutki skoro dal się wydudkac bez mydła Kaczyńskiemu. teraz płacze po kątach jak bidne dziecię, któremu łobuzy zabrały zabawkę na podwórku.

I na ucho Ci powiem, że przydałaby sie taka Hanka -Bufetowa w naszem grodziszczu.
jak słowo daje
Guzioł i wszystkie inne "guziały" powinni podziękować Kaczyńskiemu za przypomnienie - niektórzy już zapomnięli - i lekcję poglądową, jak się kończą wszelkie alianse i romanse z jego partią i nim samym. W końcu to referendum to betka w porównaniu z prawdziwymi wyborami, a jak historia i mitologia uczą, smoki najchętniej żywią się żywcem.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44286  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 14:05
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
....
Czy "mordo ty nasza" się skarżył? chyba nie, za niego biadolił ten od całowania ziemi ostrzeszowskiej.
A Lech się pożalił. Taki styl.
Z powodu zasług za wykręcenie śrubek z demoludów - przymykam oko na jego bufonadę wszelkiej maści.

Podobnie jako i ja.
Do śrubek dokładam jeszcze plus dodatni jakim było wywalenie na zbity pisk takich dwóch popaprańców co to ponoc miały za zderzaki dorabiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44287  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 14:09
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Prezes

dał głos na konferencji w asyście Hofmana oczywiście. Jeszcze.
Nie chce zniesienia ciszy wyborczej.
Przywołał przeszłość, kiedy z powodu złamania tejże, PC najprawdopodobniej znalazło się pod progiem, a nie nad nim, gdzie mu się słusznie należało.
Pewności ani żadnych kwitów na to nie ma, ale domniemywa.
W końcu domniemania i podejrzenia to jego specjalność.

Kamiński, ten, co to wytropił aferę hazardową, ale nie do końca, wietrzy jakieś podejrzane machinacje z uprawnionymi do glosowania.
Otóż na liście znalazł się nieboszczyk.
Kamiński co prawda obiektywnie zauważył, że na wynik raczej to nie wpływa, ale jednak...
Na sprawozdanie z ostatecznych wyników też za długo trzeba było czekać, a to też podejrzane.
W najbliższych dniach spodziewam się dalszych "spiskowych odkryć".
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44288  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 14:26
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Ikonowicz
Cytat:
Piotr Ikonowicz powinien rozpocząć w poniedziałek odsiadywanie kary 90 dni pozbawienia wolności. Ale do aresztu się nie wybiera. - Niech po mnie przyjdą, nie raz już przychodzili. Do aresztu się nie stawię, bo muszę pomagać ludziom - mówi.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,14775651,...#ixzz2hhMuNBgD

Moim zdaniem ...powinni przyjść i zapuszkować. Skoro facet robi medialną zadymę i nawet na rozprawę we własnej sprawie nie chce mu się podogonia ruszyć, to 3 miechy może zaliczyć.
Dla wyrównania krwioobiegu.

pssst
A co do prezesa, to przecie dziwne byłoby gdyby niczego nie insynuował i nie wymyślał. Musiałby zmienic nazwisko, płeć i buzieńkę. Przecie od dawien dawna "brat mu mówił", ale co to tajemnica, albo powiedziałby, ale nie może, bo musiałby przed sądami się tlumaczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44289  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 14:30
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie Czekam

na popołudniowe wystąpienie premiera.
Mam nadzieję, że nie będzie żadnego triumfu także wśród jego przybocznych.
Więcej pokory i refleksji, bo do tego wynik referendum powinien skłaniać, że już nie wspomnę o większej aktywności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44290  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 14:37
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał pluto37
Ikonowicz
Moim zdaniem ...powinni przyjść i zapuszkować. Skoro facet robi medialną zadymę i nawet na rozprawę we własnej sprawie nie chce mu się podogonia ruszyć, to 3 miechy może zaliczyć.
Dla wyrównania krwioobiegu...
Sprawa sprzed kilkunastu lat?
Szkoda miejsca w puszce. Miejsce zostawmy dla cięższego kalibru.
A kara pieniężna nie wystarczy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44291  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 14:43
Lila's Avatar
Lila Lila jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: Polska
Posty: 57 019
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Otóż na liście znalazł się nieboszczyk.

Niestety u mnie też, co mnie rozwaliło dokładnie i - ku radości kilku userów - uniemożliwia uczestnictwo w napawaniu się dyskusjami.

Chłopak z sąsiedniej ulicy, stały bywalec mojego domu jako przyjaciel mojej córki w czasach licealnych,
okazał się tym mordercą z Pragi...

http://nasygnale.pl/kat,1025185,titl...wiadomosc.html

To chyba mi się śni...Jego rodzice nie dożyli... ojciec znany lekarz...Opatrzność łaskawa dla nich..
Cała moja miejscowość w szoku.

Kurcze, to życie jest do niczego. A ja się zajmuje pierdołami..nic nie wiedziałam...
Przepraszam...

Ostatnio edytowane przez Lila : 14-10-2013 o 14:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44292  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 14:49
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

HGW w swoim czasie zatrudniona była w Banku Europejskim na stanowisku głównej personalnej.W zakresie obowiązków miała pieczę nad bufetem pracowniczym.Stąd ksywka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44293  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 14:53
Hypatia's Avatar
Hypatia Hypatia jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Jan 2011
Miasto: Śląsk,Polska
Posty: 10 972
Uwaga

Z jednej strony jesteśmy zgodni, że byli prezydenci z zachowaniem wszelkich honorów, na lotniskach powinni być traktowani jak wszyscy,nawet jeśli ludzkość im co nieco zawdzięcza.
Z drugiej strony ,dawny opozycjonista,a obecnie podstarzały rewolucjnista ze względu na swój wkład w walkę z brakiem demokracji i przyczynienie się do przywrócenia demokracji, miałby być traktowany jak święta krowa na innych zasadach.
Jest w tym logika,boja jej nie widzę?!
Dopuścił się rękoczynów wobec wykonującego egzekucję przedstawiciela prawa niczym Lepper. Człowiek z wykształceniem prawniczym tym bardziej nie może stawiać się ponad prawem, nawet jeśli ma przeszłość opozycyjną,bo to godzi w to o co walczył.
W państwo prawa,gdzie wszyscy wobec prawa są równi.
__________________
Kiedy draństwo spółkuje z głupotą, bękarty są wyjątkowo odrażające !

Ostatnio edytowane przez Hypatia : 14-10-2013 o 15:02.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44294  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 15:02
POLA POLA jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Dec 2006
Miasto: Wielkopolska
Posty: 24 582
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila
Chłopak z sąsiedniej ulicy, stały bywalec mojego domu jako przyjaciel mojej córki w czasach licealnych,
okazał się tym mordercą z Pragi...

To chyba mi się śni...Jego rodzice nie dożyli... ojciec znany lekarz...Opatrzność łaskawa dla nich..
Cała moja miejscowość w szoku.

Kurcze, to życie jest do niczego. A ja się zajmuje pierdołami..nic nie wiedziałam...
Przepraszam...
Życie, jego jakość i przebieg w dużej mierze zależy od nas.
Przeczytałam link: prawnik!
Uczą nas w szkole różnych bzdur, a nie uczą tego, co pozwala zmagać się z własnymi problemami.
Kiedy to się zmieni? na myśli mam system kształcenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44295  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 16:19
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Sprawa sprzed kilkunastu lat?
Szkoda miejsca w puszce. Miejsce zostawmy dla cięższego kalibru.
A kara pieniężna nie wystarczy?

Niby tak, ale skoro normalne i cywilizowane metody nie skutkuja, to co z takim delikwentem zrobic.
Przecie to nie jest niepełnosprawny na umyśle człowiek tylko taki, który ma do dyspozycji prawników i -ponoc- całą ekipę doradców.
Gostek zwyczajnie olał całe postepowanie prawne, sądy i jak mu już bramy kryminału zazgrzytały to się obudził.
Zauważ, że karę pieniężną tez trzeba wyegzekwować.
A w tej familii artystów w tej materii całkiem sporo. Zdaje się, że siostra w/w to Gesler po mężu i szwagrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44296  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 16:20
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
na popołudniowe wystąpienie premiera.
Mam nadzieję, że nie będzie żadnego triumfu także wśród jego przybocznych.
Więcej pokory i refleksji, bo do tego wynik referendum powinien skłaniać, że już nie wspomnę o większej aktywności.

I jakie refleksje po?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44297  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 17:48
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

"Przyszedł raz prezes i powiada."
O literze W:
Cytat:
Na pewno litera "W" na ten elektorat najbardziej wykształcony oddziaływała pozytywnie, bo tego rodzaju ludzie ten przekaz symboliczny najlepiej przyjmują - mówił wczoraj prezes.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,14777383,...#ixzz2hi9wHtLJ

Znowu hołota warszawska nie pojęła o co Zbawicielowi biega. No! Wstyd zwyczajnie wstyd.
Na Białoruś nieuctwo trza wyekspediować dla podwyższenia kwalifikacji. Albo jak proponował były trzeci bliźniak ...w KAMASZE!
Ojanno, Alsko i koleżeństwo z okolic pałacu im. Stalina szykujcię sie! Chyba, ze macie odpowiednie świadectwo moralności poswiadczone przez dzielnicowego szefa pisowskiej POP.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44298  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 17:55
wujek wujek jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Aug 2010
Miasto: szczecin,zachodniopomorskie,polska
Posty: 2 867
Domyślnie

Podróże kształcą,a oburzenie pana LW dowodzi,że jest on li tylko wyjątkiem od tej reguły,
Los dał mu sposobność skonfrontowania dziwoląga,którego nam wraz z Kiszczakiem zafundował z systemem,w którym o demokracji się nie mówi,bo ona tam funkcjonuje na co dzień, na identycznych prawach jak powietrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44299  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 17:59
pluto37 pluto37 jest offline
Stały bywalec
 
Zarejestrowany: Mar 2010
Miasto: Częstochowa Ślaskie
Posty: 55 646
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLA
Wysyłano i nic.
Sensu nie ma z dwóch powodów:
- nie czytają, tacy ponoć zajęci ...sobą
- brak woli i ochoty do zmian

Nie całkiem NIC.
pan premier raczył podjąć wątek i powiedziałŁ
Cytat:
Wydaje mi się, że w sobotę cisza wyborcza jest bez sensu. Natomiast sam dzień wyborów, czyli w przypadku Polski niedziela, być może ma o tyle sens, że ja nie jestem przekonany, czy wszyscy uszanują dobry obyczaj - powiedział premier.

To być może wskazuje na drobne zmiany w tem temacie w dającej się przewidzieć przyszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44300  
Nieprzeczytane 14-10-2013, 18:06
Sabina22 Sabina22 jest offline
Użytkownik zabanowany
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 931
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lila

Chłopak z sąsiedniej ulicy, stały bywalec mojego domu jako przyjaciel mojej córki w czasach licealnych,
okazał się tym mordercą z Pragi...

[
Cała moja miejscowość w szoku.

Kurcze, to życie jest do niczego. A ja się zajmuje pierdołami..nic nie wiedziałam...
Przepraszam...


Moja corka przezyla podobny szok .Kolezanke jej corki zamordowal kolega ich obu, tez syn lekarzy, probowal podpalic sie w samochodzie, odratowano go , czeka na proces.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

 



Podobne wątki
Wątek Autor wątku Senior Cafe Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska telewizja. senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 40 19-12-2009 10:37
A to (też) Polska... Mavronka Freydis Społeczeństwo - wątki archiwalne 243 08-12-2009 21:30
Polska rzeczywistość Ibir Społeczeństwo - wątki archiwalne 5 08-12-2009 14:21
Samoobrona - Polska ! senior A.P. Polityka - wątki archiwalne 45 20-03-2009 07:26
Polska i Ukraina ... BUNIA Różności - wątki archiwalne 1 18-04-2007 15:10

Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wył.
kod HTML jest Wł.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:09.

 
Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.